Yorumlar En uzun
More information


  (85.99.0.*) yazdı

selam sevimli adam    onurdemir([email protected])

saygı deyer onur bey,önce size türkiyeden bir güzel selam göndereyim,çünki bunu hak etdiniz.gelelim konuya yönteminiz tek kelimeyle harika, ama ben ne borsa oynadım nede bu işten anlarım.fakat güzel dosdum uzun yıllardan beri kendi yöntemlerimle zengin olmaya çalışıyorum ama inanın çok zorlanıyorum tabiki buda normal.ama sizin gibi üstatlarıda bulunca kaçırmıyorum.ben tam 20 sene istanbulda koşturdum sanatçılık,ögretmenlik,luthierlik yapdım daha bir sürü şeyler ve artık yoruldum.şimdi kilise geldim burası antebin küçük bir ilçesiydi şimdi il oldu.kafamı dinliyorum ama zengin olmama lazım.burada atelyem var ufak ufak enstrüman yapıyorum,ama bir yandanda paranın peşindeyim.şimdi burada birkaç kaynak buldum ama bazı sıkıntılar çıkdı tırmalıyorum. neyse sizin daha fazla zamanınızı olmak istemem.şimdi bir albüm yapmanın peşindeyim ve paraya ihtiyacım var.yıllarca sayısız besteler yapdım çok eserim var bunuda ilk kez size yazıyorum ben bu konularda pek konuşmam.inşallah sizi takip edip yonteminizi uygulayacagım yalnız bir kusurum var affınıza sıgınıyorum;param yok tam anlamıyla burada tıkandım hiç kimseyi tanımıyorum zaten tanımakda istemiyorum çünki,buranın insanı çok fetbaz hatda şeytan.şimdi size bir önerim olacak buna teklifde diyorlar ben piyasadan pek anlamam,yani insanların işlerinden demek istedim.teklifim şu;ben kahinim bunun türkçesi bakıcıdır,internete kahin diye tıkladıgınız zaman kahinler karşınıza çıkar ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.fakat benim sitem yokdur eyer kafanızda çagrışımlar olduysa,ki olmuşdur bana yazabilirsiniz.sizinle neyi nasıl paylaşırız henüz bilmiyorum ama eyer isterseniz sizi yetiştiririm.sanırım bu işinize yarar fakat ikimizin arasında gizli kalmak koşuluyla,çünki bizim ineklerle başım belaya girebilir biliyorsunuz bizim ülkemiz çok gelişmiş çünki bu tür şeyler kanunen yasak fakat,herkes her haltıda karıştırıyor.sevgili onur bey sizi isminizin güzelligiyle başbaşa bırakıyor ve başarı dileklerimle beraber iyi temennilerimide sunarak size vedamı sunuyorum not.bunları size tamamen temiz duygu ve düşüncelerimle yazdım inşallah anlaşılmışımdır saygılarımla,üstat ozan rone.

  (88.231.46.*) yazdı

Kendinize güvenin

Merhabalar İlk öncelik ile Gercekten Zengin olmak istiyorsanız Bu yollara başvurmadan önce iyi düşünün nedeni ise kaybetme riskinizin de olduğunu unutmayın Anlık kararlar sizi batıradabilir Türkiyede yaşıyorsanız Hayata --0 Olarak başlamışsınız demektir eğerki normal değilde fakir bir ebeveyenleriniz varsa hayata Köpek gibi sürünmeye gelmişsiniz demektir Heleki Türkiye şartlarında bu haller dahada zorlaşıyor nedeni ise Bu ülkede yaşamak Her babayiğidin harcı değil kurtulmakta kolay değildir Zengin bir ailenin çocuğu iseniz bütün kapılar zaten doğdunuz anda size açılmış olacaktır fakat fakirden en üstte çıkmak Çok zor olsada her riski göze alın gerekirse Borç alın ama yinede o riski alın Anneniz ve babanızın cahil ise söylediklerini zerre takmayın boş verin onlar nederse siz tam tersini yapın çünki cahilin lafı sizi geriye götürür Evlenmekten kaçının evlenmek sorumluluk gerektirir paranız yoksa evlenmeyin Bunun yanı sıra yasa dışı işlere kalkışmayın sonu zaten ya ölüm ya kalım ya hapis tabi bunun yanı sıra hayattan aldığınız tüm bu zevklerden sonra eninde sonunda olan ölüm ile karşılanmakta vardır ondan fazla paranın dozunu arttrımadan fazla lüx e düşmeden yaşayın unutmayın Cennet ve cehhenemi Tabi sonsuz yaşadığınızıda düşünmeyin Acısı kötü çıkar.

  (85.106.110.*) yazdı

HAYAL

Merhabalar abi sitedeki otobiyografini okuduğumda gözüme ''her zaman çok para kazanmak istedim''.Cümlen dikkatimi çekti ben 18 yaşındayım ve bende çok para kazanmak istiyorum yanlış anlama benim ki bir gencin para budalalığı değil insanoğlunun yaradılışından beri söz sahibi her zaman parası olan kişilerdir.Ben parayı bir araç için kullanmak istiyorum gerekirse bunu için risk almak insanların olmaz dediği şeyler için çabalamak istiyorum çevremdeki insanların sürekli kendilerini bir kaba bir sınıra oturtmak istediklerini görüyorum kimileri için bu kap bir memurluk kimileri için sigortalı bir iş ailemde böyle babam işsiz annem ise asgari bir ücret ile çalışıyor ben daha kaliteli bir hayat yaşamak ve yaşatmak istiyorum bir gün çok zengin olacağımı biliyorum bu yüzden elime geçen fırsatları kullanmak istiyorum sana yazma sebebim de budur.İkna kabiliyetim ve kelimelerle aram iyidir nasıl kullanılması gerektiğini bilirim elimdeki maddi imkanlarım az olduğu için potansiyelimi herkese gösteremiyorum senden ricam aradığım fırsat, ve yeni bir başlangıç biletim olman sevgilerimle

  (74.92.214.*) yazdı

Altın işlemleri    Binomo.com

Herkese merhaba,

ben ve erkek arkadaşım bu yöntemle altın işlemleri yapıyoruz. Başlangıçta olayı tam anlamadım ama erkek arkadaşım herşeyi anlattı. Mesela bu "yatırım" mücevherlerden para kazanmak mümkün değil, ama opsiyonlardan para kazanılıyor. Tasarruf hesabımda biraz müsait param vardı ve altın mücevher alarak yatırım yapmak istiyordu.

Erkek arkadaşım bana aldığım kolyeyi aldığımdan daha yüksek bir fiyata asla satamayacağımı anlattı. İçindeki altın miktarı genelde az ve işçiliğe para veriyorsunuz. Yatırım paralarında da aynı dert var.

İkili opsiyonlarla işlem yapınca direk işlem yapıyorsunuz ve bir aracı veya tüccar olmuyor. Ayrıca altını gerçekten almam ve bir yerlerde saklamam da gerekmiyor. :-) Altının fiyatı son üç ayda bayağı deliydi ama yine 3200€ kazanmayı başardım. O kadar da üstünde de durmam gerekmedi. Eğer paramı altın veya mücevhere yatırmış olsaydım bugün daha az param olurdu. İkili opsiyonlarla 1000€ paramdan 4200€ yaptım (böylece 3200€ kar ettim).

  (35.43.142.*) yazdı

Ynt: Altın işlemleri - Levent    Optionweb

ya sen bunu bayağı karmaşıklaştırıyorsun?? altın mücevher bunlar hikaye. Ben Optionweb'de işlem yapıyorum, kayıt oldum, 500€ koydum ve ne ile işlem yaptığımı hiç umursamıyorum... altın dolar bitcoin hiç de umurum değil. Grafiğe bakıyorum eğer artışlar %50 üzeriyse o zaman artışa basıyorum, eğer düşüşler %50 üzeriyse düşüşe basıyorum. ha bir de senden çok para yaptım, ilk ay 8000€ idi, şimdi ikinci ayıma başlıyorum. olay budur.

  (88.247.141.*) yazdı

merak

merhaba Onur BEY,
Yazınızı tesadüfen açılan bi sayfada okudum ve bu tür şeylere pek inanmıyorum aslında yani tesadüf yada şans olarak tanımlıyorum ama merak etmedim değil. :)
Ben 18 yaşında lise son sınıf mimari yapı ressamlğı bölümü okuyan biriyim. Okul bitiyo, istediğm şeyde pek emin değilim bi yandan iç mimarlıık hayalleri bi yandan turizim işletme isteği öbür yandan maddi geliri iyi diye sivil havacılık gibi bölümleri tercih etmek istiyorum ama başka şeyleride öğrenmek istiyorum aslında. Size mail atmamdaki sebep belki bi yardımınız olabir çünkü sizde okul bittikten sonra neler yapacağınızı bilmiyomussunuz suan bende bilmiyorum. çok çok zengin olmakta değil tek amacım, yeteri kadar olsun yeter. Sadece iyi ve yapabileceğim bir meslek bir sektör de olmak istiyorum. umarım yardımınız dokunur.
teşekkür ederim :)

  (121.99.41.*) yazdı

Re: merak - kadir

Merhaba,
Bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (95.1.135.*) yazdı

zengin olmak zor şey

öncelikle selamun aleyküm ben kendi halimde yaşayan sıradan bi vatandaşım size danışmak ne kadar doğru yada yanlış bilmiyorum hayat öyle zorki etrafımdaki insanlardan para istemekten bıktım desem yeridir zengin olmak beni değiştirmez emin olabilirsiniz sadece hiç bir günüm parasız geçmesin istiyorum zengin olmak istememin tek amacı ev almak ve giyim kuşamımın güzel olması çevremdeki insanların gerçek yüzünü görmek istiyorum ve en önemlisi evlilik çevremde sürekli alay edilen bi karakterim var insanlara zararım dokunmadığı halde alay ediliyorum yani ne kadar güler yüzle yaklaşırsam yaklaşayım her zaman yine alay konusu oluyorum enayi yerine konuluyorum borç harç beni yedi bitirdi zengin olmak istememin amacı borçlardan kurtulmak ev almak ve evlenip kendi hayatımı kurmak istiyorum ne olur kazanmanın kolay yolu varsa söyleyin

  (144.215.144.*) yazdı

Ne zaman BÜYÜME ve DÜŞÜŞ gelir    BancDeBinary.com

Selam millet,

metnin "büyüme ve düşüş" bölümü hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum. Eğer milyonlar kazanmak gibi bir derdiniz yoksa KESİNLİKLE o bölüme ihtiyacınız yok. Eğer karınızı maksimize etmek istiyorsanız faydalı olabilir.

Ben ayda 4000€-5000€ civarında kazanıyorum ve o tavsiyeleri de hiç kullanmıyorum. Sadece en tepedeki temel iki kuralı kullanıyorum (CALL ve PUT), dolayısı ile her zaman Binomo grafiklerini kontrol ediyorum ve ona göre düğmelere basıyorum. Yaptığım her işlem 10€ ve ilk yatırımım 500€ idi.

Eğer daha fazla yatırırsanız ve biraz da zaman ayırırsanız, daha fazla kazanırsınız. Şu an buna ihtiyacım yok ve kazandığım ile mutluyum... Ama ilerde daha fazla zamanım olduğunda ileri taktikleri de kullanmayı istiyorum.

  (142.24.65.*) yazdı

çalışıyor    AnyOption.com

denedim çalışıyor. kayıt oldum ve 500€ yatırdım, bonus olarak 250€ verdiler 750€ ile başladım. genelde sadece bitcoin işlemleri yapıyorum, bu aralar ondan büyük para kazanılabiliyor.

bitcoin oranı bu iş için en iyisi. oturup haberleri izliyorsunuz ve bir bitcoin borsasının hacklenmesini bekliyorsunuz. böyle bir mesaj geldiğince hemen giriş yapıp bir kaç ikili opsiyon talebi yapıyorum. çoğu zaman sıkıntısız oluyor çünkü PUT trendi %70 üzerinde oluyor ben de düşüşe bahse giriyorum.

sağol dostum, ben de gününe bağlı olarak 100-200€ kazanıyorum, günün gidişatına bağlı. bundan önce ebayde eşya satarak para kazanıyordum ama kıyas kabul etmez!! şimdi yarı zamanda on katı para kazanıyorum. hakikaten harika, işimden kat kat daha iyi!!!!!!!

  (95.12.122.*) yazdı

nasıl hızlı ve kolay para kazanabilirim     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Marhaba
SAYIN :Onur DEMİR Bey
Ben BURDUR MAKÜ ünüversitesi mekatronik bölümü okuyorum. Bende sizin gibi kolay ve hızlı para kazanmak istiyorum gözüm yükseklerde değil ben sadece kendi ihtiyaçlarımı karşılamak istiyorum ailemden para istemek istemiyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmayı ve geecek için parlamak istiyorum şuan part time işte çalışıyorum ama aldığım para ev kirası ve benzeri ihtiyaçlarıma karşılıyorum bu bana yetmiyor kusura bakmayın sizze hayat hikayemianlattım başınızı ağrıttım kısacası bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl para kazanabilirim ne yapmam gerekiyor bunun için şimdiden teşekkür ederim tekrar rahatsız ettiğim için özür dilerim. Saygılarımla..

  (155.32.107.*) yazdı

Re: nasıl hızlı ve kolay para kazanabilirim - Bekir KAN

Lütfen yaygın olarak sorulan soru ve cevapları içeren web sitemdeki SSS bölümüne bakın. Önce bir hesap oluşturmalısınız, hesabınızı aldıktan sonra, işlem yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (88.243.230.*) yazdı

Tükendim    hizlaparakazanma.com

Selamun aleyküm onur abi; abi valla nasıl başlayayım bilmiyorum ama hani bi laf varya insan dolar taşar ve boğazını göstererek burama kadar geldi der bende onuda geçti yaşım 22 Şanlıurfalıyım İstanbul'da kırsal bi kesimde oturuyorum Yani sözde istanbul anlıyacağın küçük yaşlardan beri ağır işlerde çalıştım mecburiyetten arkadaşlarım rahat rahat takılıp yiyip içip gezerken ben sabah 7 akşam 7 çalıştım artık sıkıldım çalışmaktan falan herşeyden bayadır böyle sitelerde geziniyorum sana denk geldim ve derdime çare olabileceğine düşündüm beni kurtar abi bi ön ayak ol aklım var sen bana fikir ver önümü aç bişey yap abi şimdiden saolasın saygılarımla
SÜLEYMAN KAYA

  (24.133.121.*) yazdı

Gerisi geliyor

Airbnb ye başlayalı 4 yıl oldu.İlk başlarda çok bir kazancım olmuyordu.Hem çalışıyor hemde Airbnb ile uğraşıyordum.Fakat şu anda Aribnb den kışları ayda net 9 bin TL kazanıyorum.Yaz aylarında ise 13 bin TL kazanıyorum.Çalıştğım asgari ücretli işi bıraktım.Yıllarca başkalarının ağız kokusunu çekmişim.Şu anda çok rahatım.Çok fazla uğraşmıyorum.Ama her ay tıkır kıtır para geliyor.1 evle başladığım Airbnb de evleleri fazlalaştırdım.Size tavsiyem eğer başka bir işte çalışıp bu işide yapıyorsanız.O işi bırakıp buna yönlenin tamamen.Böylece kendinizi daha iyi adapte edip ilgilenebilirsiniz.Teşekkürler

  (142.211.54.*) yazdı

İsviçrede banka hesabı    ETXcapital.com

Herkese merhaba,

İsviçre'de bir banka hesabına başvurmak konusunda bilgisi olan var mı? İşlem hesabımda aşağı yukarı 190000 euro param var ve çekmek istiyorum. Eşimden ayrılmak üzereyim (ikimiz de aldattık) ve korkum eğer parayı normal hesabıma çekersem karım bunu öğrenebilir.

Dolayısı ile parayı onun bulamayacağı bir yere çekmek istiyorum. İsviçre ideal olur diye düşünüyorum ama duyduğum kadarı ile İsviçre vatandaşı olmadan İsviçre'de banka hesabı açamıyorum. İlerde de İsviçre'de yaşamayı istiyorum. Benzer bir durum hakkında tecrübesi olan var mı? Teşekkürler, Bob.

  (46.238.141.*) yazdı

Ynt: İsviçre'de banka hesabı - Robert Mooren    GrandOption.com

İsviçre banka hesabı gibi, bunun da sorunsuz olması lazım. Avrupa Birliği'nde her bankada bu mümkün. Benim BNP Paribas ile yurtdışında bir hesabım var.

  (46.23.49.*) yazdı

Ynt: İsviçrede banka hesabı - Robert Mooren    Empireoption

kulağa çok iyi geliyor :D kendimi bir kaç hafta içinde bu şekilde görüyorum, bana uygun geldi ama hala ayda 1000 € civarında kazanabiliyorum. Birden fazla yerde kayıt olarak her birine daha büyük bir yatırım yapmak istiyorum. Siz bir yerde mi yoksa birden fazla yerde mi oynuyor musunuz? ve başta ne kadar yatırdınız?

  (74.51.214.*) yazdı

Skrill ile para yatırın    BinaryOptionRobot.com

Yeni başlayanlar için küçük bir tavsiye :-) Eğer para yatırmak isterseniz banka havalesi diye bir seçenek oluyor, bu genelde uluslararası para transferi oluyor. Benim bankam bu işlem için standart ücretlere ek olarak 20€ alıyor.

İyi bir alternatif Skrill... Herkes onları tanımayabilir. Eskiden Moneybookers olarak biliniyorlardı, esasen bir internet bankası ve uluslararası transferleri ücretsiz. Ücretler alıcı tarafından ödeniyor. Skrill'in ayrıca bir çok yerel banka hesabı var. (Almanya, Fransa ve benzer 40 ülkede), dolayısı ile eğer banka ücretlerinden kurtulmak isterseniz Skrill kullanın!!!

  (85.103.241.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Merhaba abi ben 18 yaşındayım durumumuz çok kötü ben okuyorum ayriyetten çalışıyorum ama part time fazla para almıyorum birde küçük kardeşim var oda okuyor dedem vefat edince birine kefil olduğu kişinin borçları bize kaldı 100.000 tl kadar yani abicim sizden ricam bana bu sayfada açıkladığınız konu hakkında bi program falan söyleyebilirmisiniz lütfen aileme yardımcı olmak istiyorum artık 18 yaşındayım kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum ama ailemi öyle gördükçe çok üzülüyorum o yüzden sizden yardım istiyorum bu mesajıma cevap vermeseniz bile yinede okuduğunuz için teşekkür ederim

  (155.32.29.*) yazdı

Re: Paraya ihtiyacım var - Sefa demir

Size doğrudan yardımcı olamıyorum ancak bu web sitesinde bulabileceğini adımları okumanızı öneririm. Ayrıca blog veya SSS bölümüne bakabilir yorumlar kısmına göz atabilirsiniz.

  (176.40.154.*) yazdı

Hayat şartlarını iyileştirmek    http://www.hizlaparakazanma.com

Onur Bey iyi günler dilerim öncelikle. Ben Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini 2017 ocak ayında bitireceğim fakat Türkiye'de ingilizcemi geliştirmek pek mümkün olmadı. Bunun için yurt dışında eğitim almak için uğraştım ama yeterli parayı da biriktiremedim. yıllardır farklı sektörlerde çeşitli işler yaptım garsonluktan tutun tarlada patates toplamaya kadar fakat bir türlü o ücreti biriktiremedim. benim için önemli olan güzel bir dile sahip olup güzel mesleklerde çalışıp güzel paralar kazanmaktır. bana yardımcı olabilir misiniz acaba. şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum..

  (155.32.240.*) yazdı

Re: Hayat şartlarını iyileştirmek - osman gazi kızılkaya

Öğrenci olsanız bile yöntemimi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla ilgili hiç kısıtlama yoktur o yüzden takip etmeniz gereken adımları okumanızı, bir hesap oluşturmanızı ve işlem yapmaya başlamanızı tavsiye ederim. Göründüğünden bile daha kolay o yüzden endişe etmeyin, sadece deneyin.

  (78.174.125.*) yazdı

Umutsuzluk    Hızlaparakazanma.com

Merhabalar adım Özgür soyadım saç ve 19 yaşındayım yaklaşık her yaz çalışır ve para kazanmaya çalışırım ve 2 yazdır bir motor almaya çalışıyorum ama 2 ay da çok çok çalıştığım halde en kötüsünü bile alamıyorum,neyse söze gelmek ıstıyorum bu yaz üniversteye başlayacağım ve aıleme fazlasıyla meydan okudum tek başıma yaşıyıp kendımı geçındırebılecegıme onlar da her zaman kş gıbı bana ınanmadılar sızden bır yardım bı önerı beklıyorum veyahut herhangı bır şey. Umutsuzluk ıçınde beklıyecegım ,ıyı gunler ve başarılar.

  (210.55.137.*) yazdı

Re: Umutsuzluk - Özgür

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (37.119.146.*) yazdı

Hizli ve guvenilir para kazanmak    GCM Forex

Yurtdisinda ,ogrenciyim. Buraya cok zor sekilde geldim. Para bulmam ve kazanmam gerekli;sizin yazinizi okuduktan sonra forexte demo hesap actim. Yazdiginiz kadar kolay degil ya da dogru algilayamadim.Cok paraya ihtiyacim var hukuk okuyorum 5 yil kalacagim kendimi egitim anlaminda gelistirmem gerek malum kimse 1. sinif ogrencinin notlarini gormeden burs vermiyor. Suan ilk yilim ve evet suan basarili degilim ama yapabilecegimi bilsem de kanitim yok. Para da yok.Gelistirmem icin kursa gitmem gerek ama yine para gerek. Kisaca yardimci olursaniz cok mutlu olacagim. Simdiden tesekkurler

  (210.55.39.*) yazdı

Re: Hizli ve guvenilir para kazanmak - Aydan Budak

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (95.0.184.*) yazdı

yardımınıza ihtiyacım var

merhaba onur bey ben şu anda kıbrısta askerlik yapmaktayım kredi kartı borcum beni çok sıkıştırıyor çok bunladım ödeyemiyorum sivildeykende kredi borcum vardı . askere geldiğimden beri taksitler aksıyor ailemin gücü yok ödemeye toplamda 30 bin 40 bin liraya ihtiyacım var fazlasında gözüm yok sadece borçlarımı sıfırlayayım yeter başka hiç bir şey istemiyorum nedir bu yöntem allah rızası için bana yardım edin sizden cvp bekliorum allah rızası için bir müslüman olarak zor durumdayım .lütfen cvp sız bırakmayın beni .yalvarıyorum size

  (121.99.159.*) yazdı

Re: yardımınıza ihtiyacım var - erhan çiçek

Lütfen henüz yapmadıysanız takip etmeniz gereken adımları okuyun. Ardından ticari hesabınızı oluşturmalısınız ve bu adımlara göre işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde tüm sorunlarınız çözülecektir.

  (88.228.176.*) yazdı

İnşallah cevap verirsiniz Onur bey.    Olymptrade

Öncelikle sitede yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla yöntemin için en az 500$ yatırmamız gerekiyor ve trendi takip etmemiz gerekiyor yani trend yönüne göre işlem açmamız gerekiyor ve işlem açarken 1dk'lık atıyorum 10 tane 10$'lık işlem açmamız gerekiyor böylece zarara girmemiş oluyoruz ve para katlama hızı artmış oluyor. Paranın hepsini değil 1/4ü ile işlem yapmamız gerekiyor yoksa batabiliriz. Benim anladığım bu eğer yanlışım varsa düzeltin beni Onur bey kullandığınız yöntem tam olarak bu mu? iyi günler dilerim...

  (94.54.35.*) yazdı

onur bey ben ev hanı mıyım bende kazanmak istiyorum fakat nasıl yaparım bilmiyorum birde bankada herhangi bi hesabım kartım yok . bizleride düşünerek bu işi kolaylaştıramazmısınız. hangi bankaya gitmeliyim veya nereye para yatırmalıyım . aslında işlem kolay anladım ama bu para yatırıp çekme işi bizleri düşündürüyor . herhangi bir bankadan kartmı çıkartıyoruz veya hesaba paramı yatırıyoruz o işi anlayamıyorum benim gibi bir çok ev hanımıda bu konuda bilgisiz bizleride düşünün lütfen daha kolay bir yol olmalı

  (188.3.57.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum    Olymp Trade

Onur bey nerhaba ;
İki opsiyonları inceledim yazınızı okudum ve bu sistemi denemek istiyorum sizin yardımınız ile
Öncelikle bu sistemi 1 dk lıkk olarak kullanalım yoksa 5 ila 10 dk lık periotlarda kullanmak mantıklı
Diğer sorum ise yükselişi yada alçalışı nasıl ve neye göre yorumlaya bilirim
Son olarakta kazancımızı almak istememiz durumunda hesabımıza ne kadar sürede geçiyor ve geçmeme riski nedir bu işlemleri resmi bir banka hesabı üzerinden yürüte bilirmiyim
Bu konularda beni aydınlatırmısınız ricaetsem

  (94.122.69.*) yazdı

borç

benim durumum çok vahim tehdit ve tehlike altındayım. esaret altında iken 37 trilyon borç ödemem gerekiyor mümkünmu bunun ödenmesi
bence imkansız hemde 2 ay içerisinde şaka gibi bi rakam inandırıcılığı bile yok bu kadar borçlanmamin
ama gerçek hayatımdan vazgeçtim artık ne yapmam gerekiyor çok kişi bisiler söylüyor fakat para bulmanın yöntemi yok bu para bir ömür boyu çalışarak kazanılmaz dicek siniz.dogru napmaliyim ölsem ölümde bi işe yaramıyor mağdur insanlar hala aynı şekilde mağdur kalacaklar

  (155.32.210.*) yazdı

Re: borç - mslm

Merhaba, yazınızı tam olarak anlayamadım, 37 trilyon demişsiniz bu pek mantıklı gelmedi.

  (85.108.170.*) yazdı

Öğrenciyim

Rica etsem görüşme imkanımız olabilirmi 4yıldır hiç bişey yapmadan evimde oturuyorum arada dışarı çıkıyorum arkadaşlarımla o kadar çalışamıyorum istesemde olmuyo çalışamıyorum ve internette para kazanmanın yollarına bakıyodum sizi gördüm ilk defa ücretsiz yazanını gördüm o yüzden size güvenerek yazıyorum rica etsem yüz yüze gelip kendiniz nasıl yaptığınızı gösterebilirmisiniz anlayamadım çünkü ne yapmam gerektiğini çok rica ediyorum görüşsekte görüşmesekte teşekkürler şimdiden :)

  (121.99.31.*) yazdı

Re: Öğrenciyim - Semih

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (84.242.87.*) yazdı

karları nereye yatırmak lazım    Opteck

kazandığınız parayı nerede değerlendiriyorsunuz ;-) doğru hatırlıyorsam ilk ay 3500€ yaptım. Kız arkadaşımla tatile gittim, akdenizde gemi turu yaptık. :-) güzeldi ama kısa sürede anladım ki adam gibi para kazanmaya başlarsam ne yapacağımı bilmiyorum. kısa zamana kadar maaşımdan ay sonuna bir şey kalmıyordu, şimdi ekstra bir param var ama nasıl harcayacağımı bilmiyorum... şehir merkezinde bir otopark almayı ve kiralamayı düşündüm, temel olarak pasif gelir olacak ama iyi bir fikir mi emin değilim.

  (178.240.57.*) yazdı

para kazanmak icin ne yapa bilirim    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Merhaba onur bey artık sıkıldım bu zamana kadar bende cok calistim gece gündüz ama hic birsey elde edemedim hayattan bezdim diye bilirim ne olacak ne yapa bilirim bilmiyorum yeni nisanlandim tabi elimde ne var ne yok harcadim birikim bile kalmadi 20 tl var suan cebimde inanirmisiniz ne yapicam ne edicem bilmiyorum yardim istiyorum artik insanlar zengin ola bilir biraeylerin sahibi ola bilir ama artik bende duzenli bi para kazanmak istiyorum aileme yuvama bakmak istiyorum ne yapicam bilmiyorum ama sizden gercekten yardim istiyorum

  (176.42.13.*) yazdı

Güvenmek istiyorum

İyi günler Onur bey
Ben Antalya'nın Alanya ilinde yasıyorum aslen de buralıyım henüz 21 yaşındayım ama hayatımdan çok zorluklar geçti. Su an o kadar umutluyum kı para kazanıp evımı duzecegım ve eşyalarımı alacağım için.ailem bıraZ maddı yonden kötü abilerim iyi ama evlendıklerınden sonra 1 tane ekmek aldıkları Yok bıze ben çalıyordum iş yeri sahıbım is olmadığı ıcın işten çıkarttı ve ayrıca eşyalarımı kendim almak istiyorum kımseye muhtaç olmadan bana yardım edermisin abicim ?

  (185.15.111.*) yazdı

Galiba ben aptalım

Merhaba, nasıl oldu tam bilmiyorum ama internette gezerken sitenize geldim. Milyoner olmak gibi bir derdim yok. Sadece finansal olarak bağımsız olmak istiyorum. Çok yüksek bir maaşım yok ama ortalamanın üstünde. Beni öldüren benim ev kredim. Her ay ekstra 500€'nun çok yardımı olurdu. Bu anlattığınız şeyi deneyip başkalarına da anlatmak istiyorum ama tüm yazıyı okuyunca fazla bir şey anlamadım. Biraz basit anlatabilir misiniz? Benim bir işim var ama bunu deneyebilecek kadar boş vaktim var.

  (94.54.84.*) yazdı

para yatırma işlemleri    Olymptrade

Onur Bey,
skrill hesabını açarken TL hesabımızı yani tl iban numarasını
verebilirmiyiz yoksa döviz hesabı mı açmamız gerekiyor. Skrill hesabı kullanabilmemiz için yazışmalar için ingilizce bilmek şartmı,
ayrıca örneğin 30 usd yatırdığımız takdirde bunu depozito olarak kabul edeceğine göre ayrıca bir para yatırmak gerkiyormu, Skrill hesaba para yatırdığımız zaman komisyon kesiliyormu bu konularda bigi verirseniz sevinirim,
şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

  (178.240.238.*) yazdı

Para kazanma    www.hizliparakazanma.com

Merhaba
Onur bey size şöyle bahsedeyim 17 yaşındayım ve lisede son senem ygs stresi falan muhasebe okuyorum ve bunla rahat bi hayat yaşamak çok zor sizin blog unuzu okudum açıkçası pek inanmıyorum böyle şeylere ama herşeye bi ihtimal vermek lazım benim hayallerim büyük var ve zevk alarak para kazanmak istiyorum ve sizin bana yardımcı olacağımızı düşünüyorum lütfen biraz öneri de bulunurmusunuz veya sizin nasıl bu duruma geldiğiniz en ince ayrıntısına kadar anlatır mısınız

  (140.200.185.*) yazdı

Re: Para kazanma - Süha Bayraktar

Özür dilerim, ancak site yöneticisine yöntemle alakalı soruların cevaplanmasında yardımcı olduğum için bu konuda bilgi sahibi değilim.

  (85.97.230.*) yazdı

    Para kazanma online .com

Onur bey meraba yazdiginiz her seyi okudum cok basarili fakat nasil baslayacagimi bilmiyorum . Turkyede 12senedir yasiyorum evliyim kendim icin cocuklarim icin bsyler yapmak istedim hep ama esim hic guvenmedi bana yapamazsin edemezsin diye evde calismaya basladim kisiye ozel kiyafet dikyorum orda biraz para biriktirdim ve dolara cevirdim simdi bankada al sat yapyorum dikisten kazandigimi da altina ceviryorum bu fikir kafama yatti ama dedigim gibi nasil baslayacagimi bilemiyorum rica etsem.yol gosterirmisiniz

  (95.12.106.*) yazdı

Çok acil

Onur bey merabalar ismim Erkan 19 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum rastgele bu siteyo gördüm ve sizin hayat hikayenizi okudum açıkçası ben o kadar yüksek paralar peşinde değilim fakat bana acil olarak 5000 lira civarı para lazım ve ilk olarak nerden nasıl başlarım ve birşey daha sorucam istediğimiz zaman yapabiliyoruz demi istediğimiz miktarı kazandıktan sonra yapmasakta sıkıntı olmaz demi bunları öğrenmek istiyorum
Cevaplarsanız çok sevinirim
İyi günler.

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Çok acil

Merhaba, mesajınız için çok teşekkürler! İlk olarak buradan başlayınız, kaydınızı yaptıktan sonra başlayabilirsiniz.

  (142.51.59.*) yazdı

ne sıklıkla işlem yapıyorsunuz?    GrandOption.com

Her gün günde iki saat işlem yapıyorum, günlük karımda 100€ civarında. Çok fazla olmadığını biliyorum, benim sormak istediğim on dakikalar civarında kısa işlemler yapmak mı daha iyi yoksa uzun saatler süren işlemler mi. Mesela ben günde 20 işlem yapmak istiyorum, dolayısı ile her on dakikada beş tane on dakikalık işlem mi yapmalıyım, yoksa her yarım saatte beş 30 dakikalık işlem mi yapmalıyım? Bir de her on dakikada beş 60 saniyelik işlem yapılmasına ne dersiniz?

  (178.6.115.*) yazdı

Merhaba

Onur Bey merhaba, sadece tanışmak istedim. Aslında Yeni Zelanda da yaşıyor olmanız ayrıca ilgimi çekti. Şu an maddi durumumuz normal, Türkiye şartlarına göre iyi de denilebilir. Daha keyifli bi hayat yaşamak için de para kazanmak şart. Sizi gerçek anlamda tanımadan da böyle bir işe girmek saflık gibi geldi. Her şeyi yeterince açık yazmışsınız ve benim için de burada ayrıca vakit ayıracak olmanız belki keyifli olmayabilir. Ama zaman ayıracağınıza eminim, Hoşçakalın!

  (121.99.100.*) yazdı

Re: Merhaba - Sevim KILIÇKAYA

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Eğer benim yaşadığım yere yakın yaşıyorsanız benimle iletişime elbette geçebilirsiniz, buluşup bir bira içeriz.

  (176.219.166.*) yazdı

6 ayım var     daha başlamadım

Öncelikle benim hem ders calısıp hemde bu işi yapmam lazım Almanya munıh teknik üniversitesi için hazırlık yapıyorum ve bana parada lazım olacak oyunlardan falan baya para kazanmıstım ama daha fazlası lazım yorumlarınız beni etkiledi hatta sizi jorden belforta benzettim diyebilirim yardım cı olursanız çok ıyı iş yapabilirim saygılar . Bide e posta takılmayın yaşımın üstünde bi zekaya sahip oldugumu düşünüyorum ego yok diyemem her bese çok konuştum yine saygılar .

  (85.103.56.*) yazdı

merhaba,

bende iki üiversite bitirip sansız mı dıyelım tam bılmıyorum bır surecten sonra 2014 yılına kadar onlıne alısverıs sıtelerınde urunler sattım (gittigidiyor, amazon, ebay) 2014 ten sonra maddı ve manevi kayıplarım oldu ve hala durumu kurtaramadım. bana bu konuda yenıden ayaklanmam ıcın ya da daha cok para nasıl kazanılır, eskisınden daha konforlu bir hayat a ulaşma seceneklerinden bahsedebilir misiniz? artık bir abby geliyor cunku.ilginize tesekkur ederim

  (140.200.240.*) yazdı

Re: - feyza ada

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (213.230.93.*) yazdı

merhaba nasilsiniz    tabletden yaziyorum bana +998943815453nomeram ulaş

Benim adm Laylo yasim 20da uzbekistanda yasiyurim doğru soylemek lazim deya duşuniyorum ailade en kuçuk cocukim ablam var ikki tane babamle ayri kaliyuriz ablamlerde avli ben va annem yalniz yaşiyoruz bu yil liseyi tamamladm ama unvertiteye giramadm çalişmek istiyorum ama işde yok paraga çok ehtiyacim var zatan annemde çalismiyu eneştam verdiyi parayla yaşiyuriz bende hep kizler gibi mutlu zengin yaşamak istiyorum yardam etabilirmisiniz para kazanmam için Allah sizden razi olsun

  (121.99.71.*) yazdı

Re: merhaba nasilsiniz - evde otiriyorum

Mesajınız için teşekkürler Laylo. Lütfen web sitemi okuyun, ana sayfaya gidip dikkatlice inceleyin; bu size yardımcı olacaktır.

  (178.115.131.*) yazdı

Merhabalar Onur Demir

avusturyadan serap ben 19 yaşındayım ve iş arıyorum uzun zamandır ama okulla aram fazla olmadığından dolayı iş bulmam zor boş boş evdeyim iş bulamadım artık gına geldi ve bugün para kazanma yolları diye google'a yazıyım dedim ve ilk siz çıktınız web sitesindeki detaylarınızı okudum ve denemek istiyorum , sizin sahte iş yaptığınızı düşünmüyorum onun için başvurdum kayıt oldum nasıl devam edebilirim lüften yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

  (140.200.205.*) yazdı

Re: Merhabalar Onur Demir - Serap

Merhaba.
Başlangıç için buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-)
Başka sorunuz varsa lütfen sorun.

  (78.168.95.*) yazdı

tır şoförü...optıon a ilgi deymaktayım     henüz yapmadım

Merhabalar Onur bey bende sizin gibi şoförüm üniversite mezunuyum turızm ve hotelcılık forex piyasasında işlemler acıyorum bana önerileriniz ve güvenebileceğim broker hangılerı bılgı verebılırsenız yada telefonunuzu verırsenız aramak ısterım..şuan yanımda arkadaşlarım var ve sızın benım maılıme cevap vermeyecegınızı dusunuyorlar ...bende sızın gıbı başarılı olmak ıstıyorum bana bilgi destegı sağlarsanız müteşekkir kalırım selamlar.

  (121.99.207.*) yazdı

Re: tır şoförü... optıon a ilgi deymaktayım - özgür özdemir

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (88.250.63.*) yazdı

Çok paraya ihtiyacım var gerçekten çaresizim!    www.hizlaparakazanma.com

Bir bayan olarak iş bulmam çok zor değil aslında ama para kazanmak için bile paraya ihtiyac duymak zorundayız. Bende bu sebepten madurum kendimi bir çok konuda geliştirmek istiyorum fakat param yeterli değil hatta kendimi geliştirmek için yapmam gereken şeyler için hiç yok ta denebilir. sıradan bir öğretmen olmak bana göre değil. Üniversite mezunuyum iki dil biliyorum ama yine asgari ücret almak zorundayım! BİR ŞEYLER YAPMAM GEREK YARDIM LÜTFEN

  (140.200.135.*) yazdı

Re: Çok paraya ihtiyacım var gerçekten çaresizim! - hamide tuba yetim

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (151.135.19.*) yazdı

Para kazanma yönteminizi öğrenmek istiyorum     www.hizliparakazanma.com

Öncelikle merhabalar ismim Barış 17 yaşındayım Konya'da yaşıyorum öğrenciyim iyi bir üniversite hayatı için şimdiden adım atmamın gerektiğini düşündüm ücret olmadan para kazanma yöntemi araştırırken sizin yazınızla karşılaştım ilgimi çekti ön ödeme vs. olmadan para kazanmak iyi bir şans tabi ki bunun hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler en kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum.

  (81.214.65.*) yazdı

ÇOK ACİL SORU    -

oNUR Bey,teşekkürler,
sisteminiz kesinlikle kazandırıyor diyebilir misiniz artı olarak gelirlerimiz yani kazançlarımız vergi denetimine tabi olur mu,yani paramızı bankaya çektiğimizde diyelim gelirlerimiz yükseldi,60, veya 70.000 oldu.
Bu maliyenin dikkatini çeker mi ben bir memurum her sene beyanname veriyoruz.
Acaba gelirlerimizi paypal ve Skrill gibi yerlerde tutsak ordan kullansak daha mı mantıklı olur.
Acele cevap bekler teşekkür ederim.

  (115.187.119.*) yazdı

Re: ÇOK ACİL SORU

Merhaba, Artık Türkiye'de yaşamıyorum, bu yüzden bu konuda size yardımcı olamayacağım. Fakat, bu durumda, sizin için, banka hesabı yerine Skrill ve benzeri bir internet ödeme sistemi kullanmanız daha iyi olabilir.

  (85.98.200.*) yazdı

Bilgi almak

Oncelikle,
Selamun aleykum abi
Bende herkesin hayali oldugu kisa yoldan para kazanmak isteyenlerden biriyim.Sizin kisa zamanda bukadar parayi nasil kazandiginizi ogrenmek istiyorum eger bir sakincasi yoksa bizlere paylasabilirmisin abi. Bu sene unuversite ogrencisiyim paraya cok ihtiyacim var ailemden helen para anca ev kirasina yeter bursta cikmasa culsuz kalacam abi yaptigin yontemi benimle de paylasabilirmisiniz
Cok tesekkur ederim abi
Saygilarimla...

  (176.238.22.*) yazdı

Yardım    Yok

Merhabalar onur bey benim sizden ricam bana bu yöntemi basit yoldan anlatmanız.kaybedecek bişeniz yoktur heralde çünki be im kazanmam sizin kazancınızı etkilemez. Üniversite öğrencisiyim ve bildiğiniz gibi bir öğrenciye para lazım bursum yok evden çok az para geliyo. Ve eğer bana bir forex şirketi tanıtma niyetiniz varsa bana şirketi değil sadece stratejiyi anlatın nerden bilgi alacağımı anlatın. Şimdiden çok teşekkür ederim.

  (43.124.214.*) yazdı

Kazancın vergilendiril(me)mesi    GrandOption

Herkese günaydın!

Hassas bir soru sormak istiyorum! Şu ana kadar oldukça iyi bir miktarda para kazandım ve banka hesabıma transfer ettim. Bunu vergi dairesine gelir olarak bildirmeli miyim, yoksa miras yoluyla kaldı mı demeliyim?

Üç tane beş haneli çekim yaptım (euro cinsinden), altı haneli bir çekimle dikkat çekmek istemedim.

Teşekkür ederim ve sağlam para kazanma konusunda herkese iyi şanslar!

  (81.213.44.*) yazdı

ikili opsiyon

Merhabalar Onur bey
Öğrenciyim ve paraya oldukça ihtiyacım var. Tesadüfen sizin yönteminizi gördüm ve dikkatimi çekti.
Oldukça basit demişsiniz sanırım ben de bir sorun var çünkü anlamadım :) Bakın 21 yaşındayım gelecek yıl mezun oluyorum. Sosyoloji okuyorum. Hemen iş bulabileceğimi sanmıyorum. Eminim size çok fazla yazan var. Ama lütfen bana yardım edin. Help me please :) Dikkatinizi çekmek umuduyla... :) iyi günler

  (140.200.55.*) yazdı

Re: ikili opsiyon - merve çelik

Merhaba, yöntem oldukça basittir ve herkesin anlayabileceğini düşünüyorum. Sadece atılması gereken adımları okuyun ve bir ticari hesap oluşturun. Ardından online olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (88.253.227.*) yazdı

İş hakkinda    www.hizlaparakazanma.com

Mrb onur bey.sayfanizi inceledim.yatirdigimiz para iş yapamazsan tekrar geri alabiliyormuyuz.tahmin ederken yanilirsak kayıp oluyormu.neden paylaştınız siz nasıl bir düşünceyle paylastiniz,menfaatiniz varmı bilmek isterim.yurtdisina niye gittiniz.turkiyede yapilmiyormu bu iş.bir sorunla karşılaşırsak size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası verirmisiniz..bu soruların cevabını alirsam bende başlamak istiyorum.tskler.

  (121.99.96.*) yazdı

Re: İş hakkinda - Latife

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (78.175.113.*) yazdı

Temmuzun sonunda ödemem var acil    www.hızlıparakazanma.com

Selamın aleyküm abi Temmuz ayının sonunda kesin ödemem gereken borcum var 1 milyar. Ödemezsem evime haciz gelecek. Nevşehir de yaşıyorum. 21 yaşındayım 1 ay için 1 milyar nasıl bulabilirim abi işde yok inanır gibi bana bi fikir verirmisin abi ne yapıyım da 1 ay için de 1 milyar bulabilirim. Acil bi şekilde eşe dosta herkezden istedim. Kimse yardımcı olmuyor abi bana bi fikir verebilirsen çok mutlu mennun olurum abi

  (88.244.116.*) yazdı

İnglizcem yok türkçe seçeneğide yok    https://www.lafyu.com/

Selamın aleyküm abi Temmuz ayının sonunda kesin ödemem gereken borcum var 1 milyar. Ödemezsem evime haciz gelecek. Nevşehir de yaşıyorum. 21 yaşındayım 1 ay için 1 milyar nasıl bulabilirim abi işde yok inanır gibi bana bi fikir verirmisin abi ne yapıyım da 1 ay için de 1 milyar bulabilirim. Acil bi şekilde eşe dosta herkezden istedim. Kimse yardımcı olmuyor abi bana bi fikir verebilirsen çok mutlu mennun olurum abi

  (78.182.174.*) yazdı

Kısa sürede hayallerine kavusmam mümkün mü?

Merhaba ben Ebrar benim bazı hayallerim var gerçekleşmesini gerçekten çok istediğim hayallerim kadar da imkanım yok . Bir şekilde para biriktirmeye başlamak istiyorum çünkü universite için yardım alabileceğiniz pek kimse yok e tabi borsa işinden anladığında söylenemez . Bana bir şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu konuyu gerçekten öğrenmek istiyorum bana detaylı bilgi ve taktik ogretirseniz minnett

  (46.197.82.*) yazdı

AYLIK YÜZDE YÜZ KAZANÇ

Merhaba ben Antalyadan Faruk yaşlı yatalak anneme bakıyorum bu arada forekste param olmadığı için demo hesapta işlem yapıyorum 2 yıldır üzerinde çalıştığım bir program vardı en sonunda aylık yüzde yüz net kazanç yolunu buldum fakat dedimya imkanım olmadığı için gerçek hesap açamıyorum. Mesela kesin olarak Euro / Dolar paritesi 1.2145 e gelecek bu konuda birlikte çalışabileceğim bir imkan varmıdır ?

  (46.154.11.*) yazdı

Hızlı ve etkili bir şekilde para kazanmak istiyorum.    www.hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur Bey internette araştırma yaparken sizin yazınızı okudum ve çok etkilendim. Bu işi nasıl yaptığınızı merak ediyor ve öğrenmek istiyorum. Üniversite öğrencisiyim ve ailemin maddi durumu iyi değil kendi paramı kendim kazanmamıştır gerekiyor okula devam edebilmem için. Sizden bu iş için yardımlarınızı bekliyor ve öğrenmek istiyorum. Umarım dönüş yaparsınız. Şimdiden teşekkürler.

  (121.99.85.*) yazdı

Re: Hızlı ve etkili bir şekilde para kazanmak istiyorum. - Sezgi Nur Özkan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (176.88.20.*) yazdı

Merhaba

Merhaba, sizi internetten dolaşırken buldum. Elimde 1.000 TL kadarıyla bir miktar para var. Açıköğretim Üniversitesi öğrencisiyim ve zoru durumlar geçiriyoruz, bu parayla bir şeyler yapıp kendi paramı kazanmak istiyorum. Çok fazla yüksekler gözüm yok ama aylık 3 bin veya 4 bin kadarıyla bir gelirim olsa çok güzel olur. Bu konuda fikriniz, tavsiyeniz varsa yardımınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

  (88.242.32.*) yazdı

çok para lazım çok    www.donanimhaber.com

abicim öncelikle çok paraya ihtiyacım var. neden diye soracak olursan, senin ki gibi bi sürü kız arkadaşım olsun istiyorum. benim hiç kız arkadaşım olmadı. belki çok param olursa bi sürü olur. ben los angalesde yaşıyorum. bi de havuz istiyorum. ama anlattığın yöntemden hiç bi şey anlamadım. benim daha iyi bi fikrim var. diğer arkadaşlara anlatmak istiyorum. beni faceboktan ekleyenlere anlatıcam.

  (210.55.149.*) yazdı

Re: çok para lazım çok - cansın

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.151.229.*) yazdı

avantajlı kazanma

merhaba sayfanızdaki metni okudum.
Sadece borsa dışında nasıl iş yapılır nasıl satış veya benzeri kazanç sağlasım.
benim zaten aylık gelirim 18.000 tl ama izinde ücret işlemiyor o nedenle bunun boşluğunu dolduracak karlı bir iş olmalıki benim ücretim devam etmeşi.
bu arada new zeland da geldiğimde sizinlede tanışmak onur verici olur.
Denizci herzaman her yerde olabilir.Selamlar .

  (155.32.190.*) yazdı

Re: avantajlı kazanma - sahin

Merhaba,
Bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.250.146.*) yazdı

MÜMKÜN MÜ

Onur Bey merhaba. Işkın ayşen üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim ve ailemin maddi durumu yetersiz olduğu için hem Benim hem kardeşimin okuması ailecek bizi zora sokuyo. Anlamak istediğim şey 50 tl yatırıp başlayabilir miyim bu işe ve 50 tl yatırırsam ne kadarını kullanmam gerekiyo. Gerçekten daha fazla yatırabilecek gücüm olsa bir dakika beklemem. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

  (212.2.212.*) yazdı

Yardim    Www.hızlı para kazanma.com

Merhaba ben gaziantepte bir avmde Starbucks cafede çalışmaktayım maddi sıkıntılarim var aileme tek ben bakıyorum asgari ücretle çalışıyorum ama yetmiyor bende kendimce boyle bir yol aradım ve sizi buldum tamamen kafama yattı ölüm trade uygulamasını indirdim biraz uğraştım mantikli geldi ama tam olarak tahminlerim %oranla iyi gidiyor ama tam olarak bilgim yok bunu daha nasıl ilerletebilirim

  (37.154.165.*) yazdı

Yeni üyelik     Henüz işlem yapmadım

Yazınızı okuduktan sonra bende bu işlemleri yapmaya karar verdim ama gerçekten çok sıkışık bir haldeyim son çıkış noktam yardımcı olursanız memnun olurum herhangi bir siteye üye olamadım henüz denedim ama başarılı olamadım demo ıçin bile giriş yapamadım ve nereye üye olacağımı PayPal hesabın ne oldugunu ve nasıl oluşturacağım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

  (210.55.130.*) yazdı

Re: Yeni üyelik - Şenay gül filiz

Merhaba, para yatırmak ve çekmek için Paypal hesabına ihtiyacınız yok. Size tavsiyem Skrill veya Neteller gibi alternatif para yatırma yöntemlerinikullanmak olur ya da normal banka havalesiyle para yatırıp çekebilirsiniz.

  (12.49.62.*) yazdı

Yeni başlayan    Binomo

Merhaba,

Bunların hepsini denemek isterim, biraz para kazanmak ve durumumu düzeltmek istiyorum. Bana çok karmaşık geldi, bu işlemlerden hiç anlamıyorum. Daha önce işlem yapmadım, hisse senetleri ile ilgili tek bildiğim de böyle bir şeyin var olduğu. İkili opsiyonların da ne olduğunu bilmiyorum, bana çok yabancı. Bana danışmanlık yapıp benim ilerlememe destek olur musunuz?

  (85.100.111.*) yazdı

Yardım    Hizlaparakazanma

Merhaba Onur abi yazılarını okudum gerçekten güzel paralar kazanıyorsun Allah daha çok versin bende senin gibi bu işleri yapmak istiyorum artık bıkmış durumdayım çevremdekiler yüzünden milletin gözüne bakmaktan benimde birşeylerim olsun istiyorum izlemekle yetinmek zorunda kalıyorum hep bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim mesajımı görürde cevap verirsen mutlu olacağım

  (78.172.34.*) yazdı

ihtiyacım var.

Henüz 16 yaşındayım ama malesef okula gitmek için paramı çıkarmak zorundayım ama hiç iş bulamıyorum bulduklarimda hem cok yorulup hemde az para alıyorum gerçekten sıkıldım. Bende para kazanmak ve zengin olmak istiyorum abi senin yardımına ihtiyacım var . okumak istiyorum bu hayata 1 kere geliyoruz. Ve ben bu hayatı yaşamak istiyorum yardım edersen sana sonsuz minnetlerimi sunarım

  (78.184.169.*) yazdı

Re: ihtiyacım var. - murat    steam.com

merak ettiğimden soruyorum acaba 2500 $ yatırsam nasıl olur bu iş

  (95.9.163.*) yazdı

bilgi isteğim

ben yeni üye olacagım uzun süredir arastırıyordfum yurt dısında suan sizin sitenizi gördüm yorumları okudum ama sistemim calısma sekli yada hızı ile ilgili bir takım sortularım olacaktı ve yazmaktansa telefon numaranız yada size ulasabileceğim bir daha hızlı ilti,şim kuracagım bir ytöntem varsa yazarsanız telefonsa hemen sizi arayayıp bilgi alabilirdim. kolay gelsin iyi günler

  (176.42.60.*) yazdı

NASIL VE NEREDEN BAŞLIYACAĞIM ? (ÖĞRENCİYİM - ACİL PARA LAZIM)

Öncelikle iyi günler;
Ben 16 yaşında lise 2 öğrencisiyim. Benim acilen para kazanmaya başlamam lazım.
Bu paralar ile kendimi geliştirip ve kendimi iyi üniversitede okutarak hedeflerimi teker
teker başarmak istiyorum. Ve tabiki de aileme güzel bir hayat yaşatmak istiyorum.

Amacım 2 yıl içinde en az 50 bin tl kazanmak.

Lütfen yardımcı olun. Bu işler hakkında hiç bilgim yok.

  (155.32.174.*) yazdı

Re: NASIL VE NEREDEN BAŞLIYACAĞIM ? (ÖĞRENCİYİM - ACİL PARA LAZIM) - Ulu Hakan TAŞPINAR

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.102.143.*) yazdı

kayıt

Kayıt sırasında birçok işlem sitesi gördüm, bir tanesine kayıt olmak yeterli mi yoksa birden fazlasına birden mi kayıt olmak lazım? İşlem tarafını biraz anlıyorum da kayıt olduğum yerin önemi var mı bilmek istiyorum. Herhangi bir yere kayıt olabilir miyim? Bir de başlangıç için en iyisi hisse midir, yoksa döviz, vs mi daha iyidir? Spesifik olarak hangisini tavsiye edersiniz?

  (140.200.170.*) yazdı

Re: kayıt - alcatraz

Size, bu iki brokerle işlem yapmanızı tavsiye ederim..Yeni başlayanlar için ideal şirketlerdir, tamamen hükûmet tarafından lisanslanmaktadırlar ve platformlarını kullanmak oldukça basittir. Ayrıca (bu iki web sitesinde) iki ayrı hesap açmak akıllıca olacaktır böylece iki kat fazla para kazanabilirsiniz.

  (195.142.118.*) yazdı

yönteminizi merak ediyorum

uzun süredir istanbul da çalışıyorum. yüzme antrenörüyüm ve kendime ait yüzme ve sutopu kulübüm var işlerim iyi olsa bile istanbulda geçim zorlu tek başına yaşayan bir bayan olarak aynı zamanda oğluma yetebilmeye ve ona iyi bir gelecek hazırlamaya çalııyorum. bu yüzden nasıl kazanç sağladığınızı ve hayatınıza nasıl yön verdiğinizi öğrenmek isterim. sevgiler

  (121.99.213.*) yazdı

Re: yönteminizi merak ediyorum - Zeynep Beşparmak

Merhaba, takip edilecek adımları okuyarak işe başlayabilir, bir ticaret hesabı oluşturabilir ve işlemlerinizde bu stratejiye başvurabilirsiniz. Bunu herkes kullanabilir ve önceden bir deneyime sahip olunması gerekmez.

  (81.214.19.*) yazdı

Basitmis    Olymp Trade

merhaba. gercekten cok basit tek tusla hisse yukselecekse yukari dusecekse asagi tikliyorsunuz.
ben olayi cozdum yanliz yatiracak parayi bulamiyorum :)
ve yukarida yazdigi gibi en iyi hisseler var mesela apple gibi kaybetme oraniniz dusuk.
arkadaslar buna da biraz maddiyat lazim. ama muthis para kazandiriyo.
ben deneme yatirimlari var ordan oynadim biraz. cok basit
herkese bol kazanclar.

  (91.93.95.*) yazdı

Re: Basitmis - ümit

kardes ne kadar para yatirmak gerek ve hangi kartla oluyor bilgi verir misin

  (46.154.69.*) yazdı

Re: Basitmis - ümit    kolay para kazanma

Lütfen bana yardım edin paraya çok ihtiyacım var

  (78.187.178.*) yazdı

Yardım...    www.hizliparakazanma.com

İyi Günler Onur bey ve Sİtede olan Arkadaşlarıma. Daha Para yatırmadım ama deneme hesabından bişey anlaymadım nasıl olucak Bİlemiyorum. Yardım bilgi için onur bey olsun yada başka bey ve hanfendiler olursa cok sevinirim. Yaşım22 öğrenciyim. maddi durumum eğitimime ve ileriki yıllar için iyi sayılamaz. birleşelim bişeyler yapalım. Şimdiden Tşkler.Ettim.

  (210.55.253.*) yazdı

Re: Yardım... - Arif

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.226.140.*) yazdı

detaylı bilgi

Onur bey malum herkesin maddi imkana ya da ek gelire ihtiyacı var söz konusu para hele de internet üzerinden gelir elde etme olunca ister istemez insan tereddüt ediyor son zamanlarda yaşananlar da tuzu biberi oldu.Neyse lafı uzatmadan şunu söyleyeyim ben iki çocuk babası Mersin'de yaşayan biriyim bana biraz bilgi verir ve yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.

  (78.187.3.*) yazdı

konu hakkında kısa ve öz bilği sahibi olmak    yok....

rb bu işlere borsada kazanmakmı deni,liyor yani bir nevi borsacılıkmı...? yeni ismi ile tv ve internet reklamlarında çok sık rastlıyoruz kısa adı FOREKS olan yatırım uzmanlığı deniliyor.bunun için yapılması gereken son model tam donanımlı bir cep telefonu ile borsada takip yapmak ben en azından böyle anlıyorum..sizinkide galiba bunun benzeri...olsa gerek.

  (210.54.86.*) yazdı

Re: konu hakkında kısa ve öz bilği sahibi olmak - mehmet emin ünlü

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (213.243.22.*) yazdı

bilgi

merhaba ,

bu başarınızı neye borçlusunuz ben uzun zamandır evde iş imkanı bakıyorum fakat bulamıyorum.
tek başına istanbulda yaşamak zor tabıkı kredıler kıra faturalar harcamalar derken bir türlü yetişemediğim ve 25 bin lira kadar borca girmiş bir insan olarak sizden bilgi almak isterim .

şimdiden tşk eder başarılarınızın devamını dilerim

  (151.135.159.*) yazdı

Nasıl başarabilirim    www.hizliparakazanma. com

Benim sorum şu
Be. Bir işletme kurmak istiyorum ama bunun için min.30.000TL ye ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor.
Daha kolay yoldan nasıl para bulabilirim sermayem çalışmadığım için iş bulamadığım için elimdeki nakitte eriyor bana nasıl para kazanacagimi anlatirmisin ne yapmam lazim
Aşağıdaki linki pek anlamadım girdiğimde sitenin adını yazdim

  (121.99.237.*) yazdı

Re: Nasıl başarabilirim - Hayri ŞİMŞEK

Merhaba, size işinizle ilgili doğrudan yardımcı olamam ancak kendi işinizi kurmak istemeniz çok iyi bir fikir! Size stratejime dayanarak işlem yapmaya başlamanızı öneririm.

  (178.246.231.*) yazdı

Selamin aleykum

Ben gercekten sikintili gunler geciriyorum eger sitede bahsettiklerinizde gerceklik payi varsa yardiminizi istiyorum lutfen yardim edin evliligim duzenim ailem herseyim alt ust olmak uzere lutfen cok para degil ayakda kalabilecek ailemi gecindirecek kadar gelir kazanabilsem bana yeterli lutfen daha anlasilir bir bicimde yapmam gerekeni anlatirsaniz minnettar olurum.

  (85.101.110.*) yazdı

Yardım    www.hizlaparakazanma.com

Yazdığınız şeyler çok aşırı bir şekilde dikkatimi cekti. Öncelikle sunu söylemek isterim, şuan çalısıyorum fakat aldığım maaş ile babamın hastane masraflarını karşılamakta çok zorlanıyorum. Buna istinaden araştırma yapıyodum ve bu sayfa cıktı karsıma, nasıl yapacağımla ilgili bilgi almak istiyorum sizlerden. Rica ediyorum lütfen

  (140.200.89.*) yazdı

Re: Yardım - Raşit

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (95.70.203.*) yazdı

gerçek hesabıma giremiyorum     [email protected]

mobilden giriş yaptım ve kredi kartımdan yükleme yaptım
akşam çıkış yaptım
ve şimdi tekrar giriş yapmak istiyorum farklı hesaplara demo hesaplarına giriyo
bnm gerçek hesabımın açıkken ekran resmini almıştım
herşey doğru ama hesaba giremiyorum yeni demo geliyo önüme her seferinde
yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşklr

  (81.213.40.*) yazdı

Hesap ismi    IQoptions.demo

Ikili opsiyonu demo hesaplarda öğrendim abi öğrenci olduğun için. Gerçek hesap açmak istiyorum. benim kredi kartım yok başkasının kredi kartını siteye kayıt için kullancam girmek istediğim site IQoption. Banka kartının sahibinin ismi kredi kartının sahibinin ismi bide site hesap ismi aynı olmak zorunda mıdır ? Bahsetteğim IQoption sitesinde

  (155.32.1.*) yazdı

Re: Hesap ismi - Sedat

Merhaba, para çekmek ya da yatırmak için kredi kartınızın olmasına gerek yok. Diğer çeşitli para yatırma yöntemlerini kullanabilir ya da normal banka havalesine başvurabilirsiniz veya online olarak anında ödeme sağlayan ve Paypal'a benzeyen Skrill ve Neteller gibi online cüzdanları kullanabilirsiniz.

  (95.12.124.*) yazdı

kazanmak istiyorum    AnyOption.com

ben 1 kurumda hizmetli olarak çalışıyorum ama aldığım para bana yetmiyor bende senin gibi kazanmak istiyorum bana yardımcı olur musun. onur bey bundan 1 veya 2 yıl önce kazanırım umudu ile başladım ama hep kaybettim ondan sonra bıraktım bana metotlarından anlatabilir misin anlatırsan sevinirim. bende senin gibi olmak istiyorum teşekkür ederim

  (210.55.43.*) yazdı

Re: kazanmak istiyorum - MEHMET ALİ ZENGİN

Benim gibi olabilirsiniz, bu çok kolay ve özel bir eğitime ya da araca ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken tek şey stratejiyi okuma ve bunu para kazanmak için kullanmak!

  (85.96.85.*) yazdı

S.a

Abi oncellikle allah daha cok versin benim sorunum ise artik bunalmaya basladim garson olarak bircok yerde calistim. Yasim 21 oldu bu sene ama hala bir birikimim yok calistigim butun yerlerde maas ya gec yatar ya azdir ailem para ver demeye basladi olsa vericem ama nasil kazanicam bilmiyorum calisarak zengin yada cok para kazanilmiyo 24 saat dahi calisilsa bile

  (210.54.214.*) yazdı

Re: S.a - Umut karadağ

Merhaba, 24 saatten daha kısa bir sürede kazanmaya başlarsınız. Gerçekten bu kadar basit. Lütfen Please takip edilmesi gereken adımları okuyun ve stratejiyi kullanmaya başlayın. Buradan bir ticari hesap oluşturmalısınız.

  (85.101.242.*) yazdı

yardım

merhaba iyi günler sitenizi gördümde daha kayıt olmadım öğrenciyim ve borç sıkıntılarımı gidermek istiyorum ek gelir yaparak saatlerce bilgisayar vaktinde olduğum saatler olurken hem kendimi geliştirmek hem para kazanarak neden ek gelir yapmayayım ki benim merak ettiğim her makale yazan kazanabiliyormu yoksa belirli bir seçim filan mı var?

  (124.21.8.*) yazdı

sorular    Opteck

kayıt olduğumda posta kodu sordular ben de ne girdiğimi hatırlamıyorum, o yüzden doğru olmayabilir ne kadar yatırmalıyım ve kredi kartım yok banka kartım var, o olur mu? bir de referans numarası nedir banka trasnferinde bunu nereye yazmalıyım. hızlı ve ücretsiz olmasını istiyorum. paramı çektiğimde hesabıma yatsın, yani bankadakine.

  (95.2.15.*) yazdı

Bilgi Ve Yardım    https://www.para-kazanma-online.com/contact

Merhaba, üniveriste 1.sınıf mimarlık fakültesi öğrencisiyim.Ciddi anlamda maddi bir problem içerisindeyim şuan da ailemden para isteyemiyorum ve en azından ben bir işe girene kadar beni idare edebilicek kadar bir maddi desteğe çok ihtiyacım var.Yapabileceğiniz bir şey varsa gerçekten çok memnun olurum.Şimdiden çok teşekkür ederim..

  (78.171.183.*) yazdı

Bilgi almak istiyorum.    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Merhaba onur bey ben faruk türkiye de yaşıyorum 23 yaşındayım. Yıldız teknik basın yayın mezunuyum. Yerel bir kanal da kameramanlık yapıyorum aldığım ücret asgari ücret e tabi buna da şükür ama ben de her genç gibi daha fazla kazanıp aileme daha fazla destek olmak istiyorum. Sizinle bunu konuşup güzel bir fikir almak istiyorum.

  (155.32.187.*) yazdı

Re: Bilgi almak istiyorum. - Faruk KÖSEN

Özür dilerim, ancak bu konuda size yardımcı olamayacağım. Açıklanan yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (178.246.52.*) yazdı

Çaresizlik    Google

Mrh onur bey ismim zeynep yaşım 25 önlisans tekstil mezunuyum sizin yazılarınızdan çok etkilendim. Ailemin hiç durumu yok dışarı ülkede çalışmak istiyorum Türkiye de hayat şartları çok zor yurt dışında .herhangi biz farklı iştede çalışabilirim kendimi geliştirmeyi çok istiyorum . Bana yardımcı olabilir misiniz saygılar

  (78.169.124.*) yazdı

Calistiginiz Bir firma var siz orda cok calismak türkiye göre 15bin Dolar kazanmak ve milleti etkilemek Bu yurt disinda calsan h

Detayli Bilgi : Para önemsiz Gercekten Ne kazandın ? Yakması güzel kagıt parcalarimı *

Hersey para olmadıgını Cok kısa zamanda anladım Parasizda hayat oluyor Senn araban evin var benim yok ?
Senin benden Hic bir üstünlügün Yok sonucta İnsansınız ?
Hepimiz Ölecez Kayle alirsan beni don Tesekurler :)

  (176.238.5.*) yazdı

Bana anlatırmısınız?

Merhaba ;
Ben merak ediyorum nasıl bu kadar rahat para kazanmanızı ben Türkiye Bursa'da yaşıyorum borçlarım dolu ve artık bunalmış durumdayım kendimi pisikolojik olarak iyi hissetmiyorum kendimi nasıl rahatlatabilirim nasıl biryerlere varabilirim lütfen bana bu konular hakkında yardımcı olmanızı rica ederim
Teşekkür ederim

  (85.96.215.*) yazdı

Binomo     Binomo

Merhaba Onur Bey, Ben Binomo'da işlem yaptım, kazanç da sağladım fakat Garanti Kredi kartıma ödeme çekemedim. Artık güvenilir de bulmuyorum platformu. Neteller kullanırsanız ödeme alabilirsiniz deniyor şu an, tabi bir yatırma işlemi daha yapmak gerekiyor. Sizce güvenmeli ve uğraşmalı mıyım? Siz ne şekilde ödeme alıyorsunuz?

  (5.46.140.*) yazdı

İşlem hakkında

internet üzerinde nasıl kayıt nasıl işlem yapacam i hiç bilmiyorum yeni evliyim kirada oturuyorum maddi sıkıntı yaşıyorum hiç inanmadigim bir internet üzerinden para kazanma yollarına düştüm ama hala bir türlü anlayamadım nasıl çalışıcam ne yapmam lazım lütfen konula ilgili bana yardımcı olurmusunuz teşekür ederim

  (210.54.235.*) yazdı

Re: İşlem hakkında - Ömer turan

Merhaba, buradan kaydolabilirsiniz,sadece bağlantıya tıklayın ve kişisel bilgilerinizi girin. Arından hesabınız oluşturulacak ve kolaybeş adım sistemi ile işlem yapmaya başlayabileceksiniz. Bu sistemi kullanması çok kolaydır, hakkında detaylı bilgiye buradanulaşabilirsiniz.

  (212.174.248.*) yazdı

para kazanma yöntemleri hk    [email protected]

Merhabalar,
Bugün siteleri dolaşırken para kazanma yöntemleri hakkında tabı yazınızı okudum. Şimdiye kadar bu tarz yazılar okumamıştım,taki geçim sıkıntısına düşene kadar. Yazdıklarınızı okudum 26 yasında muhasebeciyim. Size yazmamın nedeni belkide bir tavsiye de bulunursunuz diye yardımcı olmanızı rica ederim.

  (210.54.29.*) yazdı

Re: para kazanma yöntemleri hk - ebru karatas

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (95.0.108.*) yazdı

yardım    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

merhaba onur bey bende şuan cok zor bir süreçten geciyorum internette para kazanma yollarına bakarken sizin mekalenizle karşılaştım bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim lütfen banada yardımcı olun amacım zengin olmak falan değil ama beni zoryalan ev kiram ve borçlarım var bunları ödemek derdindeyim şimdiden teşekkür ederim

  (5.24.1.*) yazdı

yrdm    gmail

Selam cok istiyorum ama basaramiyorum delrmk uzeryim ben calismyorum yani calisamiyorum inanin internetten o kadar anlamiyorum gmail adresimi dahi birine actirdim maddiyatiim coooookkk kotu internetim de 5 gun sonra bitecek bi daha 2ay dan az yukleyemem lutfen bana donun yardim ederseniz cok sevinirim etmesenizde saygi duyarim saygilar

  (78.182.21.*) yazdı

Zor durum dayim     www.hizlaparakazanma.com

Meraba öncelikle kolay gelsin. Ben bi cahillik edip sanal bahis sitelerin de yüksek miktar da para kaybettim. Ve şuan aşırı zor durum dayim. Beni kurtaracak miktar 40 bin tl. Yaklaşık 3 buçuk yıldır doğu da görev yapan askeri personelim. Para kazanın bu durum dan kurtulup yuvamı kurmak istiyorum lütfen yardim ci olun bana :(

  (88.253.233.*) yazdı

Onur Bey merhaba ben Ahmet.Öğrenciyim ve 25 yaşındayım. internet sitelerinden online nasıl kazanç sağlarım diye araştırma yapıyordum, hizliparakazanma.com a girdim ve sizin hikayenizi okudum ve baya etkilendim ve bu konuda bana yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım nasıl yapılır tam anlatırsanız sevinirim, teşekkürler

  (210.55.169.*) yazdı

Re: - ahmet demir

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (88.241.48.*) yazdı

bilgi almak

merhaba onur bey ismim selma bende bu konu ile ilgileniyorum ama nasıl yaparım? ya da yapınca yanlış bişey yapmaktan yanlış içerikli yazmaktan çekindiğim için size bu msjı gönderiyorum. yardımcı olursanız hem çok memnun olur hemde duacı olurum. bu arada eşimde sizin eski meslekten kamyoncu :) şimdiden teşekkürler

  (88.238.81.*) yazdı

Yardım

Merhaba 27 yaşındayım daha önce esnaf idim. Lakin iflas ettim ve suan 150 bin tl yaklaşık borcum var ve bunların üstesinden nasıl gelebilirim diye kara kara düşünüyorum üstesinden gelemiyorum. Sizlerinde yazınılarınızı gördüm bir ihtimal olsa bile inanmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı günler

  (88.245.144.*) yazdı

öğrenci    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

merhaba ben lokman
öğrenciyim ve üniversitem uzadı . bu yüzden para kazanmam gerekiyor . evden de para talebim olumsuz karşılanıyor bu yüzden birşeyler yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim aslında bana okulumu bitirebilmem için şu anlık 6bin dolar yeterli gibi fakat dediğim gibi para kazanmam lazım :(

  (155.32.222.*) yazdı

Re: öğrenci - lokman

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (31.223.58.*) yazdı

Biraz Karistim    www.hizliparakazanma.com

Merhaba ;
Başlık gibi gerçekten kafam Karıştı. Kendimi Kisaca taktim edim. Ismim adem istanbul da yaşıyorum , aslen adiYamanliyim. Icerigine girince eminimki basit birşeydir. Ama ben hic birsey anlamadim. Ve nasil guvenecegim konusunda kaygilarim var. Beni nasil aydinlatabilirsiniz.
Teşekkür ederim, iyi calismalar

  (140.200.111.*) yazdı

Re: Biraz Karistim - adem

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.231.131.*) yazdı

BTC ALTCOİN KOİNİM BTC TURK BİTTREX VE POLONİEX

Ben BTC VE ALTCOİN yatırımcısıyım diğer bi deyişle Borsacıyım genç yaşta bu işe girdim ve kazancım ALLAH a şükür iyi benim gibi çalışmak istemeyip evde bilgisayar başında oturarak aylık kazancını kendisi belirlemek isteyen genç kardeşlerime yardımcı olmak isterim e posta adresime mesaj atmanız yeterli

  (24.133.81.*) yazdı

Abi bana yardım etmen gerekiyor

İLk öncelikle abi seni tebrik ediyorum azmin için benim sorunum abi üniversiteye giremedim bu sene bombos gecicek bir senem bidahaki sınava kadar bu bir sene içinde ailemede yük olmak istemiyorum artık hem para kazanıp hemde üni sınavına çalışmak abi hayalim bana yardım edebilirsen çok sevnirim abi iyi günler.

  (210.55.119.*) yazdı

Re: Abi bana yardım etmen gerekiyor - Tugay

Merhaba.
Başlangıç için buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-)
Başka sorunuz varsa lütfen sorun.

  (85.97.34.*) yazdı

700 dolar    google

abi senin durumun iyi ben 3 cocuk babasıyım askeri ucretle calışıyorum durumum cok kotu cocuklarım ac kalıyor bana biraz yardımcı olurmusun benim iban no tr 21 0006 4000 0011 1440 6807 82 iş bankası ALLAH seningibilerini basımızdan eksik etmesin varsa cevrende zengin arkadaşlar onlarlada paylaşırsan sevinirim

  (95.12.120.*) yazdı

Onur bey     ıq option

Merhabalar onur bey bende borsa işilerine girmek istiyorum ama ögrenciyim bana yardımcı olurmusunuz ben ciden para kazanmak istiyorum hayellerim var bana yardımcı olurmusunuz siteler hakkında bilgi ve kzanama yöntemi nedir lütfen bana yazın veya numranızı bırakın ben sizi ariyim lütfen haber bekliyorum sizden

  (140.200.188.*) yazdı

Re: Onur bey - ilyas demir

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (178.241.213.*) yazdı

para işlemleri hl    Binatex

Sayın yetkili "binatex" ile demo 1000 usd bir kaç içinde 17.000 usd çıkarmayı başardım.
Şsnsımı denemek istiyorum. 50$ ile başlıyacağım. Parayı nasıl yatıracsğım ve kazanırsam nasıl çekebileceğim. Örnek 50$ ile başlayıp 500 $ a ulaşırssm , 500 $ ın 400 $ nı nasıl alabiliyorum? Teşekkürler

  (188.58.23.*) yazdı

Para kazanmak    Www.hizliparakazanma.com

Okudum yazdiklarinizi tek tek ayrintisina kadar gerçekten cok etkilendim 23 yasindayim 1 15 yasindan beri calisiyorum daha kenara bir kurus koyamadim cunku yetmedi artik para kazanmak istiyorum gervekten yardimci olmanizi istiyorum beni bilgilendirirseniz yardimci olursaniz cok mutlu olurum simdiden cok tesekkur ederim

  (210.54.212.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Mehmet ali usta

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (178.240.21.*) yazdı

Ek iş    24 saatte para kazan

Merhaba ben Ramazan bulanik İstanbul turizm rehberliği ve özel şoförlüğü yapiyorum kişin işin durduğundan dolaylı ek iş ariyorum bu iştendede aylik aliyorum birakamiyorum parayi basacam o işe aylik 250-500 tl gibi ek para verecek arada gidecem o işe tur çıkıyor çök yardım edermisiniz bana..Onur bey

  (140.200.167.*) yazdı

Re: Ek iş - Ramazan bulanik

Merhaba Ramazan, yöntemimi kullanarak online işlem yapmayabaşlayabilirsin, normal bir işin olsa bile bu mümkün. Akşamları ya da sabahları ya da ne zaman vaktin olursa işlem yapabilirsin.

  (88.247.111.*) yazdı

ikili opsiyon teknikleri

merhabalar adım melih istanbulda yaşıyorum.yazınızı okudum
bende ikili opsiyonlar konusunda olmp trade diye bir sitede hesap açtım
ikili opsiyonlarda düşü yada çıkışı nasıl ve neye dayanarak tahminde bulunabiliriz
1dkikalık işlem sürecinde mesala sürekli inip çıkıyor
tamamen şansmıdır

  (95.9.126.*) yazdı

yatırım

merhabalar: sayın onur demır
oncelıkle yakın arkadasım forex kullanıyor ve bende bıraz bu konulara aşınayım ve bende demo olarak kullandım uzun bır sure
1 sorum sızce ne kadar bır yatırım ile baslamalıyız
2 ne kadar yatırımlarda bulunmalıyız ılk evrede sizce
tesekur ederım saygılar

  (5.47.27.*) yazdı

Bilgi     Hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur Bey nasılsınız ben evliyim taşeron firmada görev yapıyorum evimi kredi ile aldım asgari ücret ile geçinmem çok zor o yüzden her işi yapmaya karar verdim sizin yazınızı gördüm bana bilgi verirmisiniz inanın birazda olsun hayatımı değiştirmek istiyorum ilginize teşekkür ederim

  (210.55.142.*) yazdı

Re: Bilgi - Andaç

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (217.66.182.*) yazdı

bilgi    Daha işlem yapmıyorum

Merhaba, bir konuda bilgi verir misiniz? Bir demo versiyonu ile denemeler yapmak istiyorum. Daha düşük bir yatırım yapabilir miyim? Mesela 100 euro, 100 dolar, herhangi bir tecrübem yok, o yüzden biraz daha fazla bilgi arıyorum. Kazançlar nasıl vergilendiriliyor? Kayıt olunca bir kılavuz var mı?

  (210.55.134.*) yazdı

Re: bilgi - jffdark

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (78.183.208.*) yazdı

detaylı bilgi verirmisiniz    www.opsiyonturk.com

onur bey merhaba,ismim dilber güleç,matematik öğretmeniyim,4 yıldır ikili opsiyonlarda ve forex piyasasında yatırım yapıyorum,fakat bazen iş yoğunluğu sebebiyle piyasayı çok fazla takip edemiyorum,şu anda opsiyontürk ile çalışıyorum,rica etsem sistemle ilgili biraz detaylı verirmisiniz

  (46.154.28.*) yazdı

Abi merhaba ben türkiyeden bi kardeşin bu yazdıklarını okudum benimde para kazanmam lazım internetten para kazanma yolu ne kadar basit senin için sen ne yaparsın akıllı telofandan para kazanır rahat edersin senin düşüncen yol göstermen lazım yardım istiyorum senden bi akıl ver bekliyorum

  (155.32.64.*) yazdı

Re: - Ahmet mahmut kollu

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (81.213.47.*) yazdı

money    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

abi bende adanalıyım hatta kozan ilçesinden bu para kazanmanın yani para nasıl kazanılır düşüncesinin altında sırları söyleyip yardımcı olurmusun uz gecen yıl babamı kaybettim ve acilen para kazanıp biyerşere gelip aileme kol kanat germem gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim.

  (140.200.112.*) yazdı

Re: money - Fatih Arslan

Size takip etmeniz gereken adımlarla başlamanızı öneririm. Yapılması gerekenleri okuyun ve anladığınızdan emin olduktan sonra işlem yapmaya başlayın. Bu tüm problemlerinize çare olacak.

  (82.222.233.*) yazdı

İŞ

Merhaba yazınızı okudum ve açıkcası etkilendim ancak benim kafamı kurcalayan şeyler oluyor bunlara bi açıklık getirip bana yardımcı olurmusunuz. Nasıl oluyor bu bahsettiğiniz şey yani başlangıç aşamasında neler yapılması nasıl yapılması lazım yardımcı olursanız sevinirim :)

  (155.32.203.*) yazdı

Re: İŞ - Tolga

Merhaba, özel bir sorunuz ya da size yardımcı olabileceğimi bir konu var mı?

  (88.241.64.*) yazdı

Öğrenciyim

Selamun Aleyküm Abi, Benim Adım 17 Lise Son Sınıf Öğrencisiyim ve Maddi Durumumuz Kötünün çok Az Üstünde, Bu Nedenle Üniversite Hayalim Sadece Hayal Olacak Diye Korkuyorum, Lütfen Bana Bu Yöntemi Öğret ve Aileme Yük Olmadan Hatta Destek Bile Olarak Üniversite Okuyayım... Saygılar

  (178.243.49.*) yazdı

Abi bana yardım edermisin

Abi miilet hep benim iyi niyeti kulandı herkezin kölesi olmaktan bıktım hırsım var akıl var ama yönlediren kimse yok bana yardımcı olurmusun nasıl para kazana bilirim başarılı olma yollarını internet bakarken senin siteyi buldum biyografin dikkantimi çekti bende sana bıraz benziyorum

  (31.223.46.*) yazdı

Hayatımın yönünü değiştirmek

Onur bey merhaba ben 20 yaşında bi genç kardeşinizim hem okula gidip hem calısarak evimin geçimini sağlıyorum anneme destek cıkıyorum. Ama artık cok yoruldum ve bende internetten para kazanmak istiyorum ama ne yapacagım hakkında hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanız cok sevinirim

  (155.32.99.*) yazdı

Re: Hayatımın yönünü değiştirmek - Uğurcan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (85.102.159.*) yazdı

Ben buraya nasıl geldim ?

Cebimde 13/14 lira para var bankalara 5/6 bin tl borcum var Google para nasıl para kazanırım diye yazmak aklımın ucundan bile geçmezdi ki bu duruma nasıl geldiğimi bende bilmiyorum. Fakat para kazanmak da istiyorum çünkü çok ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz bu sistem hakkında ?

  (95.0.184.*) yazdı

www.hızlaparakazanma.com    www.hizlaparakazanma.com

merhaba Onur bey lütfen burdaki arkadaşlara ve bana bigi verirmisiniz lütfen türkiyeliyim bende yardımcı olursanız çok seviniriz kimisi hayatıyla kimisi borcuyla kimiside yoksullukdan kurtulmak için böyle sayfaları geziyorlar bu mesajı görürseniz lütfen yardımcı olun.
Teşekkürler

  (88.244.231.*) yazdı

ÖĞRENCİYİM VE ACİL CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM    www.hizlaparakazanma.com

Merhaba onur abi, ben öğrenciyim bu yöntemi kullanmak istiyorum ama güvenilirmi öğrenmek istiyorum sizden. Bu yöntemi kullanırsam, polis vs işin içine girermi, bunları bilmek istiyorum. son olarak hangi siteden bu yöntemi yapabilirim.( acemi iken hangi site- öğrendikten sonra hangi site)

  (210.55.182.*) yazdı

Re: ÖĞRENCİYİM VE ACİL CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM - Batuhan

Endişelenmenize gerek yok, bu yöntem tamamen yasaldır ve kullanması gerçekten kolaydır. Size, bu iki brokerle işlem yapmanızı öneririm. Bunlar yeni başlayanlar için ideal şirketlerdir, tamamen hükûmet tarafından lisanslanmaktadırlar ve platformlarını kullanmak oldukça basittir. Ayrıca (bu iki web sitesinde) iki ayrı hesap açmak akıllıca olacaktır böylece iki kat fazla para kazanabilirsiniz.

  (85.109.117.*) yazdı

Para KazanmaK!    hizlaparakazanma.com

Abi askerim ama askerden geldikten sonra ne iş yapacagımı sermayemin olmadıgını biliyorum ama türkiyede ekonomik durumları ii olanlar hep kazanıyor ve ben ne iş nasıl para kazanacagımı bilmiyorum nasıl para kazanabilirim ne yapabilirim bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim saygılar.

  (140.200.117.*) yazdı

Re: Para KazanmaK! - muhammed mustafa şahin

Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (14.202.63.*) yazdı

ben baslamak istiyorum

Merhaba onur bey daha once de sana yazmistim. fakat biraktim. simdi nasil basliyacagim konusunda yardim almak istiyorum. Internet'te biraz zayif cok fazla anlamam. Bir de broker'den bilgi almak ve brker araciligi ile kayit olmak gerekli diyorsunuz, dogru mu aanladim?

Sagilarimla Cetin temel(Adam)

  (78.185.63.*) yazdı

para kazanmanı yoları ve sizin kullandığınız yöntemi öğretirseniz sevinirim

iyi günler onur bey bende sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ve çalışarak para kazanmak istiyorum ama bü şartlarda malesefki çalışarak para kazanılmıyor.Bende sizin vermiş oldugunuz talimatları sizin vermiş oldugunuz bilgileri almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

  (85.100.68.*) yazdı

onur bey merhaba tesadüfen sizin yayınınızı okudum.Dikkatimi çekti.Fakat nereye üye olunuyor para yatırıyormuyuz bir presuduru varmı onu anlamadım.işin içeriğini anladım ama ilk etap üye olma kısmını anlayamadım yardımcı olursanız cok sevıırım ıyı gunler dılıyorum

  (176.233.200.*) yazdı

onur bey merhaba sizinle tanışmak istiyorum     [email protected]

onur bey paraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz mümkünmü bu web sitenizi okudum sahsen etkilendim ama nasıl yapıyorsunuz bu kadar fazla para kazanabiliyosunuz bunu bana da ogretebilirseniz inan cok sevinirim tekrardan görüşmek dilegiyle hoşçakalın saglıcakla kalın

  (81.213.69.*) yazdı

PARA    https://iqoption.com

benim merak ettiğim ben türkiyedeyim ve kazancımı kartıma atarken ne kadar kesintim olur yada en iyi ve en az para kesen hangi sitemler Skrill yada Neteller mi yoksa direk kredi kartına almak mı ben yatırımı kredi kartı ile yapıyorum bana bu konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?

  (155.32.41.*) yazdı

Re: PARA - serdar

Merhaba, bir ya da iki hafta içinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir ayın ardından çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Kredi kartıyla online ödeme işlemlerinde sorun yaşıyorsanızSkrill veya Netellergibi online cüzdanlardan oluşan alternatif ödeme yöntemlerini kullanabilir ya da doğruca banka havalesiyle para gönderip alabilirsiniz.

  (178.244.179.*) yazdı

Para kazanmak her zaman zordur     www.hizlaparakazanma.com

Merhaba ismim aydın 21 yaşındayım. Para kazandıran bi yöntem buldum ve bana yazın demişsin reis şahsen ben böyle bi yöntem bulsam kimseyle paylaşmam o halde senin bundan muhakkak bi cıkarin vardır ama ben yinede merak ediyorum beni aydinlatabilirmisiniz teşekkür ederim :)

  (46.154.81.*) yazdı

İkili opsiyon    Yok

İkili opsiyonla ilgili bilgi almak istiyorum. Ama bu e-mail adresinin şifresini unuttum kullanamıyorum sadece adres olarak yazmak zorunda kaldım lütfen bana watsaptan yardımcı olur musunuz? Çok ilgimi çekti bu yöntem lütfen iletişime geçelim sizden mesqj bekliyorum. 05468842299

  (31.206.196.*) yazdı

Yardımcı olur musunuz ?

Meraba Onur bey ben üniversite ögrencisiyim ve maddi sıkıntılarım var siteniz de ki yazıları okudum ama tam olarak anlayamadım bana kısa ve öz ne yapmam gerektıgını bıde hiç zararım olacak mı ? Parayı ben nasıl alcam ? Bu sorularımı cevaplarsanız cok mutlu olurum

  (121.99.163.*) yazdı

Re: Yardımcı olur musunuz ? - Emre

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (212.156.90.*) yazdı

kayıt

merhablar beyfendi kolay gelsın
yazınızı okudum yanlız kayıt ıslemı yapamadım ayrıca benım acılen nakıte ıhtıyacım var banka borcumu kapatmak ıcın bu konuda bana nasıl bır yol onerırsınız
eger yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden teşekkür ederim

  (121.99.76.*) yazdı

Re: kayıt - serhat

Kayıtla ilgili hangi sorunuz yaşadınız? Brokerin web sitesinde ücretsiz kaydolabilirsiniz. Sadece bilgilerinizi doldurun ve KAYDOL butonuna tıklayın. Bu şekilde para kazanmak için kullanacağınız ticari hesabınızı oluşturabilirsiniz.

  (178.246.186.*) yazdı

Para    hizliparakazanma.com

Onur bey iyi günler dilerim öncelikle kusuruma bakmayın ancak zor günler geçiriyorum 19 yaşım bitiyor hemen hemen ancak benim etrafıma borçlarım var 7-8 bin tl kadar ben ayda 30000 değil 5-10 bin bile olsa kazansam dünyam değişir bana bi yolunu gösterin teşekkür ederim

  (210.55.135.*) yazdı

Re: Para - Salih Gençceylan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (5.47.134.*) yazdı

Insaat muhendisligi son sinftayim gercekten icimde buyuk bir is adami olma istegi var lutfen bi yol gosterin ozellikle yutt disinda deneyim kazanip Turkiye hizmet vrrmek istiyorum bana nasil bir yol hatta yardim ederseniz mukemmel olur icimdeki heyecani anlayin lutfenn tesekkur ederim

  (155.32.125.*) yazdı

Re: - rıdvan

Özür dilerim, ancak bu konuda yardımcı olamayacağım. Yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (88.225.215.*) yazdı

para kazanmak

merhaba sayın onur demir ben internet cafe işteiyorum ve hergün kafamı kurcalıyan birşey var daha fazla para kazanmak ve bunu internet üzerinden nasıl yapabilirim diye düşünüyorum hergün araştırıyorum ve sizi bugün buldum rica etsem bana yardımcı olabilirmisiniz ? .

  (210.54.213.*) yazdı

Re: para kazanmak - mehmet can adıyaman

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (95.7.178.*) yazdı

Standartlarımı yükseltmek istiyorum

Merhaba Onur bey ben Şeyhmuz İSTANBUL da yaşıyorum yurt dışında daha iyi imkanlar ve daha iyi ücretler alabilecegimi düşünüyorum ve sizin bizler için yaptıgınız formu gördüm sizi bu şeklide ulaşabilecegimi düşündüm yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  (140.200.209.*) yazdı

Re: Standartlarımı yükseltmek istiyorum - Şeyhmuz ARSLAN

Merhaba, İstanbul'da ya da nerede olursanız olun kullandığım bu yöntem dünyanın her yerinde kullanılabilir. Yani bulunduğunuz yerin pek bir önemi yok. Önemli olan takip edilmesi gereken adımları okumak ve ardından bir ticari hesap oluşturmak. İşlem yapmaya başladığınızda, normal bir işten kazandığınızın çok çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

  (88.228.232.*) yazdı

ikili option robotları hakkında    ıq option

merhaba Onur bey ben ikili optionlarda kllanılan robotlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorum gerçekten verikli mi yoksa hesabı boşaltıp iflasmı ettiriyor eğer böyle bir yazılım robot varsa bize ne gerek var bu konularda beni aydınlatırsanız sevinirim saygılar

  (210.54.62.*) yazdı

Re: ikili option robotları hakkında - huseyin kilinc

Merhaba, sizin yerinize otomatik olarak işlem yapan a href='/review-dualrobot.com'>otomatik robotlar vardır. ancak, ne yazık ki çoğu Türkiye'den tüccarları kabul etmiyorlar. Bu yüzden en iyi çözüm a href='/full#trends'>burada belirtilen trendlere göre normal bir şekilde işlem yapmanızdır.

  (88.242.151.*) yazdı

Hayatıma yön vermek istiyorum    Hizlaparakazanma.com

Onur bey bana bu hayat çok sıkıcı gelmeye başladı bu 5 parasız nereye kadar gider bilmiyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum hayatımı düzene sokmak istiyorum artık çalışıp para kazanmak istiyorum durt dışı veya türkiye hiç farketmez yardımcı olun lütfen.

  (140.200.65.*) yazdı

Re: Hayatıma yön vermek istiyorum - Emre çirtikoğlu

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.191.41.*) yazdı

Selam    Hizliparakazanma.com

Merhaba Onur bey ben özel bir sektörde çalışıyorum garsonum biliyorsunuz ki Türkiye şartlarında yaşamak zor para kazanmak geçinmek zor benim bazı projelerim var ama hayata geçirmek için daha fazla para kazanmam lazım size bana ne öneriniz olur diye sormak istiyorum

  (210.55.210.*) yazdı

Re: Selam - Selim

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (195.174.232.*) yazdı

Abi 22 yaşında Denizli'de öğrenciyim. Dediğin gibi ekonomik durumlar kötü ve daha kötüye gidiyor. Öğrencilik bile zorlaştı. Part time vs. işler para kazandırmıyor bile artık. Tam yardıma ihtiyacım var derken sitene denk geldim. İnşaallah herşey güzel olur...

  (140.200.53.*) yazdı

Re: - Görkem AKBAY

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (139.179.164.*) yazdı

Bilgi    http://www.hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur Bey. Kamyon şoförlüğünden sonra böyle bir hayata adım atmanız takdire şayan. Yöntem hakkında beni de bilgilendirir misiniz? Çok paraya değil ama bir miktar paraya gerçekten çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

  (95.7.197.*) yazdı

Ben 17 yaşındayım bir süredir araştırıyorum ve birinin fikirlerini almam gerekiyordu üniversite için para biriktirmeliyim iyi bir üniversite için ve kendi paramı bu şekilde kazanabileceğimi düşünüyorum lütfen bana bu konuda bildiklerinizden bahsede bilirmisniz

  (210.55.100.*) yazdı

Re: - yahya berat

Bunu yapmak için her hangi bir öğretmene ihtiyacınız yok. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve bu şekilde kendi başınıza işlem yapabilirsiniz. Göründüğünden çok daha kolaydır.

  (95.65.208.*) yazdı

para kazanmak

onur abi merhaba ben borç batağında olan bir insanım ve eşimle ayrılma derecesine geldik neredeyse evlenmeden önce olan borçlarım bu ve kurtulamıyorum bir türlü ne yapsam ne etsem olmuyor nasıl başarabilirim banada yardımcı olabilir misin allah rızası için.

  (88.247.9.*) yazdı

kazanmak ister insan

evet onur bey kolay şekilde kazmanmanın formilini anlatmışın kendi hakkında geçmişini bildirmişsin. peki nasıl bir izlenim ve nasıl vakit ayırmamız lazım nasıl kazanmaya başlaya bilcegiz . bana bunu hakkında detaylı bilgi vermenizi sizden dilerim saygılar

  (121.99.72.*) yazdı

Re: kazanmak ister insan - mutlu altıntaş

Merhaba, lütfen takip edilmesi gereken adımların özetini okuyun ve açıklanan beş adıma göre işlem yapmaya başlayın. Çok kolaydır o yüzden endişe etmeden harekete geçin.

  (178.246.176.*) yazdı

Yöntem    hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur bey ben de Onur’um
Artık o kadar bıktım ki acilen para kazanmak istiyorum öğrenciyim. Neredeyse en diblerdeyim daha da aşağı çekiliyorum. Şu günler de paraya ihtiyacım var ve yazınızı okudum çok merak ediyorum. Ben de para kazanmak istiyorum

  (31.145.106.*) yazdı

Kendi ayaklarım üstünde durmak istiyorum    hizliparakazanma.com

Merhaba onur abi yazdığın yazı okudum ve merak ettim 18 yaşındayım ve okul okumadım ama kendi ayakalarım üstünde durmak istiyorum ve senin nasıl kendi ayakların üstünde durduğunda merak ediyorum bende durmak istiyorum bana geri dönerse çok sevinirim

  (210.55.106.*) yazdı

Re: Kendi ayaklarım üstünde durmak istiyorum - Sait

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (93.174.180.*) yazdı

Başlangıçta yardım    Hiç

Birisi bana başta yardımcı olup nasıl yapmam gerektiğini gösterebilir mi? Ben Skype ve Facebook'tayım. En az miktarı nereye yatırabilirim, ardından ne yapmalıyım? Yatırımımı nasıl bölmeliyim? Buna benzer bir şeyi daha önce denemedim. Teşekkürler.

  (85.103.246.*) yazdı

:

iyi günler şuan okuyorum ama bunun bana bi faydası olucağını sanmıyoruj.
gelecekle ilgili kaygılar korkular annem babam olmasa naparım düşüncesi..
nasıl başardınız ne işle meşgulsünüz biz gençlere yardımcı olucak cevaplarınızı bekliyorum :)

  (210.55.210.*) yazdı

Re: : - kübra

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin ve kendin birinci elden tecrübe edebilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy. Bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.55.72.*) yazdı

Sistem hatasi    Olymp com

Olymp ye para yatiriyorum yalnız sistem hatasi diyor bunu defalarca denedim ama bir sonuç alamadım acaba nerde hata yapiyorum ayrıca bana gönderilen bir bonus kodu verilmiyor bu konuyla ilgili detay bilgi verebilirmisinjz onur bey şimdiden tesekkurlerimi sunarim

  (194.135.160.*) yazdı

Lutfen yardim edin.    Yok

Selam abi.Ben 21 yaşındayım.8 aydır aile kurdum.Fakat bir türlü iş bulamadım.Bana yardım et noolur.Paraya ihtiyacım var.Hangi sitelerden para kazana bilirim.Alternatifler sunarmısın abim.Azeri kardeşin olaraq senden bana yardım etmeni istiyorum lütfen((

  (210.54.199.*) yazdı

Re: Lutfen yardim edin. - İsmail

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (37.115.87.*) yazdı

Nerede işlem yapalım    OptionBit.com

Selam, hepiniz bu tavsiye edilen iki sitede mi işlem yapıyorsunuz. Banka mı bu hizmet sizde var mı diye sordum... yapmıyorlarmış ve ne olduğunu da bilmiyorlar. Dolayısı ile bu bankaların normal müşterilerine verdikleri bir şey değil (ha şaşırmadım)

  (94.229.89.*) yazdı

Kimlik kontrolü    Opteck

Aşağı yukarı 3000€ yaptım ve paramı çekmek istiyorum. Kimliğimi kontrol etmek istediklerini söylediler ve benden taranmış bşr kimlik ya da pasaport istiyorlar. Hakikaten göndermeli miyim? Bunu yapmak istemiyorum, neden böyle bir şey lazım olsun ki?

  (143.27.106.*) yazdı

Ynt: Kimlik kontrolü - popeye.sailor.man    Binomo.com

Bunu çok fazla dert etme, bir çeşit banka gibi çalışıyorlar. Bir lisansları var ve bazı kurallara ve kanunlara uymaları lazım. Dolayısı ile senin gerçek bir kişi olduğundan emin olmaya çalışıyorlar.

Bir bankada hesap açmak istediğinde de aynısı oluyor. O zaman da iki kimliğinden birini görmek istiyorlar! Araba kiralayınca da aynı, ya da bankadan ev kredisi alınca da aynı, sadece bir kimlik tespiti. Ayrıca her komisyoncu ile sadece bir hesabının olması da güzel. Genelde komisyoncu firmanın bir kayıt bonusu oluyor, bunu da herkese sadece bir kere vermek istiyorlar. Bu şekilde senin on hesap açmadığından da emin oluyorlar. :-) Aslında aklıma gelmedi de değil :)

  (176.55.75.*) yazdı

İyi akşamlar az önce bir yazınızı okudum ve sırrınızı bende öğrenmek istiyorum henüz 20 yaşındayım hemen bir şekilde para kazanmak istiyorum ailemlede aram pek iyi değil o yüzden benimle paylasırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

  (210.54.141.*) yazdı

Re: - Furkan Çelikhası

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (46.221.236.*) yazdı

bunlara inanmiyorum nasil bu kadar para kazanilir kimse kimseye 5kurusunu vermiyor bu devirde sizin gibi ikili opsiyon oynamista kazanmista cok hayat hikayesini yazan var benim anlamadigim neden paylqsiyorsunuz.cok kazandiginizi bundan da ek ucret mi veriyorlar

  (95.13.43.*) yazdı

    Google

Zengin olmak istiyorum ailemin durumu pek iyi değil şuan açık lisede okuyorum garsonluk yapmak yada biyerde satış elemanı olmak gibi işlerden çok yoruldum en azından kafamın rahat edeceği bir iş istiyorum ve sizin gibi bunu gezerek yapmak istiyorum

  (210.54.100.*) yazdı

Re: - Dilara

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (48.65.25.*) yazdı

Günlük kazanç    Stockpair

Hey! Kayıt oldum ve 250€ yatırdım. Toplamda üç saat işlem yaptım, işlem yaparken aralar verdim, biraz televizyon izledim ve otuz dakika sonra da karlarımı nakite çevirdim. Bu akşam, hesabımda 369€ var, bu da 119€ kar demek. Bu çok mu az mı?

  (37.188.155.*) yazdı

Ynt: Günlük kazançlar - Uberlord    Binomo.com

İki haftadır ben de bunu deniyorum, bazı denemeler yapıyorum... başta bazı aptalca şeyler yaptım başlangıç yatırımımın büyük bölümünü kaybettim ama ben de genelde günde 100€ civarında kazanıyorum. Bu işe ayıracağınız vakte gelince, opsiyonun belirmesinin biraz vakit alması can sıkıcı o yüzden iki ihtimal var:

1) 60 saniyelik opsiyonlar ile işlem yapın
2) 30 dakikalık işlemleri yola çıkacağınız zaman telefonda kullanın

Bir mobil uygulamaları da var ama önce BİLGİSAYAR'DAN kayıt olmanız var. Bundan sonra hesabınız hazır olunca uygulamayı indirmenizi öneriyorum. Ben şahsen sabahtan akşama bilgisayar başında oturamıyorum. Mobil uygulama sayesinde para kazanmaya devam ediyorum.

  (5.24.137.*) yazdı

merhabalar ben sizinle tanışmak istiyorım

Borsa nedir nasıl yatırım yapılır nasıl para kazanılır ilk etapta düşük bütceyle katılmak istiyorım sistemi tanıdıktan sonra düzenli bir para akışım gelirim olduğu için onu buraya aktarmak istiyorım bu konuda bana yardımcı olur musunuz

  (81.214.30.*) yazdı

havadan sudan

abi öncelikle merhaba yaptıgın işi pek anlamadım heralde bilg.programı falan ugrasıyosun . benimde böyle evde ugrasabilcegim bi işe ihtiyacım var geeçici süreliğine . araba aldıktan sonra herseyi bosvermek istiyorum bana yardımcı olabilecekmisin

  (210.55.125.*) yazdı

Re: havadan sudan - serhat erdoğan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (188.3.56.*) yazdı

evde para kazanmanın yollarını arıyorum

bir kaç ay evde olucağım ve acil para kazanmam gerekiyor... borçlar harçalar malum herkesin düştüğü sıkıntılar... aynı zamanda hamileyim eşime destek olmak istiyorum.. bana yardım cı olabilirmisiz???
ne yapmalıyım nasıl başlamalıyım...

  (155.32.148.*) yazdı

Re: evde para kazanmanın yollarını arıyorum - arzu

Merhaba, bir iş bulmanızı veya yarı zamanlı ya da evinizden yapacağınız bir işe başlamanızı öneririm. Blogda bazı öneriler mevcut, umarım orada size ilham verecek bir şeyler bulursunuz.

  (213.254.141.*) yazdı

    Www.hizliparakazanma.com

Ben bu yazılanlara uzun uzun okuyup kafa yoramiyorum ve ben paraya ihtiyacım var bana daha kısa bisekilde anlatirsaniz sevinirim çünkü benim paraya fazlasıyla ihtiyacım var yani bu yazdiklarinizda gerçeklik payı varsa..şimdiden teşekkür ederim

  (121.99.1.*) yazdı

Re: - Zehra yazıcı

Yöntemimin bir özetine bakmak isterseniz, buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıklayın, beş adımda açıklananları yerine getirin. Bu tüm dertlerinize çare olacaktır.

  (78.181.255.*) yazdı

    Hizliparakazanma.com

iyi günler ismim ibrahim yaşım 25 ve asgari ücretle çalışan biriyim ve borcum çok baya bi eksideyim bankalardan icradan falan bana bu aylık kazanç sağlayan şeyi açıklar mısın nasıl kazanırım ne yaparım lütfen yardımcı olun bekliyorum ?

  (210.54.142.*) yazdı

Re: - İbrahim

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (37.155.161.*) yazdı

Borcum cok    [email protected]

Selam nasilsiniz ben kenan demir seninde kendinden bahsettigin gibi benimde borcum cok ve para kazanmak icin bir yol bulamadim tek sansim simdi sizin bana vereceginiz bilgi ve tavsiyedir. Lutfen bu konuda bana yardimci olursaniz bir omur boyu size dua ederim

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Borcum cok

Mesajınız için çok teşekkürler! İlk olarak beş kolay adımı okuyarak başlayabilirsiniz, daha sonra lütfen hesabınızı buradan oluşturunuz böylelikle alışverişe başlayabilirsiniz. Eğer daha fazla sorunuz olursa, bana istediğiniz zaman sorabilirsiniz.

  (109.228.218.*) yazdı

İYİ GÜNLER ONUR BEY

İlk defa gördüğüm bir iş fırsatı sizden öğrenmek istediğim sey güvenilirmi .

2 - Kazanmak dediğiniz gibi kolaymı .

3- Öğrenciyim bu işe girmelimiyim girersem hayatımda neler değişebilir ?

Şimdide teşekkürler. . .

  (210.54.243.*) yazdı

Re: İYİ GÜNLER ONUR BEY - hasan kuruoğlu

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (178.241.28.*) yazdı

Kazanmak

Merhaba. Yazdiklarinizi zevkle okudum ,yatirimi bile unutarak kendimi kazanmis gordum. Bayagi yuklu bir borcum var yazinizla umudum artti umarim yanilmam bu konuda .Mail adresime sizin tarafinizdan gelecek bir yanit beni cok mutlu edecektir ,tesekkurler...

  (155.32.139.*) yazdı

Re: Kazanmak - Sedat

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (85.103.188.*) yazdı

Hızlı kazanç elde etme    http://www.hizlaparakazanma.com

Kesinlikle güvenilir bir internet üzerinden hiçbir nedenle para ödemeden kazanç elde etmek istiyorum İzmir'de Öğrenciyim ve paraya ihtiyacım çok oluyor, Sizin bole bir yorumunuz beni etkilediği için sizden bilgi edinmek isterim iyi günler...

  (212.156.149.*) yazdı

grand optona üye oldum para yatırcam    Grand Option

Grand option sitesine üye oldum eft yoluyla online para yatırcam kardeşim tavsiyen nedir ne yPıyım nssıl kazanırım bana anlat aana zahmet kazanmak istiyorum neye yatırım yapıyım naskl kazanırım tüyo ver bişeyler yapıyım 250tl yatırcam

  (176.43.219.*) yazdı

Para kazanmak

Bu işe başlamak istiyorum.ama bazı kuşkuları var işten ayrıldım bu işi ya yaptım yada battim kredi kartı borçlarım var.ya bu işe gircem yada işe baslicam. Güvenilir mi bana doğru bilgi vermezseniz ve güvenilir degilse hayatim söner

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Para kazanmak

Merhaba, endişelenmenize gerek yok, yöntemim oldukça kolay. Yatırım ve çekim işlemleriniz için kredi kartı, banka transferi, Skrill ya da Neteller gibi bir çok yöntem kullanabilirsiniz.

  (145.25.34.*) yazdı

Kartla nasıl ödeme yapılır    GrandOption.com

Hey, bu form CSC kart kodu istiyor ve ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Herhangi bir yerde de bulamıyorum. Kartı da bankadan aldığımda bana online işlemlere kapalı olduğu söylendi. Bunu nasıl açabilirim ve bu konuda ne yapmalıyım?

  (49.50.245.*) yazdı

Ynt: Kartla ödeme nasıl yapılır - Jonas ZT

Bu koda CVV veya CVN de diyorlar ve kartınızın arka yüzünde yer alıyor. Kartı çevirince, imza için bir bant göreceksiniz, onun sağında üç basamaklı bir sayı var. Bu işte güvenlik kodu. Eğer daha fazla sayı görürseniz, sadece sondaki üçünü kullanın. Eğer sayı yoksa, maalesef bu kart internet üzerinde kullanılamaz.

Bazı bankalar kartları internet işlemlerine baştan kapatıyorlar. Bazen de internet bankacılığına girip orada kartı internet bankacılığına açtırmanız gerekiyor. Eğer bunla ilgili sıkıntız varsa, size en yakın şubeden yardımcı olurlar.

Şansınıza birden fazla para yatırma imkanı var ve eğer kartınızı kullanmak istemezseniz, Skrill vs kullanabilirsiniz. Skrill güvenilir ve her zaman kullanılabiliyor. :-)

  (89.30.171.*) yazdı

Yeni dunya duzeni    www.hizliparakazanma.com

Merhaba,

Ben Hollandadan Mehmet, ben bu dunyanin duzeninden biktim. Her gun calis, zorunlu bicimde 67 yasina kadar hayatini yasayamadan calis ve öl. Ben birseyler yapmak istiyorum ama aklima bisey gelmiyor, yardimci olabilirseniz cok mutlu olurum.

  (78.184.171.*) yazdı

iş ne     yok herhangi bi işlem yaptıgım web site yok

merhaba öncelikle sorum tmm bukadar para kazanıyo olabilirsiniz de ne iş yapıyosunuz ve gercekten kazanıyosanız bu dediginiz işden bende kazanma sansım varmı ben öğrenciyimde bana yardımcı olurmusunuz yani iş dogruysa yapmak istiyotum

  (210.55.53.*) yazdı

Re: iş ne - oguzhan

Lütfen adımları takip edin, her şey orada beş basit adımla açıklanmış durumda. Bu adımları eksiksiz yerine getirdiğinizde online ticaretle çok para kazanmaya başlayabilirsiniz. Stratejinin kullanımı çok kolaydır ve sınırlama yoktur yani dilediğiniz kadar işlem yapabilirsiniz.

  (85.107.233.*) yazdı

olymptrade     Olymp Trade

iyi günler onur bey Olymp Trade para yatırmak istiyorum nasıl işlem yapacağımı bilmiyorum güvenilirmi onuda bilmiyorum kazanırsam nasıl para çekerim yapmam gerekenler hakkında geniş bilgi ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  (88.244.145.*) yazdı

Ben de kazanmak istiyorum    Hazlıparakazan.com

Merhaba,
Şuna işsizim ve gerçekten sıkıntılıyım.. paraya ihtiyacım var. Bodrum da yaşıyorum ve 7 yaşında olan oğluma bakmak zorundayım. Neler yapabileceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.. Dönüşünüzü bekliyorum.

  (121.99.226.*) yazdı

Re: Ben de kazanmak istiyorum - SELMA KARA

Merhaba, lütfen bu sitede belirtilen adımları okuyun. Burada Çok fazla bilgiyle ilgili detaylı bir yazı ve başvurabileceğiniz 5 adımlık kısa bir halini bulabilirsiniz. Bu iki seçenekten birini okuyarak istenenleri yerine getirin. Daha fazla sorunuz olursa lütfen eposta yoluyla veya yorum formuyla sorunuzu sorun. "Yardım lazım" gibi genel sorulara cevap veremiyorum.

  (37.154.185.*) yazdı

yardım    clixsense

iyi gümler Onur Bey. İnternette gezinirken bi yazınızı okudum. yazıda aylık 15bin civarında kazandığınızı ve gelirinizin de artmaya devam ettiğini yazmışsınız. Bu konuda sizden bilgi almak ve deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum

  (91.93.52.*) yazdı

para kazanmak

onur bey ben 22 yaşında bir gencim ve para kazanmak istiyorum sizin gibi herhangi bi okul okumadım lise meğzunuyum bugüne kadar hayatta pek bir şey yapmadım ama bugünden sonra yapmak istiorum ne olur yadımcı olun nasıl para kazanırım

  (188.57.48.*) yazdı

Nasıl para kazanacağım     Hizliparakazanma.com

Merhaba onur abi bu işten nasıl para kazanacağımı yada işi nasıl yapacağımı hangi siteye veya hangi sayfaya girecegimi bilmiyorum birde bilgisayarım yok telefonum var sadece bana yardımcı olur musun? Lütfen senden cevap bekliyorum abi

  (105.235.143.*) yazdı

selam

Merhaba Onur Bey gerçek zor bir sürecten geçiyorum ve bu piyasada başarılı olmak için yardımınıza ihitiyacım var. platform ingilizce benim için sıkıntılı bu konuda bana yardımcı olurmusunuz para akışı transferi nasıl olucak

  (5.47.142.*) yazdı

İşleme başlamadım :) yani nasıl başlayacağımı bilmiorum. Okudum tüm yazılanları ama ya böle şeylerden anlsmadığım için yada şaşırdığım için bilmiorum:) kısacası nerden başlıcamı bilrmedim. Yardımcı olabilirmisiniz?

  (210.55.123.*) yazdı

Re: - Tuğçe

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.176.7.*) yazdı

Yardımcı olabileceğinizi düşündüm..

Para kazanmak istiyorum elbette. Yatırım yapabileceğim miktarı da ayarlıyabilirim. Bilgisayar bölümü mezunuyum ve web tasarım. Yazılım anlarım. Sadece birinin bana öncülük etmesini istiyorum. Yardımcı olabilecenizi düşündüm

  (210.54.24.*) yazdı

Re: Yardımcı olabileceğinizi düşündüm.. - Beytullah

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (78.189.143.*) yazdı

kazanç

merhaba onur bey;
ben yeni evliyim ve sizde bilirsiniz bu durumda maddi sıkıntı vardır, benimde ciddi maddi sıkıntım var ve sıkıntımı nasıl gidereceğimi bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ederim . saygılarımla

  (155.32.211.*) yazdı

Re: kazanç - YAŞAR

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (151.135.93.*) yazdı

Para kazanmak istkyorum

Engellim çalışıyorum. Ama param yetmiyor. Türkiye de yaşıyorum. Ben işitme cihazı alcam. Param yetmiyor. Para kazanmak için kolay yolu var mı? Lütfen haber bekliyorum. Allah rızası için bana yardım et. Lütfen haber bekliyorum.

  (78.177.188.*) yazdı

Nasıl zengin oldunuz?    hizlaparakazanma.com

İyi aksamlar bende sizin gibi olmak istiyorum bunu Nasıl başardığınız merak ediyorum ve merak ettiğim şey benim gercekten bu ara bi ise ihtiyacım var maddi acıdan bu is olursa benim icin cok iyi olur lütfen yardımcı olur musunuz?

  (2a02:810b:c40:1230:a910:4af:ca57) yazdı

Binatex

Selam binatexe ilgi duyuyorum Arastiriyorum Saglam güvelnilirmi Örnegin Para nasil yatirilir nasil cekilir ben Almanyadan Ramazan Frankfurtda Yada Wiesbadende Temsilcileri Varmi Kayit Oldum Baslamak istiyorum Cevabinizi Bekliyorum Selamlar

  (101.21.59.*) yazdı

Hadi yapalım    Binomo

Bunu deneyeceğim! Kılavuz oldukça basit gözüküyor, en karmaşık şey herhalde kayıttı, onca alanı doldur doldur bitmiyor haha :D Kartımla 200€ yatırdım, bir problemim yok, ilk işlemimi yapıcam, bana şans dileyin :D :D :D :D

  (78.178.59.*) yazdı

Yardım

Merhabalar Onur bey, üniversite öğrencisiyim ve zor durumdayım. Hikayenizi okudum fakat maalesef bütçem yeterli değil ve borçlarım var. Sizde bir öğrenciye yardım edip sevap kazanmak isterseniz lütfen benimle iletişime geçin..

  (140.200.129.*) yazdı

Re: Yardım - Mert

Başlamak için en azından bir miktar paraya ihtiyacın var. Tavsiye edilen yatırılacak para 500$‘ın üstündedir. Bazı yerler iyi bonus verir: http://www.hizlaparakazanma.com/best-bonuses Oralara girip ne bonusları sunduklarına göz atabilirsiniz. Örneğim 250$ yatırdığında, bazı siteler sana ekstradan 250$ verirler, yani toplamda 512$‘ın olur ve takasa 500$‘la başlayabilirsin.

  (93.91.149.*) yazdı

Kılavuz

Kılavuz için çok teşekkürler, çok yardımcı oldu. Kazançlar vergiye tabii mi? Bir de en az işlem için ne kadar yatırmak lazım? Şu an fazla param yok, o yüzden minimum ne kadar yatırılması gerektiğini öğrenmek istiyorum

  (210.55.174.*) yazdı

Re: Kılavuz - Mehmet Ertegün

Size vergilerle ilgili tavsiye veremem çünkü vergilendirme bulunduğunuz yere göre değişir. Bazı ülkelerde sermaye gelir vergisinin uygulanırken bazı yerlerde ise %20 ve hatta daha yüksek vergilerin alındığı doğrudur. Bunun için durumunuzla ilgili bilgi verecek yerel bir vergi danışmanına başvurmanızı tavsiye ederim.

  (176.33.13.*) yazdı

para kazanmak istiyorum    http://www.hizlaparakazanma.com/

Onur Bey Merhaba,Ben hızlı ve kolay para kazanmak istiyorum engelli bir vatandaşım İstanbul da yaşıyorum bana yardımcı olabilir misiniz? Bu konu hakkında sizden bilgi bekliyorum.saygılarımla...

  (121.99.151.*) yazdı

Re: para kazanmak istiyorum - EMRE

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (46.24.105.*) yazdı

Yeni Zellanda    IQoption

Neden Yeni Zellanda'ya taşınmaya karar verdiğinizi ve yurt dışında yaşamak istediğinizi öğrenmek istiyordum? Param olunca bunu ben de yapmak istiyorum, herhangi bir yerde yaşayabilirim ve orası en iyi yer gibi gözüküyor.

  (5.47.222.*) yazdı

Öğrenmek istiyorum

Merhaba iyi geceler bu işlemi sadece bir kere beraber yapma gibi. Bir fırsatım var mı paraya çok ihtiyacım var ve konuyu pekte anlamış değilim size ulaşabileceğim farklı birşey varmı örneğin Facebook intagram whatsap ?

  (155.32.133.*) yazdı

Re: Öğrenmek istiyorum - Sefa

Merhaba, Facebook ve Whatsapp'ımı sadece arkadaş ve ailemle iletişim için kullanıyorum. Ancak ban eposta ya da iletişim formuyla ulaşabilirsiniz. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyarak işe başlayın. Ardından gerekli olan şeyleri yerine getirin ve çok para kazanın.

  (168.235.207.*) yazdı

Para kazanmaliyim    [email protected]

meraba. cok acil bir sekilde para kazanmaya ihtiyacim var . cok fazla bir miktar olmamasina ragmen kazanmam gereken bir miktar oldugu gercek .. ve makalenizi okuduktan sonra size yazmaya karar verdim yardim ederseniz cok sevinirim....

  (210.54.126.*) yazdı

Re: Para kazanmaliyim - Tugce

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.191.182.*) yazdı

Yardim edin

Merhaba ismim selcan istanbulda yaşıyorum 've tek basima ayakta durmakya calisiyorum isten ayrilmak zorunda kaldim 've bu ay sadece 3 bin tlye ihtiyacm var ve sadece 2 gun vaktim var yardim edebilir misiniz aylik odeyebilirin size

  (210.55.254.*) yazdı

Re: Yardim edin - Cemre

Merhaba,
Bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.54.204.*) yazdı

bilgi almak    www.para-kazanma-online.com

Merhaba onur bey ben yazınızı okudum bende bu uygulamayı kullanmak istiyorum ama ilk once sizden bilgi almak istiyorum bende kötü durumdayim ve bir cocugum var internetten para kazanmak istiyorum bana bilgi verirseniz sevinirim

  (78.163.222.*) yazdı

ARABA

Öncelikle hayırlı olsun abim.
Benim çok parada gözüm yok sadece bir araba alacak paraya ihtiyacım var ve iş bulamıyorum öğrenciyim cogu yer vermiyor iş. 10-13.000tl arası bi kazancımın olması lazım ne yapabilirim

  (155.32.54.*) yazdı

Re: ARABA - Orhan

Stratejimi kullanmanızı öneririm ardından arabanızı alabilirsiniz ya da dilediğiniz ne varsa buralara para harcayabilirsiniz. Bir aydan kısa sürede 10.000TL kazanabilirsiniz.

  (85.105.139.*) yazdı

bilgi hk.

merhabalar benm borçlarımdan dolayı paraya ihtiyacım var ve ek gelir kazanç sağlayacak işler ararken sizi gördüm fakat sistemin ne yapılması gerektiği konusunda tam anlayamadım tam olarak ne yapmamız gerekmekte acaba

  (46.225.191.*) yazdı

bana da buyurun hangi yoldan bu kadar para kazanmak mümkündür

marhaba ben İranin Tebriz kentinden yaziyorum.

lütfen sayın Onur Demir bana nasıl sizin gibi para kazana milirim?
lütfen bana ydni yolları öyrefin
burada durum çok kötüder
sizi dua ediyorum

teşekkürler hocam

  (121.99.131.*) yazdı

Re: bana da buyurun hangi yoldan bu kadar para kazanmak mümkündür - Nadir Ezheri

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.190.45.*) yazdı

para kazanma hakkında    Olymp Trade

merhaba deneme amaçlı küçük bir miktarla başlayamam mı?tek işlem yaptığımda kapattığımda paramdan eksiliyor mu.yani işlem süresi olarak 5 saat dedim 5 saat sonrasında devam etmek istemedim durdurabilior muyum.

  (88.234.215.*) yazdı

Iyi çalışmalar ismim berkant memurum 23 yaşındayım istanbula yeni taşındım ve sistem nedir tam olarak anlamak istiyorum ve telefonda görüşme şansım var mi ? Sistemle ilgili ne olduğunu nasıl çalıştığını

  (210.54.141.*) yazdı

Re: - Berkant dogan

Özür dilerim, ancak bu konuda size yardımcı olamayacağım. Açıklanan yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (195.142.120.*) yazdı

BİLGİ     http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhaba,

kurumsal bir şirkette birim yöneticisi olarak görev yapmaktayım ancak gelirimi artırma konusunda yaptığım araştırmalarda yazınız ilgi çekici.Braz bilgi vermenizi rica ederim.


  (210.55.160.*) yazdı

Re: BİLGİ - HÜLYA YILDIZ

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.236.167.*) yazdı

nasıl başlamalıyım?

merhaba onur bey
tesadüfen nette gezerken okudum bilgilenmeye çalıştım fakat anlattığınız gibi basit bir işlem mi bilemiyorum
sadece bana nereye kayıt olmam gerektiğini nasıl yapmam gerektiğini söylermisiniz

  (121.99.139.*) yazdı

Re: nasıl başlamalıyım? - murat karadağ

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (95.13.139.*) yazdı

Yardim

Ben üniversite öğrencisiyim ve para kazanmak çok zor oluyor bir sürü araştırma yaptım ve en çok dikkatimi çeken siz oldunuz bana yardımcı olabilir mısınız sadece nasıl olduğunu falan öğretmeniz yetebilir

  (210.54.170.*) yazdı

Re: Yardim - Ömer Karadeniz

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.250.123.*) yazdı

Nasıl para kazanırım.

Onur bey merhaba,
Şu an çalışıyorum ancak borçlarımı ödeyemez durumdayım.Nasıl artı para kazanırım ve borçlarımı ödeyebilirim.Bu konuda destek olabilirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar
İlknur Aygün

  (210.55.240.*) yazdı

Re: Nasıl para kazanırım. - ilknur Aygün

Merhaba, lütfen web sitemin ana sayfasını okuyun. Ardından bir broker hesabı oluşturup işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  (85.108.235.*) yazdı

hayat

Meraba ben fatih liseyi bilgisayar üstüne okudum ve bitirdim şuan bir kaç iş değiştirdim ve kendimi iyi hissetmiyorum bana hem hayatımı yaşarken hem para kazanmak istiyorum bana yardımci olabilirmisiniz acaba ?

  (115.187.119.*) yazdı

Re: fatih yavuz

Merhaba, mesajınız için teşekkürler! Burada yöntem beş kolay adımda açıklanmıştır. Lütfen bu adımları okuyunuz, ve kaydınızı yapıp yöntemi kullanmaya başlayınız. Bunu yapmak çok kolay ve herkes bunu deneyebilir.

  (85.106.125.*) yazdı

bende kazanmak istiyorum    http://www.hizlaparakazanma.com/

onur bey gerçekten ama gerçekten paraya ihtiyacım var bunu nasıl yaptığınızı öğrenmek istiyorum bende para kazanmak için pek çok yöntem denedim ve halan deniyorum ama olmuyor lütfen banada yardımcı olun.

  (213.162.68.*) yazdı

Merhaba,ben Avusturyada yaşıyorum 11 yıldır burdayım ama hiç bir şey yapamadım.Ben inşaata Alçı ustasıyım inşaatla alakalı bir çok iş elimden gelir aca bana nasıl bir yol tavsiye edersiniz TEŞEKKÜRLER

  (140.200.242.*) yazdı

Re: - Ekrem ERGÜN

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (78.188.218.*) yazdı

İHTİYAÇ

ONUR BEY MERHABALAR BEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİNDE EĞİTİM GÖRMEKTEYİM AMA %75 BURSLU OLMAMA RAĞMEN OKUL PARASI ÇOK VE BENDE PARA KAZANMAK İSTİYORUM AİLEME YARDIM ETMEK İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRM

  (210.54.82.*) yazdı

Re: İHTİYAÇ - MUHAMMED

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (195.175.11.*) yazdı

yardımcı olun

onur bey gerçekten eğer maddi durumu sıkıntılı olan birine yardımcı olmak istiyorsanız sizden ricam bana yardımcı olun bir miktar paraya ihtiyacım var bana yol göstermenizi talep ediyorum teşekkür ederim.

  (88.245.134.*) yazdı

Merhabalar

Konunuzu tamamen okudum.Ben teknik servis mezunuyum lise mezunuyum yani.Şuan herhangi bir işim yok sanal ortamda nasıl daha kolay para kazanıırm bu arada hemşeriyiz :) yardımcı olursanız cok memnun kalırım.

  (210.54.230.*) yazdı

Re: Merhabalar - İbrahim

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (85.105.6.*) yazdı

MERHABALAR    http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhabalar Onur Bey,
satış sektöründe çalısıyorum fakat artık kendımı evde oturup bır sekılde para kazanmak ıstıyorum bılgısayara ve teknolojıye bilgilerim yatkın ve tecrubem var öneriniz ne olur ?

  (194.208.219.*) yazdı

Kolay para    hizlaparakazanma.com

İyi akşamlar onur bey ben avusturyada yaşıyorum ve 40bin eurodan fazla borcum var eşim hasta çalışamıyo bende çocuk oldugu için çalışamıyorum çok zor durumdayız bize nasıl yardım edebilirsiniz ?..

  (140.200.216.*) yazdı

Re: Kolay para - Ayse eyüp

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (24.133.92.*) yazdı

selem

merhaba sadece sizi tebrik ederim bende sizin gibi olmayi isterim ama ne yapmam gerekiyor tam anlamadim nereden ne satin alacagim bide hangi program uzerinden bu anlattiniz islemi yaparim tesekur ederim simdiden size

  (46.154.236.*) yazdı

Bilgi edinme

Merhaba
Ben bu işe girmeyi düşünüyorum yazdıklarınızı okudum ve nasıl yapacağım hakkımda biraz daha bilgi edinmek istiyorum bu bilgiyi benimle paylaşırsınız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

  (210.54.194.*) yazdı

Re: Bilgi edinme - Tunahan

Merhaba, çok fazla düşünmenize gerek yok. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve bir ticari hesap oluşturun. Ardından kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (94.123.201.*) yazdı

Bilgi

Merhabalar Onur bey. İsmim Alper makalenizi okudum ve bu konu hakkında gerçekten bilgi almak istiyorum sıkıntılı dönemler geçiriyorum beni bu konuda bilinçlendirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  (210.55.8.*) yazdı

Re: Bilgi - Alper aksu

Merhaba Alper Bey, benim ticaret yöntemimle ilgili tüm bilgiler ücretsiz olarak herkese açıktır. Tek yapmanız gereken takip edilecek adımları okumak ve ardından ücretsiz bir ticaret hesabı oluşturmanız. Sonrasında buradan işlem yapmaya başlayabilir ve çok para kazanabilirsiniz!

  (78.182.157.*) yazdı

Sistemin adı nedir ?

Anlattığınız sistem, site veya olayın adı nedir acaba yaşım 17 universite için para biriktirmek amaçlı bu işlere ilgi odağım açık bu yüzden anlatırsanız çok memnun kalırım.

Teşekkürler.

  (155.32.184.*) yazdı

Re: Sistemin adı nedir ? - Uğur

Merhaba, yöntem 18 yaşından büyük herkesin kullanımına açıktır. Her hangi bir gereklilik yoktur bu nedenle daha önceden işlem deneyiminiz olmasa bile başlamak mümkündür.

  (88.255.229.*) yazdı

Sitedeki mesajını okudum...

Bana lazım olan miktarı sizinde dediğiniz şekilde ve uygulamayı bilmeden kazanma fırsatını nasıl sunabilirsiniz? Ve bana yazın dediğiniz için sizden bilgi almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

  (5.47.249.*) yazdı

harika

Gercekten guzel cok hayallerim var ve gerceklestirmek istiyorum ama nasil para kazanacagimi bilmiyorum gercekten sizin yaptiginiz cok guzel nasil yapabilirim bilgi almak istiyorum tesekkur ederim ONUR DEMİR :)

  (140.200.248.*) yazdı

Re: harika - ramazan

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (188.57.45.*) yazdı

Kazanc    Kilavuz

Ewet ben maddi sikintidayim ve yardimina ihtiyacm war kardesim bn kazanirsama seni tum izmire soylerim. Cok iyi sekilde yayarim herkes seni ara ama bnim su 3 ay sonra dugubum war para lazim nasil kazana bilirim

  (140.200.111.*) yazdı

Re: Kazanc - Sinan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (82.222.128.*) yazdı

Merhaba Onur ağabey. Ben 22 yaşında bir sağlıkçıyım. ömrümün sonuna kadar bu işi bu ülke de yapabileceğimi sanmıyorum. Yurtdışına çıkmak para kazanmak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım?

  (121.99.117.*) yazdı

Re: - ufuk

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (78.187.2.*) yazdı

Aslında yazınızı okuduğumda insanın sadece bir site içinde çevrimiçi olup para kazanabileceğine pek ihtimal veremedim . Türkiye 'de bu kadar kazandırabilecek site hangisi? Yapılması gereken nedir?

  (5.46.196.*) yazdı

Gerçekten çok kötü durumdayım

Kira mi bile 2 aydır odeyemiyorum ve bu yüzden eşimden ayrılmak üzereyim iş buldum çalışmaya başladım o da bankadaki borcumdan dolayı 1/4 ü kesiliyor ve çocuğumun manasını bile karsilayamiyorum

  (210.54.142.*) yazdı

Re: Gerçekten çok kötü durumdayım - Cezmi

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (94.79.68.*) yazdı

İnternetten para kazanma

Merhaba ben kıbrıstan yazıyorum çok ama çok acil paraya ihtiyacım var eşim ıssız ben issizim dünya kadar yere başvuru yaptım ama kimse geri dönmedi lütfen yardımcı olun durumum hiç iyi değil

  (140.200.1.*) yazdı

Re: İnternetten para kazanma - Sema

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.241.46.*) yazdı

Acil para kazanmam lazım zengin olmama gerek yok    Hızlıparakazanma

Abi benim acil 15.000 civarında paraya ihtiyacım var bir tarafta okulum var part time iş baktım bulamadım varsa akıl verebileceğin fikir verebileceğin bişey varsa mutlu olurum şimdiden teşekkürler

  (210.55.40.*) yazdı

Re: Acil para kazanmam lazım zengin olmama gerek yok - Mehmet

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.170.109.*) yazdı

Bilgi almak    http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhaba Onur Bey, adım Semyan Yıldırım.22 yaşındayım.İnternetten para kazanmanın yollarını araştırırken tesadüfen yazmış olduğunuz işle karşılaştım bu iş hakkında bilgi almak istiyorum

  (155.32.198.*) yazdı

Re: Bilgi almak - semyan yıldırım

  (85.110.3.*) yazdı

yardım

Merhaba Onur Bey ben bu sistemle ilgili bilgi almak istiyorum haftsonlarım tamamen boş bu boş vakitte ek gelir kazanmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

  (147.214.32.*) yazdı

Nasıl kayıt olmalı    henüz bir yerde değil

İyi günler, başlangıç ödemesi olarak ne önerirsiniz ve nereye kayıt olmalıyım? Denemeyi gerçekten isterim, bir arkadaşım bu şekilde para kazandığını söyleyerek bu siteyi bana tavsiye etti.

  (146.24.59.*) yazdı

Ynt: Nasıl kayıt olunur - turog38    GrandOption

Ben forum yöneticisi değilim ama bunu cevaplayayım. İyi bir kar elde edebilmek için 250€ ile 500€ arası bir para yatırmanızı tavsiye ediyorum. Başta biraz denemeniz gerekiyor ve biraz yanabilirsiniz. Ben şahsen 100€ ile başladım ve büyük işlemler yaptım (50 € civarında), iki hatada param bitti. Tam olarak kılavuzu takip ettiğimi söylemem ve aptalca hatalar yaptım... neyse. İkinci sefer 400€ yatırdım ve sadece 10€'luk işlemler yaptım ve gayet güzel çalıştı.

Hayattaki diğer şeyler gibi başta biraz denemek gerekiyor. Kimse uzman doğmuyor ve kimse her şeyi bilmiyor.

  (178.240.17.*) yazdı

işlemler    Grand Option

Mrb onur bey ben bu sistemi ilk defa girdim ilk defa yatirim yapacam yeni baslayacagim icin bana önerileriniz ne olabilir simdiden cok teşekkür ederim bide Grand Option nasil bi site. Guvenilir bakimdan

  (210.55.202.*) yazdı

Re: işlemler - mehmet

Size, bu iki brokerle işlem yapmanızı tavsiye ederim..Yeni başlayanlar için ideal şirketlerdir, tamamen hükûmet tarafından lisanslanmaktadırlar ve platformlarını kullanmak oldukça basittir. Ayrıca (bu iki web sitesinde) iki ayrı hesap açmak akıllıca olacaktır böylece iki kat fazla para kazanabilirsiniz. Tüm brokerlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Yeşil renkle işaretlenmiş brokerler hem yeni başlayan hem de deneyimli tüccarlar için idealdir. Gri brokerler o kadar iyi değildir, bazı dezavantajları bulunur ama yine de kullanılabilirler. Kırmızı işaretli olan brokerlerden ise kaçınmanız tavsiye edilir.

  (178.241.212.*) yazdı

Bilgi edinmek istiyorum    Hizliparakazanma.com

Merhabalar oncelikle tesekkurler cok guzel bilgi vermissiniz ama anlamadigim noktalar var ne kadar yatirim yapmam gerekiyor nasil baslayabilirim mobil islem yapabiliyormuyum? Daha detayli ogrenebilir miyim

  (155.32.171.*) yazdı

Re: Bilgi edinmek istiyorum - Aliye Mert

Merhaba, çoğu brokerin mobil uygulaması ya da en azından mobil bir web sitesi bulunur. İlk önce kaydolmalısınız, ardından işlem platformunu indirebilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, brokerle de iletişime geçip müşteri hizmetlerinden her konuda yardım talep edebilirsiniz.

  (88.249.49.*) yazdı

Onur Bey Dikkatine

Merhaba Onur Bey internette yazmış olduğunuz yazınizi okudum bu kadar kısa parayi ikili opsiyon danmi ulastiniz tavsiye edebileceğiniz resmi bir site varmıdır. Yada önerileriniz nelerdir.

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Onur Bey Dikkatine

Merhaba, Size tavsiyem lisanslı bayi ile (buradan) kayıt yaptırarak başlamanızdır. Kaydınızı tamamladıktan sonra, alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz ve yöntemimi kullanabilirsiniz.

  (88.226.220.*) yazdı

İs

Merhaba adem bey ben issiz bir gencim Erzurum'da oturuyorum bana bu işi anlatırmı sınız bana maddi bir destek olursanız borcuma sadık birisiyim borcumu öderim kararınız olumlu olursa sevinirim

  (210.54.42.*) yazdı

Re: İs - Mahmut

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (46.154.213.*) yazdı

Yardım

Abicim ben öğrenciyim ve burslara basvurmaktan yoruldum artık aileme yük olmak istemiyorum para kazanmak istiyorm ama olmuyo öğrenci olduğum icin hep yanlis gozlerle bakiyolar :( lutfen yardim et

  (75.21.54.*) yazdı

para çekimi    Stockpair.com

selam, para çekme yöntemi olarak ne tavsiye edersiniz? Banka hesabı mı, kredi kartı mı, yoksa Paypal mı? Kredi kartına nasıl para çekebilirim? Bana manalı gelmiyor. teşekkürler Berger Lutz

  (49.50.245.*) yazdı

Ynt: para çekimi - Lutz Berger

Merhaba,

her gün para çekimi saçmalık. İşlem yapabilmek için hesabınızda her zaman para bulundurmanız gerekiyor. Hiç bir şeyle işlem yapamazsınız.

Dolayısı ile benim önerim kazancınızı aylık çekmeniz, diyelim ki 500€ yatırdınız, her ayın sonunda 500€ üzerindeki kazancınızı çekin (en azından hesapta bir 500€ kalsın ki işlem yapabilesiniz)

İşlem yaptığınızda, işlem hesabınızdaki para size daha fazla para kazandıracak. Hesabınıza çektiğinizde, para kazandırması durur.

  (214.91.147.*) yazdı

Ynt: Ynt: para çekimi - Lutz Berger    Binomo

Küçük bir tiyo :-) İşlem hesabını yaratırken EURO (dolar değil) seçmek daha iyi oluyor, o zaman para çekerken euro cinsinden çekebiliyorsunuz. %1-%2 civarındaki çapraz kur masrafından kurtulursunuz.

  (114.21.19.*) yazdı

Ynt: para çekimi - Lutz Berger    GrandOption

Selam, genelde ben banka hesabıma transfer yaptırıyorum ve banka transferini işleyene kadar 3-4 gün geçiyor. Acil paraya ihtiyacım olduğunda, kredi kartıma göndertiyorum.

Biraz garip gelebilir ama önce para kartta gözüküyor (ödeme yapabiliyorsunuz), iki gün sonra da banka hesabında da gözüküyor. Karta para çekerken, temel fark karttan parayı biraz önce kullanabilmeniz, ondan sonra "onaylayıp" hesabınıza geçiyorlar.

Paypal veya Skrill genel gerekli olmuyor ama tabi bir seçenek olarak var.

  (88.252.3.*) yazdı

para

türkiyede yaşadıgım bu zorgünlerde cebimde bir kuruşum dahi yok ve gırtlaga kadar borç dibindeim bir care arıyorum ama içinden cıkamaıyorum sizin yardımınızla belki bunu düzelte bilirim

  (176.41.107.*) yazdı

bende adanalıyım para kazanmak istiyorum

bende adanalıyım öğrenciyim ve paraya çok ihtiyacım var internette sizin sitenizle karşılaştım yardımcı olabileceğinizi düşündüm. yardımcı olursanız bir ömür minnettar kalırım

  (210.55.29.*) yazdı

Re: bende adanalıyım para kazanmak istiyorum - açelya berna dirlik

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (5.25.169.*) yazdı

Banka Kartım yok Kredi kartım yok.Nereden hangi hesaba nasıl Türk lirası yatırmam lazım.150 Türk lirası yatırıp denemek istiyoru

Banka kartım,Kıredi kartım yok Türkiyede yaşıyorum.150 Türk Lirası yatırıp şansımı denemek istiyorum.Ama bu parayı nereden nasıl hangi hesaba yatıracağım konusunda bilgi istiyorum.

  (188.57.40.*) yazdı

Olmuyor!    Binomo

Merhabalar ben gerçekten çok istiyorum ikili opsiyon ile para kazanmayı fakat sizin her cümlenizi dikkatle okumama rağmen doğru yorumlayamıyorum ne desem tersi çıkıyor ters köşe oluyorum

  (178.241.129.*) yazdı

acil

merhabalar benim ailem maddi sıkıntıda ve elimden hiç birsey gelmiyor bu nedenle düzgün bir sekilde para kazanmaya ihtiyacım var o yuzden nasıl olacağı konusunda bilgi edinmek istıyorum.

  (155.32.250.*) yazdı

Re: acil - yakut

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (85.108.40.*) yazdı

reel

Onur Bey gerçekten nasıl kazanılır hakkında sıfır sermayeyle nerden nasıl ne şekılde para kazanılır. Yol yöntem tecrübe bilgisi hakkında gerçekten yardımcı olabılır mısınız ?

  (210.54.9.*) yazdı

Re: reel - müjdat

Merhaba,
Bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.218.38.*) yazdı

Lütfen yardım edin onur bey

Çok zor durumdayım icralığım ek para kazanmak istiyorum ama zaten çalışıyorum dahada para kaybetmek istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum bu iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim

  (210.54.203.*) yazdı

Re: Lütfen yardım edin onur bey - Sengul

Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun.Sorunuz olursa benimle iletişime geçebilir veya brokerin müşteri hizmetlerine telefon, eposta ya da canlı sohbetle danışabilirsiniz.

  (212.156.126.*) yazdı

bilgi ricası

merhaba Onur abi, ben istanbul memorial hastanesinde it biriminde çalışıyorum. bu yöntemi kullanmak için hangi web sitesine girip kazanıyorsun biraz bilgi verebilirmisin. teşekkür ederim.

  (78.184.255.*) yazdı

Öğretici    https://www.para-kazanma-online.com/contact

İyi günler ben sizin bildiğiniz şeyleri bilmek istiyorum borsayla ilgili daha yaşım çok genç fakat bi yerden başlamam gerek bilgilerinizden faydalanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  (176.240.228.*) yazdı

Ticaret    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Merhaba,
kolay gelsin
bende izin gibi i.net ten para kazanmak istiyorum.
Şuan da DCS adlı Çağrı Merkezinde bir yurt dışı firmasına çalışıyorum.
Yardımcı olusanız sevinirim.

  (140.200.193.*) yazdı

Re: Ticaret - Faruk Özmen

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (95.10.227.*) yazdı

Güvenilir Bahis Siteleri    www.kacakbahisburolari.com

Öncelikle siteniz çok hoş tebrik ederim , sizler de Türkiye de bulunan güvenilir bahis sitelerinden haberdar olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çalışmanız da başarılar..

  (88.240.56.*) yazdı

Ne şekilde kazandınız

MerhAba bir firmada muhasebe departmanında çalışıyorum fakat şu şartlarda aldığım maaş yetersiz kalıyor daha fazla paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz nasıl başardınız

  (31.145.225.*) yazdı

teşekkürler

nasıl kazanıyoruz parayı ben 23 yaşında askerliğimi 6 ay önce bitirdim herhangi bi vasfım yok yüksek okul mezunuyum bende para kazanmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

  (140.200.31.*) yazdı

Re: teşekkürler - erdem

Merhaba, online olarak para kazanabilirsiniz ve bunun için özel bir deneyim ya da eğitim almanıza gerek yoktur. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve oradan bir hesap oluşturun. Ardından her hafta bolca para kazanabilirsiniz.

  (178.245.54.*) yazdı

İş

Benim de bi 10 bin lira civarı para kazanmam gerekiyor normal işte çalışıyorum asgari ücret alıyorum ama aldığımı eve veriyorum bu yüzden bana önerebileceginiz birşey var mı ?

  (212.156.59.*) yazdı

slm onur bey

bende guvenlık olarak çalışıyorum ama aldığım maas yetmıyor ve bıraz daha fazla kazanmak ıstıyorum banada bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım ve sıze duacı olurum

  (115.187.119.*) yazdı

Re: slm onur bey

Size memnuniyetle yardım edeceğim, öncelikle kayıt yaptırmalısınız daha sonra yöntemimi kullanarak alışverişinize başlayabilirsiniz. Yöntemim burada açıklanmıştır

  (176.238.15.*) yazdı

Yardım

Merhaba Onur bey.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?Bu bahsettiğiniz para kazanma yolunu bana detaylı olarak anlatabilir misiniz?Mail'inizi bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.

  (41.109.134.*) yazdı

beyan

Merhaba onur bey,netten onerılerınızı okudum.ılgımı cektı bana bu konuda yardıncı olursanız dualarım sızınle olsun tam olarak nasıl baslayacaqgımı anlayamadım tesekkurler

  (210.54.112.*) yazdı

Re: beyan - Omer Turkan

Lütfen yöntemin basitleştirilmiş halini okuyun. Çok kolay anlaşılır ve beş kolay adımı takip ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. O yüzden endişelenmeyin ve hemen harekete geçin.

  (95.15.239.*) yazdı

iş arıyorum para kazanmak istiyorum lütfen yardımcı olun

Evliyim aile geçindirmek zorundayım, 33 yaşındayım Ünivesite mezunuyum, işşizim acil çalışıp para kazanmalıyım bakmak zorunda olduğum bir ailem varr. Lütfen yardımcı olun

  (210.54.121.*) yazdı

Re: iş arıyorum para kazanmak istiyorum lütfen yardımcı olun - Ramazan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.183.36.*) yazdı

100 tl param var onu 5000 yapmak istiyorum bu konuyla ilgili bana yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var kardesım kanser nette sizi buldum .mesajınızı bekliyorum teşekkürler...

  (210.54.229.*) yazdı

Re: - merve

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (178.241.134.*) yazdı

hızlıpara

onur bey merhaba bende hızlı para kazanmanın yolunu arıyorum ve şuanda borcum var ve acil kapatmam gerekiyor konuyla ilgili daha detaylı bilgi verirseniz çok iyi olur teşekkürler

  (115.187.119.*) yazdı

Re: hızlıpara

Merhaba, benim yöntemimi kullanmak sizin için güzel bir çözüm. Kolaylaştırılmış versiyonunu burada bulabilirsiniz ve daha uzun versiyonuna, bir çok farklı detay ve örneklerle birlikte buradan ulaşabilirsiniz. Bunları okuyup, anladıktan sonra yöntemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  (178.244.146.*) yazdı

Para

İyi günler kolay gelsin onur bey acaba bu kadar para kazandığınız site nedir biz iki arkadaşız ve hep istediğimiz bir şey var oda para kazanmak bize yardımcı olabilir misiniz

  (188.57.156.*) yazdı

Fakirlik cehennem mi    Binomo

Onur bey selamun aleykum
Abi bu fakirlik devam edecek mi bize de bir gün dünyamıza güneş doğar mı abi çok zor durumlar içerisindeyim bana yardımcı olsan memnuniyet duyarım

  (37.154.3.*) yazdı

Yardımlarınız

Merhaba onur bey sizin yorumlarınızı bilgi iceriginize göz attım sizin ilk iş deneyimi bizden sonraki hayatı bende istiyorum ,bunun için yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

  (210.55.109.*) yazdı

Re: Yardımlarınız - Şahin

Merhaba, diğer insanların yorum ve cevaplarını okumanızı öneririm. Orada çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Benim yöntemim ücretsiz olarak yayınlandı bu nedenle tek yapmanız gereken onu okuyup uygulamaya başlamak! Lütfen para kazanma yöntemimi okuyun.

  (193.179.141.*) yazdı

Lütfen    Nikde

Senin yaptığını yapmaya başlamak istiyorum. Bu konuda bir tecrübem yok. Daha düşük minimum yatırımı olan bir site var mı diye sormak istedim? Cevap için teşekkür ederim.

  (24.133.232.*) yazdı

MERHABA PARA KAZANMAK İSTİYORUM

MERHABA ERZİNCANDAN HÜSEYİN ARAZ. ÖĞRETMEN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. PARA KAZANMAK İÇİN SİZE BAŞVURUYORUM. HENÜZ HİÇBİR SİTEDE İŞLEM YAPMADIM. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

  (210.54.194.*) yazdı

Re: MERHABA PARA KAZANMAK İSTİYORUM - HÜSEYİN ARAZ

Merhaba, bu fırsat için başvurmanıza ya da özel bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece buradan kaydolmalı ve ardından hesabınızdan açıklanan stratejiyleişlem yapmalısınız. Oldukça kolaydır ve günlük işinizden çok daha az zaman alır.

  (95.6.8.*) yazdı

merhaba.Türkiyede işlemyapılacak güvenli şirketler hangisi ( OlymptradeR ) DİYE BİR ŞİRKETE 2 AYDIR DEMO HSP LA ÇALIŞIYORUM
para çekmek isteyince sorun çıkıyormu i

  (14.202.63.*) yazdı

kayit    olymp tarde

Merhaba, ben Avustralya'da ikamet ediyorum ve kayit olmak istedim, ancak, Avustralya'da kayit olamazsin diyor, kayit olamiyorum.
Ne yapmaliyim? Ya da nasil kayit olmaliyim?
Saygilar

  (95.7.152.*) yazdı

Paraya çok ihtiyacım var

Merhaba onur bey benim paraya çok ihtiyacım var sürekli araştırıyorum karşıma siz çıktiniz kolay yoldan nasıl para kazanabilirim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim..

  (121.99.158.*) yazdı

Re: Paraya çok ihtiyacım var - Murat

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (46.1.144.*) yazdı

ikili opsiyon

merhaba,

bu programı kısa bir süre önce bende keşfetdim fakat başaramadım. biraz kafam karıştı açıkçası. bana yardımcı olabilir misiniz?

selamlar
sümeyye

  (121.99.241.*) yazdı

Re: ikili opsiyon - sümeyye

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (176.55.94.*) yazdı

Allah rızası için bana yardımcı olabilir misiniz?    hizlaparakazanma.com

Yeni evliyim. 1400 lira maaş 850 si borca gidiyor. Bir çıkar yol arıyorum. Allah rızası için bana yardımcı olursanız size duacı olurum. Acele cevabınızı bekliyorum.

  (88.242.220.*) yazdı

DİL SIKINTISI    http://www.para-kazanma-online.com/contact

BEN KONUYU ANLIYORUM YALNIZ İŞLEM YAPMAYA GELİNCE ÜYE OLUNCA HER ŞEY FARKLI DİLDE OLDUĞU İÇİN HİÇ BİR ŞEY ANLAMIYORUM BU KONUDA YAPABİLECEĞİM BİR ŞEY VAR MI

  (178.240.37.*) yazdı

Yardım edin     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var yaşın 19 lc waikiki de çalışıyorum babam da çalışıyor zira evde ekmek alıcak para kalmıyor oara bitiyor akıl verin lütfen

  (140.200.217.*) yazdı

Re: Yardım edin - Umutcan Koçak

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.230.154.*) yazdı

Biliyorum     http://www.para-kazanma-online.com/contact

Abicim öncelikle kolay gelsin.Ben öğrenciyim ve şimdiden bişeyler yapıp para kazanmak istiyorum ama borsa ile ilgili hiçbir bilgim yok nasıl yapabilirim sizce borsayı

  (46.221.128.*) yazdı

Bende kazanabilirmiyim

Öğrenciyim üniversite okuyorum ve haliyle para sıkıntısi çekiyorum . Ailemin de maddi durumu iyi değil onlara da yük olmak istemiyorum bana da yardımcı olur musunuz?

  (176.233.155.*) yazdı

Merhaba Onur Bey, Olymptrade sitesıne kayıt oldum ama hesaba nasıl para aktaracağımı bilmiyorum ve sadece ziraat hesap kartım var. rica etsem yardımcı olur musunuz ?

  (176.41.184.*) yazdı

Re: - zehra    Olymptrade

kart numaranızı,kullanım tarihi,cvv,kart sahibi adı soyadı yazın kayıt işlemi için.Ama banka ile irtibata geçin mail ordera kapalı olabilir kartınız. Eğer kapalı ise ücretsiz açtırabilirsiniz. Daha sonra yine kapatabilirsiniz.Yalnız bahis yapmadan önce iyi eğitimlere bakın ve çok detaylı inceleyin..

  (92.45.188.*) yazdı

Lütfen bana yol gösterin     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Şuan 20 yaşındayım özel bir üniveristede adalet bölümünü okuyorum , kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum bana yapabilceğim şeyleri söyleyebilirmisiniz?

  (37.155.59.*) yazdı

Bilgi    Hızlıparakazanma.com

Merhabalar iyi günlet iyi çalışmalar bu iş ile ikgili bilgi verme şansınız olurmu bilgi alabilirsem çok mutlu olurum teşekkür ederim tekrardan iyi çalışmalar.

  (140.200.95.*) yazdı

Re: Bilgi - Tunahan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (85.105.146.*) yazdı

para kazanmayı bu kadar basit nasıl yapabilirim     hizlaparakazanma.com

selamlar daha yaşım 18 e basmadı buna nasıl güvendiniz ve nasıl yapıyorsunuz bunları merak ediyorum şahsen ben güvenemiyorum bide yanlış tahmin edince ne oluyor

  (140.200.38.*) yazdı

Re: para kazanmayı bu kadar basit nasıl yapabilirim - nuri

Hayır, bu yöntemi kullanabilmek için en az 18 yaşında olmalısın. Tanıdığın, 18 yaşından büyük biri bu yöntemi kullanabilir.

  (78.161.17.*) yazdı

bende işi ogrenmek istiyorum

oncelikle tesekkur ederim. Hayat hikayeniz beni azimlestirdi.Bende işi ogrenmek istiyorum ve para kazanmak istiyorum. bana yardim ederseniz minnettar kalirim. iyi aksamlar

  (155.32.0.*) yazdı

Re: bende işi ogrenmek istiyorum - orhan alkan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.226.87.*) yazdı

bilgi almak

tesadüfen sitenizi gördüm ve bilgi almak istiyorum.Hangi aşamalardan geçiyoruz.herhangi bir ücret ödeniliyor mu sadece çevirimiçi kalarak nasıl para kazanılıyor

  (88.251.231.*) yazdı

hayaller..    yok

selamın aleykum abi ben top oynuyorumda ve hayallerim var ama ailemin durumu pek iyi sayılmaz hem çalışıp hem top oynayamıyorum bana yardım edebilme şansın varmı

  (213.254.134.*) yazdı

Tebrik ederim

Başarılarınızin devamını dilerim bende üye olmak isterim bu konuyla ilgili ne yapmam gerek yardimciolursaniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

  (69.123.239.*) yazdı

kayit yapamadim

Merhabalar, new York ta ikamet ediyorum . Bir turlu kayit yapamadim. "Bulundugunuz ulkeden kayidiniz gecersisdir." diye bir mesaj cikiyor. Yardimci olursaniz sevinirim....

  (210.55.82.*) yazdı

Re: kayit yapamadim - fuat

Bunu duyduğuma üzüldüm. Lütfen http://www.hizlaparakazanma.com/faq adresine gidip son cevabı kontrol edin. Bu sorununuzu çözecektir. IP adresini değiştirecek bir VPN aracı da kullanabilirsiniz.

  (88.231.17.*) yazdı

Yarfimci olursaniz sevinirim

Benin 1000liraya ihtiyacim car borcum car be bndan esimin haberi yok duysa kotu our our bu yuzden by parayi bulup biran once borcumu kapatmaliyim bana yarfimci olurmusunuz

  (37.155.215.*) yazdı

Para kazanma     Hatrlamiyorum

Eeeee okudum ama birsey anlamadmm bizdr para kazanmak istiyoruz. Tabikidr oturarak degl bir emek harcayarak ama nasil borc gitlakta . Para yok borc diye evlenmemk var bide.

  (121.99.196.*) yazdı

Re: Para kazanma - Buse

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (85.97.27.*) yazdı

Zengin Olmak İstiyorum !     www.hizlaparakazanma.com

Merhabalar Onur bey yazınızı okudum bende sürekli para kazanabileceğim şeyler arıyorum ama bir türlü olmuyor .. Geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum ..

  (85.96.104.*) yazdı

nasil başladiniZ    [email protected]

Mrh internette gezinirken böyle bir şeyle karsilaştim bende para kazanmak istiyorum ama tecrubem yok bu konuda bana yardımcı olursaniz cok sevinirim teşekkür ederim

  (121.99.112.*) yazdı

Re: nasil başladiniZ - kamil Pektaş

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (80.188.122.*) yazdı

beginner    henüz değil ama denemek istiyorum

Başlamak için ne kadar minimum gerekiyor? Emekliyim ve internet üzerinden biraz para kazanmak istiyorum, ama şu ana kadar pek başarılı olamadım. Teşekkürler Eva

  (88.249.200.*) yazdı

Zengin olmak istiyorum     Safari

Merhaba bende zengin olmak istiyorum ama çok parada gözüm Yok 1000 lira borcum var onu ödesem yeter ne yapmam gerek öğrenciyim siz nasıl bu kadar zengin oldunuz :(

  (210.55.229.*) yazdı

Re: Zengin olmak istiyorum - Menekşe

Size yöntemimle ilgili detaylı anlatımı okumanızı tavsiye ederim. Dikkatlice inceleyin ve anladığınızdan emin olunca işlem yapmaya başlayın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa eposta yoluyla bana ulaşabilir, yorumlar bölümüne göz atabilir veya SSS kısmında bazı cevapları bulabilirsiniz.

  (88.228.227.*) yazdı

Para kazanmak    [email protected]

Meraba daha detaylı anlata bilirmisiz mesela ben bu iş için yatırım yapacakmıyım gerçekten bu işe ihtiyacim var kredi borçlarım var onları kapatmak istiyorum

  (140.200.254.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Begüm

Takip edilmesi gereken adımları okumanız tavsiye ederim. Bunları okuduktan sonra anladığınızdan emin olun. Ardından işlem yapmaya başlayabilir ve çok para kazanabilirsiniz!

  (212.252.19.*) yazdı

Giriş     OLIYMP TRADE

OLIYMP TRADE adlı siteye kayıt oldum fakat bir türlü siteye giriş yapıp işlem yapamıyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  (95.9.129.*) yazdı

açtım yatıramıyorum    ıq option

merhaba onur bey ben hesabı açtım işlem yapmayı biliyorum finansbankın (vısa) kartıyla yatırmayı deniyorum ama olmuyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz...

  (210.54.149.*) yazdı

Re: açtım yatıramıyorum - ismail

Merhaba, para çekmek ya da yatırmak için kredi kartınızın olmasına gerek yok. Diğer çeşitli para yatırma yöntemlerini kullanabilir ya da normal banka havalesine başvurabilirsiniz veya online olarak anında ödeme sağlayan ve Paypal'a benzeyen Skrill ve Neteller gibi online cüzdanları kullanabilirsiniz.

  (46.1.117.*) yazdı

Nasıl zengin olurum para vermeden

Yaşım 28 birçok iş başvurusu yapıyorum şuan ankotorluk yapıyorum öğrenciyken kestane bile sattım ama hala istediğim gibi para kazanamıyorum ne yapmalıyım

  (121.99.33.*) yazdı

Re: Nasıl zengin olurum para vermeden - Canan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (46.197.179.*) yazdı

Zengin    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Abi ben hep astsubay olmak istedim ama mulakata bile gidicek param yok annem babam kendine zaten zengin olmak istiyorum bende daha 18 yasindayim lutfen yardim eder misin

  (88.231.214.*) yazdı

Acil yardım Eder misiniz    Hizliparakazanma

Abi kusura bakma ama benim cok acil 1500 lira para bulmam lazım yoksa artık kötü seylere başvuracağım. Yılbaşına kadar kredi borçlarımı kapatmam lazım.

  (210.55.228.*) yazdı

Re: Acil yardım Eder misiniz - Gizem

Merhaba, bu yöntemle 1500 liradan fazlasını kazanabilirsiniz o yüzden sıkıntı yok. Hemen başlamanızı tavsiye ederim çünkü ne kadar erkense o kadar iyidir!

  (37.155.59.*) yazdı

İşin detayları

Merhabalar yazınızı oldukça ilgi çekici buldum detaylı bir şekilde bilgilendirilmek istiyorum ilgi gösterebilirseniz sevinirim saygılarımla hoşçakalın...

  (115.187.119.*) yazdı

Re: İşin detayları

Merhaba, detaylı çözüm rehberini burada bulabilirsiniz. Sıklıkla sorulan sorular ve cevaplarını Sıklıkla Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz Bu bölümü okumanız tavsiye edilir.

  (176.55.87.*) yazdı

Yardım    hizlaparakazanma

Merhaba onur abi ben üniversite öğrencisiyim ailemin maddi durumu kötü bana sadece 1 seferlik vicdanınızdan ne kadar yardım kopuyorsa yardım edebilirmisiniz?

  (210.55.146.*) yazdı

Re: Yardım - Halis turşu

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.249.248.*) yazdı

Para kazanma    Hizliparakazanna.con

Usta benim iyi bi mesleğim yok bu güne kadar hep günü kurtarmak işler yaptım senin söylediğin gibi parayı nasıl kazanacağız yardımcı olursan. Sevinirim

  (210.55.154.*) yazdı

Re: Para kazanma - Suleyman sülüş

Merhaba, günümüzde onca seçenek ve sınırsız fırsat varken sıradan bir işe gerçekten ihtiyacınız yok. Birçok insan serbest olarak çalışıyor veya internet üzerinden gelir elde ediyor. Para kazanmanın yöntemlerini buradan okuyabilirsiniz. Bu blogda başka olası yöntemlere de yer veriliyor. İyi şanslar!

  (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  (176.54.110.*) yazdı

Bilgi

Selamun aleyküm abi senin sitede gösterdiğin gibi senetler yukarı aşşağı gibi bi buton yok hangi hisselere ğara yatırabilirim yardımcı olursan sevinirim

  (176.54.69.*) yazdı

Para yatirma    Hızlı para kazanma

İyi Akşamlar Olymptrade üye oldum fakat para yatiramiyorum Olymptrade bunun bankadan kaynaklı olduğunu söyledi neler yapmaliyim bana yardımcı olurmusunuz

  (210.54.180.*) yazdı

Re: Para yatirma - Erdi

Bir çok para yatırma opsiyonu var, buraya göz atın: http://www.hizlaparakazanma.com/deposit. En hızlı ve kolay olanı kreid kartıyla olandır. Ancak bununla ilgili sorununuz olduğunda banka transferi veya Neteller veya Skrill gibi çevrimiçi cüzdanları kullanabilirsiniz. Çoğu internet sitesi yerel ödeme yöntemlerini de desteklemektedir, hâlâ sorun yaşıyorsanız müşteri destekleriyle iletişimi geçtiğinizde ülkeniz için en iyi para yatırma yöntemini size önereceklerdir.

  (176.219.131.*) yazdı

Yardım edin :/

Benim de çok borçlarım ve paraya ihtiyacım var aslında çok dediğim bana göre yüksek bi miktarda.. Rica etsem beni işiniz konusunda aydınlatabilir misin.?

  (178.247.14.*) yazdı

bilgi    google

Merhaba

Ek para kazanma adina bi paylasiminizi okudum ve detay icin mail atabilecegimiz yaziyordu bu is hakkinda bilgi rica ediyorum gercekten cok ihtiyacim var

  (176.232.86.*) yazdı

strateji hakkında    şu an yok Olymptraderi düşünüyorum ama en iyisi v

merhaba, cevap verir misiniz bilmiyorum fakat, kullandığınız strateji nedir ondan bahsetme olanağınız varsa veya video bu konuda bilgi almak isterim sizden.

  (37.34.21.*) yazdı

öğrnemek istiyorum

merhaba ben kıbrıstan yazıyorum ve öğrenciyim sizin yöntemi öğrenip para kazanmak istiyorum detaylı öğrenebileceğim bir link veya adres önerirmisiniz?

  (121.99.216.*) yazdı

Re: öğrnemek istiyorum - ömür

  (78.161.57.*) yazdı

bende evlenecemde para bulmam lazım hiçbiryer baan kredi desteğide çıkmıyorlar çalıştıgım iş yerinde aldığım para evlilige yetmiyor ne yapmam lazım

  (121.99.49.*) yazdı

Re: iş - diyar

Merhaba, evlilik için para kazanmak istemeniz harika. Online olarak para kazanmanın birçok yöntemi var. Stratejimi kullanmanızı öneririm, eğer belirli bir sorunuz olursa sıkça sorulan soruları okuyabilirsiniz.

  (78.185.15.*) yazdı

İş gerekçesi    Z

Merhaba:
Nakit konusunda bugunlerde cok sorun yasadgm soylenebilir ustunde ilerlediginiz is olanagini tanimam ve uygulayabilmem açısndan yardmxi olabilirmisiniz

  (140.200.54.*) yazdı

Re: İş gerekçesi - Kerem

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (94.123.195.*) yazdı

tuzak bunlara kanmayın

kelın ılacı olsa basına surer bunların hepsi kolpa tuzak ınanmayın kanmayın sızın paranızı almaktan başka hiç birşsey değil..... benden soylemesı

  (88.251.138.*) yazdı

Yaptığınız iş    hızlıparakazanma.com

Nasıl para kazandığınızı öğrenmek istiyorm şuan işsizim ve işe ihtiyacım var her yöntemi denemek zorundayım cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  (121.99.9.*) yazdı

Re: Yaptığınız iş - Burak

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (81.215.144.*) yazdı

iş hakkında bilgi

Onur bey merhaba kolay gelsin.Bem emre 22 yaşındayım 6 ay sonra düğünüm var ve paraya ihtiyacım var size danışmak istiyorum nasıl para kazanabilirim.

  (140.200.202.*) yazdı

Re: iş hakkında bilgi - emre aslan

Lütfen bu web sitesinde belirtilen adımları okuyun ve istenilenleri yapın. Daha fazla sorunuz olursa dilediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

  (212.252.163.*) yazdı

Neden yurt dışındasınız.

Yurt içinde ikamet ederek, yurt içi banka larla çalışılan bir yöntem daha geliştirdiyseniz ? o yöntemden bahsedermisiniz ?Saygılarımla.

  (178.243.52.*) yazdı

    http://www.para-kazanma-online.com/

İyi günler internette paylaştığınız yazınız dikkatimi çekti ve size yazmaya karar verdim ne iş yapmaktasınız acaba işinizden bahaedebilir misiniz ?

  (5.46.1.*) yazdı

Yardim

Sitenizdeki basliklaei okudum ve ben neden yapimiyorum neden bu kadar kolay para kazanmiyorum dedim bana yardimci olmanizi istiyorum simdiden cok cok tesekkurler

  (155.32.98.*) yazdı

Re: Yardim - Eren

Merhaba, lütfen web sitemdeki tüm içeriği okuyun. Para kazanmak için ne yapmanız gerektiği orada anlatılıyor.

  (141.0.14.*) yazdı

Slm

Slm kardesim bana bilgi verebilirmisin ben bir turlu isin icinden cikamiyorum nerdeyse 12 saat calisiyorum ama gene de istedimi alamiyorum haberini bekliyorumtsk

  (140.200.102.*) yazdı

Re: Slm - Mehmet

Selam!
İlginiz için teşekkürler. Bu yöntem oldukça basit olduğu ve herkesçe kullanabileceği için endişelenmenize lüzum yok.
Buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, okuyup beş adımı takip edin.
En sık sorulan sorular ve cevapları burada: http://www.hizlaparakazanma.com/faq, sorunlarınızın çoğunu burada cevaplanmış bulacaksınız.
Diğer kullanıcılardan yorum ve geri bildirimler burada bulunabilir: http://www.hizlaparakazanma.com/comments, kendi tecrübenizi de burada paylaşabilirsiniz.
Eğer oynamaya karar verirseniz http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-) Ancak bu durumda, lütfen “Yardıma ihtiyacım var” gibi genel sorular yerine spesifik sorular yazın.
Her şey gönlünüzce olsun ve gelecekte iyi şanslar!

  (84.51.53.*) yazdı

sistemle ilgili bilgi almak istiyorum

iyi akşamlar bu sistem nasıl çalışıyor inanın uzun süredir yapmayı deniyorum ancak başarılı olamadım bana yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler

  (78.173.8.*) yazdı

Yardım istiyorum     Hizlaparakazanma

Şuan ciddi anlamda zor durumdayım ve yazınızı okudum gerçekten heyecanlandım belki ben de sizin gibi olabilirim konuşup görüşme durumumuz var mı ?

  (155.32.183.*) yazdı

Re: Yardım istiyorum - Çağla Tezer Akkuş

Özür dilerim, ancak bu konuda size yardımcı olamayacağım. Açıklanan yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (178.240.63.*) yazdı

Soru

Merhabalar
Abi ben cok para kazanmak istiyorum senin bu konuda neler yaptigini tam olarak cozdum nerdeyse ve bende yapmak istiyorum bana yardim edebilirmisin

  (46.221.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Bende zengin olmak istiyorum hep fakirlik çektim hiç param yok nasıl zengin olabilirim hayallerime kavuşabilirm buda numaram lütfen bana yardımcı olun

  (78.181.183.*) yazdı

Abi nasıl

Abi nasıl eğer gerçekten böyle birşey varsa nasıl abi aklım almıyor deliricem bu ara çok sıkıştım psikolojim bozuldu resmen yardım et lütfen

  (210.54.19.*) yazdı

Re: Abi nasıl - Umut Çağşırlı

Merhaba, kullandığım yöntem çok basit ve bunu herkes kullanabilir, önceden tecrübesi olması şart değil. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyarak başlayın. İstenilenleri adım adım uygulayın ve ticari bir hesap oluşturun ardından online işlem yaparak para kazanabilirsiniz.

  (176.55.146.*) yazdı

Yardimci Olun

Merhaba fabrikada askeri ucrete calisan biriyim yakin zamanda dugunum var aldigim para yetmiyor nasil bi is yapabilirim yardimci olurmisunuz ?
Tesekkeurler

  (88.238.19.*) yazdı

Konu    www.hizliparakazanma.com

Ilk önce merhaba videonuzdan dogruyu söylemek gerekirse hic bisey anlamadım konuyu net anlaşılcak bir dilden ve açık bir şekilde anlatırmısınız.

  (85.108.121.*) yazdı

Para

Onur bey öğrenciyim abim de okuyor babamız yok ben sizden iş istiyorum maddi gelirim çok az ve buna eğitimime yetmiyor bana yardımcı olur musunuz ?

  (178.240.251.*) yazdı

Nasıl ?    [email protected]

Onur bey geçmiş bayramınız mübarek olsun durumun iyice kötüye gidiyor okudum ama fazla bir şey anlamadım bana yardimci olur musunuz bekliyorum ...

  (140.200.115.*) yazdı

Re: Nasıl ? - Ogulcan seker

  (176.33.218.*) yazdı

Olymptrade    Olymp Trade.com

Önerdiğiniz bu sitede country kısmında türkiye yok. Sordugumda da türkiye'de yasak oldugu için üye olamaıyormuşuz. Siz nasıl üye oldunuz acaba?

  (140.200.176.*) yazdı

Re: Olymptrade - Doga

Merhaba, lütfen bu brokerlere bakın, hem Türk lisansları var hem de Türkiye'den tüccarları kabul ediyorlar. Diğer lisanssız web siteleri denemek isterseniz muhtemelen problem yaşarsınız o yüzden lütfen her zaman sadece lisanslı brokerler kullanın.

  (178.244.111.*) yazdı

Teşekkür    Www.google.com

Öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim . Aydın Söke'de üniversite öğrencisiyim yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkür ederim

  (195.174.75.*) yazdı

Nasıl para kazanabilirimm    Www.hızla para kazanma.com

Ben karaman'da yaşıyorum evim kira çok para kazanmak istiyorum size güveniyorum bana bir yol. Gösteririmisin nasıl olacak çok paraya ihtiyacım var

  (210.54.39.*) yazdı

Re: Nasıl para kazanabilirimm - Sezer

rBeş basit adımla ilgili açıklamaları okuyarakişe başlamalısınız. Bunu bitirdikten sonra, lütfen bir ticari hesap oluşturun ve işlem yapmaya başlayın!

  (85.105.187.*) yazdı

Fazla para kazanmak

Baba olmak ve ailemin isteklerine karşılık verebilecek yetide kazanç sağlamak istiyorum ve bir iş kurmak istiyorum ne gibi tavsiyeleriniz olabilir.

  (121.99.42.*) yazdı

Re: Fazla para kazanmak - Deniz

Merhaba,
Bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (85.98.207.*) yazdı

YARDIM

Öncelikle iyi kazanmalar diliyorum. Abicim ben öğrenciyim ve en az ne kadar yatırıp neyi nasıl yapacagım konusunda daha detaylı bi bilgi almak ist

  (155.32.41.*) yazdı

Re: YARDIM - Ömer Fatih

  (91.93.68.*) yazdı

Ayaklarımın üstünde durmak    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

sadece bana destek olmanızı istiyorum iş ne olursa olsun farketmez kaybedecek hiç bir şeyim yok ailem yok sadece emin adımlarla yürümek istiyorum

  (48.21.125.*) yazdı

servis sağlayıcıdan naber    Opteck.com

bunların hepsi iyi güzel de komisyoncu ve servis sağlayıcı ya da ne diyorsanız o nasıl para kazanıyor. para kazanınca bu para nereden gelecek???

  (45.208.15.*) yazdı

Ynt: komisyoncudan ne haber - manana    Opteck.com

İşlem yaptığınız yer siz kazanınca o da kazanıyor. Dolayısı ile sizin olduğunca karlı olmanız için uğraşmaları doğal. Bu yüzden o kadar eğitici videolar, kılavuzlar koyuyorlar, bir de danışman veriyorlar. :-) Bunların tümü ücretsiz

Para piyasadan çekiliyor - herhangi bir stratejisi olmayan ve ne yaptığını bilmeyen insanlardan kazanıyorsunuz. Mesela Google veya Facebook'un bir çalışanı şirket hisselerini ödül olarak alıyor. Bunlarla ilgili ne yapacağını bilmediğinden onları tutuyor ve herhangi bir şey yapmıyor. Sizse bu sırada onların fiyatları artsa da azalsa da para kazanıyorsunuz.

  (92.44.211.*) yazdı

girişimci olmak ve kazanmak

sayın onur demir bende sizin gibi girişimci olmak ve kazanmak istiyorum ne yapabilirim bana bilgi ve tecrübenizi paylaşırmısınız teşekkürler ..

  (212.252.102.*) yazdı

Okudum, merak ediyorum!    http://www.para-kazanma-online.com/

Merhaba Deniz bey yazınızı okudum, anladım. Fakat sizinle iletişime geçmek istiyorum. mümkünse cevap yazarsanız mutlu olurum. Teşekkür ederim.

  (140.200.109.*) yazdı

Re: Okudum, merak ediyorum! - Esra

Özür dilerim, ancak bu konuda size yardımcı olamayacağım. Açıklanan yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (5.47.83.*) yazdı

NASIL KAZANİYORSUN    Yok

Siteye mi para yatırıyorsun.NASIL başladın.bana yardımcı olabilirmisin.ne hallerde para kazanmaya çalışıyorum.hep süründüm bu yaşıma kadar

  (121.99.69.*) yazdı

Re: NASIL KAZANİYORSUN - Erol

Merhaba, tam olarak neyle ilgili sıkıntı yaşıyorsunuz? Bana problemden bahsederseniz seve seve yardım etmeye çalışırım.

  (88.254.2.*) yazdı

Merhabalar

benim de hep değişik fikirler üretip para kazanma hayalim var. Sadece hayal degil ayni zamanda ihtiyacim var.
Destek rica ediyorum

iyi geceler

  (155.32.87.*) yazdı

Re: Merhabalar - Çigdem

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.54.83.*) yazdı

Çözemedim

Selamın aleyküm onur abi abi ben senin ne demek istedigini anladım ama siteyi bulamıyorum veya buldum telefona indirdim ama evet hayırı bulamadım

  (88.254.252.*) yazdı

Bilgi     www.olymptrade.com

Merhaba Onur Bey, bilgi almak istiyorum nedir nasıldır ? nasıl yatırım yapılmalıdır ne şekilde yaparsak kazanabiliriz . Şimdiden Teşekkürler

  (212.252.118.*) yazdı

    hizlaparakazanma.com

Yazinizi okudum madden gercekten cok zor durumdayim ve paraya ihtiyacim var bunun icin ne yapmam gerektigini bilmiyorum ve sizden fikir almak istiyorum

  (176.54.93.*) yazdı

Merhaba abi

Merhaba abicim ben senden yardim istiyorum zor durumdayiz 6 kardesiz babam calsmio sadece ben babama bir iş bulablrmsnz oto tsmirici bel fitigi oldu

  (121.99.15.*) yazdı

Re: Merhaba abi - Kadir

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (151.250.98.*) yazdı

Bilgi almak

Merhaba Onur bey,
ben de 26 yaşındayım. Bulduğunuz yöntem hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkürler.

  (212.252.96.*) yazdı

İs

Ben 17 yasindayim. Maddi imkansizliklarim var .sizin gibi ben de para kazanmak istiyorum. Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Tesekkur ediyorum.

  (121.99.195.*) yazdı

Re: İs - MAHMUT SAMİ

Merhaba, işlem stratejisini 18 yaşından büyükseniz kullanabilirsiniz.

  (85.105.56.*) yazdı

yardım

yazınızı okudum bende sizin ilk zamanlarda olduğunuz gibi bir boşluk içindeyim bir çıkış yolu arıyorum destek olurmusunuz.teşekür ederim.

  (155.32.102.*) yazdı

Re: yardım - ali

Özür dilerim, ancak bu konuda yardımcı olamayacağım. Yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (188.57.139.*) yazdı

Hangi programı kullanabilirim

Ben mobil cihazım üzerinden işlem yapmak istiyorum ve demo olarak nasıl başlayabilirim takip edeceğim adımlar hakkında bilgi verebilirmisiniz

  (210.54.185.*) yazdı

Re: Hangi programı kullanabilirim - Mirkan

Cep telefonunuzdan hiç sıkıntısız işlem yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken brokerin web sitesine kaydolmak. Kayıt olduktan sonra, ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  (86.61.239.*) yazdı

Öneri

Siteyi çok beğendim, rehber için çok teşekkür ederiz! Videolu bir kılavuz hazırlamayı düşünüyor musunuz? Bilgi için çok teşekkürler.

  (81.213.40.*) yazdı

Nasıl?

Merhabalar. Üniversite öğrencisiyim ve nasıl para kazanacağımı öğrenme talebinde bulunuyorum. Ciden bayağı bir ihtiyacım var tavsiyeniz?

  (210.54.149.*) yazdı

Re: Nasıl? - Berat Yeşilyurt

Merhaba.
Başlangıç için buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-)
Başka sorunuz varsa lütfen sorun.

  (176.55.26.*) yazdı

Para kazanmak

Para kazanmak istiyorum ve aklimda fikir yok yap boz fikirleri beni bitiriyor hayatta duzgun bir iliski kuramiyorum para kazanmanin yolunu ariyorum

  (210.55.63.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Bilal kalul

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (95.2.9.*) yazdı

başlangiç

merhabalar kardeş, adım erias
detaylı olarak bu yöntemi
nasil çalışıyor , nasıl olur ve nasil başladığını açıklar mısın bana?

  (82.100.7.*) yazdı

GrandOption    şu an herhangi bir yerde yok

Herkese merhaba. Aranızdan birinin GrandOption platformu ile ilgili tecrübesi var mı? Opsiyon işlemi yapmayı da düşünüyorum. Teşekkürler

  (78.177.42.*) yazdı

İş    www.hizlaparakazanma.com

İyi akşamlar ben hikayenizi okudum ve ne is yaptiginizi meram ediyorum. Yeni bir baslangic istiyorum. Onemseyipde irtibat kurarsaniz sevinirim.

  (210.54.66.*) yazdı

Re: İş - Onur AKDOĞAN

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (151.135.165.*) yazdı

Lütfen Yardım

Onur bey bana yardım edermisiniz su anda 27 yaşındayım ve çalışıp para kazanmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.sagolun

  (140.200.102.*) yazdı

Re: Lütfen Yardım - Hüseyin

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (213.74.198.*) yazdı

merak

abi bunu nasıl yapabildin nasıl bu kadar para kazanabildin neye başvurdun yada sana bu parayı kazandıran iş ne .bnm adım tahir ş.urfadan

  (121.99.192.*) yazdı

Re: merak - tahir

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (95.10.231.*) yazdı

Ekonomik avıdan sıkıntı içerisindeyız

Esıme katkıda bulunmak ıstıyorum ekonomık acıdan sıkı tılarımızın son bulması ıcın cıddı anlamda yardımınıza ıhtıyacım var

  (92.45.126.*) yazdı

ek iş arıyorum    http://www.para-kazanma-online.com/contact

hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında çalışıyorum.gelirim yetersiz olduğu için akşamları ve hafta sonları ek iş yapmak istiyorum.

  (147.75.210.*) yazdı

Binatex hakkinda bilgi

Selam Binatex hakkinda detayli bilgi istiyorum para nasil yatirilir nasil cekilir sirketin Almanyada bürosu varmi Ben Almanyada yasadigim icin

  (176.33.72.*) yazdı

Nasıl basvurabilirim    Facebook Twitter

Bu sistem çok dikkatimi çekti Peki ne yapmalıyım nereden başlamalıyım sizin hayat hikayenizi okudum bana yardımcı olur musunuz Lütfen

  (210.55.131.*) yazdı

Re: Nasıl basvurabilirim - Çiğdem

İşe takip etmeniz gereken adımları okuyarak başlayabilirsiniz. Lütfen bunları okuyup aklınızda tutun (ya da not alın). Ardından ticari bir hesap oluşturarak tarif edilen şekilde işlem yapmaya başlayın. Adımları takip ederseniz işlemlerinizde çok başarılı olursunuz.

  (88.249.70.*) yazdı

tereddütlüyüm

ilk parayı nasıl yatıracağım sanaldan mı yoksa verecek olduğum banka hesabımdan mı kesecekler

teşekkürler

  (210.54.151.*) yazdı

Re: tereddütlüyüm - mvlt

Bir çok para yatırma opsiyonu için buraya göz atın: http://www.hizlaparakazanma.com/deposit. En hızlı ve kolay olanı kreid kartıyla olandır. Ancak bununla ilgili sorununuz olduğunda banka transferi veya Neteller veya Skrill gibi çevrimiçi cüzdanları kullanabilirsiniz. Çoğu internet sitesi yerel ödeme yöntemlerini de desteklemektedir, hâlâ sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetleriyle iletişimi geçtiğinizde ülkeniz için en iyi para yatırma yöntemini size önereceklerdir.

  (95.5.130.*) yazdı

Slm     Www.hızlıparakazanma .com

Merhaba onur by dediğiniz iş ne üzerine benim mesleğim pide cilik ve şu sıralar baya bi maddi olarak sıkıntılı günler geçiriyorum

  (210.55.166.*) yazdı

Re: Slm - Ayhan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (176.41.100.*) yazdı

konu hakkında bilgi    hızlıpara kazanma

tam olarak bu işi nasıl yapacam çok borcum var borçlarımı ödemek istiyorum tek istegim bu bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum

  (210.55.29.*) yazdı

Re: konu hakkında bilgi - eda

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (78.176.42.*) yazdı

Para kazanma

öncelikle merhaba ben şanlıurfalıyım ben de sizin gibi ekonomik dumum iyi olmasını istiyorum bana yardımcı olrumusn yaşım şuan 18

  (121.99.47.*) yazdı

Re: Para kazanma - ibrahim

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.232.210.*) yazdı

başarınız

merhaba,
öncelikle başarınızı tebrik ediyorum.
ve nasıl kolay olduğunu öğrenebilir miyim?
yani nasıl bu kadar para kazandınız?

  (210.55.14.*) yazdı

Re: başarınız - selin

Özür dilerim, ancak site yöneticisine yöntemle alakalı soruların cevaplanmasında yardımcı olduğum için bu konuda bilgi sahibi değilim.

Dilerseniz yöntemimizi kullanarak para kazanmaya başlayabilir, buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (46.1.89.*) yazdı

nasıl yapacaz

iyi günler onur bey ben bundan hiç anlamıyorum sizin yazınız gözüme çarptı ve benim çok borcum var bana yardımcı olabilirmisiniz

  (121.99.19.*) yazdı

Re: nasıl yapacaz - sezer

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (95.8.223.*) yazdı

Para kazanmak    www.hizliparakazanma.com

Merhaba ben 22 yasinda calisan bir gencim hayay sartlarindan sıkılmiş ve para kazanmak istiyorum benimdr bir evim arabam olsun istiyorum.

  (88.248.144.*) yazdı

AKREPP    Olymptrade

benim acil paraya ihtiyacım borçlarımdan kurtulmam lazım lütfen bana yardımcı olursanız size minnettar olurum çok zor durumdayım

  (81.214.131.*) yazdı

iş arıyorum

Merhaba, internette iş ararken sizin yazınızı gördüm ve okudum. Mümkünse konu hakkında bilgi alabilir miyim ?


Teşekkürler.

  (195.155.219.*) yazdı

Bana da yardım edermisiniz

Merhaba
2 aydir işsizim kredi borcum var ailem hiçbir şekilde destek olmuyor .bana borcumu ödemem için lütfen yardımcı olurmusunuz

  (155.32.248.*) yazdı

Re: Bana da yardım edermisiniz - Ayşegül kıyanat

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.229.200.*) yazdı

Merhaba

Merhaba Onur Bey , siteye bi göz attımda nasıl para kazandığınızı açıklamamışsınız bi yardımcı olurmusunuz öğrenciyim :=)

  (210.54.6.*) yazdı

Re: Merhaba - isa

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (78.186.144.*) yazdı

Para kazanmak

Hayalim para kazanmak ama gerceklestiremiyorum garibaniz paraya çok ihtiyacım var hiç bişey yapamıyorum parasız lütfen bana ulasin

  (121.99.21.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Gökhan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (85.97.204.*) yazdı

para kazama yöntemi

onur bey sizn para kazanma ile ilgili yazınızı okudum bana da sizin fikir ve önerileriniz lazim sizden olumlu iyi haberler bekliyorum

  (121.99.204.*) yazdı

Re: para kazama yöntemi - hakan

Merhaba.
Yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (176.216.63.*) yazdı

Merhaba     www.hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur bey ben üniversite ogrencisiyim ve ailemin durumundan dolayı da para kazanmaya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz acaba

  (210.55.207.*) yazdı

Re: Merhaba - Halit uçar

Merhaba, bu yöntem öğrenciler dahil herkes tarafından kullanılabilir. İlk yapmanız gereken şey takip edilecek adımları okumaktır ve ardından ticari hesabınızı oluşturmanız gerekir. Sonrasında stratejiyi uygulayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (93.153.20.*) yazdı

startt

Nasıl başlayabilirim ve ne kadar yatırmalıyım. Birisi 250 euro yazmış ama o kadar yok, daha azı ile olur mu? Çok teşekkürler

  (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  (81.213.164.*) yazdı

Bitcoin/Altcoin yatırımı    Hizliparakazan.com

Merhaba Onur bey,başlıkta görüldüğü üzre coinlerle ilgili bilgi almak isterim,yatırım stratejimiz nasıl olmalı saygılar.

  (95.9.25.*) yazdı

türkiye yaşanmaz hale geldi artık. burada yaşamak istemiyorum    [email protected]

ailemle birlikte t-yurt dışına yerleşmek istiyorum. türkiye de can güvenliğimiz bile yok. okulda memur olarak çalışıyorum

  (210.55.155.*) yazdı

Re: türkiye yaşanmaz hale geldi artık. burada yaşamak istemiyorum - ayşegül öztürk

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.218.248.*) yazdı

süper

internette gezerken dikkatimi çekti herkes para kazanmak ister.şahsen merak ettim nasıl kısa sürede bu kadar kazandığınızı

  (210.54.209.*) yazdı

Re: süper - veli toker

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (85.105.109.*) yazdı

gerçek hesaba para nasıl yükleyebilirim    https://member.neteller.com/signUp/register/signup

gerçek hesabıma para yükleyemiyorum.neteller die bir sayfadan denedim adres kabul etmiyor.ne yapmalıyım.yardımcı olurmusunuz

  (92.61.85.*) yazdı

Soru

Merhaba, ben de bu konuda tam bir yeni başlayanım. Benim merak ettiğim bana başlangıçta yardımcı olabilecek birisi var mı?

  (188.75.144.*) yazdı

Ynt: Soru - MogulJon    GrandOption.com

Bildiğim kadarı ile en düşük yatırılacak para GrandOption.com'da 100$ o da 80€ civarında.

  (78.185.178.*) yazdı

Ameliyat olacağım

Merhaba Onur Bey, başlığı gördüğünüz gibi ameliyat olacağım inanın paraya ihitiyacım var yardımcı olabilir misiniz ?

  (178.247.2.*) yazdı

Hızlı para kazanma     Android

Selamun aleykum usta bende para kazanmak istiyorum hiç nakit im yok 40 milyar kadar da borcum var yardımcı olmak ister mısın

  (210.55.161.*) yazdı

Re: Hızlı para kazanma - Sedat

Başlamak için en azından bir miktar paraya ihtiyacın var. Tavsiye edilen yatırılacak para 500$‘ın üstündedir. Bazı yerler iyi bonus verir: http://www.hizlaparakazanma.com/best-bonuses Oralara girip ne bonusları sunduklarına göz atabilirsiniz. Örneğim 250$ yatırdığında, bazı siteler sana ekstradan 250$ verirler, yani toplamda 512$‘ın olur ve takasa 500$‘la başlayabilirsin.

  (92.44.185.*) yazdı

Merhaba Onur Bey,
Internette hangi siteden para kazanabilirimç. Nasıl başlayabilirim bilgi verebilirmisiniz.Teşekkür ederim.

  (210.55.24.*) yazdı

Re: - fatma

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (46.155.72.*) yazdı

Abi yardım    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Abi bana yardım et çok zor durumdayım cok borcum var lütfen yalvaririm yardım et babam yok annemle tekim artık dayanamiyorun

  (210.55.179.*) yazdı

Re: Abi yardım - Recai

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (185.43.188.*) yazdı

para kazanma

Merhaba Onur bey .Lutfen bu yonteminizi benimle de paylasin ,benim ve ailemin durumu ile ilgili buna cok ihtiyacim var..Lutfen :(

  (213.254.130.*) yazdı

Onur abi iyi günler benim gerçekten çok paraya ihtiyacım var nasıl kazanç elde edebilirim bana yardımcı olabilir misin ?

  (95.1.173.*) yazdı

iş fikri

iş hakkında oldukça detaylı bilgi yazmıssınız fakat kısa ve öz yazarsanız daha iyi anlayabiliriz. oldukça karıstı.

  (88.250.45.*) yazdı

merhaba

selam benim hiç bir şeyim hereşyim olsun isityorum zengin olmak isityorum nasıl yapabilirim bana yardımcı olur musnuz ?

  (212.156.0.*) yazdı

İkili opsiyon    Olymptrade kayıt oldum tam beceremedim

Onur bey tebrik ediyorum
Bu konuda yardımcı olurmusunuz nasıl yapaca ğız iki oğlum üniversitede okuyor ihtiyacım var

  (95.10.5.*) yazdı

Soru    para-kazanma-online.com

Merhaba.Iyi Günler.
Ben Size Söyle Bİr Soru Yönlendirmek Istiyorum 18 Yaşının Altında Bir Kişi Bu İşi Yapabilirmi ?

  (62.145.201.*) yazdı

skrillden nasil para kazanirim    Skrill.com

Merhaba ,ben Skrill hesabi actim ama nasil calistigini bilmiyorum para kazanmak istiyorum ama nereden kazanildigini bilmiyorum

  (210.55.36.*) yazdı

Re: skrillden nasil para kazanirim - yasin

Merhaba, Skrill, PayPal ya da YandexMoney benzeri online bir cüzdandır. Para yatırma ya da çekme işlemlerini banka havalesinden daha hızlı olan Skrillex ile yapabilirsiniz. Lütfen Skrill ile nasıl havale yapılır sorusuyla ilgili adımları okuyun.

  (41.54.124.*) yazdı

paypal or paxum    Binomo.com

paypal veya paxum kullanarak para yatırabilir miyim? kart bilgilerimi internet üzerinden vermek istemiyorum, bence tehlikeli

  (37.142.251.*) yazdı

Ynt: paypal mı paxum mu - mishaaa    GrandOption.com

Merhaba, maalesef Paypal kullanılamıyor. Bir çok komisyoncu Paypal'i sevmez, çünkü yüksek işlem ücretleri alır ve komisyoncular zaten düşük karlarla çalışıyorlar. Paxum hiç duymadığım kenarda köşede kalmış bir ödeme yöntemi ama zaten desteklenmiyor.

Bence GrandOption bu konuda ideal, bir çok para yatırma yöntemleri var, mesela EFT (Hızlı Banka Transferi) veya Skrill.

Kart güvenliğine gelince... Şu an Amerika'da yaşıyorum ve burada satıcı kız kartı çeker ve ödeme yapılır. PIN girilmez, kimliğe de bakmazlar... Bir kere online ödemek yapmak istedim ve satış temsilcisi beni arayıp kart bilgilerimi telefonda vermemi istedi. Ama burada kartınızı birisi kötüye kullanırsa da, 5-7 gün içerisinde işlemi geri aldırabiliyorsunuz...

Uzun lafın kısası, ödeme aracısı(Grandoption ya da Traderush) güvenli çünkü HTTPS ile bilgileri alıp otomatik işliyor. Detaylar bir yerde saklanmıyor ve kimse de o bilgileri görmüyor. Yine de şüphen varsa banka havalesi ile yolal, 2-3 günde hesabına geçer. (kartla anında geçiyor)

  (178.247.116.*) yazdı

Broker    Olymptrade

Kayıt oldum fakat ayarlar bölümünde broker başlığı göremiyorum
Uygulamada herşeyiyle artık başlamak istiyorum

  (46.154.63.*) yazdı

İşlem    Bınatex

Merhabalar bende suan sıkıntıdayım ve dakıkalık kac ıslem yaptım ama kaybettım ya
Rdımcı olursanız sevınırım

  (178.241.138.*) yazdı

Uye olmak    Google

Abicim merhaba.ben bundan faydalanmak istiyorum bana yardimci olurmusun.bu arada bende adanadanim.yardimci olursan sevinirim.

  (210.55.46.*) yazdı

Re: Uye olmak - Ergün

Bu yöntemden herkes faydalanabilir ve işlem yapabilir. Nereden isterseniz oradan başlayabilirsiniz! Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve kaydolun ardından para kazanmak için hazır olursunuz.

  (5.176.88.*) yazdı

nasıl     hizliparakazanma.com

Merhaba hocam evlilik durumum var ve 2 senedir erteliyorum..çünkü maddi durumum kötü..yardımcı olabilirseniz sevinirim

  (121.99.183.*) yazdı

Re: nasıl - murathan

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım.
Yöntemimizi kullanarak para kazanmaya başlayabilirsin, buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (178.243.1.*) yazdı

güzel faydalı bilgiler    http://www.vgungor.blogspot.com

güzel bi teknik para kazanmak için biraz düşünüp bende yatırım yapmayı düşünüyorum bilgiler için teşekkürler.

  (5.24.161.*) yazdı

Selamlar    Olypm trade

Merhaba kardes
Öncelikle böyle yardım için şimdiden tskler.
Ben bu oyunda surekli kaybediyorum acaba ne yapmam lazım

  (37.154.208.*) yazdı

İşlem hatasi    Olymptrade

Hesap kartımla ödeme yapıyorum işlem hatası alıyorum kartım çevrimiçi online açık yardımcı olursanız sevinirim

  (210.55.242.*) yazdı

Re: İşlem hatasi - Ferdi

Bir çok para yatırma opsiyonu var, buraya göz atın: http://www.hizlaparakazanma.com/deposit. En hızlı ve kolay olanı kreid kartıyla olandır. Ancak bununla ilgili sorununuz olduğunda banka transferi veya Neteller veya Skrill gibi çevrimiçi cüzdanları kullanabilirsiniz. Çoğu internet sitesi yerel ödeme yöntemlerini de desteklemektedir, hâlâ sorun yaşıyorsanız müşteri destekleriyle iletişimi geçtiğinizde ülkeniz için en iyi para yatırma yöntemini size önereceklerdir.

  (141.0.14.*) yazdı

Hızlı Para     www.hizlaparakazanma.com

Selamlar abi adanalıyım adanadan yazıyorum.
Yazınızı inceledim neden olmasın dedim mail yazdım rahatsızlık verdim

  (121.99.187.*) yazdı

Re: Hızlı Para - Burak necati yağmurcu

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (212.156.40.*) yazdı

Bana acil ulaşın

Lütfen bana ulaşın,çok zengin olmak istiyorum,para kazanmak istiyorum.Zeka seviyem oldukca yüksek.Ne derseniz yaparım.

  (155.32.110.*) yazdı

Re: Bana acil ulaşın - Müjdat Emre

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (212.156.47.*) yazdı

nasıl para kazanabilirim    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

merhaba onur bey benim maddi yönden çok sıkıntım var ve bir an önce para kazanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  (140.200.233.*) yazdı

Re: nasıl para kazanabilirim - metehan

Endişe etmeyin, hayatınızı değiştirmek istediğinizi duymak gerçekten harika! Online gelir elde etmenizi öneririm. Bu tüm sorunlarınıza çare olacaktır. İşe bu stratejiyle başlayabilirsiniz.

  (176.88.62.*) yazdı

Engelli    Bilinmiyor

Ben %40 engeliyim is bulsamda ayakta calistiriyorlar ve ayaklarim sistigi icin calisamiyorum yardimci olmanizi arzu ediyorum

  (88.242.74.*) yazdı

Nasıl olacak kazanmak    Hızlı para kazanma

Hiç daha önce böyle birşey duymadım ama inanmak zor geliyor gerçekten hayattan yoruldum Artık para kazanmak istiyorum

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Nasıl olacak kazanmak

Merhaba, yöntemin oldukça yeni olduğu konusunda haklısınız fakat bu yöntem güvenilir ve devrimseldir. Yöntem, detaylı bir şekilde burada açıklanmıştır lütfen açıklamayı okuyunuz ve yöntemi kullanmaya başlayınız.

  (74.24.15.*) yazdı

ücretler ne kadar    Stockpair

Para yatırma ve çekim için bir ücret var mı??? Ekstra birşey ödemek istemiyorum ve en iyi nerede işlem yapılır???

  (49.50.245.*) yazdı

Ynt: ücretler ne kadar - richard

Merhaba,

önerilen bu sitelerde para yatırma ve çekme ücretsiz anladığım kadarı ile. İstediğiniz kadar girebiliyorsunuz, her zaman en az ayda bir kere ücretsiz veriyorlar. Eğer ayda elli kere çekmek isterseniz, büyük ihtimalle bazı masraflar olur. Dolayısı ile ayda bir kere kazandığınız parayı çekmenizi öneriyorum. Direk banka hesabınızı veya Skrill seçebilirsiniz. Diğer her şeyde gelen banka bir masraf kesebilir ama çoğunda şu an herşey bedava. :-)

  (151.135.252.*) yazdı

Para    Hızlıparakazanma.com

Ben 26 yaşinda Elejtirik işi yapıyorum ve artık yeni fikirler yeni kazançlar arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  (77.187.92.*) yazdı

almanyadayim ama para yok

abi ben almanyada yaşıyorum ama daha çok kolay yoldan zengin olmak istiyorum gözünü seveyim nasıl attim edebilirsin.

  (155.32.58.*) yazdı

Re: almanyadayim ama para yok - Onur

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.236.236.*) yazdı

ikili opsiyon    GrandOption

Merhaba ONUR Bey bana ikili opsiyonlarda döviz kurundaki artış grafiği hakkında bir strateji verebilirmisiniz acaba ?

  (121.99.189.*) yazdı

Re: ikili opsiyon - BERKAY

Herhangi birini kullanabilirsin, genel kural şudur ki daha kısa bitiş zamanları daha hızlı para kazanmanı sağlasa da daha riskli olabilirler. Daha uzun bitiş zamanları daha yavaş kazanım sunar, ama daha güvenlidirler. Her takas için ideal sürenin 30 dakika olduğunu düşünüyorum.

  (46.154.23.*) yazdı

yardım eder misin abi ??    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Abi ben 17 yasindayim lise 3e gectim ve kendime motor almak istiyorum . senin yazilarin dikkatimi cekti yardim eder misin?

  (78.174.122.*) yazdı

hakkında

merhaba onur bey sitenız ile karşılaştım ve yorumunuzu okudum cidden merak ediyorum nasıl para kazandıgınızı ..

  (140.200.226.*) yazdı

Re: hakkında - ugur

Merhaba, her şey bu sayfada açıklanmıştır. Tek yapmanız gereken bunu okumaktır, sonunda ticari yöntem açıklanmıştır o nedenle sayfayı aşağı doğru biraz kaydırmalısınız. Yöntemi okuduktan sonra bir ticaret hesabı oluşturabilirve işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  (78.190.157.*) yazdı

bilgi verirmisiniz

paraya ihtiyacım var ve 8 ay sonra düğünüm var ek iş yapmak istiyorum 20 yaşındayım lütfen geri dönüş yapın

  (78.186.195.*) yazdı

Yöntem Hakkında

Merhabalar Onur bey, Söz konusu yani aylık 10000$ para kazanma yöntemi konusunda bilgi almak istemiştim.

Selamlar.

  (140.200.146.*) yazdı

Re: Yöntem Hakkında - ozcan

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (88.248.183.*) yazdı

Yöntem    IQoption

Merhabalar İkili opsiyonlarda kazanmak için nasıl bir yöntem izlemeliyim ve ne kadar bi miktarla başlamalıyım

  (210.55.240.*) yazdı

Re: Yöntem - Gürcan

Herhangi birini kullanabilirsin, genel kural şudur ki daha kısa bitiş zamanları daha hızlı para kazanmanı sağlasa da daha riskli olabilirler. Daha uzun bitiş zamanları daha yavaş kazanım sunar, ama daha güvenlidirler. Her takas için ideal sürenin 30 dakika olduğunu düşünüyorum.

  (5.176.69.*) yazdı

Borçlarım var

Slm abi benim çok borçlarım var ve piskolojim bozuldu ve sen cıktın karşima lütfen bana yardımcı olurmusun abi

  (210.54.83.*) yazdı

Re: Borçlarım var - Memet

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (46.155.28.*) yazdı

para kazanmak istiyorum    google

Para kazanmak istiyorum cnki zor durumdayim ailemin geliri yok ve evlenicem para lazim para kazanmam için yardım edin

  (210.54.21.*) yazdı

Re: para kazanmak istiyorum - merve

Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (212.252.98.*) yazdı

Destek

Abim banda yardımcı olabilir misiniz cok acil ihtiyacım var bu isi nasıl yapıyoruz hemen başlamam mümkün mü :(

  (88.250.172.*) yazdı

Güvenilir ikili opsiyon sitesi    Güvendiğim bir sistem bulamadım

Merhaba OptionBit ve buna benzer güvenilir siteler Türkiye' den üyelik almıyor önerebiliceniz bir site varmıdır.

  (210.55.185.*) yazdı

Re: Güvenilir ikili opsiyon sitesi - Gökhan

Merhaba.

Bunu duyduğuma üzüldüm. Lütfen http://www.hizlaparakazanma.com/faq adresine gidip son cevabı kontrol edin. Bu sorununuzu çözecektir. IP adresini değiştirecek bir VPN aracı da kullanabilirsiniz.

  (78.168.46.*) yazdı

Para para para

Kardeş ben broker mroker falan anlamam benm kazancjm zaten cok düşük mesele nedir anlıyacağım dilden anlatsana

  (155.32.135.*) yazdı

Re: Para para para - Ömer şahin

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (88.246.102.*) yazdı

hata

Visa kartimdan para yatirmak istiyorum sifreyi herseyi yaziyorum ama hata veriyor odemeyi nasil yapacagimi bilmiyorum

  (5.47.103.*) yazdı

Yardım

Ben tam olarak nasıl olcanı bilemedim banada acil para lazım çok zordurumdayız eşim ve oğlumla ne yapmam gerek

  (212.175.226.*) yazdı

Bilgi    ClixSense

İyi Günler Onur Bey,Bana biraz iş hakkında bilgi verebilir misiniz?Saygılarımla

  (78.174.185.*) yazdı

Hem KAfam Karısık Hem Güven Hem Nasıl Yapılır

başlıkta belırdıgım gıbı kadam karıstı sımdı sızın anlatmak ıstedıgınız ne tam olarak ve nasıl kazanc elde edebılırız ve para nreye yatırılacak nasıl olacak gercekten belkıde dedıgınız gıbı mukkemmel paralar kazanıyorsunuz ama endişelerım var sizde biraz acıklık getırsenız cok iyi olur

  (88.103.252.*) yazdı

hesap

Bu nasıl çalışıyor benim normal bir banka hesabım var bunu para yatırma ve çekmeler için kullanabilir miyim?

  (195.142.175.*) yazdı

merhaba    [email protected]

merhaba nasıl para kazanılıyor borsa üzerinden ne kadar para yatırmalıyız nasıl kar elde ederiz iyi geceler

  (2a01:0e35:3989:54b0:80b3:3e7a:13) yazdı

Nadil basardiniz

Merhaba
Ben size nasil bu kadar kazandiginizi sorucaktim bisey yapmamaktan biktim lutqfen banada anlatabilirmisiniz

  (121.99.77.*) yazdı

Re: Nadil basardiniz - Sahabettin kurtulmus

burada anlatılan yöntemi kullandım, siz de aynısını yapabilirsiniz!

  (88.242.97.*) yazdı

bilgi

ne yazdığın hakkında pek bişey anlamadım bana daha açıklayıcı bir şekilde kolay yoldan anlartırmısın :)

  (155.32.86.*) yazdı

Re: bilgi - süleyman

Lütfen işlem yönteminin basitleştirilmiş halini okuyun. Her şey beş basit adımda anlatılmıştır o nedenle sıkıntı yaşamadan anlayacağınıza şüphem yok. İyi şanslar!

  (88.241.75.*) yazdı

konu hakkında detaylı bilgi     Olymptrade

sizinle telefondan bu konuda detaylı bilgi almak istiyorum yazılardan bişey anlıyamadım teknik konularda destek

  (88.230.22.*) yazdı

Merhaba    Www.parakazanma

Mrb öncelikle nasılsınız benim dikkatimi çekti öle gezinirken . Geniş çaplı bi bilgi vermeniz mümkün mü

  (31.206.101.*) yazdı

acil lazım

Bu engin bilginl benimle paylaşirmisin abi 19 yasindayim hayatım şimdiden zindan olmus durumda donersen sevinirim

  (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  (151.250.226.*) yazdı

Fikirlerinize ihtiyacım var.    hizliparakazanma.com

Sizin ki gibi bir hayata sahip olabilmek için neler yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ?

  (210.54.202.*) yazdı

Re: Fikirlerinize ihtiyacım var. - Salim Uyanık

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.54.177.*) yazdı

Aynı fikirdeyiz.

Selamün aleyküm.Üniversite öğrenciyim ve bir hayalim var.Çok zengin olmam lazım ve size danışmak istiyorum

  (95.24.117.*) yazdı

yardım    Opteck.com

selam bu hala çalışıyor mu yoksa çalışmıyor mu? Mümkünse hızlıca para kazanmak istiyorum, teşekkürler

  (88.240.199.*) yazdı

para kazanma

woswogen srocco alacak kadar param olsun istiyorum kimseye muhtaç olmadan lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz

  (210.55.177.*) yazdı

Re: para kazanma - gökhan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.176.190.*) yazdı

yardım

bu işlemlerle ilgili destek istiyorum ve doğan demir beyin telefonu varsa birebir görüşmek isterim saygılar

  (176.41.140.*) yazdı

İş

Ben para kazanmak istiyorum ve gördüm ki gitdiğim iş yerlerinde istediğim olmuyo bunu nasıl sağlaya bilirim

  (155.32.196.*) yazdı

Re: İş - Furkan

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım.
Yöntemimizi kullanarak para kazanmaya başlayabilirsin, buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (85.106.111.*) yazdı

Araştırma     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Ben herzaman iyi biryerde olmak istiyorum mesela babam zengin ama ben kendim yapmak istiyorum nasıl yapmalıyım

  (210.55.176.*) yazdı

Re: Araştırma - Numan Şahin

Merhaba, bu durumda babanızdan yardım ya tavsiye isteyebilirsiniz. Her zaman için size yardım edecek birinin varlığı mutlaka harika olur.

  (188.58.18.*) yazdı

Bende kazanmak isterim

Banada yardimci olun her turlu isi yaparim zor durumdayim ailemle kavga ettim suan is yerinde kaliyorum ve usandim

  (155.32.208.*) yazdı

Re: Bende kazanmak isterim - Serhat vodina

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (5.47.96.*) yazdı

Yeni başlıyorum

Yeni başlıyacağım fazla bilgim yok düşük parayla yatırım yapacağım bilgi verirseniz iyi olur tesekurler

  (210.54.61.*) yazdı

Re: Yeni başlıyorum - Devrim coskun

Buradaki web sitesinden tüm bilgilere tamamen ücretsiz olarak herkes ulaşabilir. Lütfen takip etmeniz gereken adımları okuyun ve bir ticari hesap oluşturun. Bu şekilde internet üzerinden daha fazla para kazanabilirsiniz.

  (95.10.21.*) yazdı

detaylı bilgi    [email protected]

Onur bey şu işin detayayını anlatırmısınız benide bilğilendirirsen memnun olurum sayğılar..............

  (95.10.4.*) yazdı

ÇOK PARA KAZANMAK İSTİYORUM

meraba onur bey bende sizin gibi büyük bir iş adamı olmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  (140.200.50.*) yazdı

Re: ÇOK PARA KAZANMAK İSTİYORUM - MUHAMMET

Merhaba, eğer doğru hedefe odaklanırsanız hayatta her şeyi başarabilirsiniz. Başlangıç için size tavsiyem hayat hikayemi okumanız ve ardından a href='/faq'>bazı yaygın sorulara bakmanız.Bu şekilde doğru yönü bulacaksınız.

  (93.182.117.*) yazdı

Bilgi almak istiyorum    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Sizin bu sekilde bir başarı tablosuna sahip olmanı gayet güzel bu kazanma yolunuzu açıklarsanız sevinirim.

  (95.13.68.*) yazdı

yardım

30.000tl borcum var hacizlik oldum ve iştende ayrıldım suan.çok borcum var ödeyemiyorum.yardım edermisinız

  (210.54.41.*) yazdı

Re: yardım - esra

Merhaba,
Bunu duyduğuma üzüldüm, ancak bu konuda ne yazık ki yardımcı olamayacağım. Başka bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.231.130.*) yazdı

BİLGİ EDİNME

Merhaba Onur Bey, İş nedir tam olarak anlayamadım bana güzel bir açıklama yapabilir misiniz ? İyi günler.

  (155.32.220.*) yazdı

Re: BİLGİ EDİNME - Osman DUMAN

Bu işi anlamak çok kolay ve dileyen herkes bunu kullanmaya başlayabilir. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve beş tane basit adımı tamamlayın. Böylece kısa zamanda çok para kazanabilirsiniz.

  (178.246.90.*) yazdı

Iş    Google

Ben bu sene Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum Adana da yaşıyorum nasıl para kazanabilirim ?

  (78.176.155.*) yazdı

Para Kazanımı     http://paykasaon.com/

Gayet faydalı içerikler yer alıyor. Takipte kalarak bu konudaki tavsiyelerinizi uygulamaya çalışacağım.

  (210.55.114.*) yazdı

Re: Para Kazanımı - Alper Korkmaz

Yorumunuz için teşekkür ederim! İşlemlerinizde başarılar dilerim. Yardıma ihtiyaç duyarsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

  (188.57.139.*) yazdı

İşinizin ismi ne?

İyi günler. Yazınız güzel ama sizi zengin eden sistem ne ve nasıl birşey. Aydınlatırsanız sevinirim.

  (155.32.106.*) yazdı

Re: İşinizin ismi ne? - Harun

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin ve kendin birinci elden tecrübe edebilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy. Bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (88.235.45.*) yazdı

asena    Olymp Trade.com

Sistemi kullanmak istiyorum ama hiç bir şey anlamadım dersem yeridir :) :( anlatırsanız çok mutlu olurum

  (155.32.214.*) yazdı

Re: asena - asena nur ağır

Sistemi dileyen herkes kullanabilir ve önceden deneyimli olmanıza ya da başka özel bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Sadece adımları okuyun ve anlatılan beş adımı takip edin. Bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

  (176.55.37.*) yazdı

Para kazanmak

Merhaba.
Hocam nasıl para kazanabilirim ben.ekonomik durumum şu anda dipler ve nişanlıyım.5 kuruşum yok

  (140.200.198.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Halil

Online işlemlerden para kazanabilirsiniz. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından bir hesap oluşturarak işlem yapmaya başlayın. Sorunuz olursa, lütfen sıkça sorulan sorular bölümünü okuyun.

  (178.240.244.*) yazdı

Bilgi

Merhaba abi baştan aşağı inceledim yazını helal olsun tebrik ederim , hangi firmayı önerirsiniz peki ?

  (155.32.233.*) yazdı

Re: Bilgi - Emre

Yeni başlayanlar için en iyi iki internet sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/top. İkisine birden kayıt olmanız daha idealdir. Diğer iyi internet sayfalarıysa burada: http://www.hizlaparakazanma.com/toplists

  (195.142.92.*) yazdı

nasıl zengin olurum

sayın onur abi ben nasıl zengin olurum bana bir yol gösterin lütfen bana bi çizilge oluşturun saygılar

  (210.54.196.*) yazdı

Re: nasıl zengin olurum - zzet Kireçci

  (207.244.86.*) yazdı

Yardım

HOCAM MERHABALAR... NEDİR BU YÖNTEM HOCAM BANA YARDIMCI OLUN. ÇOK ZOR DURUMDAYIM BORÇLARIMI ÖDEYEMİYORUM

  (140.200.216.*) yazdı

Re: Yardım - ADEM İNAN

Merhaba, bu yöntem aslında oldukça basittir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.Nasıl işlem yapmanız gerektiğini okuyun ve anladığınızdan emin olun. Ardından para kazanmaya başlayabilirsiniz üstelik kazancınızla ilgili bir üst limit de yoktur.

  (94.54.63.*) yazdı

cc

Onur Bey merhaba,
bahsetmiş olduğunuz yöntemi biraz daha açık bir şekilde yazabilir misiniz rica etsem?

  (121.99.46.*) yazdı

Re: cc - Abdullah

Merhaba, yöntemim bu web sitesinde kapsamlı olarak anlatılıyor. Sadece okumanız lazım. Özetine göz atabilir ya da tamamını okuyabilirsiniz.

  (88.225.228.*) yazdı

Nasıl bir yöntem izlediniz ve aylık gelirinizi bu şekilde artırdınız bana da yardımcı olabilirmisiniz

  (155.32.36.*) yazdı

Re: - GÖZDE GÖKSEL UYĞUN

Yaptığım her şey bu sayfada açıklanıyor. Bunun dışında belirli bir sorunuz olursa lütfen bana öğrenmek istediğiniz ne varsa mesaj atın.

  (95.6.54.*) yazdı

bilgi almak

hayırlı günler hocam kolay gelsin.. paylaştığınız yazıyı gördüm ve bilgi almak istedim mümkünse

  (210.55.120.*) yazdı

Re: bilgi almak - ismail

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.164.156.*) yazdı

nasıl kısa surede para kazanabılırım

hocam kısa sure zarfında nasıl para kazanabılırım
100,000 civarı borcum var yardımcı olur musun...

  (210.55.171.*) yazdı

Re: nasıl kısa surede para kazanabılırım - mehmet sedat arğun

Merhaba, hem siz hem eşiniz bu kolay işlem stratejisini kullanarak para kazanabilirsiniz. Takip edilmesi gereken adımları okuyarak başlayın, beş adımı mutlaka hatırlayın ve sonra bir işlem hesabı oluşturun.

  (212.156.129.*) yazdı

Nasil oluyo     hizliparakazanma

Merhaba onur bey yazinizi okudum ve ilgimi cekti nasil bi model sizden dinle!ek isterim simdiden tesekkurler.

  (210.55.175.*) yazdı

Re: Nasil oluyo - Binali

Özür dilerim, ancak bu konuda size yardımcı olamayacağım. Açıklanan yöntemle alakalı tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  (95.10.183.*) yazdı

para kazanmak istiyorum

arkadasım cok iphone 8 istiyor bende onu mutlu etmek istiyorum ama param yok ne yapabilirim size guveniyorum

  (5.46.209.*) yazdı

Is

Iyi geceler ben zor durumdayım para kazanıp aileme yardım etmek istiyorum Lütfen yardımcı olur musunuz

  (210.55.136.*) yazdı

Re: Is - Halil

Merhaba.
Başlangıç için buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-)
Başka sorunuz varsa lütfen sorun.

  (176.54.163.*) yazdı

Fakirlik

Fakirim sevdiğime kavuşmam için paraya çok ihtiyacım var ve belim ayrıldığından çalışamıyorum

  (121.99.104.*) yazdı

Re: Fakirlik - Ünal koş

Merhaba, gelir elde etmek için düzenli bir şekilde çalışmanıza gerek yok. Online olarak para kazanabilirsiniz. Serbest çalışarak, ticari işlemler yaparak, para yatırarak ya da başka şekillerde ekstra gelir alabilirsiniz. Hikayemi okuyabilirsiniz. Bu işe nasıl başladığımı ve online para kazanmak için neler yaptığımı anlattım..

  (94.199.199.*) yazdı

Vergilendirme    GrandOption

Ben yeni başlıyorum ve bir sorum var. Kazandığım parayı çekmek istiyorum. Bir vergisi var mıdır?

  (37.155.228.*) yazdı

Bende çok para kazanmak istiyorum

Bende çok para kazanmak istiyorum rahat bir hayat en önemlisi borçlarımi odemk rahat bir nefes almak

  (46.154.132.*) yazdı

para kazanmak

Para kazanmak istiyrum evde yapablcgm net uzeri is falan ama paramda yok ihtyclarmi karsilamak uni okumak

  (78.170.172.*) yazdı

Para kazanmak

Merhabalar yazınız hakkında bilgi almak istedim acaba yönteminiz hakkında bilgi verebilir misiniz?

  (188.58.39.*) yazdı

Kayit problemi    hizliparakazanma.com

Turkiye'de yasiyorum ve uye olamiyorum. "Country blocked" mesaji geliyor. Turkiyeden uye olamiyor muyum?

  (210.54.51.*) yazdı

Re: Kayit problemi - Emre

Bunu duyduğuma üzüldün. Lütfen http://www.hizlaparakazanma.com/faq adresine gidip son cevabı kontrol edin. Bu sorununuzu çözecektir. IP adresini değiştirecek bir VPN aracı da kullanabilirsiniz.

  (213.248.168.*) yazdı

Para nasil kazaniliyo    Hızlıparakazanma

Onur bey iyi günler cok para,kazaniyorsunuz herhalde bu işi nasil yapıyorsunuz aciklayabilir misiniz

  (210.54.182.*) yazdı

Re: Para nasil kazaniliyo - Müslüm

Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (37.48.51.*) yazdı

Vergiler

Banka hesabıma giren büyük karların vergilendirilmesi nasıl oluyor? (kast ettiğim büyük karlar)

  (46.197.251.*) yazdı

Re: Vergiler - Halikarnas    www.stockpair.com

Yurtdışından yüklü miktarda gelen para için önce Maliye tarafından kayıt altına aldirirsin sonrada %2 vergi ödersin. Hepsi bu kadar .

  (81.213.42.*) yazdı

İndireniyorum

İphoneden indirmeye çalışıyorum sayfayı açmıyor. Nasıl açabilirim. Bilgisayardan açılırmı

  (121.99.238.*) yazdı

Re: İndireniyorum - Samet

Bu ideal değildir, bilgisayar kullanmanı tavsiye ediyorum! Eğer gerçekten de kullanamıyorsan mobil sürümü olan şuraları dene: http://www.hizlaparakazanma.com/top. Telefonuna uygulama indirip mobil versiyonu kullanabilirsin.

  (81.214.82.*) yazdı

Bilgisayar kasası

İyi Günler Onur Bey Ben Bir Bilgisayar Alacağım 1820 tl nasıl kolay yoldan bu parayı kazanırım

  (210.55.176.*) yazdı

Re: Bilgisayar kasası - Ali

Merhaba, size yardım etmekten mutluluk duyarım ancak neye ihtiyacınız olduğu veya size nasıl yardımcı olabileceğim hakkında fazla bilgi vermemişsiniz. 1820 tl'den bahsetmenizin özel bir sebebi var mı?

  (158.181.40.*) yazdı

para

Merhaba bende zengin olmak isdiyorum bende bir kac yontem denedim ama olmadi. bana yardim edin lutfen

  (78.170.115.*) yazdı

Bilgi

Merhabalar nasıl para kazanacağımız hakkında bilgi alabilir miyim yani işi öğrenmek istiyorum

  (5.24.133.*) yazdı

bu ikili opsiyondan anlamıyorum lütfen bana fikir verin    https://binomo.com/tr/cashier

lütfen bana bu işin nasıl yürüdüğünü söylermisiniz yüklü mitarda yatırım yapacağım...

  (176.54.110.*) yazdı

Kazanmak

Selamunaleykum ben ememekli calisanim bana bu konuda yardimci olabilisenix cok sevinirim iyi aksamlar

  (178.245.77.*) yazdı

Yardım

Slm abi ben markette çalışıyorum acil para lazım ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  (155.32.160.*) yazdı

Re: Yardım - Metin

Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.165.74.*) yazdı

Merhaba

Ben biseyleri cabalamaktan sonrasinda husrana ugramaktan yoruldum basari icin akliniza ihtiyacim var

  (213.14.44.*) yazdı

parayı encard ıle yatırabiliyormuyuz

merhaba ben olyptrade a gercek para yatırmak istiyorum encard kartı ile islemi nasıl yapabilirız

  (210.54.242.*) yazdı

Re: parayı encard ıle yatırabiliyormuyuz - murat

Bir çok para yatırma opsiyonu için buraya göz atın: http://www.hizlaparakazanma.com/deposit. En hızlı ve kolay olanı kreid kartıyla olandır. Ancak bununla ilgili sorununuz olduğunda banka transferi veya Neteller veya Skrill gibi çevrimiçi cüzdanları kullanabilirsiniz. Çoğu internet sitesi yerel ödeme yöntemlerini de desteklemektedir, hâlâ sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetleriyle iletişimi geçtiğinizde ülkeniz için en iyi para yatırma yöntemini size önereceklerdir.

  (88.230.76.*) yazdı

siteniz mükemmel    http://burakorganizasyon.com/

çok araştırdım internette en kısa zamanda bende uygulayacağım teşekkürler elinize sağlık

  (176.232.79.*) yazdı

merak

onur bey.bn dörtyoldan emrah.bana gercekten yardmcı olurmusun.bıktım bu hayattan fakırlıkten.

  (210.54.226.*) yazdı

Re: merak - emrah

Merhaba, her hangi bir sorunuz varsa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Lütfen bu web sitesini kapsamlı olarak okuyup değerlendirip, aklınıza takılan sorunuz ya da danışmak istediğiniz konular olursa her zaman yardımcı olabilirim.

  (79.124.73.*) yazdı

Can I give it to you asking for money from hanging and you zinis...    http://www.hizlaparakazanma.com/

ben bulgaristandan ve ben fakir bir cocukum ve sizden para isteyom verebilirseniz cok mutlu olurum.

  (46.221.191.*) yazdı

bilgi

Onur bey iyi geceler siteye biraz baktimda hic bir sey anlamadim bana uardimci olursaniz sevinirim

  (210.55.31.*) yazdı

Re: bilgi - mesut

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (94.121.206.*) yazdı

Bilgi almak ve başlamak

Onur bey detaylı içerik, eklerinizi ve önerilerinizi alarak kafama yatarsa başlamak istiyorum.

  (212.156.59.*) yazdı

onur bey merhaba bu işlem hakıında hiç bir bilgiye sahip değilim bana yardımc olurmusunız

  (88.245.172.*) yazdı

Kolay para kazanma    Hizliparakazanma.com

Merhaba Onur bey. Bahsettiğiniz kolay yöntem nedir ? Konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz ?

  (121.99.59.*) yazdı

Re: Kolay para kazanma - Didem arslan

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (5.47.22.*) yazdı

Yardım     [email protected]

Kredi çıkmıyor beş kuruş param Yok eğer ayın 1 de 15000 tl ödemez isem intihar edeceğim

  (83.240.12.*) yazdı

yrdm ltfn    options.traderush

Herkese merhaba, ingilizce olmayan yerel yatırım siteleri ile ilgili hiç tecrübeniz var mı?

  (37.155.133.*) yazdı

Paraya ihtiyaç

Bana da yardımcı olurmusunuz nasıl para kazanabilirim konusunda teşekkür ederim şimdiden..

  (185.43.189.*) yazdı

Onur abi senle konusmak istiyorum.    https://olymptrade.com

Meraba!
Olymptrade -ye ben 20$ yatirmak istiyorum bununla yavas -yavas kazana bilir miyim?

  (78.164.155.*) yazdı

Para nasil kazanabilir cok para kazanmak istiyorum

Asgari ucrete calksiyorum ama para yetmiyor daha cok para kazanıp guzel isler yapmk istiyorum

  (78.190.128.*) yazdı

Merhabalar

Öncelikle selamün aleyküm.bir öneride ben alabilrmiyim sizden akıl akıldan üstündür.

  (176.54.64.*) yazdı

Yönteminiz hakkında

Detaylı bilgi almayı isterim. Ancak sayfada bir bilgiye ulaşamadım. Degay verebilirmisiniz

  (121.99.142.*) yazdı

Re: Yönteminiz hakkında - Ertun

Merhaba takip edilmesi gereken adımları okuyun. Ardından ticari bir hesap oluşturup işlem yapmaya başlayın. Bu oldukça basittir ve herkes yapabilir bu nedenle en kısa zamanda başlamanızı öneririm.

  (178.241.200.*) yazdı

Yaziniz

Yazinizi okudum dikkatimi cekti nasil oluyorda ayda bu kadar kazanabiliyorsunuz merak ediyorum

  (85.103.141.*) yazdı

hizmet şartları

iyi günler hizmet şartlarını okumak istedim ama hep ingilizceydi. türkçe neden yok acasa

  (78.176.250.*) yazdı

Sisteminizi okudum fakat kazancınızı tam anlamıyla nasıl kazandığınızı anlayamadım

  (121.99.54.*) yazdı

Re: ☺ - Ebru

Merhaba, lütfen tekrar deneyin. Basitleştirilmiş adımları okuyun,beş adımı aklınızda tutarak işlem yapmaya başlayın. Eğer belirli bir konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen sorunuzla beraber benimle iletişime geçin.

  (85.99.200.*) yazdı

acil para lazım

işsiz kaldım iki çocuğuma bakmak zorundayım nasıl para kazanırım lütfen yardım edin

  (210.55.54.*) yazdı

Re: acil para lazım - sinem

Lütfen yöntemimi kullanmaya başlayın, çok kolaydır ve hemen bugün başvurabilirsiniz. Özel her hangi bir gereksinime ihtiyaç yoktur, tek yapılması gereken takip edilmesi gereken adımları ücretsiz olarak okumak ve bunları uygulamaktır.

  (78.172.231.*) yazdı

Güzel    http://www.otoportgroup.com/


çok güzel bi makale olmuş emeklerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.

  (155.32.173.*) yazdı

Re: Güzel - prekast

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (78.183.121.*) yazdı

Daha fazla İCERİK    www.hizlaparakazanma.com

Bana Sizin gibi olabilmeyi zirveye giden yolu anlatin lutfen bekliyorum smdiden tesekkurler

  (210.55.200.*) yazdı

Re: Daha fazla İCERİK - Murat KUM

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (188.57.142.*) yazdı

İkili opsiyon

İkili opsiyon sisteminin demo hesap türünden hizmet veren bir uygulaması var mı acaba ?

  (210.55.148.*) yazdı

Re: İkili opsiyon - Ahmet Akcay

Merhaba, gerçek para kazanmak için gerçek bir hesap kullanmalısınız. Ancak bazı brokerler demo hesap sunmaktadır.Bu ücretsiz demo hesabını kullanarak stratejileri deneyebilir ve işlem platformunu kullanmayı öğrenebilirsiniz.

  (5.177.184.*) yazdı

Merhaba    Hizlaparakazanma.com

İkili opsiyon hakkında detaylı Bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım

  (88.235.237.*) yazdı

A

Ögrenciyim ve acil nakite ihtiyacım var yardımcı olur musunuz masıl para kazanabilirim

  (46.1.90.*) yazdı

Çook kazançç    Hızlaparakazanma

Eczanede çalışıyorm ama artk çok para kazanmk istiyorumm lütfenn yardmcı olablrmsinz

  (176.232.60.*) yazdı

borçlarımı ödemek için ne yapabilirim    24 saate para kazanmak

sadece bana yeticek kadar para kazanmak istiyorum fazlasına ihtiyacım yok nasıl yapıcam

  (210.55.60.*) yazdı

Re: borçlarımı ödemek için ne yapabilirim - ipek

Merhaba.
Başlangıç için buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-)
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (78.164.170.*) yazdı

Merhaba    http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhaba bende para kazanmak istiyorum 10.000 tl gibi bir param var yardımcı olurmusunuz

  (151.135.43.*) yazdı

İnglizcem yok türkçe seçeneğide yok    İşlem yapabilceğim bir site varmı ?

İngilizcem olmadığından benim bi işime yaramyor alternatif bi çözümünüz varmı ?

  (5.46.90.*) yazdı

maddi durumum cok sıkisik acil para kazanmak istiyorum ve issizim    www.hizliparakazanma.con

Yanliz yasiyorum kimsem yok 22 yasindayim acil paraya ihtiyacim var yardimci olur musunuz

  (210.54.145.*) yazdı

Re: maddi durumum cok sıkisik acil para kazanmak istiyorum ve issizim - oruc

Merhaba, durumunuz için üzgünüm. Lütfen hikayemi okuyun, bu şekilde size ilham verebileceğimi umuyorum. Aşağıya kadar inerseniz, işlem yöntemimle ilgili daha fazla bilgiye sayfa sonuna doğru ulaşırsınız. Okumadan geçmeyin!

  (176.217.28.*) yazdı

soru sormak

bu ıs hakkında bıraz bılgı edınmek ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım..

  (176.232.102.*) yazdı

zengin olmak

merhabalar ben sakaryadan serdar bende sizin gibi zengin olmak istiyorum ne yapmam lazım

  (115.187.119.*) yazdı

Re: zengin olmak

Merhaba, yöntemimi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yöntemim oldukça kolay, lütfen yöntemin kolay versiyonunu okuyunuz, daha sonra kaydınızı yapıp alışverişe başlayabilirsiniz!

  (2a02:8108:0ec0:13fc:e939:3515:60) yazdı

Para para     Www.hizlaparakazanma.com

Zengin olmak değil amacımi sadece çocuğuma mutlu iyi bir gelecek bırakmak istiyorum

  (155.32.17.*) yazdı

Re: Para para - Bilal

Bu kadar mütevazi hedeflerinizin olması ne hoş! Birazcık denerseniz bunları rahatlıkla başarabilirsiniz. Lütfen ne yapmanız gerektiğini okuyunve tarif edilenleri yerine getirin. Ben de aynısını yaptım ve ekonomik bağımsızlığımı kazandım.

  (88.238.169.*) yazdı

para kazanmam lazım    hızlı para kazanma sıtesı

abı 1 haftada 2 mılyar para kazanmam lazım hacızlık oldum bana yardımcı olurmusun

  (194.96.119.*) yazdı

Nasil Kazanilir ?    www.hizliparakazanma.com

Merhaba Abi nasil kazaniliyor kolay para bana anlatabilirmisin ?
Tesekkürler Selamlar

  (121.99.85.*) yazdı

Re: Nasil Kazanilir ? - Kaan

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (5.254.65.*) yazdı

Yöndeminiz hakkında ?

Merhaba ;
Kullandığınız yöntemi soracaktım , Cevap için şimdiden teşekkürler.

  (210.54.94.*) yazdı

Re: Yöndeminiz hakkında ? - İLKER

Merhaba, yöntemim kapsamlı olarak bu web sitesinde bulunur. Ücretsiz olarak okuyabilir ve işlemlerinizde buna başvurabilirsiniz. Kullanımı çok basittir ve herkes faydalanabilir.

  (78.188.175.*) yazdı

mrb hocam    para kazanma

hocam ben nasıl para kazanırım nasıl başlıyabilirim hemen öğrenmek isterim hocam

  (210.54.43.*) yazdı

Re: mrb hocam - lokman

Merhaba, bu sayfada tanımlanan her iki yöntemi de kullanabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımları okuyun bir işlem hesabı oluşturunve işlem yapmaya başlayın. Size, her biriniz için bir adet olmak üzere iki ticari hesap açmanızı öneririm bu şekilde iki kat kâr elde edersiniz.

  (95.70.241.*) yazdı

yabancı ülke    onur demir onurdemirturkı[email protected]

slm ben mehmet ben turkıye de batmanda kalıyom bende rusyaya gelmemı istıyorum ben

  (88.231.129.*) yazdı

SİSTEM     Google

İşiniz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

  (88.232.100.*) yazdı

Bilgi    kazanma-online.com

Selam ben çalışmıyorum çok ihtiyacım var bu iş ile ilgili Bilgi alabilir miyim ?

  (93.75.13.*) yazdı

Sizin gibi olabilme ihtimalleri yürüdüyorum    [email protected]

Bilgi almak ve bi an önce para kazanmaya başlamak istiyorum saygılarımla onur demir

  (155.32.146.*) yazdı

Re: Sizin gibi olabilme ihtimalleri yürüdüyorum - Samet

Selam!
İlginiz için teşekkürler. Bu yöntem oldukça basit olduğu ve herkesçe kullanabileceği için endişelenmenize lüzum yok.
Buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsiniz: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, okuyup beş adımı takip edin.
En sık sorulan sorular ve cevapları burada: http://www.hizlaparakazanma.com/faq, sorunlarınızın çoğunu burada cevaplanmış bulacaksınız.
Diğer kullanıcılardan yorum ve geri bildirimler burada bulunabilir: http://www.hizlaparakazanma.com/comments, kendi tecrübenizi de burada paylaşabilirsiniz.
Eğer oynamaya karar verirseniz http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır. Buradan başlamanızı öneririm. Her zaman. :-) Ancak bu durumda, lütfen “Yardıma ihtiyacım var” gibi genel sorular yerine spesifik sorular yazın.
Her şey gönlünüzce olsun ve gelecekte iyi şanslar!

  (176.54.179.*) yazdı

Merak ettim.    www.hizlaparakazanma.com

Çok merak ettim bu zengin olma yöntemini abi bana da tavsiyelerde bulunabilir misin?

  (210.54.223.*) yazdı

Re: Merak ettim. - Mert Özler

Lütfen a href='/full#trends'>takip edilmesi gereken adımları okuyun ve işlem yapmaya başlayın. Ardından çok para kazanıp zengin olabilirsiniz.

  (85.108.145.*) yazdı

yardım edin :(    https://www.para-kazanma-online.com/contact

kripto sitesini nasıl bulabilirim linke ihtiyacım var ve ufak deneyim li taktiklere

  (85.106.198.*) yazdı

aa

çok acil paraya ihtiyacım var ve elimde birikimim yok yardımcı olur musunuz bana

  (121.99.167.*) yazdı

Re: aa - bekir

Başlamak için en azından bir miktar paraya ihtiyacın var. Tavsiye edilen yatırılacak para 500$‘ın üstündedir. Bazı yerler iyi bonus verir: http://www.hizlaparakazanma.com/best-bonuses Oralara girip ne bonusları sunduklarına göz atabilirsiniz. Örneğim 250$ yatırdığında, bazı siteler sana ekstradan 250$ verirler, yani toplamda 512$‘ın olur ve takasa 500$‘la başlayabilirsin.

  (37.155.168.*) yazdı

Bilgi

Onur Bey merhaba tam olarak ne yapıyorsun nasıl bir ister bu öğrenebilir miyim?

  (155.32.122.*) yazdı

Re: Bilgi - Mehmet Toy

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (92.44.21.*) yazdı

Akil almak

Selamun Aleykum Abi can bende ayni meslek kamyon şoförüyum sıkıldım bunaldım

  (37.155.223.*) yazdı

kolay bir şekilde nasıl para kazanabilirim

Sizin kolay bir şekilde kazandığınız paranın sırrını söyleyebilirmisiniz?

  (176.219.165.*) yazdı

Para     Hizlaparakazanma

Yasum 14 cok para kazanmak istiyorum senin nasil para kazandigini bana anlatirmisin.

  (78.163.173.*) yazdı

yardım :)

iyi aksamlar abıı bu konuda yardmna ihtiyacım var yeni nişanlandım para lazımm

  (115.187.119.*) yazdı

Re: yardım :)

Merhaba, gelecek için size en iyi dileklerimi iletiyorum! Problemlerinizi burada açıkladığım yöntemi kullanarak çözebilirsiniz.

  (88.230.106.*) yazdı

Help

Merhaba nasilsiniz benim adimda onur
Para kazanmanin yollarini banada ogretirmsn

  (188.57.34.*) yazdı

Bilgi Talebi

İşinizden, kar marjından ve çalışma sisteminizden biraz bahsedebilir misiniz

  (121.99.251.*) yazdı

Re: Bilgi Talebi - Naz Aydın

  (88.242.11.*) yazdı

Bilgi talebi

Olymp trade hakkında detaylı bilgi istiyorum, para yatırma çekme, riskler gibi.

  (178.247.189.*) yazdı

Para kazanmak

Su anda çok zor durumdayım o yüzden para kazanmam lazım yardımcı olur musunuz

  (188.72.182.*) yazdı

indikator    Olymp Trade.com

Merhabalar, benim bir sorum olacak en çok tercih etdiğiniz indikatörler hangisi?

  (88.234.218.*) yazdı

para kazanmak    www.hizlaparakazanma.com/contact#green

onur bey benimde paraya ihtiyacım çok var durumum iyi değil dört çocuğum var

  (121.99.64.*) yazdı

Re: para kazanmak - buse

Lütfen yöntemimi kullanmaya başlayın. Takip etmeniz gereken adımları bu web sitesinden okuyun ve ardından para kazanmaya başlamak için ticari bir hesap açın.

  (94.55.231.*) yazdı

Askerden yeni geldim ve işe ihtiyacım var bana yardımcı olmanızı istiyorum.

  (94.123.196.*) yazdı

iş hakkında bilgi     www.hizliparakazan.com

Kazancınızı nasıl elde ediyorsunuz ve iş için gerekli özellikler nelerdir?

  (210.54.132.*) yazdı

Re: iş hakkında bilgi - batuhabn

Merhaba, bu sistemi kullanmak için belirli bir gereksinim yok. Sadece internet bağlantınızın olması ve 18 yaşından büyük olmanız gerekli. Sonra ticari bir hesap oluşturun ve stratejimi kullanmaya başlayın.

  (178.246.130.*) yazdı

Yardımcı olursanız

Benim banka hesap yok.
para nasıl yatırım.
Kazanan parayi nasil olabilirim.

  (46.155.27.*) yazdı

is

bende bu işi yapmak istiyorum ve acil paraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  (46.154.78.*) yazdı

Para

Kısa yoldan nasıl para kazanıcam kısa be net bi öneri beklıyorum lütfen.

  (46.221.211.*) yazdı

para kazanmak iyi yatirimlar yapmak istiyorum    www.hizlaparakazanma.com

sizin yorumlarinizi okudum ve bende sizin gibi biri olmak istiyorum adanaliyim.

  (121.99.30.*) yazdı

Re: para kazanmak iyi yatirimlar yapmak istiyorum - mustafa can aksu

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (95.9.188.*) yazdı

Önemli    Yapmadım

40.000 TL Lazım Kaç Yıldır Araba Almayı Düşünüyorrum lütfen yardım..

  (121.99.78.*) yazdı

Re: Önemli - Ahmet

Merhaba.
Buradan yöntemimizin basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşarak başlayabilir ve kendi paranı kendin kazanabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, Okuyup beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Oynamaya karar verdiğinizdeyse http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atın, yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki site bunlardır.
Başka sorunuz varsa lütfen buyurun.

  (178.247.163.*) yazdı

Zengin olmak    http://www.para-kazanma-online.com/contact

Benim şu an 1000 tl param var ben nasil kar edip zengin olma yoluna girebilirm

  (176.54.64.*) yazdı

Para kazanmak

Para kazanmaya çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevaba girersiniz

  (78.181.40.*) yazdı

şaçma    https://www.para-kazanma-online.com

böyle kısa vadede çok para kazanma vaadlerine para yatırmayın arkadaşlar

  (176.43.225.*) yazdı

kazanç    Olymptrade

acaba kazandığımız parayı nasıl kullanabilicez yani nasıl çekiyoruz

  (46.154.68.*) yazdı

Merhaba     Hızlıparakazanma

Çok başarılı vd zengin olmak istiyorum bu sayede hayalime ulaşabileegim

  (5.177.159.*) yazdı

Yol gösterin

Bu sizin dediğiniz şeyler nasıl oluyor bana tam olarak acıklarmısımız

  (178.241.219.*) yazdı

Yardim edin banada    Hizliparakazanma.com

Bemde sizin gibi bir hayatimin olmasini istiyorum banada yardimci olurmusunuz

  (140.200.100.*) yazdı

Re: Yardim edin banada - Muharrem

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldin. Eğer henüz başlamadıysan yöntemimizi kullanarak para kazanmak için buradan basitleştirilmiş bir sürümüne ulaşabilirsin: http://www.hizlaparakazanma.com/easy, bu sitedeki beş adımı takip etmen yeterli olacaktır.
Sonrasındaysa http://www.hizlaparakazanma.com/top ‘a göz atarak yeni başlayanlar için en iyi ve en ideal iki siteye ulaşabilirsin.
Başka sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  (176.239.105.*) yazdı

sa abıcım yaptığın iş nedır ve nasıl bı iş bu bılgı verırmısın