Cryptocurrency 39 ya giri - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
17.03. 2018 15:15  | 

Cryptocurrency, kullanıcı kimliklerini gizlerken, oluşturulmasını tamamen denetleyen ve işlemleri koruyan teknolojiyle oluşturulmuş bir elektronik veya e-para birimidir.

Kriptografi kriptografi için kısa, güvenlik için yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar teknolojisi, bilgi gizleme, kimlikleri gizleme ve daha fazlası, bu yüzden anonim doğaları nedeniyle neden kripto para birimi olarak biliniyorlar.

Kripto para birimleri, geleneksel devlet destekli para biriminden daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenilir olan dijital paralardır. Paranızı ve bankalarınızı depolamak için hükümet kurumlarını kullanmak yerine, kripto para birimleri doğrudan birbirleriyle işlem yapar ve kendi paralarını depolar. Para bir aracı olmadan doğrudan gönderilebilir, bu yüzden işlemler daha uygun ve genellikle anındadır.

Şeffaflık yaratmak ve sahtekarlıkla mücadele etmek için, bir kripto para birimindeki her kullanıcı kendi işlemlerini kaydedip doğrulayabilir ve diğer herkesin işlemlerini görebilir. Bu işlemlere “defter” denir ve herkes tarafından kullanılabilir. Bununla, işlemler daha şeffaf, verimli ve kalıcıdır. Halka açık kayıtlar mevcut olduğunda, bu kripto para birimleri, paranızı güvende tutmak için bir bankaya emanet etmenizi gerektirmez. Ayrıca, iş yaptığınız kişiyi denemenizi gerektirmez, çünkü gönderilen ve alınan parayı kolayca görebilir ve binlerce kişi tarafından kaydedebilirsiniz. Bu 'güvensiz' bir sistem olarak bilinir ve çok eşsizdir.

Bitcoin nedir?

Bitcoin, 2009'da yaratılan ilk kripto para birimiydi. Ne yazık ki, Bitcoin'in yaratıcısı bilinmiyor ve o takma adı 'Satoshi Nakamoto' kullanıyor. Bitcoin'i benzersiz kılan şey, herhangi bir hükümet veya banka tarafından yaratılan para birimine dayanmaması ve ayrıca, işlemler doğrudan anonim insanlar arasında gerçekleşmesidir; Daha önce bahsettiğimiz gibi banka veya aracı yoktur.

Bitcoin ile, her işlem 'blockchain' olarak bilinen bir kamu kaydına kaydedilir ve buradaki veriler dünya çapında birçok bilgisayarda saklanır. Blok zincirinin çok sayıda kopyası yapıldığı ve depolandığı için, işlem verileri süper güvenlidir ve manipüle edilemez.

Blockchain nedir?

Blockchain, güvenli bir şekilde saklamak için tek bir varlığa dayanmayan güvenli dijital kayıtlar oluşturmak için kullanılan akıllı teknolojidir. Blockchains herhangi bir bilgiyi kaydeder ancak ilk olarak Bitcoin işlemlerini kaydetmek için kullanılır.

Blockchain, her sayfanın blok olduğu bir kayıt defteri gibidir ve her şeyi kaydedebilir. Bloklar eşzamanlı olarak yaratılır - birbiri ardına birbiri ardına - ve birbirlerine zincirlenirler ve sonra blok zincirini oluştururlar. Bu kayıtların birçoğu, dünyadaki bilgisayarlarında birçok kişi tarafından korunmaktadır. Güncellemeler hemen görülür ve bu, manipülasyonu neredeyse imkansız kılar ve şimdiye kadar gerçekleşmiş olduğu bilinmemektedir.

Madencilik Nedir?

Bitcoin, büyük bilgisayar gücü gerektiren 'madencilik' aracılığıyla oluşturulur. Para karşılığında madenciliği tamamlayan insanlar ve madencilik sürecini tamamlayan her bilgisayar, dijital para ve yepyeni madeni paralarla ödüllendirilebilir. Madencilik temel olarak blok zincirindeki bilgilerin kaydedilmesi ve doğrulanması sürecidir.

Ağın düzgün çalışmasını sağlamak için blok zincirde sadece bir blok oluşturulabilir. Bunu yapmak için iki farklı yol var. Birincisi 'işin kanıtı' ve bilgisayarların zor matematik problemlerini çözmesini gerektiriyor. İkincisi, 'payın kanıtıdır' ve yazılım tarafından yeni bloklar oluşturmak için çok sayıda bozuk paraya sahip olan insanlar seçilir. İnsanlar piyango tabanlı bir sistemde seçiliyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. cryptocurrency, yatırım, iş, bitcoin, blockchain
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.