Altin ve bitcoin 39 i karilatirmak dogru mu - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
01.12. 2017 14:27  | 

Yukarıda sözü edilen bu ikisi arasında birkaç benzerlik var. Örneğin, Bitcoins miktarı sınırlıdır, 21 milyon Bitcoins, tek bir Bitcoin daha yoktur, Gold da sınırlıdır, sabit miktarda altın vardır. Geçmişte mal ve hizmetlerde bir ödeme yöntemi olarak kullanılan altın, son zamanlarda Bitcoin'in resmi ödeme yöntemi haline geleceğinden emin olabiliriz. Yani, temelde Gold ile Bitcoin arasında bazı benzerlikler var ancak bu ikisini karşılaştırmak tartışmalıdır.

Bir ödeme yöntemi olarak Altın ile ilgili bazı zorluklar yaşandı. Altının miktarının sınırlı olduğunu, bunun bir numaralı olguyu, ikinci olgu altın işlemleri ile ilgili zorlukları ifade ettiğimiz için bazı örnekler aşağıda, altın değişimine geri dönmek çok zor. Bu iki gerçek, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin bir ödeme yöntemi olarak Altın'ı kullanmayı bırakmasının ve başta altın geçmişe sahipken para basmaya başlamasının nedeniydi. Tam altın arka planın anlamı nedir? Bu, değerdeki her bir para biriminin altın geçmişine sahip olduğu bir durumdur, bu nedenle, temelde bir ülke, altın olduğu kadar çok altın kadar para birimi yazdırabilir. 1971'de şeyler değişti ve ülkeler altın fon olmadan para basmaya başladı, bu nedenle akışta daha sınırlı miktarda para birimi yok. Fiyatların her yıl yükselişinin nedeni de budur.

Bir özgeçmiş yapmak için, Altın ve Bitcoin'i yalnızca, Bitcoin'in Altın'ın konumunu evrensel bir ödeme yöntemi haline getirmesi durumunda karşılaştırmalarını yapabileceğiz, o zamana kadar yalnızca özelliklerini karşılaştırabiliyoruz. Bitcoin'i yaratmanın nedenlerinden biri, herhangi bir kurum ya da hükümetin denetimi altında olmayan bir para biriminin yeniden kazanılmasının yolu idi. Ancak Bitcoin'in geleceğini belirlemek oldukça zor çünkü diğerleri kripto para birimleri, Bitcoin tek değil, Bitcoin Altın'ı alacak bir soru.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. Bitcoin, Altın, para birimi, ödeme yöntemi, karşılaştırma
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 

  Binary Option Robot

Bu program sizin yerinize oynayabilir. :-) Tek yapmanız gereken kurmak, kayıt olmak ve para yatırmak. Ardından robot nasıl oynadığınızı öğreniyor ve sizin adınıza teklifler yapıp gerekli tıklamaları yapıyor.
Benim kısa önerim: Tam anlamıyla yeni başlayanlara bu aracı öneriyorum. Sadece bilgisayarı açıp yazılımın para kazanmasını takip ediyorsunuz.
Minimum yatırım: $250
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.