2017deki uc buyuk dusus - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
19.11. 2017 00:00  | 

Geçtiğimiz iki haftada Bitcoin’in başından çok şey geçti. Bir devam denilen, bir iptal edilen SegWit2x planları resmen rafa kaldırıldı ve Bitcoin bunu 7888 $’lık bir rekor seviyeye çıkarak kutladı. Ancak her çıkışın bir de inişi olduğu gibi bu rekorun da bir düşüşü oldu.

Bunun ardından Bitcoin piyasa değerinden 38 milyar $’ın silinmesine sebep olan bir dizi etkence tetiklenen yüzde 29’lik bir düşüş yaşadı. Bitcoin Cash bu esnada rekor seviyeye çıkmayı başarsa da işler olağan seyrine dönmeye başladı.

\"19_11_01_01\"

En büyük düşüşü bile değil

Bir önceki Cuma gününden beri bloklarının büyümeyeceği haberine piyasanın verdiği tepkinin sonucunda Bitcoin %29’u kadar çöküş yaşadı. Durum böyle olunca alternatif hamle Bitcoin Cash’e yönelmek oldu.

Kısa bir süreliğine de olsa en büyük ikinci kripto-para olarak Ethereum’un yerini alan ve yüzde 40 kadar artış yaşayan Bitcoin Cash için bu muhakkak olaylı bir hafta sonuydu.

Ancak Bitcoin’e 38 milyar $’a mal olan bu düşüşe rağmen para sırf bu sene içerisinde bile daha büyük düşüşler yaşadı.

Eylül’deki Bitcoin Cash çatallanmasını atlatmasının ardından Çin hükümetinin dijital paraya karşı olumsuz tutumunu takınması ve Jamie Dimon’ın iğneleyici yorumları sonucunda %40 kadar düşüş yaşadı.

Bundan önce ve 1 Ağustos’taki sert çatallanmaya yol açan dijital paranın geleceğini saran pek çok korku ve belirsizlik beklenen yönde %38’lik bir düşüşle karşılaşıldı.

\"19_11_01_02\"

Seçim yapmaya zorlandı

SegWit2x’in iptali yüzünden insanların elleri beklediklerinden önce zorlandı. Daha yüksek veriyi ve daha hızlı işlem yapabilen bir para isteyenleri blok boyutları zaten daha büyük olan Bitcoin Cash kendine çekti.

Ancak orijinal paraya güven duyanlar bloklardan esasi olmayan bilgiyi kaldıran, ancak çoğunun beklediği kadar ölçeklenmeye yardımcı olmayan SegWit’le yetindi.

Bitcoin Cash’in destekçileri yaklaşımlarının daha basit olduğuna ve beyaz bültenin ana olarak bir ödeme sistemi olarak tasvir edilen Bitcoin’in ilk hedefine daha yakın olduğuna inanıyor. Bitcoin bir değer saklama aracı olarak inanılmaz derecede iyi işliyor olsa da bu paranın işlevinin maliyeti karşılığında oldu.

Diğer pek çok alt-para gibi Bitcoin Cash de bir soruna cevap vermek adına yaratılmıştı, ancak bu orijinalin nasıl ölçeklenmesi hakkında bir iç savaşın sonucuydu.

Orijinal Bitcoin’in destekçileri görüşün çok sınırlı olduğunu ve Blok-zincirin SegWit teknolojiyle gelişmesiyle Bitcoin’in ödemelerin yanında pek çok sayısız başka işlevi de gerçekleştirebilecek yeni bir dijital varlık sınıfı hâline gelebileceğini söylüyor.

Bitcoin Cash hâlâ ayak, hatta rolünü uydurmaya çalışıyor. Şu anda sırf blok boyutlarıyla bile daha fazla işlemi daha iş işleyebilmek için tasarlanmış olsa da bunun ilerideki çalışabilecek ölçeklenme yöntemi olup olmadığını henüz görmek için erken.

Şişir-boşalt

Ancak Bitcoin Cash’in kendi meseleleri ve sorunları da yok değil. Bitcoin Cash’in 2500 $’a yükselmesinin ardından 1200 $’a kadar çökmesi bazı kişilerin bunu fark etmesiyle açıklanabilir.

Daha çok bir para olarak kullanılabilecek dijital bir para ihtiyacında olanların Bitcoin Cash’in tercih etmesi son derece olasıyken Bitcoin’in varlık saklama özellikleri de hâlâ son derece güçlü görünüyor.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. bitcoin, segwit2x, bitcoin cash, çin
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 
 


  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

  Alper (176.54.230.*) yazdı

Detay

Reis bana daha detaylı yardımcı olurmusun rica etsem

  İlyas (78.190.12.*) yazdı

Para yatrmak    Olymptrade

Merhaba ben türkiyedeyim ama hiç bir bankadan platforme para yatıramıyorum. Platformum Olymptrade siz hangi bankayı onerirsiniz.

  Dilara (95.2.9.*) yazdı

isiniz ne

Ne iş yapıyorsunuz acaba

  AHMET AYHAN (95.6.114.*) yazdı

paraya ihtiyacım var

kazanmak için yardım istiyorum

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.