Dolandiricilik brokerleri nasil belirlenir - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
13.08. 2018 21:56  | 

İkili opsiyon ticareti sadece tarlayı bildiğiniz takdirde kâr sağlayabilir. Ticaretin sanatını bilmeyen bir aceminin büyük olasılıkla dolandırılması ve servetinden sıyrılması muhtemeldir. Tüccarlardan brokerlere, dolandırıcılara, sizi ikna etmenin yeni yollarını bulmakla meşgul olduklarını unutmayın.

Dijital ikili opsiyon brokerlerine gelince, dijital para birimi sayesinde internetteki her yere yayıldılar. Bu, en çok deneyimli tüccarlar için bile lekelemeyi daha da zorlaştırdı.

Öyleyse, asıl soruları gerçeklerden nasıl anlatabiliriz?

Neyse ki, kendinizi dolandırıcılardan korumanıza yardımcı olabilecek birkaç yararlı ipucu ve anlatım işareti var; işte buradalar;

Bir lisans için bak

Seçtiğiniz brokerin saygın ve otantik bir uluslararası düzenleyici kuruluşa kayıtlı olduğundan emin olmalısınız. Onlarla konuşmalısınız, sorularınızı sorun; Otantik bir broker, kayıtlarını ve lisanslarını paylaşmamaktan çekinmez.

Bir komisyoncu bir lisansa sahip olduğunu iddia ederse, o zaman regülatörün gerçekliğini kontrol etmelisiniz; Tam tüccar koruması sağladığından, suçlulara karşı harekete geçme hakkına sahip olduğundan ve faaliyetlerinin eksiksiz bir tarihini sunduğundan emin olun.

Araştırmanı yap

Bir komisyoncuya kaydolmadan önce araştırmanızı yapmalısınız; Broker'ın özgünlüğü hakkında bir fikir verecek makaleler, kullanıcı yorumları ve diğer detaylar için interneti kontrol edin. Ayrıca broker'ın web sitesini detaylı olarak görmelisiniz; iletişim bilgilerini, fiziksel adreslerini ve bunların kayıt gereksinimlerini kontrol edin.

Kötü yazım hataları, eşleşmeyen yazı tipi ve profesyonelce tasarlanmış web sitesi gibi en ufak ayrıntı bile size bir ipucu verebilir.

Üyelik bonuslarına dikkat edin

Seçtiğiniz komisyoncu dayanılmaz bir kayıt bonusu sunuyorsa, o zaman buna karşı koymalısınız!

Söz verdiğiniz bonusun hiçbir zaman yatırılmayacağı ya da başka saklı koşullara sahip olabileceği ya da yatırılmış olsa bile çekilmesinin imkansız olabileceği olasılığı çok yüksektir.

Çekilme Koşulları

Bu bir dolandırıcının en büyük anlatı işaretlerinden biridir; Para çekme koşulları paranızı almanızı zorlaştırırsa, komisyoncuyu seçmemek en iyisidir. Ancak, bir dezavantajı, bu koşulları ancak siz çekildikten sonra öğrenmenizdir.

Para çekme ile ilgili politikalarını öğrenmek için her zaman şartlar ve koşulları kontrol etmelisiniz; Belirli sayıda işlem yapana kadar para çekmelerine izin vermeyen komisyoncular asla iyi bir seçenek değildir.

Sunulan karlar çok yüksek olduğunda dikkatli olun

Bir komisyoncu, gerçek olamayacak kadar iyi görünen kar vaat ederse, şanslar gerçek değildir. Sağduyun, iyi bir sözün ne zaman iyi olduğunu söyler. Bir komisyoncu ilginizi çekecek bir geçmişi, lisansı veya istatistikleri olmadığında, sizi cezbetmek için yanlış sözler kullanır.

Kayıt depozitolarına dikkat edin

Bir komisyoncu aşırı kayıt için bir depozito yatırdığında, sadece hayır demelisiniz. Şansınız parayı yatırdıktan sonra tekrar görmeyeceksiniz. Miktar ne kadar yüksekse, o kadar dikkatli olmanız gerekir.

Ulaşılması zor müşteri hizmetleri

Bu büyük bir kırmızı bayrak! Müşteri hizmetleriyle bağlantı kuramadığınızda, aracı kurumunuzla yollarını ayırmanız gerekir. Otantik brokerler, her zaman size yardımcı olacak ve size yardımcı olmaya istekli, çok destekleyici bir personele sahiptir.

Soğuk kontaklar

Bir komisyoncu size telefon veya e-posta yoluyla ulaşırsa ve sizi kaydolmaya davet ederse dikkatli olmanız gerekir; Gizli bilgilerinizi paylaşmayın veya herhangi bir kayıt teklifini kabul etmeyin.

Bu birkaç ipucu sizi dolandırıcılığa karşı korumada çok değerli olabilir. Referansları görmek ve yüksek profilli brokerlere gitmek en iyisidir.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. aldatmaca brokerleri, ikili opsiyon ticareti, cryptocurrency, dijital para, ikili alım satım işlemleri
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.