İkili opsiyon kazanmak icin bir seçenek mi - Bu yöntemi kullanarak zengin oldum ve ayda 30000₺ dan fazla kazanıyorum
More information
Onur Demir
31.12. 2017 00:00  | 

Birçok kişi günümüzde ikili opsiyon gibi hızlı kazanım finansal araçlarını kullanmakta. Nedeni ise çok basit: İkili opsiyon (binary option olarak da biliniyor) birçok trader ve yatırımcı için kazançlı bir yatırım aracı olarak öne çıkıyor. Diğer yandan, ikili opsiyonu bir kazanma aracı olarak kullananlar da trader ve yatırımcı olarak ikiye ayrılıyor.

En kolay anlatımıyla ikili opsiyon yani binary option hedeflenen bir finansal aracın (bu finansal araç herhangi bir yabancı para paritesi, emtia ya da endeks olabilir) yukarı ya da aşağı gidişiyle ilgili bulunduğunuz tahmine göre kazancınızın belirlenmesidir. Bu finansal araç belirlenen süre içinde yukarı çıkabilir ya da düşebilir eğer siz doğru tahminde bulunursanız yatırdığınız paranın çok üstünde bir kazanca ulaşabilirsiniz. Bu konuda traderların en çok uyardıkları konu ise nerede duracağınızı bilmenizdir. Yapacağınız fiyat tahmini doğru oldukça para kazanırsınız. Eğer iniş ve çıkışların tahminini doğru yapabilirseniz ve bildirimleri doğru takip ederseniz kazanma opsiyonunuz da yükselecektir.

Ancak, bir gerçek var ki, ikili opsiyon aslında traderların (tacirlerin) uzmanlık alanı olarak öne çıkıyor ve genellikle yatırımcılar yerine traderların içinde bulunması gereken yatırım aracı olarak görülüyor. Nedeni ise çok basit: ikili opsiyonları genellikle traderların kullanıyor ve onlar yönetiyor. Sisteme girdiğinizde traderların ikili opsiyonlarla ilgili nasıl bir tutum içinde olduklarını görüyorsunuz. Örneğin, eğer dolar Euro paritesi üzerinden bir tahminde bulunacaksanız. Sistemin alt tarafında trader’s choice yani traderların seçimi seçeneği sizi yönlendiriyor. Daha fazla olan tarafa yatırım yaptığınız sürece kazanmanız olası ancak bu her zaman mümkün değil. Çok kısa bir zamanda kazandığınız yüzde 75lik kazanımınızı, anında kaybedebilirsiniz. Bir sonraki seçeneklerde ise koyduğunuz paranın iki katını koymanız gerekebilir. Bu nedenle ikili opsiyon kullanan herkes şunu bilir. Ya çok kazanırsınız ya da çok kaybedersiniz. Ama yine de birçok yatırımcı ve trader kazancın yüksek ve kısa süreli bir yatırım aracı olduğu için bu seçeneği kullanmayı tercih eder.

İkili opsiyonlarda yapılan hatalar

İkili opsiyonlarda yapılan birçok hata vardır. Bunlar arasında en önemlisi ve en çok öne çıkanı ise fiyatın daha fazla yukarı çıkmayacağını öngörerek put opsiyonuna katılmak ya da fiyatların daha fazla düşemeyeceğini öngörmek ve call seçeneğini seçmek. Bunu yapmaktan kaçınmak gerekir. Yatırıcılar ve traderlarda olası bir pozisyondan önce her şeyi sınarlar ve dip ve tepe noktalarına bakarlar. Böylece, fiyatların ne yöne gittiğini ve hareketini de ölçmüş olurlar. İşlemden önce tüm göstergeleri kontrol ederek ve tüm trendleri kontrol ederek yeniliklere bakmak gerekebilir. Bu nedenle yatırım yaparken dikkatli hareket etmek gerekir. Çünkü, ikili opsiyonlarda sürekli düşüş ya da sürekli çıkış olmaz. Bu değişkendir ve farklılık gösterebilir. Bir yanda, oldukça kaygan zeminli bir piyasa, diğer yanda ise çok derin olmayan bir piyasada yatırım yapmak bazen oldukça riskli olabilir bu nedenle yatırım aracı olarak ikili opsiyonu kullanırken dikkatli olmak gereklidir.

İkili opsiyonlarda seçim yaparken tüm göstergeleri gözden geçirmek gerekir. En yüksek noktayı önceden tahmin etmek risklidir ve sürekli yüksekte tercih yapmak da oldukça riskli bir durumdur. Bu nedenle ikili opsiyonları seçerken mutlaka iyi araştırmak ve derin göstergelere bakmak gerekir. Kar etmek için birçok alana bakmak gerekir.

Şimdi başlayın - Hayat o kadar kısadır ki fakir olmaya değmez. ikili opsiyon, finans, kazanmak, para,yatırım
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

Yöntemim her yerde kullanılamaz. Birçok bankacı ve broker bu yöntemden haberdar değil. Bildikleri zaman da, hiçbir şekilde, normal sıradan insanların kullanmalarına izin vermezler. Bu yüzden para kazanmanıza izin verecek güvenilir ve lisanslı bir broker seçmeniz çok önemli. Bunlar benim favori iki brokerım. Birinden kayıt olun, hatta ikisinden birden. Ücretsiz öneriler, video dersleri ve kişisel danışmanlar sunuyorlar. Tümüyle ücretsiz.

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Make Money Robot

Acemi bile olsanız ikili opsiyonların alım-satımını otomatik olarak yapmanıza izin veren bir temel robot.
Benim kısa önerim: Döviz çiftlerinin ticaretini yapmanızı öneririm, örneğin EUR/USD ya da CNY/USD.
Minimum yatırım: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Düşük minimum gerekli para yatırmaya sahip modern bir broker
Benim kısa önerim: Broker, $1 kadar az ticaretler ile, hafta sonu dahil olmak üzere devamlı ticaret sağlıyor
Minimum yatırım: $10
 
 


  Tugce Gokce (178.247.77.*) yazdı

Bu uygulama nedir ne degildir Basil kazanilir

Nasil islem yapilir nereden baslayacagix

  onur (95.1.175.*) yazdı

Selamun Aleyküm Adım Onur Size birşey danışmak istiyorum

Bu işe nasıl başladınız

  Gamze efe (176.238.18.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Açık lise okuyorum ve öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var.

  fevzi (212.156.27.*) yazdı

kazanma olasılığı nasıl    https://www.para-kazanma-online.com/contact

nasıl başlaya bilirim nerden başlaya bilirim kazanmak için

  Manna (85.100.31.*) yazdı

18 yaşımdayım ve artık para kazanmak istiyorum     hizlaparakazanma.com

Merhaba bu yaptığınız iş hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

  Harun yılmaz (78.182.154.*) yazdı

Para kazanmak istiyorum

Merhaba ,

Ne yapmamız gerekiyor.?

  eda (78.187.220.*) yazdı

yaşam standartımı yükseltmek istiyorum.

  Mükremin Firik (85.105.254.*) yazdı

Nasıl kazandın

Daha tedaylı açıklar mısın

  Gülşah (217.65.177.*) yazdı

Yeni bir başlangıç     www.para-kazanma-online.com

böyle bir hedefe nasıl bir yol izleyerek ne kadr bütçeye harcayarak ulaştınız bu konuda bilgi almak istiyorum

  fatime gizem (188.3.20.*) yazdı

Merhaba ben size gereken hizmeti sunarım yeterki kendimi geliştireceğim ve daha çok para kazanabileceğini bir iş olsun bana yardımcı olun lütfen bu konuda..

Tüm yorumlar(yeni bir sayfada)
 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.