Kurumsal yatirimcilar yakinda bitcoini kabul edecek - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
19.11. 2017 00:00  | 

Bir konferansta milyarder sermaye yatırım fonu efsanesi ve eski Fortress yöneticisi Mike Novogratz kurumsal yatırımcıların Bitcoin’i kabul etmek üzere olduğunu belirtti.

Şundan da söz etti:

”Bu kadar kolay olduğunda Bitcoin veya Ethereum fiyatı çok daha yukarıya çıkacak. Ve bu insanların düşündüğünden çok daha yakın. Bu alanın kurumsallaşması geliyor. Oldukça hızlı geliyor.”

Novogratz’ın Bitcoin fiyat hedefi

Fonlarını ve sermayesini geleneksel finans sektöründen kripto-para piyasasına geçtiğimiz ay geçiren Novogratz Bitcoin için orta-vadeli fiyat hedefinin 10000 $ olduğunu belirtti.

Novogratz’ın fiyat hedefinin temelinin doğruluğu, aralarında Facebook gibi iletişim ağlarının büyüme oranını ölçmek ve kurumsal yatırımcıların ve perakendecilerin kripto-para piyasasına giriş ihtimalini ölçmekte faydalanılan geniş kabul gören bir metrik olarak Metcalfe Kanunu da içeren bir dizi indikatörle ortaya koyuldu.

Geçtiğimiz hafta ağırlıklı olarak SegWit2x sert çatallanmasının ani iptali ve bunun beklenmedik kazananı Bitcoin Cash’in popülaritesindeki artışla Bitcoin fiyatı oldukça değişkendi.

Ancak Bitcoin fiyatı CME Group’un bir Bitcoin vadeli işlem borsasını piyasaya sürmesini ve Wall Street yatırım fonları, yatırım firmaları ve borsalarının büyük ölçekli yatırımcılara daha fazla likidite sağlamak için Bitcoin etrafına inşa ettikleri altyapıdan kaynaklanan iyimserlik sebebiyle toparlanma eğiliminde görülüyor.

14 Kasım’da Multicoin Capital Managing ortağı Kyle Samani 30 milyar $ fona sahip kurumsal bir yatırımcıyla görüştüğünü açıkladı. Yatırımcı, şirketin içindeki fon yöneticilerinin minimum değeri 300 milyon $ olan çek basımıyla kısıtlandığını belirtti. Samani şöyle dedi:

”Daha fazlası. Daha yeni kurumsal bir yöneticiyle tanıştım. 30 milyar $ fon. En küçük çek boyutu 300 milyon $. Mevut kripto payı: 0$. Zirveye yakın bile değiliz.”

Daha önce, hatta 2017 başlarında, piyasa olgunlaşmamış olduğu ve likidite sınırlı olduğu için kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e milyonlarca dolar ayırması mümkün değildi. 2017 Ocak’ında Bitcoin’in piyasa değeri sadece 15 milyar $’dı. Piyasa özünde kurumsal yatırımcılar ve büyük ölçekli yatırım fonlarının bel bağlayacağı kadar büyük ve olgu değildi.

Son 10 ayda Bitcoin’in piyasa değeri günlük ticaret hacmi 4 milyar $ artarak 110 milyara ulaştı. Hâliyle Bitcoin yeryüzündeki en likit hisse olan Apple’dan daha likit hâle geldi.

\"19_11_04_01\"

2018: Bitcoin’in ana-akım kabulünü bekleyin

Eski Goldman Sachs başkan yardımcısının kurduğu kripto-para odaklı bir yatırım fonu olan BlockTower Capital’ın eş-kurucusu ve CIO’su Ari Paul “işler bir dahaki yıl garipleşecek” diyerek geleneksel finans endüstrisinin ve kurumsal yatırımcıların katlanarak artan miktarda Bitcoin’e ilgisinin arttığını belirtti.

Samani’nin açıkladığı üzere kurumsal yatırımcılar Bitcoin alım-satımına katılacak ve Bitcoin piyasasına kısa vadede onlarca milyar dolarla girecek. Dolayısıyla Novogratz gibi yatırımcılar Bitcoin fiyatının kolaylıkla 10000 $ sınırı gelecek aylarda geçmesini ve 2018’in sonlarında yeni rekor seviyelere ulaşmasını bekliyor.

2016’dan beri Bitcoin başarılı şekilde dirençli ve yaygın şekilde kabul edilen bir değer saklama aracına dönüştü. Kurumsal yatırımcıların piyasada yer alması ve Bitcoin’in likiditesinin daha da artmasıyla Bitcoin değeri ortadan uzun vadede emsalsiz bir oranda yükselmesi kaçınılmaz görünüyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. kabul, bitcoin, wall street, bitcoin cash, segwit2x
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.