Vahsi bitcoin batisinda guvende kalmak icin 5 basit tuyo - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
12.11. 2017 00:00  | 

Bitcoin ekosistemini Vahşi Batı’ya benzetmek sistemin çok daha güvenli hâle gelmesi ve ana-akıma yaklaşması sebebiyle kulağa belki de biraz abartılı gelebilir. Ancak yine de dağıtık doğası sonrasında başvuru mercii olmayan servet kayıplarına yol açabilecek saldırılara hâlâ açık kapı bırakıyor.

Ancak birkaç basit tüyo ve numara kripto-parayı ciddiye alanların dijital paralarını çok daha güvende tutmasına yardımcı olabilir. Kripto-paraların çalınması sahiplerinin arkasında saklayabileceği soğuk cüzdanlar ve ikinci doğrulama gibi birkaç duvarla korunduğunda çok daha zorlaşıyor.

Tehditler büyümeye ve ilerlemeye devam ediyor ve esasen duyarlı, kolay aldatılabilen ve korunmasız kişileri avlamayı bekliyor. Bu saldırıları savuşturmak için atılacak birkaç basit adım muazzam fark yaratabilir.

Güvenlik hissi

Kripto-paralar konu güvenlikleri olduğunda hassas bir çizgide yürür. Hayatlarına Dark Web’in gölgelerinde başlamalarının günümüze getirdiği tatsız bir nam da yok değildir.

Ancak kripto-paralar ve içsel yaratılışları güvenilir ve nihai olarak geri çevrilemez ve korsancılığa kapalı şekilde tasarlanmıştır. Dağıtıktırlar, halka açık kurcalanamaz bir işlem cüzdanına dayanırlar ve saydamdırlar.

Ancak sorun Blok-zincir teknolojisinde veya Bitcoin’de değil, bunların işlediği ekosistemden ve burada yer alan insanlardan faydalanan insanlardır. Dolayısıyla biraz sağduyu ve birkaç basit önlem güvenliği sağlamak için çoğu zaman yeterli olur.

Soğuk cüzdanlar

Dijital paraları güvende tutmanın en kusursuz yollarından birisi onu ortalıktan kaldırıp olası korsan saldırıların ve hırsızların pençelerinden koparmaktır. Donanım cüzdanları bunun cevabıdır.

Bir donanım cüzdanı esasen özel anahtarları ve dijital parayı İnternet’e bağlı olmayan fiziksel bir cihazda depolayan bir USB bellektir. Kayda değer miktarlardaki dijital parayı bunlarda saklamak iyi bir fikirdir.

Büyük miktarlardaki paraları halka açık İnternette, özellikle korsanların hedefinde olduğu borsalarda saklamak bir saldırıyı davet etmek anlamına gelir. Bir donanım cüzdanının tek sorunu hasar görebileceği veya kaybedileceğidir, ancak burada kontrol başkalarının elinde değil, sadece sizin elinizdedir.

\"12_11_02_01\"

Az harcayın

Alın terinizde kazandığınız paralarınızın hepsini bir donanım cüzdanında tutmanın başka bir eksisi de esasen bir kasa olması, dolayısıyla küçük işlemlerde dijital para harcamak istediğinizde bunun angarya hâline gelmesidir.

Dolayısıyla paralarınızın çoğunluğu bir soğuk depoda tutmanız makul olsa da kaybetmeyi göze alabileceğiniz küçük bir miktarı da çevrimiçi bir cüzdanda tutmanız akıllıcadır.

Tabii ki düzeninizi daha kusursuz hâle getirebilecek popüler donanım cüzdanlarıyla birlikte çalışabilen cüzdanları da kullanabilirsiniz.

Konu çevrimiçi cüzdan kullanımına geldiğinde en önemli kurallardan birisi özel anahtarınızı korumaya çalışmanızdır. Ancak büyük ve popüler borsa ve cüzdanların bazıları buna izin vermezler.

Araştırın

Yatırımınızı kaybetmekten kaçınabileceğiniz başka bir yol da yatırımlarınızı kötü yapmamaktır. Sürekli daha fazla yatırımcıyı kendine çekmeye çalışan yüzlerce yeni İPA her gün ortaya çıkar, ancak bunlar büyük bir çoğunluğu hileli, hatta sahtedir.

Bunun en iyi örneği kendini Bitcoin’e rakip pazarlayan, 350 milyon $’lık yatırım toplayan ancak sonunda bir saadet zinciri olduğu görülen OneCoin’dir.

Sağduyuya bağlı kalın

Her konuda olduğu gibi, özellikle parayı akıllıca kullanmak olduğunda sağduyuyu kullanıp temel şeyleri doğru yapmak önemlidir.

Kripto-para borsa platformu Coinbase’in güvenlik uzmanı Philip Martin şöyle diyor:

”Tüm kullanıcılarımızı çok daha sağlam güvenlik önlemi altına alacak birkaç temel ve ücretsiz adımı atmaları yönünde teşvik ediyoruz. Bir şifre yöneticisi kullanın, iki-etkenli doğrulama kullanın, e-posta adresinizin gelişmiş güvenlik protokollerini sonuna kadar kullanın.”

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. güvenlik, korsan saldırı, saadet zinciri, coinbase
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.