Ikili opsiyonda kazanmak icin neler gerekli - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
25.06. 2018 00:00  | 

İkili opsiyon son zamanların en çok kazandıran yatırım seçenekleri arasında gösteriliyor. Ama bazen de risklerle dolu. Bunu herkes biliyor. Bu yatırım aracının risklerle dolu olmasının nedeni ise kişilerin bilmeden ve hiçbir bilgisi olmadan bu dünyaya giriş yaparak istedikleri siteden istedikleri şekilde ikili opsiyon oynayabileceklerini düşünmek. Oysa ki, bu oldukça yanlış bir düşünce. Nedeni ise ortada. İkili opsiyon denince akla gelen ilk şey para yatırıp, para kazanmak üzerine olan algı.

Peki, ikili opsiyon para yatırıp, para kazanmak gibi bir şey değilse nedir ve ne gibi incelikleri vardır? İkili opsiyon aslında piyasayı çok iyi takip edenlerin ve bu piyasayı bilenlerin yapmaları gereken bir yatırım aracı. Bazıları için bir yatırım aracı bile bir kumar... Ancak, ikili opsiyon doğru ve sınırlı oynandığı takdirde gerçekten de çok iyi paralar kazandırabilecek karlı bir yatırım aracı. Bunun nedeni ise bu aracın kar marjlarının çok yüksek olması. İkili opsiyonda yatırdığınız paraların yüzde 75 ya da 80 oranına kadar yüksek bir oran kazanabilirsiniz. Ayrıca, daha çok kazanabilen yatırımcıların bile olduğu söylenmektedir. Ancak, bu kazancı elde etmek için mutlaka iki değer arasındaki ilişkiyi iyi bilmeli ve doğru tahminlerde bulunmalısınız.

İkili opsiyonda piyasada bulunan iki değerin arasında olan hareketi doğru tahmin etmeniz bekleniyor. Dolar ve Euro paritesi yükselecek mi azalacak mı sorusuna sınırlı bir süre içinde doğru tahmini yapabilmelisiniz. Peki bunu yapabilenler nasıl yapıyor? Aslında birçok kişi piyasa oyuncularının ve eksperlerin yazılarını ve tahminlerini takip ediyor.

Bunu da yaparken mutlaka güvenilir sitelerden yardım alıyorlar. Çünkü bu bir tahmin ve belki de 10 dakikalık süre için tutuyor ama önümüzdeki bir saat içinde hala ikili opsiyon oynayacaksanız ve bu durumda da hala doğru tahminlerde bulunmak istiyorsanız o zaman mutlaka yapmanız gereken şey uzun süreli tahminleri ve daha önceki örnekleri analiz etmektir.

İkili opsiyon eğitimleri

Son zamanlarda ise analizler ve diğer oyuncuların tahminlerini takip etmenin dışında ikili opsiyon ve VİOP eğitimleri oldukça popülerleşmiştir. Bu eğitimler online olarak verilmektedir ve her yerden, bilgisayarınızın başından kalmaktan kolaylıkla öğrenebileceğiniz şekilde yapılmaktadır. Ayrıca, bu eğitimleri ücretsiz olarak da alabilirsiniz ve kolaylıkla istediğiniz siteden ikili opsiyon oynayabilirsiniz.

İkili opsiyon piyasasıyla ilgili bilgi edinmeden önce mutlaka doğru web sitesini de seçtiğinize emin olun. İkili opsiyon oynamak istediğiniz siteyi mutlaka araştırın ve doğru seçim yaptığınızdan emin olun. Bu şekilde daha güvenli bir şekilde ikili opsiyon oynamış olacaksınız. Bununla ilgili araştırma yaparken internetten bu konuyla ilgili uzmanlaşmış kişileri bulabilir ve onlarla irtibata gerçek doğru siteleri öğrenebilirsiniz.

İkili opsiyon eğitimlerinden sonra kolaylıkla ikili opsiyon oynayabilir ve siz de piyasayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ancak bunu yaparken mutlaka güvenliğinize de dikkat edin. Bir ikili opsiyon sitesinde gerekli şekilde güvenlik ayarları olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca, bu güvenlik ayarlarını kontrol etmek için telefonda web sitesini arayabilirsiniz. Böylece, kesinlikle doğru yönlendirilmiş olursunuz.

Her ne kadar ikili opsiyon konusunda birçok yanlış yorum ve yanılgı olsa da birçok ikili opsiyon sitesi oldukça güvenlidir. Piyasayı hiçbir şekilde manipüle etmeden doğru şekilde ikili opsiyon yatırımı yapmak mümkündür. Ayrıca, bu konuda birçok yatırım uzmanı ya da piyasa oyuncusu da farklı yazılar kaleme almaktadır. Bu nedenle o yazılara da ulaşabilirsiniz. Bu şekilde hem paranızı, hem de kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yatırım, ikili opsiyon, güvenlik, internet, eğitim

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. ikili opsiyon, yatırım, güvenlik, web,piyasa
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.