Ethereum hakkinda bilmeniz gereken her ey - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
20.12. 2018 10:57  | 

Ethereum, kesinlikle kripto para birimi için sektörde bir pazar yaratmıştır. Bitcoin'den sonra, tüm yeni başlayanlar için dijital döviz ticareti için en popüler isim olabilir.

Peki, Ethereum tam olarak nedir? Bir bakalım

Ethereum, geliştiricinin sadece merkezi olmayan uygulamaları oluşturmakla kalmasına izin veren bir blockchain teknolojisine dayalı açık kaynaklı bir yazılım platformudur. Resmi web sitesindeki tanıma göre, Ethereum akıllı sözleşmelerin çalışmasına izin veren bir platform olarak tanımlanıyor; Bunlar orijinal formlarında çalışmasına izin verilen uygulamalardır; Üçüncü bir tarafın sansürü veya başka bir müdahaleye maruz kalmazlar; geliştiriciler tarafından tam olarak geliştirildikleri ve tasarlandıkları şekilde çalışırlar.

Eteryum geçmişi

Ethereum, 19 yaşındayken bir Kanadalı programcı tarafından Vitalik Buterin adıyla tasarlandı. 2013 yılında, Buterin, kripto para biriminin kendi uygulama geliştirme komut dosyası diline sahip olmadığını hissettiğinde bitcoin üzerinde çalışıyordu. Fikir, tahtaya iyi oturmamışken, genç Buterin kendi başına çalışmaya başladı ve blok zincir içinde sözleşmeler oluşturmak için kullanılabilecek bir programlama dili yarattı - akıllı sözleşmeler.

Ethereum, 2014 yılında Miami bitcoin konferansında resmen açıklandı.

Ethereum dijital para birimi Ether'dir

Yazılım platformunun oluşturulması, rehberlik ve doğrudan gelişimi sağlamak amacıyla yapılan Ethereum Vakfı'nı doğurdu. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, Ethereum kendi jetonunu ether adıyla üretmiş, ETH olarak kısaltılmış, bu da tüm Ehtereum ekosisteminin para birimi olmuştur.

2014'teki halka arzından bu yana, 950'den fazla Ehtereum güdümlü proje var ve bugün ETH jetonu, yaratılışında sadece birkaç sent olan yaklaşık 1000 dolar değerinde.

Ethereum madenciliği

Tüccar ne zaman bir işlem yapmak isterse veya bir kişi akıllı bir sözleşme yaratmak isterse, tüm olay halka açık deftere kaydedilir. Olay, defterde, Ethereum ekosistemine bağlı bir global bilgisayar ağı tarafından onaylandı. Bu bilgisayarlar “madenciler” olarak adlandırılabilir.

Basitçe söylemek gerekirse, “madenciler” temelde tüm işlemleri işler. Bu bilgisayarlar, ETH'yi ödül olarak oluşturmak için algoritmaları ve problemleri çözmek için çok fazla bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyarlar. Bu problemleri çözmek için gereken güç miktarı, madenciliğin önemli bir dezavantajıdır, bu nedenle Buterin sistemde bazı değişiklikler yapmayı planlamaktadır.

Ethereum'un işleyişi şöyle:

Bitcoin gibi, blockchain de tüm işlemlerin ve olayların kaydedildiği Ethereum'un kamusal defteri gibi davranır. Hem bitcoin hem de etherum defterleri neredeyse aynı şekilde çalışır.

Daha fazla açıklayalım;

Ethereum ağı, farklı kullanıcılar tarafından üretilen veya oluşturulan veri bloklarındaki akıllı sözleşmeleri ve işlemleri saklar. Bu bloklar bir zincir biçimindedir. Oluşturulan bloklar daha sonra özgünlüğünü ve doğruluğunu doğrulayan diğer kullanıcılar arasında dağıtılır.

Ethereum bir kripto para birimi değil, eter

En büyük yanlış anlama ethereum'un dijital para birimi olması; ama daha önce açıklandığı gibi, etherum diğer birçok yazılımı barındırabilen bir yazılımdır. Eternum ekosistemindeki tüm işlemler ve olaylar, dijital para birimi olan ETH veya eter kullanılarak yapılır. Bir sözleşme oluşturmak veya mevcut bir değişikliği değiştirmek isterseniz, değişikliğin işlenmesi için ETH'de ödeme yapmanız gerekir.

Bunlar, Ethereum ekosistemi ve ağının nasıl çalıştığını anlamak isteyen tüm yeni yatırımcılar veya geliştiriciler için tüm konsepti basitleştirmek amacıyla, bu makalede derlenen Ethereum hakkındaki en basit gerçeklerdi.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. cryptocurrency, etherum, eter, dijital para birimi, blockchain
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.