Winklevoss ikizleri ilk resmi bitcoin milyarderleri oldu - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
11.12. 2017 00:00  | 

İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğu söylenir- bu durumda yanında bir miktar da Bitcoin olduğunu söylemek yanlış görünmüyor.

Mark Zuckerberg’in Facebook’taki hissesi onu dünyanın en zengin insanlarından biri yapmışken rakibi olan Winklevoss ikizleri milyarder olmak için farklı bir yoldan gitti. İkizler 2011’de Zuckerberg’e karşı açtıkları davanın sonunda 65 milyon $’lık bir tazminat aldı. Bu rakam şirketin değerine kıyasla çok küçük olsa da ikizlerin net servetini milyar dolar sınırı ötesine taşımak için yeterliydi.

Bir habere göre ikizler bu ödemenin 11 milyon $’ını 2013’te Bitcoin’e yatırdılar. Başka bir haber ikizlerin adet başına 120 $’dan yaklaşık 91666 Bitcoin alarak o zamana dek kazılmış tüm Bitcoinlerin yaklaşık yüzde birine sahip olduğunu söylüyor.

Beş yıl ileriye gidip günümüze geldiğimizde Bitcoin’in fiyatının tavan yaptığını görüyoruz. Bu yazının yazıldığı andaki Bitcoin değeri olan yaklaşık 15350 $’dan hesaplayacak olursak ikizlerin sahip olduğu Bitcoin’lerin değeri yaklaşık 1,407,073,100 $ ediyor. Yatırımından bir milyar dolar kazanç elde eden ilk yatırımcıların Winklevoss ikizleri olduğuna inanılıyor.

Çalışkan girişimciler Bitcoin sahiplerinden oluşan prestijli bir listenin neredeyse zirvesinde oturuyor. Bu yıl reddedilen kendi Bitcoin borsa yatırım fonlarını da piyasaya sürmek üzere olduklarını da belirtmekte yarar var. Kendi Bitcoin borsaları, Gemini, uzun bir onay sürecinin ardından yaklaşık bir yıldır piyasada yerini almış durumda.

Kasım başlarında bazı kripto-para haber siteleri buna benzer haberler yayınlamış olsa da ana-akım medya bunu umursamadı. Hikâyeyi ele almalarıysa tam bir ay sürdü.

Matematik bir yana, bir çift Bitcoin yatırımcısının yatırımlarından bir milyar dolar kazanmış olması gerçekten olağanüstü. Ana-akım kabulü ittiren şey de tam olarak bu tarz haberlerdir ve ana-akım medyayı Bitcoin haberciliği deliliğine iten bir etken de budur.

\"10_12_03_01\"

Belki de

Bitcoin’in sözde anonim doğası yüzünden Winklevoss ikizlerinden daha çok Bitcoin’e sahip olan başkaları da olabilir. Eğer hâlâ yaşıyorsa ve özel anahtarlarına erişimi varsa Satoshi Nakamoto’nun yaklaşık 11 milyar $ ederinde 1 milyon Bitcoin’i olduğuna inanılıyor.

Diğer ilk Bitcoin yatırımcılarını da milyarder unvanı için aday olabilir. Roger Ver’in 300000 Bitcoin’i olduğuna inananların sayısı oldukça fazla. Tanesi 25 sent civarındayken Bitcoin almasıyla Trace Meyer de başka bir milyarder unvanı adayı. Birkaç ay önce Ver ve Mayer Bitcoin ölçeklenmesinin geleceği üzerine bir tartışmada 25000 Bitcoin’lik bir iddiaya girdiler. İkisinin de son derece zengin olduğu apaçık ortada.

Yüksek profilli ikizler Bitcoin için iyi

İkizlerin Dünya çapındaki yüksek tanınırlığı göz önünde bulundurulduğunda Bitcoin’in ve alt-paraların ana-akım bilince yerleşmesinde büyük bir rol oynamaya devam etmeleri oldukça olası. Etkileri çeşitli ortamlarda, iş dünyasında, akademide ve sporda ağırlık taşıyor. İkizler 2008 Pekin Olimpiyatlarında çift erkekler kürek çekmede yarışmıştı.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, winklevoss, satoshi nakamoto, roger ver, mark zuckerberg, gemini
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 

  Binary Option Robot

Bu program sizin yerinize oynayabilir. :-) Tek yapmanız gereken kurmak, kayıt olmak ve para yatırmak. Ardından robot nasıl oynadığınızı öğreniyor ve sizin adınıza teklifler yapıp gerekli tıklamaları yapıyor.
Benim kısa önerim: Tam anlamıyla yeni başlayanlara bu aracı öneriyorum. Sadece bilgisayarı açıp yazılımın para kazanmasını takip ediyorsunuz.
Minimum yatırım: $250
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.