Guney koredeki bitcoin cilginligi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
11.12. 2017 00:00  | 

Yüzbinlerce Güney Koreli yatırımcının Bitcoin ve kripto-para piyasasında yatırımcılığa başlaması talepte ani bir artışa sebep oldu.

Bitcoin ve diğer kripto-paralara talep Güney Kore’de yükseldi

Güney Kore kripto-para borsa piyasasının katlanarak artan büyüme oranı Güney Kore başbakanı Lee Nak-yeon ve başbakan yardımcısı Kim Dong-yeon’un Güney Kore kripto-para piyasasını düzenlemek için kısa vadede uygulamaya konulabilecek olası politikalar hakkında açıklama yapması gereken noktaya dek erişti.

Verdiği bir röportajda Korbit kurucusu ve CEO’su Tony Lyu Güney Kore finans piyasasında bir varlığın popülaritesinin yükseldiğinde piyasanın ve yatırımcıların çoğunluğunun eğilimi takip etmek için o varlığa yatırım yapmaya koştuğunu belirtti.

Lyu şöyle ifade etti:

”Laf Kore’de çok hızlı yayılır. İnsanlar bir kez yatırım yaptı mı başka herkesin kendilerine katılmasını ister. Bunun arkasında böyle devasa, neredeyse bir topluluk hareketi vardır.”

Güney Kore finans ve kripto-para piyasalarındaki yatırımcıların çoğunluğunun böyle bir kafa yapısına sahip olması kripto-para alım-satım eylemlerinde bir artışa sebep oldu. Ağustos ayında Güney Kore’nin en büyük kripto-para borsası Bithumb’ın günlük işlem hacmi ülkenin önde gelen menkul kıymetler borsası KOSDAQ’ınkini geçti.

Güney Kore başbakan yardımcısı Kim, tüm yaşlardan yatırımcıların kripto-paralara yatırım yapmaya başlamasıyla yatırımcı ve tüketici korumasının 2018 sonuna kadar uygulamaya konulması gerektiğinin de altını çizdi.

\"10_12_06_01\"

Güney Kore hükümeti 2018 sonuna kadar düzenleme planlıyor

Önceden Güney Kore hükümeti ve finansal düzenleyicileri yerel kripto-para piyasasını düzenlemek piyasaya meşruluk sağlayacağı için bu konuda adım atmak konusunda tereddütteydi. Ancak bu ayın başlarında Güney Kore hükümeti kripto-para piyasasına katlanarak büyüyen artışı göz önüne alarak piyasayı düzenleme kararı verdi.

Güney Koreli bir medya organına göre Güney Kore’nin Strateji ve Finans Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Mali Hizmetler Komisyonu, Adil Ticaret Komisyonu ve Mali Denetim Komisyonu, hükümetin kısa vadede düzenleyebileceği kripto-para piyasasının çeşitli yönlerini araştırması için bir kripto-para görev gücü oluşturdu.

Görev gücünün sözcülerinden biri bu medya organına Güney Kore hükümetinin Japonya ve ABD gibi önde gelen ekonomiler ve Bitcoin piyasalarınca uygulamaya konulan düzenleyici çerçeveleri ve yol haritalarını izlemeye niyetlendiğini ifade etti.

Sözcü şunları dile getirdi:

”Güney Kore hükümetinin diğer önde gelen hükümetlerce koyulan düzenleyici çerçeveleri ve eğilimleri takip etmekten başka seçeneği yok. Kripto-paralara addedilen olumsuz bir ün kesinlikle varken hükümetin tavrı Güney Kore piyasasının iyiliği için izin verilmesi gerekene izin vermek yönünde.”

Hong-Kong kökenli kripto-para borsası Gatecoin’in pazarlama müdürü Thomas Glucksmann Güney Kore Bitcoin borsa piyasasının günlük işlem hacmi ve boyutunu göz önüne alarak Güney Kore hükümetinin düzenleyici çerçevelerinin piyasa ve endüstrinin büyümesi için zorunlu olduğunu dile getirdi ve sözlerine şunları ekledi:

”Piyasanın boyutu dikkate alındığında onlar için bir şey üretmeleri yönünde daha büyük bir ihtiyaç var.”

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, güney kore
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.