Kripto paralardaki dusus neye bagli - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
27.11. 2018 00:00  | 

Kripto paralara olan ilgili artıyor ama bir yandan da ilgi artarken düşüş de devam ediyor. Peki bu neden oluyor ve nasıl oluyor? Birçok analiste göre tüm bunlar geçici birçoğuna göre ise her zaman büyük bir yükseliş için hazırlanıyor.

Bitcoin kripto paraların en önemlisi ve uzun süredir aşırı olumsuz ve negatif bir fiyat baskısının altında seyrediyor ve diğer yandan da Bitcoin Cash hard forku sonrasında meydana gelen gerilimlerle ilk önce 6.000 dolar seviyesinde gördüğü ve çok olan güçlü destek noktasından çıkmıştır hemen sonrasında da 5.000 ve 4.400 dolar bandındaki destek alanlarında çok daha aşağı doğru kırılma yaşamaya başlamıştı. Elbette, bu durum birçok uzmanı ve bitcoin ve kripto para yatırımcısını rahatsız etmeye başladı.

Bloomberg web sitesi’nde geçen hafta sonu yayınlanan makalede bu konuyla ilgili açıklayıcı bilgiler vardır. Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone’un sözlerinden alıntıları herkes kullandı ve analist de Bitcoin’in volatilitesi ve spekülasyon nedeniyle değer kaybı yaşadığını belirtmesi konusuna dikkat çekildi ve herkesi de şüphe içinde bıraktı. McGlone şöyle diyor: “Bitcoin kripto para biriminde fiyatı çok fazla tetikleyen spekülasyon var ve bu durumda da spekülasyon piyasadan ayrılırken kripto para fiyatları da doğal olarak sürekli geriliyor.’’

Diğer yandan, McGlone, bu para biriminde görülen çok yüksek volatilite nedeniyle Bitcoin’in kullanım alanlarının da sınırlı kaldığını belirtti ve bu nedenle de kripto para birimlerinin de spekülatif değerleri dışında kalan kullanım alanlarının sürekli azaldığını belirtti. McGlone’a göre bu durum bitcoini gittikçe daha değersiz hale getiriyor.

Bitcoin ile ilgili bazı gerçekler

Belki de Bitcoin’e olan bu ilgisizlik bir anda fakat düşüşünden daha çok bu paranın hala dünya piyasasında çok fazla yer bulamamasından dolayı da olabilir bazı uzmanlara göre. Çünkü bitcoin, 2013 yılına kadar bitcoin aslında sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde etkindi. Bitcoinin piyasa ve marketti değerinin de 1 milyar dolara yaklaştığını gören yorumcular bu durumu balon bir artış olarak niteledi. Ancak, daha sonrasında, bu paranın her yerde olması ve farklı yerlerde de yatırım aracı olarak kullanılması bu trendde değişiklikler yarattı. Ancak, hala birçok uzmana göre bitcoin yeterince yayılmamış durumdaydı.

Sürekli hareket halinde

Daha sonralarında ise Nisan 2013 ayının başında, kripto paralardan bitcoin başına düşen fiyat 266 dolarken bir anda 50 dolara düşmüştü. Diğer yandan bu dönem sonrasında da bir anda100 dolara yükseldi ve umutları yeşertti ama elbette yatırımcılar için bu yeterli değildi. Sonrasında da tam olarak 2 haftada Haziran 2013\'ün tarihinin sonunda başlamıştı ve fiyat da giderek azaldı ve 70 doları görmüştü. Daha sonra ise iyileşmeye başladı ve iyi bir ivme gördü böylece de bitcoin/usd 1 Ekim\'de 140’a yükselmişti.

Ancak, bitcoin’in sonunda gördüğü birçok yükselme ve azalma sonucunda da bu kripto paranın volatilitesi bir türlü açıklanamadı. Birçok uzmana göre kripto paraların asıl ana yatırım aracı olarak kullanılması gerektiğini düşünüyor. Kısacası, büyük şirketlerin alım ve satımlarını bitcoin üzerinden yapmaları gerektiğini ve ancak bu şekilde bu paranın yükseliş göstereceğini düşünüyor.

Diğer yandan, bazı web sitelerinin de örneğin bahis sitelerinin de bu para birimini kullanması gerektiğini ve sanal dünyada desteklenmesi gerektiğini düşünülüyor. Elbette, bu paranın hala hak ettiği değeri görmemesinde güven unsuru da önde geliyor. Risk almayı seven yatırımcılar dışında kimse bu paralara elini sürmüyor ve bu durum da sürekli bir problem yaratıyor. Eğer güven olmazsa yatırım da yapılmıyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. kripto para, bitcoin, yatırım, düşüş, yükseliş
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binary Option Robot

Bu program sizin yerinize oynayabilir. :-) Tek yapmanız gereken kurmak, kayıt olmak ve para yatırmak. Ardından robot nasıl oynadığınızı öğreniyor ve sizin adınıza teklifler yapıp gerekli tıklamaları yapıyor.
Benim kısa önerim: Tam anlamıyla yeni başlayanlara bu aracı öneriyorum. Sadece bilgisayarı açıp yazılımın para kazanmasını takip ediyorsunuz.
Minimum yatırım: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.