2018 yilinda yeni balayanlar icin bitcoins kazanmanin 5 yolu - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
04.10. 2018 13:18  | 

Hepiniz bitcoinler hakkında ve herkesin onları nasıl bulmaya çalıştığını ve birkaç milletten inanılmaz derecede zengin olduklarını duymuş olmalısınız. Zenginlik bulmak ve “finans endüstrisinin geleceği” ne yatırım yapmak için bu hırs, yeni gelenleri dalmaya teşvik etti.

Evet, finans endüstrisinde yeni bir eğilime bakıyoruz ve evet, insanlar, bitcoin biriktirerek ve bir bitcoinin bir servete değdiği gerçeğiyle de zenginleşti. Ama kaç yeni tüccar, bitcoins kazanabilme yollarını biliyor?

Servetinizi değiştirebilecek 5 kesin yola göz atalım.

Benim için servet yolu

Madencilik belki de bitcoins kazanmak için en yaygın olarak bilinen yoldur, ancak kesinlikle en kolay olanı değildir. Madencilik bilgisayarları bir blok topladıktan sonra oluşturulan çok karmaşık bir hesaplama problemini çözmeniz gerekiyor. Başarılı bir şekilde çözüldüğünde, bir bitcoin ile ödüllendirilirsiniz. Bununla birlikte, sorun şu ki, bir madencilik hesap makinesi kullanıyorsanız, elektrik faturanız yalnızca, alacağınızdan çok daha fazla olacaktır. Bu nedenle, madencilik size bitcoins verebilir, ancak aldığınız küçük miktar nedeniyle, bu günlerde çok karlı kabul edilmez.

İyi eski ticaret

Bitcoins karşılığında bir şey satmayı teklif edebilirsiniz. Bir işletme ve çevrimiçi bir varlığı olan bir cryptocurrency tüccar iseniz o zaman bitcoin adresinizi kullanarak bitcoins ödeme kabul edebilirsiniz. Bu yöntem için, biraz daha fazla araştırma yapmanız ve doğru hedef kitleye ulaşmanız gerekecek çünkü herkes sizin için bitcoin'lere sahip olmayacaktır.

İnsanlara yardım et ve bitcoin'lere gitme

Bitcoins kazanmanın bu çok benzersiz yolu için, bitfortip adında bir web sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Bu web sitesinin kullanıcıları veya üyeleri başka üyelerden yardım isteyebilir; Sizin için soruları olabilir veya bazı bilgilere ihtiyaç duyabilirler. Onlara biraz değer verirseniz, sizi bitcoins içinde yönlendirebilirsiniz.

Servet için çalışmak

Hizmetler veya ürünler sunabilir ve insanlardan bitcoins cinsinden ödeme yapmasını isteyebilirsiniz; Ancak, bu, insanların bitcoinler için hizmetlerinizi kiralamak istedikleri doğru platformu bulmanız gerektiğinden biraz daha fazla çalışmanızı gerektirebilir. Yüklenicileri ve işverenleri bir platformda bir araya getirdiği normal bir iş yeri sayfası gibi çalışan bazı web siteleri var. Ancak, seçtiğiniz web sitesinin gerçek olduğundan emin olmanız gerekir.

Tıklama başına ödeme alın

Bu kavram geleneksel para için doğruydu ve cryptocurrency için doğruydu; Tek fark, bitcoin tabanlı reklam web sitelerinde içerik yayınlamanız gerektiğidir. İçeriğiniz tıklamayla bağlanabilirse, bu bitcoin reklam ağları sizi bitcoins içinde ödeyecektir. Kurallar hala aynıdır, alabileceğiniz daha fazla tıklama, daha fazla bitcoins çuvallayabilirsiniz.

Unutmayın, bunlar hemen hemen hiç yatırım yapmadan bitcoins kazanmak için sadece başlangıç ​​seviyesindeki temel yollardır; Bunlar bir gecede milyoner yapmaz. Yeni başlayanlar için ödül önemli olmayabilir ancak sizden büyük bir yatırım gerektirmeyecektir. Unutmayın, yeterli servete sahip olduğunuzda, daha büyük bir servet sunan daha iddialı yollar tercih edebilirsiniz.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. cryptocurrency, bitcoins, bitcoins kazan, bitcoins nasıl elde edilir, madencilik
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.