Cryptocurrency hakkinda bilmeniz gereken 10 ey - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
09.04. 2018 15:30  | 

Kripto para çevriminin birçok tanımını çevrimiçi olarak okumalısınız, ancak bu tanımların yeni başlayanlar için çatlaması zordur. Bu makalenin amacı, kripto para piyasası hakkında hiçbir fikri olmayanlar tarafından anlaşılabilen bilgileri sağlamaktır. Bu nedenle, işleri basit, basit ve ilginç tutacağız!

Cryptocurrency nedir?

Cryptocurrency veya dijital para, USD gibi normal paraya benzer bir “ticaret ortamıdır”. Transferleri ve satın alımları izlemek ve doğrulamak için şifreleme kullanır. Kriptografi, okunabilir bilgiyi, çatlamak imkansız olan kodlara dönüştüren bir süreçtir.

Piyasada birçok kripto para vardır, ancak en çok bilinenleri;

  1. Bitcoin - türünün ilk ve en ünlü
  2. Ethereum
  3. Litecoin

Konsept ilgi çekici gözüküyor ve cryptocurrency'nin büyüyen popülaritesi kitlelere büyük ilgi duyuyor. Akranlarınızın birçoğunun “oyuna girmesi ve artan değerinden faydalanabilmesi” için söylemiş olmalısınız. Ancak, piyasaya sürülmeye karar vermeden önce, kripto para birimleri hakkında bilmeniz gereken birkaç gerçek var.

Konsept sandığından biraz karmaşık

Yeni başlayanlar, madencilik sürecini ve maksimum ödülleri nasıl elde edebileceklerini anlayamıyorlar ve bu, dijital para hakkında bilmeniz gereken birçok şeyden sadece biri. Kripto para biriminin ne olduğu ve nasıl çalıştığına dair doğru bilgi olmadan piyasaya girip başarılı olmak imkansızdır. Tüm süreci anlamalı ve karların nerede olduğunu bilmelisin.

Bitcoin'in sahibi anonim kalır

Bitcoin yaratılması Satoshi Nakamoto'ya yatırılmış olsa da, sahibinin gerçek kimliği hala bir sırdır. Bitcoin'in bu güne kadar bilinen bir sahibi olmadığını söyleyebilirsin. İlginç olan şey, Nakamoto’nun (kim olursa olsun) bile, kodun sahipliğini talep etmemesidir.

1.500'den fazla kripto para birimi var

Yeni başlayanlar için kripto para biriminin bitcoin ile eşanlamlı olduğunu düşünmesi alışılmadık bir durum değildir. Yaklaşık 1.500 veya daha fazla şifreli para olduğunu bildiğinizde şaşıracaksınız; Bununla birlikte, bitcoin ticareti yapılan ilk cryptocurrency ve bu güne kadar en popüler ve güçlü kalıyor. Mevcut kripto para piyasasının% 50'sinden fazlasını elinde tutar.

Cryptocurrency son derece değişken

Kripto para biriminin değeri, geleneksel stoklarınızdan daha hızlı dalgalanır. Bir örnek olarak bitcoin alın; 2009 yılında, bitcoin 0,003 $ olarak değerlendi; Geçen yıl Aralık ayına kadar 17900 $ 'a kadar yükselen değer ve bu günlerde 6000 $ civarında seyrediyor. Bitcoin geçen yılın altı aylık döneminde en az% 20 oranında düzeltmeler yaptı.

Bitcoin sonsuz değildir

Dijital olarak üretildiğinden beri düşünebilirsiniz, bu yüzden bitcoin üzerinde asla kısa kalmayabiliriz; Bu kavram kesinlikle yanlıştır. Madencilik önceden tanımlanmış bir programa göre yapılır. Orada sadece 21 milyon adet bitcoin var ve 2140 yılına kadar, tüm bitcoinsler çıkarılacak.

Cryptocurrency'ın gerçek değeri blockchain'de

Blockchain, tüm ödeme ve işlemlerin kaydını tutan merkezi olmayan bir dijital defterdir. Kayıtlar genel olarak kronolojik sırada tutulur ve muhafaza edilir. Bu, bir işlemde yer alan kişilerin kimliğinin gizli kalmasına rağmen, herkes ne kadar değer taşındığını görebilir.

Yerel yönetim kripto para birimini güvenli kılar

Blockchain teknolojisinin bilgi depolamak için merkezi bir merkezi yoktur; merkezsizdir. Yerel yönetim neden sağlamlaştırıyor? Kripto para birimiyle ilgili tüm bilgileri çalmak için erişilebilecek merkezi bir nokta yoktur. Bu bilgi, dünyanın dört bir yanındaki sabit sürücüler ve sunucular arasında dağıtılıyor, bu da bu konumlardan biri siber saldırıya uğramış olsa bile, hasar minimum seviyede olacak ve tüm sistemi devre dışı bırakmayacak.

Cüzdan yok, para yok

Kurallar basit, paranı istiyor musun? Cüzdanını korusun! Cüzdanınıza erişiminizi kaybederseniz, paranıza erişiminizi kaybedersiniz. Kodları üreten merkezi bir nokta olmadığından, kodlar yeniden oluşturulamaz. Yani kodunuzu kaybederseniz, başka bir tane alamazsınız.

FBI Bitcoins'e inanıyor

Birkaç yıl önce FBI online uyuşturucu pazarını İpek Yolu'nu kapattı ve pazarın işletmecilerine ait bitcoinleri ele geçirdi. Ve bugün 120 milyon dolar değerinde olduğuna inanılan dünyanın en büyük cüzdanları arasında.

600'den fazla cüzdan var

Cryptocurrency'nın ne kadar popüler olduğunu merak ediyorsanız, dünya genelinde 600'den fazla cüzdan var. İşlemlerin işlemlerini kolaylaştırmak için bu cüzdanlar kredi kartlarınıza bağlanabilir.

Kripto-para piyasası yükselişte, yatırımcılar ve şirketler ilerlemeyi yakından izliyor. Yeni madeni paralar gibi, pazar genişleyecek ve birçok yeni fırsat sunacak. Söylemek yanlış olmayacak, Cryptocurrency finans sektörünü değiştirme potansiyeline sahip ve bugün nasıl çalışıyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. cryptocurrency, cryptocurrency gerçekler, cryptocurrency, dijital para, bitcoin 10 gerçekler
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.