Bitcoin ve kripto paralarda son gelismeler - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
25.06. 2018 00:00  | 

Son günlerde kripto para dünyası inanılmaz bir haberle sallanmaya başladı. Hatta, 24 Haziran’da bitcoin’in bir anda 2018 yılının en dip seviyesini görmesi ve bu şekilde bir anda piyasaya düşen bu bomba haberin dağılmasını sağlayan bu haber, Cardano’nun şu anki kurucusu ve Ethereum’un da eski kurucusu olan Charles Hoskinson’dan geldi.

Hoskinson kendine ait Twitter hesabından bir açıklama yaptı ve Wall Street’in gelecek yıllar içinde kripto para dünyasına trilyonlarca dolar kazandıracağını yazdı. Bu açıklama ise biraz önce bahsettiğimiz haber, tüm kripto para piyasasının toplamda 13 milyar dolar düşmesinden hemen sonra geldi. Elbette bu haber kripto dünyaya ilaç gibi geldi ve bu alanın yatırımcılarının da yüzünü güldürdür. Ancak, diğer yandan, birçok kişi de bu açıklamanın doğru olup olmadığını düşündü.

Her ne olursa olsun Hoskinson’ın açıklaması herekes iyi geldi ve bu piyasayı da biraz canlandırdı. Aslında, Hoskinson’ın yapmak istediği çok basit bir şey: O sadece kripto para yatırımcılarına geleceğin bugünden çok daha parlak görüneceğini anlatmaya çalışıyor. Bu nedenle de bu umut verici mesajı herkese verdi. Elbette bu sadece bir tahmin ya da iyi ve umut dolu bir düşünceden ibaret değil. Hoskinson bazı sonuçlara bakarak bu cümleyi ediyor.

Artık birçok Wall Street şirketinin ve yatırımcının kripto paralara daha sıcak baktığı bilinmekte. Bundan ksıa bir süre önce Galaxy Digital Capital Management şirketinin CEO’su Mike Novogratz, kripto paralara yatırım yapmamanın sorumsuz bir hareket olabileceğini dile getirmişti. Ayrıca, Novogratz’ın Bloomberg kanalında yaptığı bir konuşmada kendisi de bu dünyaya yatırım yapmakta olduğunu söylemişti. Novogratz’a göre, kripto paralar ve bitcoin İnternetten çok daha fazla olacak, dijital altın değerinde olarak ve spekülasyona açık olacak. Bu konuşmasında, Novagratz aynı zamanda kripto paraların makro tüccarlar için harika bir değer olduğunu söylüyor.

Yatırımcıların ve CEO’ların yorumları

Diğer yandan, Richard Kim, (eski Wall Street yöneticisiydi) ve COO işi için Galaxy Digital’e katıldı) bu gelişme de yine kripto para dünaysında umut yarattı. Hala birçok kişiye göre gelecek 15 yıl içinde kripto para piyasası, bitcoin, litcoin inanılmaz derecede değerlenecek ve Novagratz’a göre kesinlikle internetten daha büyük olacak. Hatta Blockchain teknolojisi de aşırı ilerleyecek ve bizler de artık bambaşka bir dünyadan bahsediyor olacağız, diyor Novagratz.

Bu gelişmeler bir yana, bu dünyada birçok yatırımcı aslında şunu duymak istiyor: kripto paralar özellikle de bitcoin ve litecoin ve ethereum gibi popülerleşenler kurumsal yatırım aracı olacak mı? Çünkü, kripto paralar ancak o zaman herkesin gerçek bir yatırım aracı olarak kullanabileceği bir birim haline gelecektir. Tüm yatırımcılar da buna daire işaretleri beklemektedir.

Bu nedenle kripto paraların sadece bazı uzmanlar arasında kullanılan ve yatırım aracı olan bir araç olmaktan çıkıp daha geniş bir alana yayılmaları gerekiyor. Her ne kadar düşüşler ve çıkışlar olsa da çıktıkları yıldan beri ilerleyişleri oldukça karlı ve iyi bir durumda ama neler değişecek ve nasıl bir çıkış olacak zaman gösterecek.

Neler beklenebilir

Şu anki durumda her şey aynı şekilde devam edecek gibi... Önce biraz düşüş, sonra yükseliş, sonra yeni kripto paraların eklenmesi... Ama burada en önemli olan unsurlardan birisi de mutlaka piyasanın derinleşmesi ve yatırımcıların daha çok kripto para ve bitcoin gibi araçları, yatırım alanı olarak benimsemeleri. Bu durum da ancak bu paranın bir kurumsal yatırım aracı olmasıyla mümkün olacaktır. Bu arada elbette Novagratz ve Hoskinson gibi kişilerin de bu aracı benimseyip onunla ilgili sürekli yatırıma yönelik olumlu konuşmalarının da büyük farklar yarattığı ortada.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. kripto para, bitcoin, litecoin, yatırım, beklenti
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.