Bitcoin bir cagin sonuna yaklasiyor - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
12.11. 2017 00:00  | 

Yazımıza başlamadan önce bunun bir görüş yazısı olduğunu belirtelim.

2 MB’lık blokların iptali Bitcoin içerisinde bir uzlaşmaya varmaya çalışan farklı politik gruplar arasındaki üç yıllık çabanın sonunu işaretliyor. Çekirdek geliştiriciler savaşı kazanmış gibi hissedebilirler, ancak sessiz bir çoğunluk paralarını satarak ve fiyatı zamanla aşağı çekerek sessiz sedasız ayrılacak.

Aynı zamanda bu insanlık tarihinde yeni bir çağın başlangıcını işaretliyor. İnsanların seçim özgürlüğü ve terk etme özgürlüğüne sahip olduğu bir tanesini.

New York Anlaşması iptal edildi

16 Kasım’ın Bitcoin için bir kıyamet olması bekleniyordu. Madencilerin %80’inden fazlası 2 MB’lık blokları desteklediğini sinyalini veriyordu ve büyük Bitcoin borsa ve şirketlerinin yüzlercesi blok boyutu artışını destekledikleri yönünde bir anlaşma imzalamıştı. İşletmelerin 2 MB’lık bloklar planlamasına rağmen çoğu Bitcoin kullanıcı topluluğu ve çekirdek geliştirici ekibi yazılım değişimini reddetmeye hazırlanmıştı, bu da Bitcoin ağını en yıkıcı şekilde ikiye ayırırdı.

Ayırım Bitcoin için bir felaket olurdu. Ancak bilgisiz yatırımcıların Bitcoin’deki bir çatallanmanın yoktan para alacaklarını düşünmeye kendilerini şartlanmasıyla Bitcoin fiyatı rekor seviyelere ulaşıyordu. Bitcoin Cash’teki durum buydu, ancak 16 Kasım için planlanan zincir ayırımı çok farklı olurdu.

SegWit2x ayırım senaryosunda kimsenin hangisinin gerçek Bitcoin zinciri olduğunu saptaması mümkün olmazdı. Coinbase gibi büyük şirketler iki zinciri de desteklemeyi kabul etmişti. 2 MB’lık zincirin kullanıcılar için tekrar koruması olmadan piyasaya sürülmesi planlanıyordu, bu da dev kafa karışıklığına ve varlık kaybına sebep olurdu. İlk temiz Bitcoin çatallanmasında olduğu gibi, açık bir plan ve işletme-dostu olma hedefiyle Bitcoin Cash’in açık ara kazanan olması bekleniyordu. Bitcoin Cash’in fiyatı son iki haftada neredeyse %100 artmıştı.

Bitcoin piyasa payı kaybedecek

Bitcoin’in hâlâ gelişme aşamasında olan şimşek ağının mucidi Joseph Poon yakın zamanda şöyle dedi:

”Parti sıkıcılaşmaya başladığında gidersiniz. Bunu düzeltmeye çalışabilirsiniz, ancak en temiz çözüm basıp gitmektir… Blok-zincirin pek çoğu bireyler için özgürlüğü arttırıyor ve bunun bir parçası ne zaman olursa olsun terk etme ve istediğiniz seçimleri yapma esnekliğine sahip olmak.”

Bitcoin ekosistemindeki iki büyük grup bir açmaza vardı. Bitcoin’in işlem ücretlerini ve ölçeklenebilirliğini artık kabul edilemez bulan bireyler ve şirketler için en basit çözüm terk etmek. Bu kişiler yavaşça bu piyasadan çekilirken Bitcoin’lerini de satacak.

Para akıyor

İnsanlar senenin başından beri 7 katına çıkan Bitcoin fiyatıyla çok mutlu. Gerçek yaşam toplantıları yeni yüzlerle ve ilk kez yatırım yapan insanlarla dolu. İnternet sitelerinde insanlar ilk kez aldıkları 0.1 BTC için birbirlerini kutluyor ve yıllık 10 kat yatırım getirisi bekliyor.

Bu çılgınlığı sürükleyen haberlerden birisi CME Group’un bu yıl Bitcoin vadeli işlemlerini eklemeyi planlaması ve milyarlarca dolar değerindeki yeni yatırımcılara Bitcoin’i açması. Ancak Wall Street yatırım fonu yatırımcıları da enayi değil. Eğer bir yatırım fonu Bitcoin almak isterse fiyatı aşağı çekerek ve zayıf sahiplerini sarsarak onu zayıflatmak isteyebilir. Eğer zirvede alan insanları birkaç milyar zarara sokarak 3000 $’a kadar çekebilecek olurlarsa böyle yapmaktan çekinmezler.

Blok-zincirler: Yeni bir varlık türü

Blok-zincirler tıpkı hissedarlara sahip şirketler 400 yıl önce keşfedilen yeni bir varlık türü olması gibi yeni bir varlık türüdür. Günümüzde şirketler Kongre’de lobicilik yapabiliyor ve insanların sahip olduğu pek çok hakka sahipler. Yakın gelecekte Blok-zincirlerin de bunlara hak kazanacağını göreceğiz.

Tüm kripto-paraların piyasa değerinin önümüzdeki birkaç yıl içerisinde katlanarak artmasını bekleyebiliriz, ancak bu kazananın hepsini alacağı bir senaryo değil. Günümüzde ana-akım medya finans danışmanları Bitcoin’i “yeni altın” olarak adlandırıyor, ancak bu asla gerçekleşemez. Bunun ne kadar farklı olduğunun farkına varabilmek için herkesin esasen altının sahip olduğu özelliklerin hepsine sahip yeni bir metal türü yaratabileceği bir evren düşünebilirsiniz.

Bitcoin’in gelecekte Blok-zincirlerin piyasa payının çoğunluğuna sahip olacağını beklemek Doğu Hindistan Şirketi’nin bugünkü diğer tüm şirketlerin toplamından daha değerli olduğunu ummak kadar saçma.

\"12_11_07_01\"

Bitcoin talebi ve kripto-rublenin yükselişi

2014-2015’in çoğunluğunda Bitcoin fiyatı düştü. Ancak 2016-2017’de fidye virüslerinde, MMM gibi saadet zincirlerinde, Çin vatandaşlarının sermaye kontrolünden kaçınmada ve diğer Blok-zincir paralarına değer aktarma aracı olarak kullanımıyla daha büyük Bitcoin talebi görmeye başladık.

Rusya yakın zamanda kendi kripto-rublesini geliştirme isteğinde oluğunu belirtti. Kripto-ruble eğer bozduracak kişi işlem tarihinin belgelenmesini sağlayamazsa kâğıt paraya giriş ve çıkışta %13 vergi kesecek.

Rusya işlemleri işlemede Bitcoin’den çok daha merkezi ve verimli olduğu için kripto-rublenin fidye virüsleri, hiper-enflasyondan kaçan insanlar ve sermaye kontrolünden kaçan Çin vatandaşları için çekici bir alternatif olması beklenebilir.

Çin hükümeti geçtiğimiz ay BTCC borsasını kapattı, ancak kripto-yen fikrinin akıllarında olduğu dedikodusu da yok değil. Bazı çok büyük oyuncuların piyasaya girmeye hazır olduğu ve paralarını Bay Nakamoto’yla paylaşmaya gönüllü olmadıkları oldukça aşikâr görünüyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, görüş, segwit2x, çin, kripto-ruble, rusya, ipa
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.