Gorus yazisi senin cuzdnain senin ozgurlugun - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
27.11. 2017 00:00  | 

Blok-zincir teknolojisi icat edilmeden önce değer saklamak için çok az seçenek vardı. Altın, mücevher, banknot gibi değerli eşyalarınızı bir kasa alıp saklayabilir veya banka gibi üçüncü bir tarafın sizin adınıza bunu yapmasını isteyebilirdiniz. Modern bankacılık sistemi -kısmi rezerv sistemi-, sadece para yatıranlar fonlarını banka hesaplarında tutarlarsa çalışır. Bu paranızı korumanın en zahmetsiz ve yakın zamana kadar en güvenli yoluydu.

Paranızı bankada bırakırsanız karşılığında ne alırsınız? Sıfıra yakın faiz oranı alırsınız ve neredeyse her şey için ücret ödemek zorunda kalırsınız ki bu esnada ABD’de mortgage oranları yüzde üç ile dört arasındadır. Bunun yanında ayın sonunda tam miktarı ödemezseniz kredi kartları size yüzde 20 faiz oranı masrafı çıkartır ve çoğu insan başka türlüsünü bilmediği için bunun tamamıyla normal olduğunu düşünür. İşte bu değişmek üzere.

En zayıf halka

Kripto-paralar hakkındaki harika şey kripto-para almak için şimdilik dağıtık bir borsa kullanmak zorunda olsanız bile onları kendi cüzdanınıza çekebilmenizdir. Borsalar her zaman tüm kripto-para ekosisteminin en zayıf halkası oldu ve korsan saldırılara açık olmalarıyla biliniyorlar. Bunların en büyüğü 2013-2014’te müşterilerinin 750000’den fazla Bitcoin’inin çalındığı Mt. Gox saldırısıydı.

O zamandan beri hiçbiri Mt. Gox’unki kadar büyük olmasa da pek çok korsan saldırı gerçekleşti. Bu saldırıların Bitcoin ve insanlar arasındaki en büyük yanlış anlaşılmalardan birinin sorumlusu: Kripto-paralar güvenli değil. Bu yüzden şunu düzeltelim: Bitcoin Blok-zincirinin kendisi asla bir korsan saldırıya uğramadı ve hiçbir mevzu teknoloji öngörülebilir gelecekte bunu başaramaz. Çoğu insan için mesele, kripto-paralar söz konusu olduğunda fonlarınızı elinizde tutmak için üçüncü bir tarafa ihtiyacınızın olmadığını ve bunu kendinizin yapabileceğinizi anlamayacak kadar bankacılık sisteminin beyinlerine yerleşmiş olmasıdır.

Paralarınızı soğuk depoya koyun

Paralarınızı bir borsada bıraktığınızda aslında onlara sahip değilsinizdir, borsanın onlara sahip olduğunuz lafına sahipsinizdir. Borsa sizin adınıza onları elinde tutar. Bu paranızı üçüncü bir tarafa emanet ettiğiniz eski sisteme geri döndüğünüz anlamına gelir.

Paralarınızı depolamanın en güvenli yolu aslında onları kendi cüzdanınıza depolamaktır. Bu, para alabilmeniz için açık anahtarınıza ve para gönderebilmeniz için gizli anahtarınıza sahip bir kâğıt cüzdan şeklini alabilir. Trezor veya Ledger tarafından üretilen donanım cüzdanları da vardır. Paranızı bu tip cüzdanlardan birine yolladığınızda onları soğuk depoda saklamış olursunuz, yani onları çevrimdışı şekilde saklarsınız. Aslında paranızı orada depolamazsınız, zira hâlâ Blok-zincir üzerindedirler; ancak özel anahtarlarınızı saklarsınız. Donanım cüzdanı seçeneği özel anahtarlarınızı asla ifşa etmeniz gerekmeyeceği için daha güvenlidir; cihaza şifrelenmiştir ve gerektiğinde sadece işlemleri imzalamak için kullanılırlar. Sergiledikleri muazzam seviyedeki kullanıcı desteği sebebiyle Ledger tercih edilebilir. Bitcoin Cash sert çatallanması 1 Ağustos’ta gerçekleştiğinde bu alt-parayı kullanıcılarına sunan ilk cüzdanlar arasında olduklarını da bir kenara not etmekte fayda var.

Kendi özel anahtarlarınızı kontrol etmenin güzelliği, borsalar korsan saldırılara kurban gidebilecek veya hükümetler tarafından kapatılıp varlıklarınız ve banka hesaplarınıza el koyulabilecekken kimse cüzdanınızdaki paraya dokunamaz. Eğer doğru önlemleri alırsanız bunun gerçekleşme ihtimali yoktur. Bazılarınızın “kara para aklama” veya “sermaye kontrollerini aşma” dediğinizi duyar gibiyim. Bazı kripto-paralar için bu mümkünken (Bitcoin tüm işlemlerinin takip edilebilmesi sebebiyle bunun için uygun değildir) Blok-zincir teknolojisinin icadına kadar mümkün olmayan bir servet koruma seviyesi sunarlar.

\"26_11_05_01\"

Bankasız ve gelişen ülkeler için ezber bozan

2,5 milyar insanın banka hesabı olmadığını biliyor muydunuz? Bunun sebebi ya gerekli ölçütleri sağlayamayacak kadar fakir olmaları, ya yerel bir şubeye erişimi olmamaları ya da kullanım gerekliliği görmemeleridir. Para biriktirme yetiniz olmadığında sonsuza dek fakirlik içinde kısılıp kalmanız son derece olasıdır. Her ay birkaç banknot biriktirmeyi başarabilseniz bile özellikle oldukça güçlü bir parası olan bir ülkede yaşamıyorsanız enflasyon zamanla değerin çoğunu ortadan kaldırır. Bunun için itibari paraların Afrika ve Güney Amerika’daki son yıllarda sergilediği performansa bir göz atabilirsiniz.

Tarihte ilk kez üçüncü bir tarafa bel bağlamadan, yozlaşmış veya yetersiz hükümetlerden, felaket tellalı para politikalarından korunmak için saniyeler içerisinde dünyanın her yerine gönderilebilecek bir servet saklama yöntemi var. Kripto-paralara gelişmiş ülkelerin gözünden bakmayı bırakırsanız kripto-paraların gelişmiş ülkelerde son derece çekici olabileceğine rağmen gelişen dünyadaki parçalanma potansiyeline hiç de yakın olmadığını fark edebilirsiniz.

Konuşmanın çoğu öngörülebilir gelecekte Wall Street ve zengin ülkelerdeki yatırımcılara odaklanacakken gelişen ülkelerdeki insanlar, tıpkı sabit hat aşaması geçmeden cep telefonuna atladıkları gibi kripto-paralara atlayacaklar. Bu da kripto-paralar hakkında iyimser olmak için işte başka bir sebep.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, yeni başlayanlar için
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.