2018 39 de cryptocurrency ileminde kacinmaniz gereken hatalar - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
07.11. 2018 14:06  | 

Sen cryptocurrency ticaret için yeni olabilir ya da bir çok çekici ve dayanılmaz ticaret seçenekleri ve olanakları ile hata yapmak için oldukça yaygın olan bir tüccar olabilir. Bazı hatalar kötü karar vermenin bir sonucu olabilirken, diğerleri sizi kripto-para birimi dolandırıcılığı ve sahtekarlıklarının kurbanı haline getirebilir.

Ne kadar dikkatli olursan ol, hatalar olur. Yani soru nasıl güvende kalıyorsun? Hile farkında olmak ve uyanık olmaktır.

Hataları görmeden önce, hataları görmenize yardımcı olmak için, göz ardı etmemeniz gereken birkaç kripto para birimi alışverişi YOKTUR.

Asla başlangıçta çok büyük yatırım yapmayın

Mevsimlik tüccarlar daha iyi bilirler, ancak büyük yatırımlar birçok yeni tüccarın yaptığı ortak bir hatadır. Yeni yatırımcıların dikkatlice ilerlemesi çok önemlidir; küçük miktarlarda yatırım yapın ve toprağın yerini alın. Bir fırsatın geçmek için çok iyi göründüğü, ancak hatırlayacağınız birçok durum olacaktır, kripto para birimi hala dikkatli bir yatırım yapmanızı ve tüm varlıklarınızı tek bir seferde tek bir yere koymanızı gerektirmeyen bir uçucu piyasadır.

İyi eski pompa ve dökümü için düşme

Herhangi bir tüccarın temel içgüdüsü, yükselmeye başlayan bir varlığa yatırım yapmaktır; Cryptocurrency, bu kötü bir yatırım hareketi haline gelebilir. Nispeten bilinmeyen bir madalyonun ani bir değerde ciddi bir artış görmeye başladığı zaman, bir sahte ve yanlış yorum ve tahminler kullanarak bir koza değerini yükseltmek için koordineli bir çaba olan bir Pompa ve Döküm olabilir. biraz hızlı para kazanmaya çalışıyorlar. Bu, genellikle ucuza satın alınan paraları şişirilmiş bir fiyata satmak için yapılır.

Bir grup, ucuz bir koza değerini şişirmeye karar verir ve üyeler bu parayı birbirinden satın almaya başlar; Bu arada, aynı grup, ismin değeri hakkında yanlış haberler yaymaya başlar. Dış tüccarlar bu ifadeleri okuyor ve madeni paraya yatırım yapmak için acele ediyor ve onları Pompa ve Damper grubundan satın almaya son veriyor. Bu yüzden dikkatli bir araştırma yapmadan bir varlığa asla yatırım yapmamalısınız; özellikle de küllerden yükselen.

Bilgilendirilmeksizin

Bir tüccar, piyasadaki en son trendlerle güncel kalmalıdır; Aksi takdirde, size paraya mal olabilecek bilgilendirilmemiş kararlar verebilirsiniz. Yatırım seçeneği açıkken bile ödevinizi yapmalısınız. Yatırım yapmak istediğiniz varlığın geçmiş ve gelecekteki eğilimlerini incelemeniz gerekir; böylece, her bir değer aşağı yukarı veya aşağı yönde nasıl tepki verdiği hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Kripto para piyasası çok değişkenlik gösteriyor; bu nedenle, sektördeki her yeni gelişmeden haberdar olmanız gerekir.

Eşi görülmemiş kar vaat eden brokerler için düşmeyin

Bir gecede bir servet kazanmanıza yardımcı olabilecek fırsatlar sunmaya söz veren birçok brokerle karşılaşabilirsiniz. Senin işin onlardan uzak durmak!

Tecrübeli bir tüccar olarak bunun büyük bir kesinti olduğunu hissedebilirsiniz, ancak asgari veya daha büyük yatırımlarla delice yüksek ve anlık karlar sadece bir pazarlama hilesi veya sahtekarlık olabilir. Dikkatli bir şekilde ilerlemeniz ve dikkatli bir şekilde yatırım yapmanız gerekir.

Bunlar, birçok tüccarın, hatta tecrübeli olanların bile yaptığı birkaç yaygın hata. Unutmayın, ticaret sabır, bilgi toplama ve deneyim gerektirir; Seçeneklerinizi tartmak, ödevlerinizi yapmak ve daha sonra bilinçli bir karar vermek zorundasınız.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. cryptocurrency, dijital para, cryptocurrency ticareti, cryptocurrency hataları, cryptocurrency 2018
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.