Daha buyuk amaclar icin kripto paralari kullanmak mumkun - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
24.05. 2018 00:00  | 

Artık günümüzde farklı ödeme sistemleri, online ödeme şekilleri ve tarzları değişiyor. Artık herkes farklı ödeme şekillerinin peşinde koşuyor. Bu arada online ödeme sistemleri de Internet dünyasında oldukça yoğun bir şekilde gelişen konulardan birisi haline geldi. Bitcoin ise bu ödeme sistemlerindeki bir alternatif para olarak öne çıkmaya devam ediyor. Her ne kadar her geçen gün Bitcoin ile farklı haberler çıksa da, bu para biriminin ya da bu tür kripto birimlerin hikayeleri aslında oldukça derine gidiyor.

Bir şekilde, kripto paraların hikayelerini öğrenmeye kendisini vermiş insanlar bu konuyla ilgili bir çok kitap yazıyor ve makaleler yayımlıyor. Diğer yandan, bitcoin ile ilgili tartışmalar da sürüyor.

Son zamanlarda kripto paralarla ilgili çıkan haberler de oldukça ilgi çekici. Birçok kişi de bu haberleri merakla takip ediyordu. Diğer yandan, yatırımcılar ve piyasa oyuncuları da artık bu tür yatırımları farklı değerlendirmeye başladı. Sanki kripto paralar kendi amaçlarını aşarak, daha büyük alana hizmet etmek için var olacaklar gibi duruyor.

Öncelikle, yatırım ve hareket tahminlerine bakmak gerekiyor: CoinDesk analistlerinden birisi olan Omkar Godbole geçenlerde Bitcoin’in son zamanlardaki trendiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda Godbole bu para biriminde ciddi kayıplar olduğunu ve son olarak da uzun vadede düşüş gösterdiğini de ifade etti. Bu da akıllara aynı soruyu getirdi: Peki Bitcoin ve diğer kripto paralar nereye gidiyor?

Analist, Godbole, aynı zamanda beş aylık analizlerden de bahsetti ve ortalamanın düşüş gösterdiğini ve 2014 yılından itibaren ciddi bir düşüş sinyali verdiğini de belirtti. Farklı analizleri de belirten Godbole ayrıca Bitcoin’de 7000 dolar seviyelerine kadar düşüşler beklediklerini de belirtti. Eğer para birimi 7000 bin dolarlara gerilerse 5 bin dolarlara da gerileyebilir, dedi.

Bu arada birçok yatırımcı ve piyasa oyuncusu da gözünü bu paralara ve dolara çevirmişti. Hal böyle olunca, birçok kişi kripto paralardan uzaklaşmak istedi ama aslında kripto paraların tüm online ödeme sistemleriyle olan ilişkisi de düşünülürse kimse tamamen elini eteğini bu paralardan çekmek de istemiyor.

Diğer yandan bu para birimiyle ilgili de daha garip şeyler de olmaya başladı. Afrika’da kaçırılan bir çocuk için Bitcoin olarak fidye istendi. Fidyeciler aileden 12o bin dolar değerinde bitcoin istedi. Diğer yandan, kaçırılan çocuğun ailesi bitcoinin ne demek olduğunu ve ne olduğunu bile bilmiyordu. Bu da bitcoin tarihinde garip olaylar içinde yer aldı.

MIT testleri

Bitcoin ile devletlerin de sürekli aldığı kararlar bu para biriminin değerini etkiliyor. Bir yandan Rusya, diğer yandan komşu ülkelerin sürekli bitcoin değerlendirmesi de bu tür kripto paraların değişmesini beraberinde getiriyor.

Ancak son zamanlarda kripto paralarla ilgili en ilgi çekici haber kesinlikle MIT üniversitesinden geldi. MIT’de Bitcoin Lighting Network üzerinden birçok farklı denemeler yapıyordu. Bu denemelerden birisinde ise bu söz konusu teknolojinin akıllı sözleşmeler ve ödeme şekilleriyle çalışabilen işlemleri aynı anda yapabileceği ortaya çıkmıştı.

Ancak, bundan da öte, MIT bu ödemeler ve işlemler esnasında daha da karışık sistemlerle birlikte çalışabileceğini buldular. Kısacası bitcoin teknolojisi aslında çok karışık işlemler yapabiliyor ve birçok ödemeyi de aynı zamanda alabiliyor. Bu şekilde büyük bir sistemin başlangıcı doğuyor da olabilir. Kısacası bu bize ne ifade ediyor. Aslında bunu tek bir alanda ya da tek bir amaç ya da sadece yatırım için kullanmak gerekmiyor. Elimizde büyük bir teknoloji var... Neden her yere yayılmasın?

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, kripto paralar, yatırım, teknoloji, trend
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.