Bitcoine karsi en buyuk tehditler neler - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
30.10. 2017 00:00  | 

Bitcoin’e karşı en büyük tehdit küresel olarak kesinlikle insanların yeni şeylere tepki gösterme şekli. Büyük teknolojik dönüm noktalarının çoğu zamanın geçişiyle unutuldu. İnsanlar bilinmeyenden korkarlar. Kripto-para piyasasının tümü gitgide daha çok küresel kabulle karşılaşmasıyla Bitcoin bu sorunu aşma konusunda iyi bir noktada bulunuyor. İnsanlar Bitcoin’i pek çok faydası olan, geçerli bir ödeme yöntemi olarak görmeye başlıyorlar.

Hâlâ çözülmemiş bazı sorunlar var, özellikle de Bitcoin ağının kendisinin bazı kısımlarında. Bu tüm ağı tehlikeye atabilir, ancak Bitcoin tüm sorunları aşmak ve büyümek yönünde büyük yeteneği olduğunu geçtiğimiz yıllarda sergiledi.

\"30_10_02_01\"

Kabul

Her yeni kavram için bu aşağı yukarı aynıdır. En önemli şey toplumun bir şeyi önemli ve güvenli olarak görüp kabul etmesidir. Bitcoin uzun bir yol kat etmiş olsa da hâlâ bu tip bir liberter kavramı pek de kabul etme yanlısı olmayan bir sürü insan var. Yenilikçiler, erken alanlar her iyi kavram için bu kolay olsa da küresel toplumun daha büyük ve daha tutucu kısmı henüz bu fikri onaylamadığı için Bitcoin artık bir dönüm noktasında. Yine de Bitcoin uzun bir yol kat etti ve günlük hayattaki yerini edinmeye oldukça yakın. Hâli hazırda Bitcoin’le çevrimiçi olarak veya pek çok fiziksel dükkândan çevrimdışı şekilde neredeyse her şeyi satın alabilirsiniz.

Merkeziyetçilik

Bitcoin’in küresel olarak büyümesiyle sağlam bir madencilik makinasına sahip herkese Bitcoin eşler arası işlemlerine izin vermeleri sayesinde para kazandığı özgecil Bitcoin madenciliği kavramı neredeyse ortadan kalktı. Bugün klasik madencilikte madencilerin elde ettiklerini teşvik edebilecek çok az şey var. Donanım ihtiyacının modern bulut madenciliğinden bile hızlı büyüdüğünde Bitcoin’in dağıtıklığı koruyacağına inanmak zor. Bitcoin’in merkeziyetçiliği gelecekte kaçınılmaz görünse de pek çok insan bu sorunun çözümüne kafa patlatmakta. Günümüzde Bitcoin işlemlerinin onaylanması sadece pahalı ASIC donanımlarına sahip kişilerce başarılabilecekmiş gibi görünüyor.

Düzenleme

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok ülkede Bitcoin’i araştırıyor ve bunların çoğunun Bitcoin’i yaşa dışı olarak göreceğini varsaymak makul bir varsayım. Kabul edilmesi Bitcoin’in gelişmesinde ana bir parça olduğu için bu tip aşırı tepkiler kripto-paralar için rahatsız edici bir ortam yaratır.

Çin’in kripto-paralar ve Bitcoin’e karşı olan tavrı ile bu konudaki yaptırımları zaten oldukça iyi bilinmekte. Benzer ülkelerin de Çin’in izinden gittiğini veya bunu planladığını söylemek pek yanlış görünmüyor. Yine de Bitcoin’in dağıtık doğası göz önünde bulundurulduğunda Bitcoin sınır tanımadığı için Bitcoin işlemlerine mutlak bir yasağın getirilebileceğini hayal etmek oldukça güç. Küresel topluluğun seçkin kısımları herkese açık olduğu ve kontrol edilme ihtimali olmadığı için Bitcoin’i bir tehdit olarak görmesine pek de şaşırmamak gerek.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, yeni başlayanlar için
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.