Nice yillara bitcoin - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
05.11. 2017 00:00  | 

Satoshi Nakamoto’nun eşler-arası dijital para sistemini piyasaya sürdüğü 31 Ekim’in yıl dönümünde Dünya’nın en büyük piyasa değerine sahip kripto-parası 9.yaşına girdi. Varlığın dokuzuncu yılında 7000 $ sınırını geride bırakarak rekor seviyelere ulaşan kripto-para devinin yaşamındaki kilit tarihlere şöyle bir göz atalım:

2008

31 Ekim 2008

Satoshi Nakamoto Bitcoin’i tanımlayan beyaz bülteni yayınladı. Bu isim kripto-paranın bir uygulamadaki amacını belirtmesi için “bit” ve “coin” kelimelerinin birleştirilmesiyle oluştu.

Satoshi Nakamoto

Çeşitli derin araştırma ve aramalara rağmen bugüne dek Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto bulunamadı.

\"05_11_01_01\"

2009 – Madencilik başladı

Bitcoin 2009’da açık kaynak kodlu bir yazılım olarak yayınlanıp finans dünyasını ve işlem işlemeyi sonsuza dek değiştirecek yola çıkmıştı. Bitcoin madenciliği 2009’da başladı.

2010 – 0.5 $/BTC

Kasım 2010’da Bitcoin piyasa değeri toplamda 1 milyon $’ı aştı. Bitcoin sirkülasyonu bu noktaya kadar yavaş ama emin adımlarla büyüyordu, ancak 2010’daki yaşadığı kayda değer bir artış BTC değerini 0.50$/BTC’a kadar yükseltti.

2011

Dolar paritesi

Fiyattaki kademeli değişim 2011’de de devam etti ve Şubat 2011’de Bitcoin Amerikan Doları paritesine ilk kez erişerek 1 $ değerini gördü. Bu yenilikçi para sisteminin tarihindeki önemli bir kilometre taşıydı. Bunun yanında aynı yılın Haziran’ında Bitcoin fiyatı adet başına 31 $’a ve toplam piyasa değeri 206 milyon $’a uçtu.

2013

BTC Amerikan Merkez Bankası’nın ilgisini çekiyor

Mart 2013’te Bitcoin 1 milyar $’lık piyasa değerine ulaşarak daha fazla büyüme yaşadı. Özellikle yasal ve düzenleyici makamlar yıl sonunda büyüyen paraya ilgisini yöneltti.

Örneğin Kasım 2013’te Amerikan Senatosu Bitcoin hakkındaki ilk toplantısını yaptı ve fiyatı 700 $’ın üstüne yükseldi. Aynı zamanda zamanın Amerikan Merkez Bankası başkanı Ben Bernanke “özellikle yenilikler daha hızlı, güvenli ve verimli bir ödeme sistemi sunarsa uzun-vadeli umut taşıyabileceği” yorumunu yaptı.

2014

Artan kabul

2014’te Bitcoin’in küresel şirketlerin çeşitli operasyonlarında kabulü hızla artıyordu – mesela Aralık 2014’te Paypal, Microsoft ve Dell Bitcoin kabul ediyordu. Özellikle 2014 İngiliz vergilendirme makamı olan İngiltere Gelir ve Gümrük İdaresi (HMRC) Bitcoin’i varlık veya özel para olarak sınıflandırdı ve Bitcoin madenciliğinin veya alım-satımının KDV’ye tabi olmayacağını duyurdu. Bu büyük kilometre taşı Britanya’nın o zamanki kripto-para yanlısı duruşunu gösteriyordu.

Ekim 2014’te TeraExchange ilk Bitcoin türev işleminin düzenlenmiş bir borsada gerçekleştiğini halka açıkladı, bu da kripto-para alanındaki kurumsal yatırımcıların daha fazla ilgisini topladı.

2015

Dünya çapında kabul

Şubat 2015’te Dünya üzerindeki 100,000’den fazla işletme Bitcoin’i kabul ediyordu. 2015’te Bitcoin’in yatırım amacıyla kullanımı da arttı. Özellikle New York Borsası Coinbase’in Bitcoin borsa gelişimi yönündeki 75 milyon $’lık fonlama turuna azınlık yatırımcısı olarak katıldı.

\"05_11_01_02\"

2017

Fiyat ve hacim patlaması

Kripto-para alanının büyüyen hareketiyle genel Bitcoin alım-satım hacmi 2017’de yükseldi, bu da geçen yıla göre değerini %750 arttırdı. Bu yılın yayınlanan İPA’ların sayısında hızlı bir artış oldu ve bunun üzerine Blok-zincir teknolojisi dünyanın dört bir yanında kayda değer ilgi ve yatırımı üzerinde topladı.

Gitgide daha fazla işletme Bitcoin’i kabul ediyor ve borsalar Bitcoin alım-satımı yapmak isteyen sıradan yatırımcıların hizmetine açık durumda. Buna ek olarak Cambridge Üniversitesi’nin yaptığı bir araştırma 2017’de çoğunluğu Bitcoin kullanımı için olmak üzere 2.9 ile 5.8 milyon arasındaki tekil kullanıcının kripto-para cüzdanı kullandığını gösterdi.

Sert çatallanma

2017 kapasiteyi arttırmak ve kripto-para fonksiyonelliğini geliştirmek için tasarlanan ilk Bitcoin sert çatallanmasının da yılıydı. 1 Ağustos 2017’de Bitcoin iki ayrı dijital paraya ayrıldı: Klasik Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH). Bunu takiben eden ikinci sert çatallanma Bitcoin Gold geçtiğimiz günlerde gerçekleşti, üçüncü çatallanmanın ise bu ay gerçekleşmesi bekleniyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, satoshi nakamoto, tarih
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.