Tether hakkindaki endiseler - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
19.11. 2017 00:00  | 

Tether her zaman tartışmaya açık bir jeton oldu. Ancak Tether arzındaki ani artış bunun genel kripto-para patlamasındaki sebeplerden biri olup olmadığı yönündeki endişelere sebep oldu.

Tether nedir?

Şirketin internet sitesine göre Tether değeri Amerikan Doları gibi ulusal paraların değerine demirlenen veya bağlanan bir kripto-paradır. Tether.to iki dünyanın en iyilerini, stabil bir para değerini ve Blok-zincir teknolojisinin faydalarını birleştirdiğini iddia ediyor. Dolaşımdaki her tetherin Şirketin rezervinde tuttuğu bir dolarca arka çıkılması gerekiyor.

Arz: Bir yılda +%10000, Kasım’da +%43

Genel Tether arzı 2017’de hızlı bir artış yaşadı. Her tetherin fiyatı Dolar veya Euro’ya bağlandığı için genel piyasa değeri altında yatan Tether arzını yansıtıyor. Tether’in toplam piyasa değeri Kasım 2016’daki 6,9 milyon $’dan şu anki 645 milyon $’a adeta uçtu. Bu, arzın geçen yıla göre 100 kat arttığı anlamına geliyor.

Bu artışın belirgin bir kısmı Kasım 2017’nin 15 günü içerisinde gerçekleşti – bu sürede arzı/piyasa değeri 200 milyon $ arttı. Her Tether’e bir itibari para rezerviyle arka çıkılması gerektiği için Tether şirketinin geçen yıl bilanço tablosunu nasıl bu kadar genişletmeyi başarabildiği yönünde sorular ortaya çıkıyor.

\"19_11_03_01\"

Şeffaflık sayfası o kadar da şeffaf değil

Tether.to’nun şirketin yakın gerçek zamandaki bilanço tablosunu temsil ettiğini iddia eden bir saydamlık sayfası var. Ayrıca şirketin rezervlerinin düzenli denetlemelere tabi olduğunu iddia ediyor. Pek çok eleştirinin ardında Tether.to 15 Eylül 2017 itibariyle Şirketin tuttuğu nakit için sınırlı bulgular (denetleme değil) aramak için danışman olarak işe alınan Freidman LLP’nin bir notunu yayınladı. Ancak Tether arzı 17 Eylül’den sonra muazzam şekilde arttığı için Tether.to’nun tuttuğu varlıklarla ilgili endişeler tekrar dile getirildi.

Willy ve Markus botları

Var olmayan paranın alım-satımda kullanımı fiyatları uçmasına sebep olabilir. 2013’teki ani artışın sebebinin gerçek para harcamadan belirli aralıkla Bitcoin alan Willy ve Markus adındaki iki bot olduğu iddia ediliyor. Mt.Gox’ın çöküşü ve Bitcoin fiyatındaki çöküşün aşılması yıllar sürdü. Helikopter parası enflasyonu fişekleyen belgelenmiş bir etkidir.

Son aydaki Tether arzının artışının (200 milyon $) değeri Bitcoin’in ticaret hacminin (5 milyar $) yanında solda sıfır kalsa da Tether hakkındaki herhangi bir korku tüm kripto-para eko-sistemini etkileyebilir. İnsanların Tetherlerini bozdurmaya çalışmasına veya onları borsalara boşaltmasına yol açabilir. Sosyal medya Tether’in stabilitesi hakkındaki endişelerle dolu, hatta bir kullanıcı Tether’in banka hesaplarında yeterince para tuttuğunu kanıtlayabilecek olana bir ödül vereceğini açıkladı.

Gerekli – saydamlık ve denetim

Tether.to’nun yapması gereken kripto-para topluluğunu bilanço tablolarının doğruluğunu konusunda güvence vermek. Bu güvenilir bir acente tarafından gerçekleştirilen tam bir denetlemeyle sağlanabilir. Ayrıca varlıkları hakkında saydam olmaları gerekiyor – kasa mevcudunun tam olarak nerede tutulduğu ve bankacılarının kim olduğu konusunda. Son olarak Şirket’in yasal şart ve koşulları Tetherlerin bedelinin geri alınması yönündeki tüm sorumluluğu reddetmemeli.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. tether, usdt, mt.gox
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.