Amerikan yatirimcilarin 196000lik bitcoin beklentisi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
20.11. 2017 00:00  | 

Ortalama bir yatırımcı ne zaman Bitcoin’i tamamıyla bırakır? Amerikanlar arasında yapılan yeni bir anket 196K’lık bir fiyatı gösteriyor.

Anket metodolojisi

LendEdu Kasım 2017’de Bitcoin’e yatırım yapmış olan 564 Amerikan’ın katıldığı bir anket düzenledi. Geçmişteki anketler genel halk arasındaki Bitcoin farkındalığını ölçmek için yapılmışken bu anket Amerikan Bitcoin yatırımcıları ve duyarlılıklarına odaklandı. Amerikanların %65’inin anketlere göre Bitcoin’in ne olduğunu bilmediği 2015 yılından bu yana uzun yol kat ettik. Ankette sorulan sorular Bitcoin’e yatırım yapma sebeplerinden ne zaman tüm Bitcoin’lerini satacağına uzanan bir yelpazede hazırlandı.

\"19_11_05_01\"

Bitcoin’inizin tamamını satar mısınız?

Anket katılımcılarının tüm Bitcoin’lerini satacağını belirttiği ortalama rakamın Bitcoin başına 196166 $ olduğu görüldü. Bu rakam, Bitcoin’in şu anki değerinin yaklaşık 30 katına tekabül ediyor. Bu rakamın katılımcıların Bitcoin’lerinin tamamını satacağı fiyat olduğunu belirtilmeli. Katılımcıların neredeyse üçte biri (%32,62) yatırımcılığa başladığından beri Bitcoin’lerinin bir kısmını sattı. Bitcoin’in geçen yılki büyük artışı göz önünde bulundurulduğunda kârı alıp çekilmek oldukça çekici görünüyor.

Katılımcıların çoğu Bitcoin’lerini en az bir yıl elde tutmayı planlarken sadece %16,49’u bundan daha önce satmayı planlıyor. Ankete göre Bitcoin yatırımcılarının %21’i paralarını en az yedi yıl tutmayı planlıyor ve %11,7’si parayı on yıl veya daha fazla tutacağını söylüyor.

Değer saklama aracı veya spekülatif yatırım

Uzmanlar insanların Bitcoin’i bir değer saklama aracı olarak mı yoksa spekülatif bir yatırım olarak mı gördüğü için yatırım yaptığını tartışırken anket sonuçları tamamıyla farklı bir şeyi işaret ediyor. LendEdu’ya göre:

”Katılımcıların yüzde 40,78’ince seçilen en popüler seçim “Bitcoin’in dünyayı değiştirecek bir teknoloji olduğuna inanıyorum” oldu. Bitcoin yatırımcılarının çoğunluğunun teknolojiyi ana yatırım sebebi olarak desteklediğini görmek ilgi çekici. Genellikle finans profesyonelleri Bitcoin yatırımcılarının büyük bir kâr kovaladığı yorumunu yaparlar.”

Görünen o ki karşı çıkanlar yanılıyor ve büyük kazanç kovalayan aptallar değiller. Bunun yerine Amerikan Bitcoin yatırımcılarını projenin teknolojisinin değerini fark edebilecek kadar eğitimli olduğu görülüyor.

Katılımcıların arasındaki sonraki büyük grup Bitcoin’i dijital altına benzeyen bir şey olarak görüyor:

”Katılımcıların yüzde 21,81’ince seçilen, yatırımcıların Bitcoin’i sevmesinin ikinci en popüler sebebi uzun vadeli değer saklama aracı imkânıydı. Çoğu finans profesyoneli Bitcoin’i altın, gümüş ve platin gibi kıymetli metallerle sık sık kıyaslıyor. Yüzyıllar boyunca yatırımcılar değerli altınları hükümetin arka çıktığı paralardan bir çeşitlenme yöntemi olarak kullandı.”

Güvenlik hakkında endişeli

Anketin başka bir sonucu katılımcıların neredeyse yarısının (%44,15) Bitcoin’lerinin teknolojik güvenliği hakkında endişeli olduğuydu. Mt. Gox gibi yüksek profilli olaylar göz önünde bulundurulduğunda bu şaşırtıcı değil. Zamanında dünyanın en büyüğü olan bu borsa battı ve eski CEO’su Japonya’da yolsuzluk suçlamalarıyla tutuklandı. Suçlu olmadığı kararına varıldı.

Bu durumun yanında çok sayıdaki başka borsa da güvenlik sorunlarıyla yüzleşti. Birçok borsa korsancılık saldırılarına kurban oldu ve müşterilerinin Bitcoin’leri kayboldu. Bitcoin sahipleri Bitcoin’lerini güvenliği arttırmak için soğuk depolarda tutmak için çeşitli eylemleri gerçekleştirebilecekken anket sıradan yatırımcıların paralarının güvenliği hakkında endişelenmeye devam ettiğini gösteriyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, mt.gox, anket
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Binary Option Robot

Bu program sizin yerinize oynayabilir. :-) Tek yapmanız gereken kurmak, kayıt olmak ve para yatırmak. Ardından robot nasıl oynadığınızı öğreniyor ve sizin adınıza teklifler yapıp gerekli tıklamaları yapıyor.
Benim kısa önerim: Tam anlamıyla yeni başlayanlara bu aracı öneriyorum. Sadece bilgisayarı açıp yazılımın para kazanmasını takip ediyorsunuz.
Minimum yatırım: $250
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.