Yeni piyasalara acilma vakti - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
25.09. 2018 00:00  | 

Artık herkes daha kısa sürede daha etkin para kazanma yollarına baş vuruyor. Bu nasıl oluyor? Elbette ikili opsiyon ya da bitcoin ya da kripto paralar oldukça etkili bir araç olarak burada kullanılabilir. Diğer yandan, 1Ekim tarihinde faaliyete geçecek olan yeni kripto para serbest yatırım fonunun kurucusu Travis Kling de bu konuda açıklamalar yaptı ve birçok yatırımcıya göre kripto paraların çok trilyon dolarlık bir varlık sınıfı haline geleceğine söyledi.

Kling Bloomberg kanalına konuştu ve şunları söyledi: “Kripto para günlük hayatımızın bir parçası olacak. Bizler şimdiden bundan eminiz. Hala çok erken aşamadayız, bu teknolojinin gelişimi ve büyümesi üstel olacak.” Bu teknolojiye bu şekilde yeşil ışık yakan büyük yatırımcı teknolojinin gelişeceğini ve bunun bir tür yatırım aracı olarak da kullanılacağını açıkladı. Diğer yandan yatırımcıları da böyle bir para piyasasına hazırlanmaları konusunda uyardı ve önceden beklenilen yeni trendleri de açıklandığını söyledi.

Şu an itibariyle Kripto paraların toplam değeri, yaklaşık olarak 226 milyar dolar olduğu biliniyor. Diğer yandan, şunu da söyleme mümkün; başka bir deyişle, Kling’in vizyonu gerçek olmadan önce büyüme için oldukça fazla yer var. Kling ayrıca, kripto para piyasasının çok trilyon dolarlık bir piyasa haline geleceğini iddia ediyor. Ama bunun ne zaman gerçekleşeceği konusunda da birçok farklı görüş var. Ayrıca, tam olarak da ne zaman gerçekleşeceği bilinemiyor. En azından Kling’de bu konuyla ilgili herhangi bir zaman belirtmiyor ve ne zaman gerçekleşeceğini söylemedi.

Bu arada daha önceki yatırımcı açıklamalarını da hatırlamak da fayda var. Bu açıklamalardan çok önce kripto para yatırımcısı milyarder Steven Cohen tarafından kurulan Amerika Birleşik Devletleri merkezli serbest yatırım fonu olan Point72’de 200 milyon dolarlık bir portföyü yönettiği bilinen Kling, 2017 yılının Aralık ayında İkigai adlı kendi kripto para serbest yatırım fonunu kurmak için istifa etmişti. Bu istifadan sonra da birçok yatırımcının gözü bu piyasaya çevrildi.

Diğer yandan bu tür paralarla yapılan ödemeler de dikkat çekiyor. Qiwi ne demek ya da qiwi nedir gibi konular, Türk broker sitelerinde yer alıyor. Kling, tüm yorumlarından da anlaşılacağı üzere, bu yıl içinde kripto para piyasasındaki büyük satışlar yaşamasına rağmen piyasaya güvenmeyi sürdürüyor. Kling’in serbest yatırım fonu, Los Angeles merkezli . diğer yandan, ilk anda on üç kişilik bir ekiple çalışmaya başlayacak. Kling, kendi yarattığı fonunun 2019’un ortalarına kadar yaklaşık 100 milyon dolar değerinde olacağını tahmin ettiğini söyledi ve 1 Kasım’a kadar yatırımcılardan 15 milyon dolar ek sermaye almayı planladığını da açıkladı.

İngiltere piyasası bekliyor

24 Eylül tarihinde geçen Financial Times kaynaklı habere göre, Tyler ve Cameron Winklevoss, Amerika Birleşik Devleti menşeli kripto para borsası Gemini, İngiltere piyasasına açılmanın yollarını aramakta. 2014 yılında New York eyaletinde kurulan Gemini Trust Company, yıllar geçtikçe büyüdü ve şu an günlük ticari hacme göre 58. en büyük kripto para borsası konumunda.

Financial Times gazetesinin bildirdiği habere göre Gemini şirketinde çalışan iki kişi, borsanın İngiltere piyasalarına açılması durumunda ne gibi potansiyele sahip olabileceğini araştırmak adına danışmanlara başvurmuş durumda. Ama kaynakların belirttiğine göre Gemini söz konusu hamle için acele etmeyecek ve işleri ağırdan alacak. Zaten borsanın resmi vizyon açıklamasında da benzer açıklamalara rastlanmıyor. Gemini şirketi 2015 yılında BitLicense şirketini almış ve bu konuda da ismini duyurmuş.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. Piyasa, qiwi, broker, bitcoin, kripto para
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.