Yeni bitcoin yatirimcilari icin 5 tuyo - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
26.11. 2017 00:00  | 

Riski göze alıp kripto-para dünyasına girmek korkutucu olabilir. Elinizi tutacak merkezi bir otorite yoktur ve dijital paraları saran hikâyeler tedirginlik yaratabilir. Neyse ki kripto-para topluluğu son derece yardımcı olmaya meyillidir ve iyi tavsiye yoksunluğu hiç çekmez. Birkaç basit tüyoyla ilk Bitcoin işlemi veya alım-satımı çok daha az stresli olabilir.

1. Dersinize çalışın

Konu Bitcoin ve diğer dijital paralar olduğunda ortada oldukça heyecan, dedikodu, başarı öyküsü ve korku hikâyesi vardır. Neye girdiğinizi tam tamına anladığınızdan emin olun ve kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını riske atmayın.

Bitcoin içinde olması heyecanlandırıcı bir dünya olsa da sadece heyecana kapılıp girdiyseniz karmaşık ve kafa karıştırıcıdır. Çoğu insan motorunun nasıl çalıştığını bilmeden pahalı arabalar alır, bu bozulduğunda tamirhaneye götürülebileceği için sıkıntı değildir. Kripto-para dünyasında tüm Dünya karşınızdadır, dağıtıktır ve elinizi tutacak kimse yoktur.

Kazanılabilecek büyük para olduğu spekülasyonunu yapmayın, gidip Bitcoin ve Blok-zincirin nasıl işlediğini öğrenin. Wireline kurucusu ve CEO’su Lucas Geiger şöyle diyor:

”Bu bariz olabilir, ancak bence ilk şey Blok-zinciri anlamak için zaman ayırmaktır. Bunu ısrarla söylüyorum, çünkü az insan bunu yapar. Eğer bir Blok-zincirin para gibi güvenli veriyi nasıl depoladığına dair yüksek seviyede bir anlayışınız yoksa yatırım yaptığınız şey lale soğanından farklı değildir.

İyi bir başlangıç noktası, başlangıcın ta kendisi olan Satoshi Nakamoto’nun beyaz bültenidir. Kripto-fon yöneticisi Jacob Eliosoff şöyle der:

”Eğer teknik bir altyapınız varsa orijinal 2008 Satoshi beyaz bültenine göz atmak için 10 dakika ayırın. Sadece sekiz sayfadır, okunaklıdır ve ilham verici bir dahi işidir.”

Kripto-para ekosistemi hakkındaki müthiş şey ortada pek çok materyal ve bilgi olmasıdır. Onlarca internet sayfası ve kaynak teknolojinin anlaşılmasını kolaylaştırmayı çalışmayı hedefler.

Dahası yatırım dünyası da geleneksel yatırımcılar için Bitcoin’i daha kolay elde edilebilir kılarak işleri basitleştirmeye çalışıyor. Vadeli işlemler gibi şeyler için giriş seviyesi yazıları insanların Bitcoin’in nasıl işlediğini anlamasına yardımcı olacaktır.

\"26_11_01_01\"

2. Dikkatli olun

Her yatırımda risk vardır, ancak bu risk Bitcoin’in yeni olması ve yüksek volatilitesi yüzünden daha da artmıştır. Eliosoff şöyle der:

”Bu hâlâ oldukça yüksek riskli bir alan. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın!”

Başarı hikâyelerini duyduktan sonra parayı Bitcoin’e gömmek özellikle piyasaya yeni katılanlar için çekici olsa da dikkatli olmak daha büyük bir erdemdir. Bir gecede Bitcoin’le milyoner olmayı istemek için bir sebep yoktur ve daha başta büyük miktarlarda sermaye yatırıldığında çözümden çok sorunla karşılaşırsınız.

Marshall Swatt’ın önerisi şöyle:

”Küçük başlayın ve sermayenizin küçük bir kısmını yatırın.”

Ayrıca Crypto Asset Management yönetici müdürü Tim Enneking’in verdiği tavsiye de aşağıdaki gibi:

”Bitcoin fiyatlarını takip etmeyin. Bir giriş noktası belirleyip ona bağlı kalın. Bitcoin’le öngörülebilir fiyat hareketi bağlamında neredeyse her zaman haklısınızdır – yanlış olabilecek şey zamanlamanızdır. Bu yüzden sabırlı olun ve Bitcoin fiyatının size gelmesine izin verin.”

Konu Bitcoin olduğunda gerçekten iyi işleyen birkaç yatırım stratejisi vardır ve en yüksek başarıyı sunanlar genellikle en ihtiyatlı olanlardır.

Ortalama Dolar Maliyeti -aynı miktardaki parayı her hafta veya her ay aynı zamanda bir yatırıma koymak- gibileri düşük fiyattan faydalanmanızın yanı sıra yüksek fiyattan da faydalanmanıza yardımcı olduğu için Bitcoin için harikadır.

3. Etkili şekilde çeşitlendirin

Çoğu yeni dijital para hayranları ilk olarak Bitcoin’i duysa da binlerce başka kripto-para vardır ve bazıları Bitcoin’den bile daha hızlı büyümüştür. Çeşitlendirme özellikle Bitcoin değer kaybettiğinde alt-paraların çoğu iyi performans sergilediği için zekicedir. Teknoloji girişimcisi Oliver Isaacs’e göre:

”Volatiliteye karşı önlem alın ve sermayeyi kediye yüklemeyin. Hisse piyasası veya FX’te yatırım yapmaya oldukça benzer şekilde fonlarınızı bir risk yönetim tekniği olarak çeşitlendirmelisiniz.”

Ünlü tasnifçi Ronnie Moas çeşitliliğin güçlü bir inananı. Bir paraya, özellikle Bitcoin’e gönül kaptırmak kolaydır, ancak yatırımlarınızı önlem altına almak önemlidir.

Moas “Tüm kripto-paranızı Bitcoin’e ayırmayın. 1000’den fazla isimden en azından bir düzinesine çeşitlendirmelisiniz. Yukarı 50’deki isimlere odaklanın.” diyerek uyarısını yaptı.

4. Paraları borsadan uzak tutun

Kripto-para alanında süren pek çok korsan saldırı ve hırsızlık hâlâ vardır ve önlem almak önemlidir. Korsanların işini zorlaştırmak pek de zor değildir. Borsaları sadece bu iş için, borsacılık için kullanın. Bir parayı aldığınızda parayı borsadan bir donanım cüzdanı gibi sadece sizin kontrol ettiği bir cüzdana taşıyın.

iComply Investor Services kurucusu ve CEO’su Matthew Unger’ın önerisi şu yönde:

”Tıpkı paranızın birazını cüzdanınızda, bir kısmını banka hesabınızda, belki de gerçekten değerli olanları bir kasada tuttuğunuz gibi dijital paraları da aynı şekilde yönetmelisiniz.”

5. Çılgın bir yolculuğa hazırlıklı olun

Bitcoin’in adı volatilitesinden dolayı geleneksel yatırımcıları korkutacak kadar çıkmıştır. Bitcoin fiyatındaki dev bir düşüş mutlak felaket anlamına gelmese de eksiye doğru yol almaya başladığınızda bağlılığınızı korumak zordur.

Çeşitlilik buna yardımcı olabilecek iyi bir stratejidir, ancak biraz düşünme ve çaba gerektirir. Tabii ki en meşhur (ve şimdiye dek en başarılı) Bitcoin stratejisi piyasa volatilitesi ne olursa olsun yatırımınızı elde tutmanızdır.

Gözünüzü piyasanın üzerinde tutmamak sizin düşüşlerden endişelenmenizi ve volatiliteyi kaçırmanızı engelleyeceği için bir kenara koyup unutabilirsiniz de.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, yeni başlayanlar için
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.