Kripto para piyasalarinda son gelismeler - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
16.03. 2018 00:00  | 

Kripto paralar konusunda birçok farklı konu konuşuluyor. Bazı kişiler kolayca bu kripto para dünyasına girerken, bazı kişiler de bu konuda çok temkinli davranıyor. Aslında bu işin ve bu dünyanın nabzını bu işi yapan uzmanlar tutuyor. Ancak son zamanlarda süre gelen gelişmeler nedeniyle kripto paralar oldukça zor duruma düştü. Şimdi herkes neler olacağını bekliyor.

Kripto paraları değerlendirirken öncelikle onları birer finansal araç gibi görmek gerek. Son zamanlarda konuşulduğu gibi eğer kripto paralar gerçekten de banka hesabı olmayan kişilerin düşük bütçeli ödemelerini yapmaları için kullanılırsa gerçekten de işe yarayan ve yararlı araçlar olarak kalacaktır. Hatta piyasanın derinleşmesine bile yardımcı olabilecek bir güce sahip olabilir. Ancak, yine IMF başkanının söylediği gibi terör ve bu tür güvenlik konularıyla ilgili açık verirse o zaman mutlaka kontrol edilmesi gerekir.

Şu anki durumda kripto paralar çok da fazla tehlike altında değil. Çünkü henüz onlar aracılığıyla endişe edilen aktiviteler yapılmıyor. Ancak bunun kontrolü de sağlanamıyor. Yani, ilerde bir şey olmayacağına dair herhangi bir güvence veren sistem yok. Kripto paraların belirli bir sisteme oturmamasının nedeni de bununla ilgili çok fazla aktif bir durum belirleyememek. Yani, kripto paralara dair herhangi bir harekete geçilemiyor. Bu durumda sürekli spekülatif ve bir yaprak gibi oradan oraya savrulan para birimini beraberinde getiriyor.

Diğer yandan, Mart ayının başında Wellington Management’ın kripto paraları portföyüne katması da çok olumlu bir durum yarattı. Wellington’ın fonu bir trilyon dolarlık bir fon ve bu fonun bitcoin ve blockchain teknolojisine katılması haberi bile bitcoin ve litecoin gibi paralarda inanılmaz artışlara neden oldu.

Bu hassas ve kontrol edilemez piyasanın yükselişi kadar düşüşü de sert oluyor. Daha sonralarında Google reklam yasağıyla gelen şok elbette bu kaygan piyasada büyük bir düşüşle sonuçlandı. 26 Şubat’tan beri on bin doların üzerinde seyrini sürdüren bitcoin sonunda tahtından oldu ve gerileyerek ekiz ve yedi binlere kadar düşüşü gördü. Diğer yandan, farklı kripto parala Ripple ve Bitstamp’de bu düşüşten nasibini aldı.

Kazanç ve belirsizlik bir arada

Yine Mart ayının başında kripto paraların borsasında meydana gelen şifre hırsızlığı da bu ortamın ne kadar tekin olmadığını gösterdi. Bu olayın ardından müşterilerin hesapları donduruldu ve üstün güvenlik önlemleri alınmaya başlandı. Ama işte tam da bu noktada herkesin aklına gelen aynı soru var. IMF başkanının açıklamasında haklı bir yan olabilir mi? Kripto paralar gerçekten de uygunsuz ortamlarda kullanılabilir mi?

Diğer yandan, yine Mart ayının başında İngiltere Merkez Bankasının başkanı da kripto paralar kullanılmaya devam edilecekse mutlaka daha fazla düzenlemeye gitmek gerek dedi. Hatta kripto paraların kendi içindeki düzensizliğin bir şekilde ekonomik sisteme uydurulması gerektiğini de açıkladı.

Eğer gerçekten de kripto paralara düzenleme getirilirse, bu anlık yükseliş ve düşüşler elbette süreklilik arz etmeyecektir. Düzenleme geldiği takdirde kripto paralar kullanılmak için daha güvenilir de olacaktır ama yatırımcısına şu anki kadar çok kazandırır mı bilinmez. Bir yandan ani düşüşlerle yatırımcısını zorlayan kripto paralar, diğer yanda da yatırımcısına inanılmaz paralar da kazandırmıştı. Bu nedenle bu tekin olmayan ve kaygan zeminde beklenti çok fazlaydı. Şimdi ise dünyanın gözü bir sonraki kripto para adımında neler olacağı bekleniyor.

Kripto paraların bir kez daha bir hatayla karşılaşmaması gerekiyor. Bir anda hızla gelişen ve farklılaşan piyasa şartlarında kripto paraların değerlerini belirleyen tüm piyasa koşullarında neler olacağı herkes tarafından merakla bekleniyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. kripto para, litecoin, bitcoin, piyasa, borsa
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.