Kripto paraların derinlesen piyasası - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
17.04. 2018 00:00  | 

Kripto paralarla ilgili her geçen gün farklı bir haber ve farklı iddialara ortaya konuyor. Son gelişmelerle kripto paralar yükseldi ve düştü, sonra da her zamanki gidişatına devam ettiğini gösterdi.

Bir yandan Blockchain teknolojisinin aşırı derecede sorgulanması, diğer yanda ise sürekli değişim içinde olan kripto paraların kurumsal yatırım fonlarının portföylerine dahil olacağı açıklandı. Bu şekilde daha da resmi ve daha değerli bir duruma gelen kripto paralar her zamankinden daha mı değerlenecek yoksa dolar ve diğer döviz kurlarının yükselmesiyle unutulacak mı herkesin aklındaki soruların başında geliyor.

Bir yandan kurumsal yatırım fonlarını yönetenlerinden bu tür paralara inanmadığını herkes biliyor ama diğer yandan kripto paraların bir fırsat olduğunu ve büyük oranlarda kar getireceğini de görüyorlar. Birçok finans yöneticisi her ne kadar kripto paralarla ilgili şu an değil çok daha sonra gerçek bir yatırım yapılabileceğini savunsa da kripto paraların yatırım fonlarının portföylerine girmesiyle işler biraz değişiyor gibi görünüyor.

Günümüzde birçok kurum özellikle de sürekli değerlenen Bitcoin’e yatırım yapmak istiyor. Ama bu yatırım içinde birçok kesin olmayan öğe ve taraf var. Bu nedenle de piyasanın içinde hala çekinceli yatırımcılar ve yatırımdan kaçan taraflar oluyor. Hala bitcoini güvenle kullanan traderlar mevcut ancak bu gittikçe genişliyor.

Son gelişmelerde de kurumsal fon portföyleri de oyuna giriyor gibi görünüyor. Bu nedenle bitcoin piyasası ve kripto paraların ait olduğu piyasa sürekli hızla dalgalanıyor ve en ufak bir yatırım aracının bile bu piyasaya girmesi ani değişikliklere neden olabiliyor. Bu nedenle bu piyasada hala aynı kural geçerli: kripto paralarla en iyi yatırım yapabilen kişi en iyi bilen kişi oluyor.

Bu sistem içinde kurumların kripto paralara yatırım yapması için daha güvenilir bir alt yapı gerekecek. Gelecek on yıl içinde blockchain teknolojisinin kalmayacağı söyleniyor. Bu nedenle sürekli gelişen ve farklılaşan bir piyasa ve piyasa şartlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu nedenle her şey her an değişebiliyor.

Diğer yandan bu piyasa içinde yatırım yapmak isteyenlerin sayısı da her geçen gün artıyor. En son gelişmeler içinde olan önemli bir haberde de fon yöneticisi Pantera’nın bu konuda yatırım yapmak istediğine dair hamlesiydi. Bu birçok piyasaya oyuncusu ve eksperi olarak oldukça önemli bir gelişme olarak algılanır. Diğer yandan, birçok uzman da vergi baskısı altında yapılan satışların ortadan kaldığı sürece bu bitcoin sürecinin de daha kolay olacağı düşünüyor.

Farklı ülkelerden olumlu etkiler

Ayrıca, Rusya gibi bir ülkenin de bitcoin gibi kripto paralar üzerinde de yeni düzenlemeler yapması yine bu piyasa içinde farklı bir eğilimin başladığına dair yeni bir gösterge olarak kabul edildi. Diğer yandan, farklı ülkelerden de kripto paralara yeşil ışık yakan merkez bankası açıklamaları geldi. Örneğin Litvanya’nın Merkez Bankası bitcoin gibi paralara direnmenin bir anlamı olmadığını söyledi. böylece, bu ülkelerin de kripto paralara yeşil ışık yaktığını gördük.

Bir diğer önemli gelişme ise kripto para birimi borsası Bitexmar’ın açılmasıyla geldi. Bu konuda birçok önemli haber arasında bir anda öne çıkan bu borsa haberi özellikle de yatırımcıları çok heyecanlandırdı. Yatırımcılara avantaj sağlayacak olan borsa siber saldırıya karşı sürekli korunuyor ve en gelişmiş teknolojiyi kullanıyor.

Ayrıca, diğer borsalarda bulunmayan özelliklere de sahip. Bunlardan birisi de bloklanmyan bahis sistemi olarak öne çıkıyor. Ayrıca, kullanım kolaylığı da olan bu borsa da iptal edilmek istenen emir de düzenlenebilir emir olarak öne çıkıyor. Bir emri tekrar düzenlemek için iptal edip yeni bir emir oluşturmak yerine mevcut emri düzenleyebiliyorsunuz. Bu şekilde bazı avantajları olan Bitexmar birçok bitcoin ve kripto para yatırımcısını da kendine çekiyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. para,piyasa, yatırım,banka, bitcoin
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binary Option Robot

Bu program sizin yerinize oynayabilir. :-) Tek yapmanız gereken kurmak, kayıt olmak ve para yatırmak. Ardından robot nasıl oynadığınızı öğreniyor ve sizin adınıza teklifler yapıp gerekli tıklamaları yapıyor.
Benim kısa önerim: Tam anlamıyla yeni başlayanlara bu aracı öneriyorum. Sadece bilgisayarı açıp yazılımın para kazanmasını takip ediyorsunuz.
Minimum yatırım: $250
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.