Kripto paraların geleceginde ne var - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
14.01. 2018 00:00  | 

Kripto paralar bu yıl birçok yatırımcının ve traderın odağında oldu. Bir anda Bitcoin’in de patlamasıyla, normal para piyasalarına nazaran büyük bir çıkış yapan kripto para piyasaları birçok kişi için sürprizlerle doluydu. Her ne kadar son zamanlarda düşüş gösterse de kripto paralar birçok açıdan keşfedilmek için bekliyor.

Son zamanlarda görülen artış ve üstüne düşüşle, Bitcoin’in ardından çıkan altcoinlerden yenisi bile eklendi. Buna da Kucoin dendi. Kucoin’de aynı şekilde alınıp satılabiliyordu. Ama tüm bunlar olurken görülen sert düşüş birçok trader ve yatırımcı için değişikler yarattı.

Kripto paralarda bir yandan farklı fiyatlar, diğer yanda inişler ve çıkışlar mevcut. Birçok uzmana göre kripto para kazanımları şans işi, birçok kişi ise bunun traderlerın işinin olduğunu ve yatırımcıların bu piyasalardan uzak durması gerektiğini söylüyor. Diğer yandan, kripto paralarla ilgili gelecek tahminleri de farklılaşıyor ve uzun dönemde yükselişte olabilecekleri ama kısa dönemde bol iniş çıkışlı bir eğilim izleyecekleri görülüyor. Diğer yandan, Bitcoin ya da Ripple gibi kripto para birimlerinin de ancak teknoloji geliştikçe ve geleceğin dünyasına ait birimler olduğu ileri sürülüyor. Toplamda 1,429 adet kripto para biriminin olduğu biliniyor ve bu para birimlerinin oluşturduğu piyasasının hacmi de yatırımcılar ve traderlar için önem teşkil ediyor.

Kripto para piyasasında daralma eğilimi

Birçok ülke Bitcoin gibi bir para biriminin yükselmesiyle bu para birimini emtia olarak ya da para birimi olarak ele alıp almayacaklarını açıkladı. Bir yanda da bu kripto para birimlerinin inişlerine ve çıkışlarına neden oldu. Kripto paraların internet üzerinden kullanılması ve herhangi bir otoriteye bağlı olmaması da bu inişleri ve çıkışları destekliyor. Her ülke kendine göre bir düzenleme getirirken, bu düzenlemeler de kripto paraları çok etkiledi ve kripto para birimleri sert düşüşlere maruz kaldı. Bu arada bu piyasa da %3.03 oranında bir daralma görüldü. Bu daralma sonucunda kripto para piyasasının toplam hacmi 22 milyar dolay azaldı ve 725 milyar dolar oldu. Bu paralar arasında en popüler ve belirleyici birim olan Bitcoin ise % 2.03 oranında azaldı. Bunlar arasında tek yükseliş gösteren para ise Ethereum ve o da % 3.73 oranında artış gördü.

Yatırımcıların da birçok alanda kafasını karıştıran kripto paralar, genellikle traderlar için olumlu bir seçenek olarak görülüyor. Tüm eğilimleri ve farklılaşan fiyatları yakından takip edilmesi gereken bir alan olan kripto para piyasasının inişleri ve çıkışları da birçok websitesinde de temsil ediliyor.

Kripto para borsası

Kripto para piyasasının daralmasının sonucunda kripto para borsası da hacim olarak küçüldü. Ama bunun sonucunda yatırımcı ya da traderlar ne yaptı? Öncelikle, büyük bir geri çekilme görülmedi ama ilerleyen günlerde bu geri çekilmenin şiddetli bir şekilde tecrübe edileceği bekleniyor. Diğer yandan, birçok uzman da Bitcoin para üretimine de bakılması gerektiğini savunuyor. Hepsi birlikte değerlendirilince de farklı senaryolar ortaya çıkıyor. Son zamanlarda çıkan haberlere göre Rusya’da bazı yatırımcıların kripto para üretimi için kullanılan elektrik santrali satın aldığı biliniyor. Bu tür haberlerle de sürekli eğilim değiştiren kripto para piyasaları ve borsası hala kaygan ve güvenilmez olmaya devam ediyor.

Herkesin hala anlık piyasa verilerini takip ettiği bu alan, sürekli değişim göstermeye devam edecek. Ancak, güçlü para birimlerinin karşısında durabilecek bir para birimi yaratma çabaları da bu tür sanal paraların eğilimlerini artıracak ve farklılaştıracaktır. Dolar ve Euro gibi güçlü para birimlerinin karşısına çıkana kadar oldukça fazla şekil değiştirebilecek bir para birimi olması beklenen kripto para piyasası birçok yeniliğe de gebe görünüyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. kripto para, piyasa, borsa, bitcoin, altcoin
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.