Guney kore bitcoin kullanicilarini vergilendirme yontemlerini arastiriyor - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
03.12. 2017 00:00  | 

Güney Kore Başbakan Yardımcısı ve Strateji ve Finans Bakanı Kim Dong-yeon bu hafta hükümetin yerel Bitcoin piyasasını düzenlemek ve Bitcoin kullanıcılarını da aynı şekilde daha iyi şekilde vergilendirmek için çeşitli yöntemleri araştırdığını açığa vurdu.

Güney Kore hükümeti ve yerel finansal otoriteleri Bitcoin vergilendirmesi üzerindeki bir politikayı uygulamaya koyma ihtimalini aktif şekilde tartışırken bir basın toplantısında Başbakan Yardımcısı Kim hükümetin 2018’in vergi kanunu değişikliğine bir Bitcoin vergilendirme politikası dahil etmeyi hedeflemediğini belirtti.

Güney Kore’nin Japonya’nın vergilendirme politikasını takip etmesi olası

Bu yılın başından beri Güney Kore hükümeti, yapısal olarak Japon hükümeti ve Japon Finansal Hizmet Dairesi’nin uygulamaya koyduklarına benzer Bitcoin işletmeleri ve yatırımcıları için açık düzenleyici çerçeveleri lanse ediyor.

Şu anda kripto-para borsaları ve alım-satım platformları az miktarda hükümet müdahalesi ve gözetimi altında çalışma özgürlüğüne iki bölgede de sahip durumda.

Japon kripto-para piyasasının büyümesine olanak sağlamak için büyük bir girişimin parçası olarak Japon hükümeti Japon Bitcoin endüstrisinin hızlı büyüme oranını sürdürmek ve geleneksel finans sektörünün talebini arttırmak amacıyla Temmuz ayında Bitcoin üzerindeki yüzde sekizlik tüketim vergisini kaldırdı.

2017’de Güney Kore finansal otoritelerince sağlanan düzenleyici çerçevelerin çoğunun tıpkı Japonya’daki gibi işletmelere özgürlük ve esneklik sağlamaya odaklanması göz önünde bulundurulduğunda Güney Kore hükümetinin Japon hükümetininkine benzeyen bir Bitcoin vergi politikasını uygulamaya koyması olası görünüyor.

Alım-satımın merkezileşmesinin tartışması

Birçok aracı, Bitcoin topluluğu ve hükümet yetkilisi Güney Kore’de alım-satımın merkezileşmesiyle ilgili endişelerini ifade etti. Güney Kore’nin önde gelen kripto-para borsası ve Bitfinex’in ardından dünyanın en büyük ikinci büyük kripto-para alım-satım platformu olan Bithumb Güney Kore’nin Bitcoin alım-satımlarının neredeyse %70’ini gerçekleştiriyor.

Güney Kore Strateji ve Finans Bakanlığı kripto-para ve Bitcoin alım-satım hacimlerini piyasa içerisinde daha fazla sayıda kripto-para platformuna dağıtmanın olası yöntemlerini araştıracak.

\"03_12_01_01\"

Bankalar Bitcoin’i sınıyor

Ayrıca Güney Kore’nin en büyük ikinci ticaret bankası Shinhan gibi ülkenin en büyük ve etkili finansal kuruluşlarından bazıları Bitcoin kullanıcılarının fonlarını saklayabileceği güvenli ve sigorta altında bir platform sağlamak için uzun vadeli bir stratejiyle Bitcoin cüzdan ve kasa sistemlerini sınamaya başlamış durumda.

Shinhan Bithumb’ın bu yıl iki kere korsan saldırılara kurban olması göz önünde bulundurulduğunda özellikle büyük ölçekli yatırım şirketleri ve kurumsal yatırımcıları göz önünde bulundurarak Bitcoin kullanıcıları için bir kasa sisteminin gerekli olduğunun altını çizdi.

Ancak Bitcoin ağının ve dağıtık doğasının yapısının da göz önünde bulundurulması gerekir. Bitcoin ağı eşler arası bir protokolde var olduğu için Bitcoin’i saklamanın en güvenli yolu kullanıcıların özel anahtarlarının ve fonlarının mutlak kontrolünü elinde bulundurduğu cüzdan platformlarıdır.

Genel olarak Güney Kore hükümetinin Bitcoin’in hızlı büyüme oranının kabul etmeye başlaması ve Güney Kore Bitcoin endüstrisinin standartlaştırmak için çeşitli çözümler hazırlaması oldukça umut verici olarak görünüyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, güney kore, yasal, vergilendirme
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.