Ethereum bitcoin 39 den daha mi iyi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
13.12. 2017 21:18  | 

Hepsi şu an sadece Bitcoin'den bahsediyor (evet, sevgili BTC, uzun zamandır 10.000 $ işaretini kırdı!), En büyük rakibin unuttuğunu unutmak.

Eh, "sıkı" abartılı olurdu: Bugün 1 Bitcoin 9,615 Euro değerinde iken, bir eter "sadece" 402 Avro'ya mal oluyor. Bitcoin'in orada olduğu ve kitleler bu yılın başından beri kaçınılmaz derecede hevesli olduğu açıktır. Bitkon çok daha iyi bilinir, daha yaygın olarak kullanılır ve daha yaygın kabul görür. Ancak Ethereum olağanüstü bir gelişme kaydetti ve Bitcoin üzerinde bazı önemli avantajlar sağladı. Bu, çoğu zaman BTC hype ile unutulur. Şimdi Ethereum'un arkasında ne olduğuna bir göz atalım.

Bunlar Bitcoin ve Ethereum arasındaki farklar

Bitcoin fiyatı, yılın başından beri% 1,170 arttı - gerçekten takdire değer. Ancak Ethereum'a bir göz atalım: Vitalik Buterin tarafından icat edilen kriptokaşivite, bir yıl önce yaklaşık 10 avrodan azdı ve o zamandan beri% 5,543 oranında tırmandı. Pekala, birini taklit edelim!

Bitcoins miktarı 21 milyon ile sınırlı iken (bugünlerde 16 milyondan fazla BTC şimdiden dolaşıma girdi, çoğunun erken madencilerin elindeydi), her yıl 18 milyona kadar eter dağıtılıyor.

Ek olarak, Ethereum, Bitcoin'in artık çok pahalı olduğu yeni yatırımcılar ve mikro yatırımcılar arasında büyük ilgi uyandırıyor. Tabii - 1 BTC yerine 0.0005 BTC de satın alabilirsin, bu kadar derin kazmana gerek yok, ancak cebinde bir bütün paraya sahip olmak daha iyi hissettiriyor. Ethereum'da bu normal tüketiciler için hala mümkün.

Buna ek olarak, Ethereum sadece bir kriptokrasiteden başka bir şey değildir. Aslında, bu, iki tarafın Akıllı Sözleşmeler'e kaydolabileceği, kendi tasarlanmış para biriminde Eter karşılığı ödeme yapabileceği bir çevrimiçi topluluk. Evet, bir çevrimiçi topluluk. Bitcoin'in aksine, Ethereum ağı daha gelişmiş bir konsepte dayanıyor ve kullanıcı için çok daha fazla işlev ve avantaj sunuyor. Platformda, konuşmak gerekirse, herkes kendi fikirlerini gerçekleştirebilir, projeler geliştirebilir, uygulamalar kurabilir ve programları başlatabilir.

Eter popüler değil, en azından ICO crowdfunding popülaritesi artmaktadır. Birçok yeni şirket , kendileri için eterlerle ödeme yapabilecek yatırımcılara belirteçler sunar. Sadece dijital para birimi değil, üyelik sertifikaları, sanal hisse senetleri ve diğer varlık türleri hakkında da. StartUps, fonlara ek olarak destekçilerinden de fikirler ve tavsiyeler toplamaktadır.

Ancak devam edelim: Günlük Bitcoin işlemlerinin Nijerya kadar enerjiyi kullandığı eğlenceli birşeyler duydunuz mu? Bu şaka değil - tek bir işlemin tamamlanması ortalama on dakika sürer. Altta yatan muhasebe gücü çok fazladır. Buna karşın, Ethereum yalnızca on iki saniye sürer. Birçok yatırımcının tadını çıkarmak ve bu nedenle Ethereum'a geçiş yapmak istediği belirleyici bir avantaj.

Bitcoin veya Ethereum: üstünlüğü sağlamak için kim savaşı kazanıyor?

Fiyata baktığımızda, yakın gelecekte Ethereum'un Bitcoin'i yenmesi kesinlikle olası değildir. Bunun için pek çok sebep var. Özellikle genel kabul görmede ikinci olmak zor. İnsanlar sadece Bitcoin ile ısınıyorlar, bu yüzden şu anda ikinci bir kriptocurrency çocuk kucaklamak için bekleyemezsiniz. Buna ek olarak, Ethereum, art arda, neşe vericiliğini biraz bozan başlıklarda hacker saldırıları ile vuruluyor. Sık sık çatal uçlar da vardır. Ve eğer Ethereum'un haziran ayında 300 avroyu aştığını düşünüyorsanız, ancak tekrar düşerseniz, o zamandan bu yana sadece yavaş yavaş artarsa, her şey o kadar pembe görünmüyor.

Son olarak, Ethereum da diğer kriptokrasiteler kadar değişken. Ethereum yine de saf bir yatırım olarak görülmemelidir: servetinizi arttırmak istiyorsanız, yine de Bitcoin kullanmalısınız. Ancak, Ethereum konseptinin çok daha gelişmiş olduğu ve yakınlarda veya uzak gelecekte Bitcoin'den daha büyük bir rol oynayacağı açıktır. Ethereum, bu nedenle birkaç yılda bir numaranın yerini alması açısından büyük potansiyele sahip.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. Ethereum, Bitcoin, rekabet, yararlar, farklılıklar, akıllı sözleşmeler, platform, ileri, kriptokrasi, potansiyel
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.