Iktisadi bir mucize - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
10.12. 2017 00:00  | 

University of Cambridge ve London School of Economics’li iktisat tarihçisi Dr. Garrick Hileman verdiği bir röportajda Bitcoin’in iktisadi bir mucizeden aşağı kalır yanı olmadığını söyledi.

Hileman şöyle konuştu:

”Pek çok iktisatçı onu sahip olduğu kabul seviyesini asla başaramayacak kusurlu bir para şekli olarak azletti. Bugün 5 ile 10 milyon tekil aktif kripto-para kullanıcısı olduğu ölçüyoruz ve bana göre bunun iktisadi bir mucizeden aşağı kalır yanı yok.”

Bitcoin’in neyi temsil ediyor?

Bitcoin dünyanın sansüre dirençli bir tasarruf aracı, merkezi varlıklar, otoriteler ve hükümetlerin manipülasyonuna karşı değiştirilemez olan ilk dağıtık para şeklidir.

Bitcoin’in dağıtık yapısı ve eşler arası protokolü aracılar veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar olmadan Bitcoin ağının kendi ekonomisi olarak işlemesine izin vermesiyle eşsizdir. Merkezi bankalar ve finansal kuruluşların bazıları Bitcoin’in bu özelliklerinden korkmaya başlarken Finlandiya Bankası iktisatçıları Bitcoin’in “müthiş yapısı”nı çalışmaya cesaretlendiriyor.

”Tekelci olmadan tekel: Bitcoin ödeme sisteminin iktisadi bir analizi” adlı bir yazıda Finlandiya bankası araştırmacıları şöyle yazdı:

”Bitcoin düzenlenmiş değil. Düzenlenemez. Sistem olan protokolüne bağlı olduğu için ve kullanıcılardan talep ettiği işlem ücretleri madencilerin çabalarından bağımsız şekilde kullanıcılarca belirlendiği için düzenleme ihtiyacı yoktur. Bir iktisadi sistem olarak Bitcoin’in tasarımı devrimseldir ve dolayısıyla işler olmasa bile bir iktisatçının ilgisine ve dikkatine layıktır. Bariz işlerliği ve kullanışlılığı iktisatçıları bu müthiş yapıyı incelemeye daha da cesaretlendirmeli.”

Küresel etki

Hileman Bitcoin’i iktisadi bir mucize olarak betimlese de küçük bir tane olarak görüyor. Ancak Bitcoin’in piyasa değeri 166 milyar değeriyle büyük bankalarınkini geçmesi ve Bitcoin’in likiditesinin çoğu hisse piyasasından yüksek olduğu şu anki seviyede Bitcoin’in herhangi bir özelliğini “küçük” olarak meşrulaştırmak oldukça zor.

Son on bir ayda Bitcoin küresel finans sistemi üzerinde büyük bir etkiye sahip oldu ve finans endüstrisini büyük bir hızla değiştirmeye devam ediyor. Kurumsal yatırımcılar Bitcoin piyasasına geçişe başlamış durumda. Coinbase CEO’su Brian Armstrong yaklaşık 10 milyar $’ın Bitcoin gibi dijital paralara yatırılmayı beklediğini açığa vurdu:

”Geçtiğimiz yıl 100’den fazla yatırım fonu sadece dijital para alım-satımı için yaratıldı. Daha da fazla sayıda geleneksel kurumsal yatırımcı dijital varlıkların alım-satımına bakmaya başladı. Bazı tahminlere göre 10 milyar $’lık kurumsal para yanda dijital paraya yatırım için bekliyor.”

\"10_12_01_01\"

İktisadi mucize

Doğal olarak büyük yatırım fonlarının ve büyük ölçekli yatırım bankalarının Bitcoin’e kaymasını genel tüketiciler ve sıradan yatırımcılar da takip eder. Bundan sonra Bitcoin küçük değil, uzun vadede finans sektörünü kaçınılmaz olarak şekillendirecek büyük bir iktisadi mucize olacak.

ABD, Japonya ve Güney Kore gibi önde gelen ekonomiler kripto-para borsaları, işletmeleri ve yatırımcıları için düzenlemeler sağlamasıyla Bitcoin’i yasal bir para ve tasarruf aracı olarak tanımış durumda.

Hileman ayrıca bir para olarak Bitcoin’in pahalı ve verimsiz banka hizmetleri olmadan büyük işlemleri işlemek ve gerçekleştirmek için üst düzey piyasalarda da artan şekilde kullanılmaya başlandığını belirtti.

Hileman sözlerini şunu da ekledi:

”Eğer on binler eden bir sanat eserine sadece 2 $ işlem ücreti ödüyorsanız ücret temelinde sıfırdır. Ama bu değerdeki bir sanat eserine yüzde iki veya üç ödüyorsanız bu rakam oldukça yukarıya çıkabilir.”

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, garrick hileman
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.