Secim sizin bitcoinlerin tumu veya yeni zelanda - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
11.12. 2017 00:00  | 

Bitcoin’in gitgide büyümesiyle insanlar diğer piyasalara, şirketlere, kişilere, hatta ülkelere kıyasla ne durumda bulunduğunu ölçmeye çalışıyor. Şu anki hâliyle Bitcoin’in değeri Yeni Zelanda’nın GSMH’nden daha fazla ediyor.

Tabii ki bu kulağa tehlikeli şekilde dev bir varlık gibi gelmesine sebep olabilir, ayrıca bir balon patlama noktasına yaklaşıyormuş gibi de; ancak İngiltere Kraliçesi’nden, Warren Buffet’e ve Bill Gates’e olan tüm bu kıyaslamalarla birlikte piyasa durumuna bakmak daha önemli.

Bitcoin’le pek çok ürün alabileceğiniz gibi küresel ölçekteki değeriyle çok daha fazlası da alınabilir. Ancak bu dijital paranın alım gücüne rağmen büyük bir piyasa okyanusundaki küçük bir balıktan hâlâ pek farkı yok.

Bitcoin’lerin toplamı size ne alabilir?

Eğer bir anda kendinizi var olan tüm Bitcoin’lerin sahibi olarak bulursanız ilk durağınız kendi özel adanız olmalı. Ancak bir kum yığını yerine GSMH’si 185 milyar $ olan Yeni Zelanda’yı neden almayasınız?

Ayrıca Katar, Kuveyt veya Macaristan’ı da şöyle bir düşünebilirsiniz.

İşletmeler kulağınıza daha mı makul geliyor? Öyleyse her ne kadar ironik olsa da bankacılık sektörüne girebilir ve Goldman Sachs ile UBS’i satın alabilirsiniz. UBS Group AG’nin piyasa değeri 67 milyar $ civarındayken Goldman Sachs Group Inc’ninki 97 milyar $ civarında. Bu rakamları topladığınızda bile Bitcoin’inki kadar etmiyor.

Seyahat yeni elde ettiğiniz ününüz için önemli olacaktır, öyleyse Boeing’i niye almayasınız? Havacılık şirketi, yüzyıldan fazla alanında önde gelmesinin sayesinde 162 milyar $’lık piyasa değerine sahip. Bitcoin’inki bundan daha fazla ve daha ortaya çıkalı on yıl bile olmadı.

Belki de Dünya’nın bu hâli sizi endişelendiriyordur ve bu yüzden askeri donanım istiyorsunuzdur, öyleyse 14 uçak taşıyıcıya göz dikebilirsiniz. ABD Donanmasına Mayıs ayında teslim edilen nükleer güçlü süper-taşıyıcıların yeni bir sınıfının ilki olan USS Gerald R. Ford’un maliyeti yaklaşık 13 milyar $.

Süper zengin Warren Buffet, Bill Gates, hatta Kraliçe II. Elizabeth’in olduğu bir ortamdaki en zengin kişi olma ihtimaliniz de var. Gates ve Buffet kişi başı yaklaşık 90 milyar $ ederken Kraliçe’ninki yaklaşık 383 milyon $’da kalıyor.

\"10_12_04_01\"

Etkileyici, ama anlamsız

Tüm bu kıyaslamalar Bitcoin’in değeri ve alım gücü olduğunu gerçekten de gösteriyor. Çoğu kişi bu yeni ortaya çıkan paranın kendi haddinden büyüdüğünün işareti olarak görebilse de durum gerçekte bu değil.

Mesken emlak piyasasını kaç adet uçak taşıma gemisi alabileceğinizle kıyaslamak gülünç ve mantıksızdır. Bunun sebebi emlak piyasasının çökebilecek, hatta patlayabilecek bir yapıya sahip dev bir piyasa olmasıdır.

Buffet gibi kişilerin hissettiğinin aksine Bitcoin patlamak için çok küçüktür. Buffet Ekim başında verdiği bir konuşmada Bitcoin’in “gerçek bir balon” olduğunu iddia etmişti.

”İnsanlar büyük fiyat hareketlerinden ve Wall Street’in yer edinmesinden heyecanlanıyor. Değer üreten bir varlık olmadığı için Bitcoin’e değer biçemezsiniz.”

Ünlü yatırımcı gurusu ve Rogers International Commodity Index’in kurucusu Jim Rogers Bitcoin’in bir balon gibi “göründüğü ve koktuğu” yönündeki fikrini ifade etti.

Teknik açıdan güvenilir bir “koku testi” aracılığıyla Rogers Bitcoin’in bir balon olduğunu belirtti. Aslında yatırım gurusu şöyle söylemişti:

”Tarih boyunca gördüğüm tüm balonlar gibi görünüyor ve kokuyor”

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, bill gates, kraliçe elizabeth, warren buffet, jim rogers, yeni zelanda
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.