Kripto paralarda etoro gelismesi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
22.08. 2018 00:00  | 

Son zamanlarda kripto para piyasası oldukça canlı, bir yandan qıwı ve qıwının gelişmiş, qıwı nedir gibi soruları çağrıştırırken diğer yandan yandex para ve ödemeleri konusunda da artan talepler ve Türk broker sitelerinin de bunlar üstünde durması bu tür teknolojik gelişmeler ve alanları oldukça hızlı bir şekilde gelişime açtı. Ama aslında neler olup bitiyor ve nelerden ne kadar haberdarız sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikle şunu bilmemiz gerekiyor, gerçekten de hem ikili opsiyon, hem de kripto paralar piyasalarında oldukça hızlı bir hareket var. Özellikle de kripto paralar konusunda herkes birçok farklı söylentiye kulak kabartıyor ama en önemlisi bu tür paralarlar online oyunların oynanabileceği üstüne oldu. Son zamanlarda ise bu konuyla ilgili büyük bir anlaşmaya imza atıldı.

eToro, Kripto para yatırımlarına da olanak tanıyan online yatırım platformu olarak biliniyor ve bu platform İngiltere Premier Lig’in 7 büyük kulübü ile ortaklık anlaşması imzaladı. Bu durumda da birçok analist ve uzman kripto paraların her geçen gün büyüdüğüne ve büyüyeceğine dair tahminler yürütmeye başladı. Bu ne demek: kısacası dünya çapında milyarlarca insan tarafından izlenen karşılaşmalara karşımıza gelen büyük kulüpler, eToro’nun sunduğu dijital para cüzdanı sayesinde küresel alanlarda oyuncu satın alırken bitcoin kullanabilir.

Ayrıca, bahis açmalarının ardından küresel transfer pazarından oyuncu satın almak için Bitcoin kullanıyor olabilir. Bu durum da elbette kripto para piyasasına yansıyor ve yükselmeler görülüyor.

eToro, 2006 yılında İsrail’de kuruldu. eToro küresel çapta sosyal ticaret ağı ve yatırım platformu olarak öne çıkıyor şimdi ise İngiltere’nin birinci futbol ligi olan Premier Lig‘de de büyük bir pazarlama sahası elde etti.

Hangi takımlar var

Aslında bu bir sponsorluk anlaşması ve bunun da bedelini Bitcoin ile ödedi eToro. Ortaklık yaptığı takımlar arasında ise Tottenham, Newcastle, Leicester City, Crystal Palace, Southampton, Cardiff City ve Brighton & Hove Albion gibi başarılı premier lig takımları yer almakta. Varılan anlaşma oyunculara, dijital haklara, biletlere, LED panolara ve röportaj arka planlarına erişimini de içeriyor.

eToro aynı zamanda bitcoin ?gibi kripto paraları en erken ve en hızlı benimseyen dijital şirketler arasında da sayılıyor. Bu nedenle de gücü çok büyük ve bitcoin gibi bir kripto paraya böyle bir fırsat vermesi de birçok analistin ve uzmanın bu durumu olumlu yorumlamasına neden oluyor diyebiliriz. eToro’nun 2017’nin başlarında XRP, Ether ve Litecoin’i de bünyesine eklediği bilinmekte. Bunun dışında ise daha sonra geçtiğimiz Mayıs ayında platforma bir cüzdan hizmetiyle birlikte Bitcoin Cash, Dash, Stellar, Ethereum Classic, NEO ve EOS’u dahil olmuştu. Tüm bu gelişmeler de bitcoin ve kripto para piyasasında olumlu karşılandı. En son da eToro kendi bünyesine IOTA’yı da ekleyerek bir ilke imza attı diyebiliriz. Şimdi herkes bir sonraki adımın ne olacağını merak ediyor.

Bunun dışında bu kripto para piyasasına olumlu yansıyan diğer bir gelişme ise Aplle’ın kurucu ortağı olan Steve Wozniak’ın bir kripto para start up şirketi olan Equi Capital ile birlikte çalışacağınız acıkması oldu. Bu haber bizlere CoinDesk tarafından ulaştı ve elbette kripto para piyasasına da bomba gibi düştü desek doğru olur.

Diğer yandan, Null Transaction’a konuşan Wozniak, kariyerinde ilk defa olmak üzere bir Blockchain şirketi ile çalışacağını açıkladı ve bu konuda da teknolojik gelişmeleri çok yakından incelediğini ve hayranlık duyduğunu açıkladı. Ayrıca, Wozniak, Apple’ın Blockchain ve kripto para alanındaki şirketleri çekmeyi hedefleyen düzenleyici bir ortam geliştirmek için çaba sarf eden Malta’ya kayıt yaptırabileceğini belirtti.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. yandex money para çekme, qıwı ne demek, türk broker siteleri, kripto paralar, bitcoin
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binary Option Robot

Bu program sizin yerinize oynayabilir. :-) Tek yapmanız gereken kurmak, kayıt olmak ve para yatırmak. Ardından robot nasıl oynadığınızı öğreniyor ve sizin adınıza teklifler yapıp gerekli tıklamaları yapıyor.
Benim kısa önerim: Tam anlamıyla yeni başlayanlara bu aracı öneriyorum. Sadece bilgisayarı açıp yazılımın para kazanmasını takip ediyorsunuz.
Minimum yatırım: $250
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.