İkili opsiyon oynama siteleri - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
09.02. 2018 00:00  | 

İkili opsiyon oynamaya karar verdiyseniz kendinize bu işlemleri yapmak için güvenilir bir websitesine ihtiyacınız var. Seçeceğiniz websitesi öncelikle hesaplarınız için güvenilir olmalıdır. Bu konuda işlem yapan birçok websitesi yüksek kripto sistemlerle koruma altına alınmaktadır. Ayrıca, üye olurken mutlaka gizlilik sözleşmesi gibi konuları da okumanız önerilir. Bu konuda şahsi bilgilerinizi her türlü güvende olduğundan emin olmalısınızdır.

Bazen bazı durumlarda kullanıcılar ikili opsiyon oynama konusunda yeni oldukları için güvenli olmayan ve sahte siteleri seçebiliyorlar. Diğer yandan, gerçek ve sahte ikili opsiyon seçme konusunda sahte ve gerçeği birbirinden ayırmak da çok zor olabiliyor. Hatta bazı durumlar çok tecrübeli traderlar bile sahte sitelere kanabiliyor ve bir türlü paralarını kaybedebiliyorlar. Bu konuda gerçek bir araştırma yapmadan bir uzmana bilgisine başvurmadan herhangi bir üye olma işlemi yapmamak gerekiyor.

İkili opsiyon oynamak için girdiğiniz sahte ve gerçek siteleri robot ve sinyal mesajları ve hizmetleri sayesinde anlayabilirsiniz.

Öncelikle sitenin lisansını kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca, sizler için açtığı demo yani deneme hesaba da dikkatlice kullanmanız gerekiyor. Çünkü demo hesaplarda sahte ve gerçek bir site arasında büyük farklar bulunmaktadır.

Sahte sitelerde sizlere bir miktar para yatırmanız gerektiğini yazarlar ve sonrasında da sizin henüz bir ticari platform bile olmadığını anlamanıza imkan vermeden tüm paranızı alırlar. Bu nedenle demo hesaptan sonra paranızı yatırırken mutlaka çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Birçok durumda sitede sahte bir danışman bile bulunur ve size daha çok para yatırmanızı ve daha büyük bir kazanç olabileceğini söyler.

Bu tür mesajlarda mutlaka hemen hareket etmemelisiniz ve mesajın bir robot mesaj olup olmadığını anlamak için ikili opsiyon oyununa da ara vermelisiniz. Bu şekilde aynı mesaj tekrar ediyorsa o zaman sizlere danışman olarak yardımcı olmak isteyen aslında sahte bir mesajdan başka bir şey değildir. İşte bunu göreceksiniz.

Tüm bunları önlemek için öncelikle yapmanız gereken şey en az miktarda para yatırmaktır. Genellikle ikili opsiyon sitelerinin oynama başlangıç fiyatları 10 dolardır. 10 dolardan başlayan fiyatlardan başlayıp beş bin dolara kadar ilerleyebilir. Bu nedenle en az miktarla yani 10 dolarla başlamanız gerekmektedir.

Diğer yandan, yatırdığınız paranın ardından ne kadar büyük oynayacağınızı mutlaka dikkat etmelisiniz. Hemen ilk kazanımınızda paranızın iki katını yatırmanızı isteyebilirler. Bu nedenle bu işlemi de mutlaka dikkatlice yapmanız gerekmektedir.

İkili opsiyon her ne kadar koyduğunuz paranın yüzde 75 ya da 80inden daha fazlasını kazanma şansı verse de mutlaka dikkatle oynanması gereken bir işlem tarzıdır. Her anı ve her analizi dikkatle takip etmeniz gerekmektedir. Mutlaka, sitelerin lisanslarını kontrol etmeniz ve gerekirse de sitelerin lisanslarını danışabileceğiniz bir kişiden uzman bilgisi almanız gerekmektedir.

Bir yandan hızla gelişen teknolojiyle sahtekarlık sitelerinin gelişimi de hızlansa da mutlaka sitelerin sahte ticari platform olduklarını ele veren birçok gösterge bulacaksınızdır. Bu nedenle ikili opsiyon oynayacağınız web sitesini iyi araştırmanız gerekiyor.

İkili opsiyonu güvenle oynayabilmek için ve keyfini çıkartmak için yaptığınız yatırımları da güvende tutmak için hesabınızdaki parayı güvenle çekmeniz gerekmektedir. Bu konuda da bir e cüzdan sizin işinize yarayabilir. Bu konuda da en güvenli para çekme aracı sitelerini kullanmanızda fayda vardır. Bu tür websiteleri hem sizin haklarınızı hem de paranızı korur.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. ikili opsiyon siteleri, ikili opsiyon oynama, güvenli siteler, sahte siteler, lisans
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Harika bir müşteri desteğine ve düşük minimum para yatırmaya sahip üstün bir broker
Benim kısa önerim: Broker ücretsiz bir demo versiyonuna ve çok düşük bir minimum para yatırmaya sahip
Minimum yatırım: $5
 

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.