Dijital paralar icib yeni teknolojiler - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
25.09. 2018 00:00  | 

Dijital paralar, sürekli yükselen döviz kurları, diğer yanda ise Bitcoin, Litecoin gerçekleri. Her geçen gün sürekli şekilde farklılaşan piyasa ve bir türlü ne yapacağını bilmeyen bir yatırımcı. Bu durumda ne yapmak lazım. Herkes nereye yöneliyor ve nasıl önceden tahminde bulunabilirim gibi sorular aklımızda ancak kimse ne yapacağını bilemiyor ve herkesin kafası karışık.

Hem piyasada olup bitenler hem de bitcoin ve kripto paraların gördüğü ilgi herkesin bu alana yönelmesine neden oldu. Ancak şimdi bir de Bitcoin madenciliği endüstrisi hakkında dikkat çeken birçok gelişmelerle karşılaşabiliyoruz.

Bunlardan birisi de geçenlerde meydana gelen 7nm Çip oldu. Ünlü bir madencilik şirketi olan Bitfury daha önceden 14 nm teknolojisine sahip olan bir çip piyasaya sürmüştü. Şimdi ise sektörde lider konumunda olan Bitmain de daha performans yüksek ve enerji verimliliği yüksek oranda olan verimlilik saplayabilen 7nm olan madencilik çipini piyasaya sürdü.

Elbette bu gelişmeler sonuncunda da birçok farklı kripto para ilgi görmeye başladı. Bu yeni çip ASİC için özel geliştirildi. Gürcistan’da meydana gelen Dünya Dijital Madencilik Zirvesi\'nde tanıtılan bu özel çip birçok yeniliğe damgasını vuracağa benziyor. Yeni üretilen bu özel işlemci Bitmain\'in Antminer serisi ASIC madencilik cihazlarına güç verecek ayrıca, yeni üretilen 7 nm FinFET teknolojisiyle üretilmiş şekilde piyasaya sunuldu. Bu yeni çipin toplamda bi milyardan daha fazla transistör içerdiği söyleniyor. Ve bu nedenle de, kripto para madenciliği için oldukça verimli olmaya aday. Bitcoin\'e olan ilginin azaldığı şu günlerde duyurulan bu işlemci, piyasaya yeni bir soluk getirebilir.

Yeni Gelişmeler

Farklı ödeme koşullarının da fazlalaştığı günümüzde elbette bu tür gelişmeler herkesi umutlandırmakta diğer yandan birçok açıdan da bitcoin ve kripto para dünyasında qiwi gibi ödeme koşullarını da mümkün kılan bu durum online oyun oynayan ya da online iş yapan herkesi mutlu ediyor. Ancak, bunun bir diğer yandan değerlendirmesi de qiwi nedir ve nasıl kullanırım gibi sorular soran, kısacası Türk broker sitelerinden haber olmayan, yandex olanaklarını ve yandex para çekme olanaklarını bilmeyen herkes için birçok açıdan yeniliklerle dolu bir dünya. Bu tür haberler ve gelişmeler de bu kişileri bu dünyaya daha yaklaştırıyor. Herkes bu dünyada neler olduğunu düşünüyor ve soruyor.

Ödemeler yapmak için bir hesap açma ve online olarak kripto para kullanarak ücret ödemek isteyen herkes için uygun koşullar sunan bu tür gelişmeler ayrıca teknolojik açıdan da kullanım alanları sürekli artan bir dünyayı bizlere açıyor.

Diğer yandan elbette bitcoin, lithecoin gibi kripto paraların da kullanımını hızlandırıyor ve daha yaygın bir hale getiriyor. Ayrıca, yakınlarda CNBC Futures Now program analistlerinden Jim Iurio’nun da açıklamaları bu dünyayı hareketlendirdi. Bu şekilde kripto para fiyatlandırması konusunda yaptığı açıklamada Iurio Bitcoin fiyatının tekrar rekor kırabilecek olduğunu değil ancak 6.800 dolar seviyesini geçecek olduğunu söylemişti. Ayrıca, Bitcoin fiyatının 6.800 dolar seviyesini geçmesi için belirli bir süre beklenmesi gerektiğini de söyleyen Iurio, atılacak olan adımların çok daha etkili olmasını beklediğini ve önemsediğini de açıkladı.

Diğer yandan, yatırımcıların sürekli alım talebinin artması sonucunda bitcoin ve kripto paraların da fiyatlarının da yükselecek olduğunu düşünen Iurio, 6.800 dolar seviyesini bir süre sonra geçmesini beklediğini ve bu artış ile yatırımcılarına ve yatırımcısı olmayanlara daha fazla güven aşılayacak ve daha fazla alım talebi yaratabileceğini söyledi.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. Bitcoin, teknoloji, dijital, para, qiwi
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.