Anlamaniz gereken en yaygin ve oenemli cryptocurrency terimleri - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
01.05. 2018 19:48  | 

Cryptocurrency veya dijital para birimi oldukça popüler bir terim haline geldi; Endüstrinin kendisi değerli hale geldi ve dünya genelinde finansal kurumların ve bireylerin dikkatini çekti. Birçok uzman, cryptocurrency'ın gelecekte finans sektörünün dinamiklerini değiştirme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Bununla birlikte, kavram çoğumuzun düşündüğü kadar basit değildir. Eğer yeni başlayan biriyseniz ve bu tür bir para biriminin nasıl çalıştığını anlamıyorsanız, bundan faydalanmanın kesinlikle hiçbir yolu yoktur.

Zamanınızı ve cryptocurrency işlemlerinde servet kazanmadan önce bir uzmana danışmanız şiddetle tavsiye edilir. Ama başlamanıza ve dijital para birimiyle ilgili bir fikre sahip olmanız için, en basit kelimelerin en basit terimlerinden bazılarını açıkladık.

Blockchain

Herkesin herhangi bir cihazdan erişebileceği anlamına gelen, genel olarak korunan bir dijital defterdir. Bu defter, kripto para birimi kullanıcıları arasındaki tüm işlemlerin kaydını tutar. Bu, ne kadar değer aktarıldığını ve nereden kaynaklandığını görmenizi sağlar. Blok zincirleme teknolojisi sayesinde herkes, tüm sistemi oldukça güvenli hale getiren, gerçekleşen her bir işlemi bilir.

Blockchain teknolojisi kullanılarak dağıtılan bilgilere erişilebilir, ancak kopyalanamaz.

Değiş tokuş

Bunlar, cryptocurrency'yi satın almanıza ve satmanıza izin veren web siteleridir. İşlemleriniz için daima meşru bir web sitesi kullanmalısınız.

Ayı ve Boğa

Bu terimleri oldukça sık duyacaksınız. Piyasa eğilimi olumlu olduğunda ve kârlı gözüktüğü zaman Boğa denir. Piyasa düştüğünde ve eğilimler uygun görülmediğinde buna Bearish denir.

Kriptografi

Kriptografi, tüm bilgileri şifrelemek için kullanılan kodlama ve kod çözme işlemidir. Kriptografi, tüm sistemin kurulduğu temeldir.

Şifreleme anahtarı

Blockchain'e toplu olarak erişilebildiğinden, bu yüzden güvenliği sağlamak için karmaşık bir algoritma kullanan gizli değerler şifrelenir ve şifresi çözülür. Cryptocurrency iki tür anahtar kullanır; Genel anahtar, bir mesajın şifrelenmesi için herkes tarafından kullanılabilir, daha sonra sizin tarafınızdan alınır. Daha sonra, sizden başkaları tarafından erişilemeyen özel bir anahtar kullanın, bu bilgileri deşifre edin.

Cüzdan

Bunlar tam anlamıyla dijital cüzdanlarınız. Dijital para biriminizi, cryptocurrency cüzdanınızı kullanarak gönderebilir, saklayabilir ve alabilirsiniz. Bu cüzdanlar, özel ve ortak anahtarlarınızı saklar. Dijital cüzdanınızı kaybederseniz, tüm kripto para biriminizi ve bununla ilgili bilgileri kaybedersiniz.

madencilik

Kriptografik problemleri veya bulmacaları çözmek için bilgisayar donanımını kullanıyorsunuz ve ödül olarak daha fazla şifreli para birimi üretiliyor. Her çözülmüş bulmaca, dijital deftere veya blockchain'e bir işlem ekler.

Çatal

Tek bir blockchain iki farklı zincire ayrıldığında Fork terimini kullanırız. Bu bölünme genellikle blok zincirinin kodlamasına bazı yeni düzenlemeler eklendiğinde gerçekleşir.

Soğuk depo

Dijital para biriminizi çevrimdışı bir dizi yöntem kullanarak taşıyabilirsiniz; Bu işlem soğuk depolama denir. Bu, kripto para biriminizi fiziksel olarak hareket ettirdiğiniz anlamına gelmez; sadece dijital cüzdanınızın QR kodunu yazdırabilir veya dosyaları USB gibi bazı depolama donanımlarına taşıyabileceğiniz anlamına gelir.

Bunlar en sık kullanılan terimlerden bazılarıydı ve süreci daha iyi anlamanıza yardımcı olacaklar.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. cryptocurrency, dijital para, blockchain, madencilik, bitcoins
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.