Teoride basit gercekte cok karisik - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
26.11. 2017 00:00  | 

Düzenleyiciler, endişe kaynağı olacak kadar büyüyen kripto-paralar konusunda bir ortak görüşe varma, onlara ayak uydurma ve onunla işler bir ilişki kurmakta zorlanıyor. Fikrin kendisi basit olsa da dijital paranın anonim doğası bunun uygulanması oldukça zorlaştırıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki düzenleyiciler henüz tutarlı bir yaklaşıma karar verebilmiş değiller. Bazıları tıpkı Çin gibi umdukları kadar etkin olmayan yasak uygulama yolunu ediniyor. İsviçre gibi diğerleriyse dijital paraları benimseyerek daha fazla Blok-zincir kurucusunu çekmeyi umuyor.

İşte tam da bu yüzden düzenleyiciler büyük bir gri çözümsüzlük alanının tam ortasında debeleniyor.

Teoride basit

Kripto-paraları düzenlemek teoride oldukça basit olmalı. Sonuçta hiçbir kayıt bırakmadan aktarılabilecek olan itibari paranın aksine kripto-paralar dijital bir iz bırakır. Bu iz bir banka aktarımını takip etmek kadar kolay değildir, ancak imkânsız da değildir.

Profesör Andrei Kirilenko kripto-paraların doğaları gereği dahili bir raporlama sistemine sahip olduğunu, ancak bireylerin bazen kimliklerini çeşitli şekillerde sakladığına inanıyor.

Kirilenko ayrıca dijital para işlemlerinin saydamlığı mecbur bırakan şekilde düzenlendiği takdirde kripto-paraların düzenlenmesinin ve takip edilmesinin banka aktarımlarından daha zor olmayacağına inanıyor. Tabii ki kullanıcıların böyle bir düzenlemeyi sessiz sedasız kabul etmesi oldukça ihtimal dışı.

\"26_11_02_01\"

Ayak uydurma zorluğu

Kirilenko 2008 finansal krizinin dijital paraların yükselişi için mükemmel bir ortam yarattığını sözlerine ekledi. Toplu yetenek göçü, önceki sistemlerin başarısızlığı ve hesaplama gücünün karşılanabilir olmasının yanında hızlı teknolojik gelişme finansal teknolojiye büyümesi için alan verildiği anlamına geliyordu.

Ancak bu büyüme o kadar hızlı oldu ki düzenleyiciler evirilen kripto-para alanına ayak uyduramıyor. Ancak Dr. Co-Pierre Georg düzenleyicilerin ayak uydurabileceği bir vakit geleceğine inanıyor.

”Bu, düzenlemelerinin pazarlık edilemez olacağı kadar kapsamlı kullanımlarının an meselesi olduğu anlamına geliyor.”

Bu ayak uydurma mücadelesi kripto-paraların emsalsiz olmasıyla geniş kapsamlı sorunlar yaratmasıyla birlikte karşımıza çıkıyor.

Önceliği azaltıldı

Dünyanın pek çok kısmında ve küresel kripto-para ekosisteminin pek çok mensubunda meşruiyet ekleyecek bir çeşit düzenleme görme isteği var. Ancak düzenlemenin arkasındaki gücün önceliği pek çok alanda azaltıldı, çünkü düzenleme için gerekli kaynaklar mükellefler için düzenlemenin gerekçelendirilmesini gerektiriyor ve sıklıkla daha baskılayıcı sorunlar da yok değildir. Durum böyleyken kripto-paralar genellikle duruma göre değerlendiriliyor.

Kripto-paraların nasıl idare edileceğini belirleyen önde gelen bir kanun, yargı veya emsal yok; bu yüzden düzenleyiciler denemeye başvurmak zorunda kalıyor. Kirilenko şöyle diyor:

”Kripto-paraların düzenlenmesinin çok yönü var. Diyelim ki ben bir düzenleyiciyim. Neyi düzenliyorum? Göz ardı edilen bu soruna dokunmanın farklı yolları var, düzenlemenin farklı parçaları var. Eğer birinin ardına düşecekseniz gerek bazılarının gerek tamamının, ana yetkinizin ne olacağını bilmeniz gerekir.”

Geleceği parlak uzun yol

Düzenleme dağıtık Bitcoin topluluğunda pis bir kelime gibi görünebilir, ancak akıllı düzenleme kabulü arttıracaktır. 2015’te ABD’de sadece 802 kişinin Bitcoin için vergi ödemiş olması, artık vergi hilelerini yakalamaya çalışan bir şirket olan Chainalysis’i kullanan IRS’i harekete geçirdi. Vergi idarelerinin kendi paylarını istemesi bile düzenlemeleri kaçınılmaz kılıyor. Uygun düzenleme ve vergilendirme Bitcoin’i mevcut para sistemleriyle aynı kefeye koyacak ve ana-akım finans oyuncularını yatırım yapma yönünde teşvik edecek.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, çin, isviçre, düzenleme
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.