Tum korsanlar kotu degildir - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
05.11. 2017 00:00  | 

Dostlarınızı yakın, düşmanlarınızı daha yakın tutmanız söylenir. Bunun özellikle söz konusu yeni platformlar olduğunda Blok-zincir teknolojisi için doğru olduğu görülebilir. Son Bitcoin çatalı Bitcoin Gold piyasaya sürüldüğü daha ilk gün bir DDoS saldırısına kurban oldu.

Resmi Bitcoin Gold Twitter hesabına göre platform alt-para işleve kavuşmak üzereyken dakikada 10 milyon istekle yoğun bir istek ateşine tutuldu. Bu kadar büyük bir hacmin karşısında site piyasaya sürülme gününün çoğunda çökük kaldı ve tekrar tamamıyla işler hâle gelmesi iki gün sürdü.

Bu haber 2017’nin ikinci çeyreğinde kayda değer miktarlarda kripto-paraların çalındığı ve iyi niyetli bilgisayar korsanlarının imdada yetiştiği diğer korsan saldırıları anımsattı.

DDoS çözümü olarak Blok-zincir

Bitcoin Gold’un sıkıntısı bir sitenin veriyi idare etme ve işleme yetisi olan bant genişliğiydi. Dakikada 10 milyon istekle Bitcoin Gold sitesi istekleri işleyebilecek bant genişliğine sahip değildi.

Blok-zincirin sunduğu dağıtıklık bant genişliğinden gelir sağlaması ve toplanması için bir yol yaratıyor. Eninde sonunda çoğu internet kullanıcısı her ay ödedikleri bant genişliğinin sadece bir kısmını kullanıyor. Blok-zincirle bu bant genişliği toplanabilir ve DDoS koruması isteyen şirketlere satılabilir. Korsancılık uzmanı Daan Pepijn’e göre:

”Bir DDoS saldırısı esnasında bu artık bant genişliğinden (kötü korsanların kontrolünü aldığı) zombi makinalardan gelen kötü trafiğinin yönünü değiştirip emmek için faydalanılır. Bir bilgisayara, yüksek geniş-bant bağlantıya ve artık bant genişliğine sahip herkes fazla bant genişliğini küresel ve yerel DDoS hafifletme uçlarına katkıda bulunmak üzere kiralayabilir.”

\"05_11_05_01\"

Bant genişliği ihtiyaçlarını dağıtıklaştırarak ve artığı birleştirerek teknoloji şirketlerin gelecekteki saldırılara karşı koruma sağlamak için kaynaklarını verimli şekilde birleştirmesine izin verir. Blok-zincir teknolojisinin sağladığı çözümler olmadan Bitcoin Gold’a yapılan gibi saldırılar her zaman bir kapanmayla sonuçlanacak.

İyileri teşvik etmek

Blok-zincir ayrıca platformları kötü korsanlardan korumak isteyen iyi niyetli korsanları teşvik etmek için kullanılıyor. Hata ödülü şeklinde teşvikler sunarak şirketler düşmanlarını kendi saflarına katmayı ve tüm olası zayıflıkların bulunduğu, istismar edildiği ve yamalandığı bir sistem üretmeyi hedefliyor.

Örneğin dijital para Dash yakınlarda yaklaşık 60,000 iyi niyetli korsandan oluşan bir grubu kendi Blok-zincir platformunu olası her şekilde parçalayarak hataları araması için kullandı. Bu süreç kripto-para için çok daha güvenli bir Blok-zincir sistemiyle sonuçlandı.

Diğer kripto-para platformları da bu “iyi” korsanları kendilerini kötü olanlardan korumak için işe almak istiyor. İyi niyetli korsanlar teknoloji sağlayıcılarınca dağıtık Blok-zincir platformları aracılığıyla hataların peşine düşmesi için sık sık teşvik ediliyor. Daan Pepijn şöyle diyor:

”Bugcrowd’a göre işletmeler 2017’nin başından şimdiye kadar 6 milyon $ ödediler ki bu şimdiden 2016’daki toplam rakamdan yüzde 211 artış demek oluyor. Bu etik korsancılık için bir ekosistemin potansiyelinin önemini gösteriyor.”

İyi niyetli korsanları teşvik ederek kripto-para platformları kullanıcılarını hırsızlıktan ve kendilerini rezalet ve dev kayıplardan koruyor. Diğer endüstrilerde de olduğu gibi Blok-zincir teknolojisi böyle bir korumanın temeli gibi görünüyor. İyi niyetli gruplar ve DDoS koruması arasında Blok-zincir teknolojisi birkaç yıl bile önce düşünülemez olan korsanlık eylemlerine çözümler üretiyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. kripto-para, korsan saldırı, dash, blok-zincir
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.