Turkiye ekonomisi bitcoin ile gelisebilir mi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
25.10. 2018 00:00  | 

Son zamanlarda oldukça fazla duyulan bir öneri haline geldi... Türk ekonomisi bitcoin gibi kripto paralara nasıl bakıyor? Bir yandan bu konuyla ilgili yatırımlar hala geride kalırken, diğer yandan da bitcoin gibi kripto paralara yeni bir yatırım gözüyle bakılıyor.

Diğer yandan sürekli sessizlik hakim bitcoin’de ve herkesin meraklı bakışları altında. Geçenlerde, çıkan haberlere göre bu en büyük dijital paranın volatilitesi gittikçe düşüyor deniliyordu. Bu durum, dijital paranın dibe yakın olduğunun işareti olabilir bile dendi. Sonuç olarak da Ekim ayında Bitcoin, aynı zamanında Ocak ve Şubat ayları ile karşılaştırıldığında yüzde beş oranında yükseldiği görüldü.

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone’a göre ise düşük volatilite piyasayı terk eden bir spekülasyon durumunda şu an ve sonunda da dibe doğru geçiş oluşturma süreci anlamına geliyor. Yüksek volatilite ise, çoğu kripto paranın kullanım durumlarını spekülasyon dışında herhangi bir şey için azaltan önemli bir faktörü durumundadır.

Bu konudaki çeşitli yorumlar da böyle bitmiyor; Londra’da Atlantic House Fund Management’ın yöneticilerinden biri olan ve piyasanın yönelmesini araştıran Charlie Morris ise yine buna benzer bir yorumla çıktı karşımıza. Morris, “Bu kripto para piyasasının sakin ve dengede olduğunu göstermez, dedi ve ekledi: bu durum, Morris’e göre aynı zamanda spekülatif ilginin de düşük olduğunu gösteriyor.

Yüksek volatiletinin sonu mu?

Kripto para işlemleri sunan Pluto’nun CEO’su Danial Daychopan da şu anki Bitcoin piyasasının nispeten istikrarlı bir şekilde ilerlediğini belirtti. Ayrıca, buna ek olarak da duygusal traderların maliyeti son çöküşten ve yüksek volatiliteden kurtulduğunu belirtti.

Diğer yandan, New Yorker dergisinin son Money Issue olarak piyasaya sunduğu dergisinde ise yine blockchain teknolojisi ve kripto paralar ele alındı. Bir yandan, bu birçok kişinin blockchain ya da kripto paralarla ilgili derin bir bilgi edinmesini sağladı ve dünyada büyük bir otorite olan bu derginin konuyu altı sayfalık bir makaleyle ele alması bu konuda piyasayı da etkileyeceği düşünüldü. Ancak, makalede blockchain teknolojisinin ne kadar karışık olduğundan ve aslında birçok kripto paranın bir işlem olarak kullanılması için oldukça zor bir teknolojik alt yapı gerektiğinden bahsediyordu.

Elbette, bu tür bir teknolojinin zorluğu birçok kişiyi de bu paralara yaklaştırmaktan çekindiriyor. Nedeni ise olayın komplike doğası. Bunun sonunda da ne olacağı elbette bilinmiyor. Sanki, piyasa hala birkaç programcının ve bu konuyu anlayan yatırımcının elinde gibi. Kısacası, bizlerin adlandırdığı büyük rakamlarda insanlara, topluma bir türlü ulaşamıyor. Hatta Nick Paumgarten’ın makalesinde bitcoin’deki düşüşün nedeninin blockchain teknolojisinin aşırı karışıklığı ve bununla birlikte gelen güvenilmezlik trendi olduğunu da söylüyordu.

Her şey bir yana, Türk broker siteleri de olaya farklı açılardan yaklaştılar. Her ne kadar bunun bir yatırım aracı olarak öne çıkarmaya çalışsalar da Türk halkındaki teknoloji korkusu kripto paralara dokunmamayla sonuçlanıyor. Qiwi ya da e cüzdan gibi birçok opsiyon da varken birisinin belki de herkese ders vermesi gerekiyor ama bu kadar karışık ve sadeleşmemiş bir teknolojiyi de anlatmak oldukça zor. Hatta, Paumgarten’ın makalesinde bu teknolojiyi anlayabilmek için hem matematikçi hem de algoritmacı olunması gerektiği bir vurgulanıyor.

Elbette, bu kadar karışık bir şeyin sonunda da kimsenin anlamadığı bir volatilite ve sürekli değişen piyasa var. Bu konuyu kolaylaştırmanın bir yolu olduğunu söyleyen Türkler ise elbette daha pratik bir fikirle gelecektir. Bu ne zaman olur bilinmez ama belki de krizden çıkış noktası olarak lanse edilirse hedefler daha mümkün olur.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, türk broker siteleri, qiwi ne demek, volatilite, yatırım
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.