Kripto paraların düsüsü devam edecek mi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
15.03. 2018 00:00  | 

Kripto paralarla ilgili tartışmalar bitmek bilmiyor. Bir yandan hızla yayılan ve değerlenen kripto paralar o kadar hassas bir alanda duruyor ki en ufak açıklamalarla düşüşe geçebiliyor. Bundan önce IMF Başkanı Lagarde’ın kripto paraların olumlu ve olumsuz yanlarını anlattığı yazısında söylediği birkaç şeyin başında bu paraların banka hesabı bulunmayan kişiler için az maliyetle ödeme usulleri geliştirebileceklerini ve bunun da geleceğe dair çok iyi bir beklenti olduğunu açıkladı. Ama bunun yanı sıra Lagarde bu tür kripto paraların tehlikeli ve kontrol edilemez alanlarda olduğunu da ekledi. Hatta, eğer gerektiği gibi kontrol edilmezse terör ve diğer tehlikeli konularda kullanılabileceğini de belirtti.

İşte bunun ardından başlayan tartışmalar Bitcoin’de,litecoin’de ve diğer kripto paralarda ani bir düşüşe neden oldu. Dokuz bin dolardan başlayıp sekiz bin dolara kadar gerileyen bitcoin sonunda yedi bin yedi yüz doları da gördü. Bunların hepsi de aynı gün meydana geldi ve bitcoin yatırımcılarını pek memnun etmedi. Bundan önce yirmi bin dolarları gören bitcoinde bu düşüş pek hayra alamet değil ama açıklamaların da ardı arkası kesilmiyor.

Bazıları bitcoin, litecoin ve diğer kripto paraların geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorlar. Eğer gerçekten de Christine Lagarde’ın söylediği gibi banka hesabı olmadan düşük bütçelerle ödeme kolaylığı sağlayabilecekse neden her alanda ve yerde kullanılmasın. Ancak, herhangi bir güvenlik açığı ve güvenlik açığı tehlikesi herkesi korkutuyor. Çünkü Blockhain teknolojisinin kontrol edilemeyen bir tarafı da bulunuyor.

Lagarde yine de kripto paralarla ilgili kapıyı kapatmıyor ve şöyle diyor Kripto paralardan vaz geçemeyiz ama dikkatli olmalıyız. Bu nedenle kripto paraların düşüşü sürekli olmayabilir, bir an geldiğinde bu paraların yükseldiğine şahit olabilir.

Engeller ve yasaklar

Bu arada kripto paralara yatırım yapanlar yatırımlarını sürdürecektir. Böyle bir açıklamadan dolayı etkisini kaybeden bir kur haline düşmeyecektir.

Fakat kripto paraların yükselişine bir engel de Google’dan geldi. Google’ın kripto paraların reklamını yasaklaması bir anda her şeyi değiştirdi. Belki de Lagarde’ın açıklamasından çok daha etkili olabilecek bir durum olan Google yasağının kripto paralara yağacağı etkidir. Çünkü kripto paraların piyasası bundan etkilenmeyecek kadar derin değil. Google’ın yeni reklam politikası kapsamında yaptığı bu uygulama tüm spekülasyon içeren finansal alanlar için geçerli.

Bitcoin, litcoin, ethereum ve diğer kripto paraların da nasıl bir yön alacağı herkes tarafından merak ediliyor. Bir yandan bu kadar olumsuz bir hava varken, diğer yanda bu paraların sürekli artış göstermesi beklenmiyor ancak bu tür birimlerde spekülasyonlar çok büyük rol oynadığı için yatırımcılar da umutlu.

Bunun yanı sıra açıklanan Allianz raporu da bu piyasaya iyi gelmedi. Allianz raporunda kripto paralardan en değerli olan bitcoin’in çok yakında patlayabileceği yazıyordu. Zaten Google yasakları ile yüzde 10 değerinde bir düşüş yaşayan kripto paralar, ethereum, bitcoin-cash, litecoin ve XRP özellikle yatırımcısına büyük oranda kayıplar yaşattı. Şimdi ise herkes gelecek haftalarda hiçbir olumsuz açıklama gelmemesi takdirde kripto paraların nasıl bir seyir izleyeceğini bekliyorlar. Bu hususta bazı yatırımcılar çok olumlu. Çünkü kripto paraların yükselişi genellikle muhteşem oluyor.

Ama, yine de birçok piyasaya oyuncusu her şeye hazır. Bitcoin’in şu anki işlem fiyatı yed bin dokuz yüz dolar. Bundan sonraki zamanlarda ise eğer pozitif bir spekülasyon ya da olumlu bir gelişme olmazsa kimse ne olacağını tahmine demiyor. Ancak, kripto paralar sürekli olumsuz havayla boğulmaya hazırlıklı ve alışık birimler, bu nedenle yatırımcı umutlu.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. Piyasa, bitcoin, litecoin, düşüş, yükseliş
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.