Bitcoinin gostergeleri - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
26.07. 2018 00:00  | 

Bitcoin değerleri, Çin hisseleri için öncü olacak nitelikte yol gösteri. Geçtiğimiz altı ay boyunca Çin hisselerinde bir öncü olabileceğini kanıtladı. Bitcoin hala değeri en yüksek kripto para olarak öne çıkıyor. Diğer yandan bitcoin Çin hisseleriyle ilgili çok yerinde hareket tahminlerinde de faydalı oldu. Bitcoin hareketine göre Çin hisselerinde de gelişmeler meydana geldi. Bitcoin\'un spekülasyonlara açık ve dalgalı durumu, nakit para ve likidite değişimleri sırasında kripto para birimlerinin fiyatlarında aşırı önemli bir durumda olduğu ve çok önem kazandığı ortaya çıktı.

Bu haliyle bakıldığında ise Bitcoin\'un Haziran ayı döneminde tanık olduğu dip seviyeler Çin ile ilgili göstergelere işaret ediyor. Diğer yandan, bitcoin bu aralar Matıs ayından beri gördüğü en yüksek seviyeleri de gördü.

Uzman ve analist yorumları

Şimdi ise birçok analist ve uzman bu kripto para biriminin bir sonraki hamlesini tahmin etmek istiyor. Bu uzmanlardan biri olan Peter Brandt ise kendi Twitter hesabından bir açıklama yaptı ve şöyle dedi: bu açıklamaya göre Brandt bitcoin seviyelerinde 11,500 doları gösterdi. Diğer yandan, Brandt farklı tahminlerde de bulundu ve uzman coin sayfasından yapılan açıklamaya göre: “BTC’de makul hedef, Mart 2018’in en yüksek seviyesi ve parabolik ilerlemenin ihlal edildiği nokta olan 11,500 dolardır.” diye yazdı.

Bir yandan kripto paraların spor ve bunun gibi bahis oyunlarında otomatik ödeme sistemlerinde kullanılabilir bir duruma gelmesiyle de değişen ve dalgalanan bu kripto para piyasası yine Bitcoin değerlerine yaradı ve yansıdı.

Spekülasyonlara açık zamanlar

Diğer yandan, sürekli volatiliteye giden bu piyasada sular durulmuyor. Roger Ver’in Omar ile yaptığı röportajda da birçok yeni bilgiye ulaşıldı.

Bu bilgilere göre Omar, çok farklı kurumsal para ve yenilikçi projesel girişimlerin Bitcoin’e doğru yöneldiğini ifade etti ancak Ver de bunun tam tersini söyledi ve bu nedenle de piyasada yeni bir dalgalanma başladı. Ver, birçok yenilikçi proje ve ürün Bitcoin cash üzerinden yapılıyor, dedi. Kısacası, artık Bitcoin yerine Bitcoin Cash’in revaçta olduğuna dair yeni spekülasyonlar da ortaya çıktı.

Ayrıca, şu an dünyada birileri CoinText ve BitPay kullanarak BCH gönderebilecek durumda olması da bu piyasada daha fazla dalgalanmaya ve spekülasyona yol açıyor.

Ayrıca, şu an Coinbase’in de Bitcoin Cash’e tam olarak entegre olduğu da söyleniyor. Bu nedenle hem Bitcoin, hem de Bitoin Cash değerini artıracağa benziyor.

Diğer yandan ver, Bitcoin’in tüm kripto para piyasasında da bir şekilde aslan payını kaybettiğini ifade ediyor ve bunun da geri dönülmez bir durum olduğunu ifade ediyor.

Bu durumun bir nedeni ise Ver’e göre politika. Politikacılar para kaynaklarındaki kaynakları ellerinde tutabilecek durumdalar ve bu durumda politikacılar da kripto para birimlerinin kabul edilme süresini uzatır diyor.

Devletlerin de, kripto para birimlerinin kabul etme sürelerinin geciktirmeleri hatta bunu düşünmeleri ve askıya bile almalarının sonucunda da birçok gelişme oluyor.

Diğer yandan, Ver hükümetlerin kripto para birimleriyle ilgili neler yapmayı düşündüklerini bilmediklerini bu nedenle de bu konunun hala riskli olduğunu açıkladı.

Ancak, kripto paralar da hala yükseliyor ve her geçen gün daha güçlü bir şekilde yatırımcısına para kazandırmaya devam ediyor. Hem bitcoin, hem ethereum, hem de bitcoin cash son zamanlardaki dalgalanmalara rağmen oldukça yüksek oranda kar ettirdi. Diğer yandan, bu tür paraların da kısa bir zaman sonra elektronik sistemlerde de ödeme olarak kullanılacağı düşünülüyor. Bu nedenle bu paralara hala ilgi sürüyor ve herkes her gün bitcoinle ilgili yeni makaleler okuyor ve yeni yatırımlar yapıyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, gösterge, piyasa, kripto para, uzman
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.