More information


  (85.99.0.*) yazdı

selam sevimli adam    onurdemir([email protected])

saygı deyer onur bey,önce size türkiyeden bir güzel selam göndereyim,çünki bunu hak etdiniz.gelelim konuya yönteminiz tek kelimeyle harika, ama ben ne borsa oynadım nede bu işten anlarım.fakat güzel dosdum uzun yıllardan beri kendi yöntemlerimle zengin olmaya çalışıyorum ama inanın çok zorlanıyorum tabiki buda normal.ama sizin gibi üstatlarıda bulunca kaçırmıyorum.ben tam 20 sene istanbulda koşturdum sanatçılık,ögretmenlik,luthierlik yapdım daha bir sürü şeyler ve artık yoruldum.şimdi kilise geldim burası antebin küçük bir ilçesiydi şimdi il oldu.kafamı dinliyorum ama zengin olmama lazım.burada atelyem var ufak ufak enstrüman yapıyorum,ama bir yandanda paranın peşindeyim.şimdi burada birkaç kaynak buldum ama bazı sıkıntılar çıkdı tırmalıyorum. neyse sizin daha fazla zamanınızı olmak istemem.şimdi bir albüm yapmanın peşindeyim ve paraya ihtiyacım var.yıllarca sayısız besteler yapdım çok eserim var bunuda ilk kez size yazıyorum ben bu konularda pek konuşmam.inşallah sizi takip edip yonteminizi uygulayacagım yalnız bir kusurum var affınıza sıgınıyorum;param yok tam anlamıyla burada tıkandım hiç kimseyi tanımıyorum zaten tanımakda istemiyorum çünki,buranın insanı çok fetbaz hatda şeytan.şimdi size bir önerim olacak buna teklifde diyorlar ben piyasadan pek anlamam,yani insanların işlerinden demek istedim.teklifim şu;ben kahinim bunun türkçesi bakıcıdır,internete kahin diye tıkladıgınız zaman kahinler karşınıza çıkar ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.fakat benim sitem yokdur eyer kafanızda çagrışımlar olduysa,ki olmuşdur bana yazabilirsiniz.sizinle neyi nasıl paylaşırız henüz bilmiyorum ama eyer isterseniz sizi yetiştiririm.sanırım bu işinize yarar fakat ikimizin arasında gizli kalmak koşuluyla,çünki bizim ineklerle başım belaya girebilir biliyorsunuz bizim ülkemiz çok gelişmiş çünki bu tür şeyler kanunen yasak fakat,herkes her haltıda karıştırıyor.sevgili onur bey sizi isminizin güzelligiyle başbaşa bırakıyor ve başarı dileklerimle beraber iyi temennilerimide sunarak size vedamı sunuyorum not.bunları size tamamen temiz duygu ve düşüncelerimle yazdım inşallah anlaşılmışımdır saygılarımla,üstat ozan rone.

  (88.231.46.*) yazdı

Kendinize güvenin

Merhabalar İlk öncelik ile Gercekten Zengin olmak istiyorsanız Bu yollara başvurmadan önce iyi düşünün nedeni ise kaybetme riskinizin de olduğunu unutmayın Anlık kararlar sizi batıradabilir Türkiyede yaşıyorsanız Hayata --0 Olarak başlamışsınız demektir eğerki normal değilde fakir bir ebeveyenleriniz varsa hayata Köpek gibi sürünmeye gelmişsiniz demektir Heleki Türkiye şartlarında bu haller dahada zorlaşıyor nedeni ise Bu ülkede yaşamak Her babayiğidin harcı değil kurtulmakta kolay değildir Zengin bir ailenin çocuğu iseniz bütün kapılar zaten doğdunuz anda size açılmış olacaktır fakat fakirden en üstte çıkmak Çok zor olsada her riski göze alın gerekirse Borç alın ama yinede o riski alın Anneniz ve babanızın cahil ise söylediklerini zerre takmayın boş verin onlar nederse siz tam tersini yapın çünki cahilin lafı sizi geriye götürür Evlenmekten kaçının evlenmek sorumluluk gerektirir paranız yoksa evlenmeyin Bunun yanı sıra yasa dışı işlere kalkışmayın sonu zaten ya ölüm ya kalım ya hapis tabi bunun yanı sıra hayattan aldığınız tüm bu zevklerden sonra eninde sonunda olan ölüm ile karşılanmakta vardır ondan fazla paranın dozunu arttrımadan fazla lüx e düşmeden yaşayın unutmayın Cennet ve cehhenemi Tabi sonsuz yaşadığınızıda düşünmeyin Acısı kötü çıkar.

  (74.92.214.*) yazdı

Altın işlemleri    24Option.com

Herkese merhaba,

ben ve erkek arkadaşım bu yöntemle altın işlemleri yapıyoruz. Başlangıçta olayı tam anlamadım ama erkek arkadaşım herşeyi anlattı. Mesela bu "yatırım" mücevherlerden para kazanmak mümkün değil, ama opsiyonlardan para kazanılıyor. Tasarruf hesabımda biraz müsait param vardı ve altın mücevher alarak yatırım yapmak istiyordu.

Erkek arkadaşım bana aldığım kolyeyi aldığımdan daha yüksek bir fiyata asla satamayacağımı anlattı. İçindeki altın miktarı genelde az ve işçiliğe para veriyorsunuz. Yatırım paralarında da aynı dert var.

İkili opsiyonlarla işlem yapınca direk işlem yapıyorsunuz ve bir aracı veya tüccar olmuyor. Ayrıca altını gerçekten almam ve bir yerlerde saklamam da gerekmiyor. :-) Altının fiyatı son üç ayda bayağı deliydi ama yine 3200€ kazanmayı başardım. O kadar da üstünde de durmam gerekmedi. Eğer paramı altın veya mücevhere yatırmış olsaydım bugün daha az param olurdu. İkili opsiyonlarla 1000€ paramdan 4200€ yaptım (böylece 3200€ kar ettim).

  (35.43.142.*) yazdı

Ynt: Altın işlemleri - Levent    Optionweb

ya sen bunu bayağı karmaşıklaştırıyorsun?? altın mücevher bunlar hikaye. Ben Optionweb'de işlem yapıyorum, kayıt oldum, 500€ koydum ve ne ile işlem yaptığımı hiç umursamıyorum... altın dolar bitcoin hiç de umurum değil. Grafiğe bakıyorum eğer artışlar %50 üzeriyse o zaman artışa basıyorum, eğer düşüşler %50 üzeriyse düşüşe basıyorum. ha bir de senden çok para yaptım, ilk ay 8000€ idi, şimdi ikinci ayıma başlıyorum. olay budur.

  (88.247.141.*) yazdı

merak

merhaba Onur BEY, Yazınızı tesadüfen açılan bi sayfada okudum ve bu tür şeylere pek inanmıyorum aslında yani tesadüf yada şans olarak tanımlıyorum ama merak etmedim değil. :) Ben 18 yaşında lise son sınıf mimari yapı ressamlğı bölümü okuyan biriyim. Okul bitiyo, istediğm şeyde pek emin değilim bi yandan iç mimarlıık hayalleri bi yandan turizim işletme isteği öbür yandan maddi geliri iyi diye sivil havacılık gibi bölümleri tercih etmek istiyorum ama başka şeyleride öğrenmek istiyorum aslında. Size mail atmamdaki sebep belki bi yardımınız olabir çünkü sizde okul bittikten sonra neler yapacağınızı bilmiyomussunuz suan bende bilmiyorum. çok çok zengin olmakta değil tek amacım, yeteri kadar olsun yeter. Sadece iyi ve yapabileceğim bir meslek bir sektör de olmak istiyorum. umarım yardımınız dokunur. teşekkür ederim :)

  (144.215.144.*) yazdı

Ne zaman BÜYÜME ve DÜŞÜŞ gelir    BancDeBinary.com

Selam millet,

metnin "büyüme ve düşüş" bölümü hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum. Eğer milyonlar kazanmak gibi bir derdiniz yoksa KESİNLİKLE o bölüme ihtiyacınız yok. Eğer karınızı maksimize etmek istiyorsanız faydalı olabilir.

Ben ayda 4000€-5000€ civarında kazanıyorum ve o tavsiyeleri de hiç kullanmıyorum. Sadece en tepedeki temel iki kuralı kullanıyorum (CALL ve PUT), dolayısı ile her zaman 24Option grafiklerini kontrol ediyorum ve ona göre düğmelere basıyorum. Yaptığım her işlem 10€ ve ilk yatırımım 500€ idi.

Eğer daha fazla yatırırsanız ve biraz da zaman ayırırsanız, daha fazla kazanırsınız. Şu an buna ihtiyacım yok ve kazandığım ile mutluyum... Ama ilerde daha fazla zamanım olduğunda ileri taktikleri de kullanmayı istiyorum.

  (142.24.65.*) yazdı

çalışıyor    AnyOption.com

denedim çalışıyor. kayıt oldum ve 500€ yatırdım, bonus olarak 250€ verdiler 750€ ile başladım. genelde sadece bitcoin işlemleri yapıyorum, bu aralar ondan büyük para kazanılabiliyor.

bitcoin oranı bu iş için en iyisi. oturup haberleri izliyorsunuz ve bir bitcoin borsasının hacklenmesini bekliyorsunuz. böyle bir mesaj geldiğince hemen giriş yapıp bir kaç ikili opsiyon talebi yapıyorum. çoğu zaman sıkıntısız oluyor çünkü PUT trendi %70 üzerinde oluyor ben de düşüşe bahse giriyorum.

sağol dostum, ben de gününe bağlı olarak 100-200€ kazanıyorum, günün gidişatına bağlı. bundan önce ebayde eşya satarak para kazanıyordum ama kıyas kabul etmez!! şimdi yarı zamanda on katı para kazanıyorum. hakikaten harika, işimden kat kat daha iyi!!!!!!!

  (95.12.122.*) yazdı

nasıl hızlı ve kolay para kazanabilirim     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Marhaba SAYIN :Onur DEMİR Bey Ben BURDUR MAKÜ ünüversitesi mekatronik bölümü okuyorum. Bende sizin gibi kolay ve hızlı para kazanmak istiyorum gözüm yükseklerde değil ben sadece kendi ihtiyaçlarımı karşılamak istiyorum ailemden para istemek istemiyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmayı ve geecek için parlamak istiyorum şuan part time işte çalışıyorum ama aldığım para ev kirası ve benzeri ihtiyaçlarıma karşılıyorum bu bana yetmiyor kusura bakmayın sizze hayat hikayemianlattım başınızı ağrıttım kısacası bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl para kazanabilirim ne yapmam gerekiyor bunun için şimdiden teşekkür ederim tekrar rahatsız ettiğim için özür dilerim. Saygılarımla..

  (155.32.107.*) yazdı

Re: nasıl hızlı ve kolay para kazanabilirim - Bekir KAN

Lütfen yaygın olarak sorulan soru ve cevapları içeren web sitemdeki SSS bölümüne bakın. Önce bir hesap oluşturmalısınız, hesabınızı aldıktan sonra, işlem yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (142.211.54.*) yazdı

İsviçrede banka hesabı    ETXcapital.com

Herkese merhaba,

İsviçre'de bir banka hesabına başvurmak konusunda bilgisi olan var mı? İşlem hesabımda aşağı yukarı 190000 euro param var ve çekmek istiyorum. Eşimden ayrılmak üzereyim (ikimiz de aldattık) ve korkum eğer parayı normal hesabıma çekersem karım bunu öğrenebilir.

Dolayısı ile parayı onun bulamayacağı bir yere çekmek istiyorum. İsviçre ideal olur diye düşünüyorum ama duyduğum kadarı ile İsviçre vatandaşı olmadan İsviçre'de banka hesabı açamıyorum. İlerde de İsviçre'de yaşamayı istiyorum. Benzer bir durum hakkında tecrübesi olan var mı? Teşekkürler, Bob.

  (46.238.141.*) yazdı

Ynt: İsviçre'de banka hesabı - Robert Mooren    GrandOption.com

İsviçre banka hesabı gibi, bunun da sorunsuz olması lazım. Avrupa Birliği'nde her bankada bu mümkün. Benim BNP Paribas ile yurtdışında bir hesabım var.

  (46.23.49.*) yazdı

Ynt: İsviçrede banka hesabı - Robert Mooren    Empireoption

kulağa çok iyi geliyor :D kendimi bir kaç hafta içinde bu şekilde görüyorum, bana uygun geldi ama hala ayda 1000 € civarında kazanabiliyorum. Birden fazla yerde kayıt olarak her birine daha büyük bir yatırım yapmak istiyorum. Siz bir yerde mi yoksa birden fazla yerde mi oynuyor musunuz? ve başta ne kadar yatırdınız?

  (74.51.214.*) yazdı

Skrill ile para yatırın    BinaryOptionRobot.com

Yeni başlayanlar için küçük bir tavsiye :-) Eğer para yatırmak isterseniz banka havalesi diye bir seçenek oluyor, bu genelde uluslararası para transferi oluyor. Benim bankam bu işlem için standart ücretlere ek olarak 20€ alıyor.

İyi bir alternatif Skrill... Herkes onları tanımayabilir. Eskiden Moneybookers olarak biliniyorlardı, esasen bir internet bankası ve uluslararası transferleri ücretsiz. Ücretler alıcı tarafından ödeniyor. Skrill'in ayrıca bir çok yerel banka hesabı var. (Almanya, Fransa ve benzer 40 ülkede), dolayısı ile eğer banka ücretlerinden kurtulmak isterseniz Skrill kullanın!!!

  (85.103.241.*) yazdı

Paraya ihtiyacım var

Merhaba abi ben 18 yaşındayım durumumuz çok kötü ben okuyorum ayriyetten çalışıyorum ama part time fazla para almıyorum birde küçük kardeşim var oda okuyor dedem vefat edince birine kefil olduğu kişinin borçları bize kaldı 100.000 tl kadar yani abicim sizden ricam bana bu sayfada açıkladığınız konu hakkında bi program falan söyleyebilirmisiniz lütfen aileme yardımcı olmak istiyorum artık 18 yaşındayım kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum ama ailemi öyle gördükçe çok üzülüyorum o yüzden sizden yardım istiyorum bu mesajıma cevap vermeseniz bile yinede okuduğunuz için teşekkür ederim

  (155.32.29.*) yazdı

Re: Paraya ihtiyacım var - Sefa demir

Size doğrudan yardımcı olamıyorum ancak bu web sitesinde bulabileceğini adımları okumanızı öneririm. Ayrıca blog veya SSS bölümüne bakabilir yorumlar kısmına göz atabilirsiniz.

  (176.40.154.*) yazdı

Hayat şartlarını iyileştirmek    http://www.hizlaparakazanma.com

Onur Bey iyi günler dilerim öncelikle. Ben Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini 2017 ocak ayında bitireceğim fakat Türkiye'de ingilizcemi geliştirmek pek mümkün olmadı. Bunun için yurt dışında eğitim almak için uğraştım ama yeterli parayı da biriktiremedim. yıllardır farklı sektörlerde çeşitli işler yaptım garsonluktan tutun tarlada patates toplamaya kadar fakat bir türlü o ücreti biriktiremedim. benim için önemli olan güzel bir dile sahip olup güzel mesleklerde çalışıp güzel paralar kazanmaktır. bana yardımcı olabilir misiniz acaba. şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum..

  (155.32.240.*) yazdı

Re: Hayat şartlarını iyileştirmek - osman gazi kızılkaya

Öğrenci olsanız bile yöntemimi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla ilgili hiç kısıtlama yoktur o yüzden takip etmeniz gereken adımları okumanızı, bir hesap oluşturmanızı ve işlem yapmaya başlamanızı tavsiye ederim. Göründüğünden bile daha kolay o yüzden endişe etmeyin, sadece deneyin.

  (37.119.146.*) yazdı

Hizli ve guvenilir para kazanmak    GCM Forex

Yurtdisinda ,ogrenciyim. Buraya cok zor sekilde geldim. Para bulmam ve kazanmam gerekli;sizin yazinizi okuduktan sonra forexte demo hesap actim. Yazdiginiz kadar kolay degil ya da dogru algilayamadim.Cok paraya ihtiyacim var hukuk okuyorum 5 yil kalacagim kendimi egitim anlaminda gelistirmem gerek malum kimse 1. sinif ogrencinin notlarini gormeden burs vermiyor. Suan ilk yilim ve evet suan basarili degilim ama yapabilecegimi bilsem de kanitim yok. Para da yok.Gelistirmem icin kursa gitmem gerek ama yine para gerek. Kisaca yardimci olursaniz cok mutlu olacagim. Simdiden tesekkurler

  (95.0.184.*) yazdı

yardımınıza ihtiyacım var

merhaba onur bey ben şu anda kıbrısta askerlik yapmaktayım kredi kartı borcum beni çok sıkıştırıyor çok bunladım ödeyemiyorum sivildeykende kredi borcum vardı . askere geldiğimden beri taksitler aksıyor ailemin gücü yok ödemeye toplamda 30 bin 40 bin liraya ihtiyacım var fazlasında gözüm yok sadece borçlarımı sıfırlayayım yeter başka hiç bir şey istemiyorum nedir bu yöntem allah rızası için bana yardım edin sizden cvp bekliorum allah rızası için bir müslüman olarak zor durumdayım .lütfen cvp sız bırakmayın beni .yalvarıyorum size

  (121.99.159.*) yazdı

Re: yardımınıza ihtiyacım var - erhan çiçek

Lütfen henüz yapmadıysanız takip etmeniz gereken adımları okuyun. Ardından ticari hesabınızı oluşturmalısınız ve bu adımlara göre işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde tüm sorunlarınız çözülecektir.

  (94.122.69.*) yazdı

borç

benim durumum çok vahim tehdit ve tehlike altındayım. esaret altında iken 37 trilyon borç ödemem gerekiyor mümkünmu bunun ödenmesi bence imkansız hemde 2 ay içerisinde şaka gibi bi rakam inandırıcılığı bile yok bu kadar borçlanmamin ama gerçek hayatımdan vazgeçtim artık ne yapmam gerekiyor çok kişi bisiler söylüyor fakat para bulmanın yöntemi yok bu para bir ömür boyu çalışarak kazanılmaz dicek siniz.dogru napmaliyim ölsem ölümde bi işe yaramıyor mağdur insanlar hala aynı şekilde mağdur kalacaklar

  (155.32.210.*) yazdı

Re: borç - mslm

Merhaba, yazınızı tam olarak anlayamadım, 37 trilyon demişsiniz bu pek mantıklı gelmedi.

  (85.108.170.*) yazdı

Öğrenciyim

Rica etsem görüşme imkanımız olabilirmi 4yıldır hiç bişey yapmadan evimde oturuyorum arada dışarı çıkıyorum arkadaşlarımla o kadar çalışamıyorum istesemde olmuyo çalışamıyorum ve internette para kazanmanın yollarına bakıyodum sizi gördüm ilk defa ücretsiz yazanını gördüm o yüzden size güvenerek yazıyorum rica etsem yüz yüze gelip kendiniz nasıl yaptığınızı gösterebilirmisiniz anlayamadım çünkü ne yapmam gerektiğini çok rica ediyorum görüşsekte görüşmesekte teşekkürler şimdiden :)

  (121.99.31.*) yazdı

Re: Öğrenciyim - Semih

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (84.242.87.*) yazdı

karları nereye yatırmak lazım    Opteck

kazandığınız parayı nerede değerlendiriyorsunuz ;-) doğru hatırlıyorsam ilk ay 3500€ yaptım. Kız arkadaşımla tatile gittim, akdenizde gemi turu yaptık. :-) güzeldi ama kısa sürede anladım ki adam gibi para kazanmaya başlarsam ne yapacağımı bilmiyorum. kısa zamana kadar maaşımdan ay sonuna bir şey kalmıyordu, şimdi ekstra bir param var ama nasıl harcayacağımı bilmiyorum... şehir merkezinde bir otopark almayı ve kiralamayı düşündüm, temel olarak pasif gelir olacak ama iyi bir fikir mi emin değilim.

  (178.240.57.*) yazdı

para kazanmak icin ne yapa bilirim    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Merhaba onur bey artık sıkıldım bu zamana kadar bende cok calistim gece gündüz ama hic birsey elde edemedim hayattan bezdim diye bilirim ne olacak ne yapa bilirim bilmiyorum yeni nisanlandim tabi elimde ne var ne yok harcadim birikim bile kalmadi 20 tl var suan cebimde inanirmisiniz ne yapicam ne edicem bilmiyorum yardim istiyorum artik insanlar zengin ola bilir biraeylerin sahibi ola bilir ama artik bende duzenli bi para kazanmak istiyorum aileme yuvama bakmak istiyorum ne yapicam bilmiyorum ama sizden gercekten yardim istiyorum

  (185.15.111.*) yazdı

Galiba ben aptalım

Merhaba, nasıl oldu tam bilmiyorum ama internette gezerken sitenize geldim. Milyoner olmak gibi bir derdim yok. Sadece finansal olarak bağımsız olmak istiyorum. Çok yüksek bir maaşım yok ama ortalamanın üstünde. Beni öldüren benim ev kredim. Her ay ekstra 500€'nun çok yardımı olurdu. Bu anlattığınız şeyi deneyip başkalarına da anlatmak istiyorum ama tüm yazıyı okuyunca fazla bir şey anlamadım. Biraz basit anlatabilir misiniz? Benim bir işim var ama bunu deneyebilecek kadar boş vaktim var.

  (178.240.238.*) yazdı

Para kazanma    www.hizliparakazanma.com

Merhaba Onur bey size şöyle bahsedeyim 17 yaşındayım ve lisede son senem ygs stresi falan muhasebe okuyorum ve bunla rahat bi hayat yaşamak çok zor sizin blog unuzu okudum açıkçası pek inanmıyorum böyle şeylere ama herşeye bi ihtimal vermek lazım benim hayallerim büyük var ve zevk alarak para kazanmak istiyorum ve sizin bana yardımcı olacağımızı düşünüyorum lütfen biraz öneri de bulunurmusunuz veya sizin nasıl bu duruma geldiğiniz en ince ayrıntısına kadar anlatır mısınız

  (95.12.106.*) yazdı

Çok acil

Onur bey merabalar ismim Erkan 19 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum rastgele bu siteyo gördüm ve sizin hayat hikayenizi okudum açıkçası ben o kadar yüksek paralar peşinde değilim fakat bana acil olarak 5000 lira civarı para lazım ve ilk olarak nerden nasıl başlarım ve birşey daha sorucam istediğimiz zaman yapabiliyoruz demi istediğimiz miktarı kazandıktan sonra yapmasakta sıkıntı olmaz demi bunları öğrenmek istiyorum Cevaplarsanız çok sevinirim İyi günler.

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Çok acil

Merhaba, mesajınız için çok teşekkürler! İlk olarak buradan başlayınız, kaydınızı yaptıktan sonra başlayabilirsiniz.

  (142.51.59.*) yazdı

ne sıklıkla işlem yapıyorsunuz?    GrandOption.com

Her gün günde iki saat işlem yapıyorum, günlük karımda 100€ civarında. Çok fazla olmadığını biliyorum, benim sormak istediğim on dakikalar civarında kısa işlemler yapmak mı daha iyi yoksa uzun saatler süren işlemler mi. Mesela ben günde 20 işlem yapmak istiyorum, dolayısı ile her on dakikada beş tane on dakikalık işlem mi yapmalıyım, yoksa her yarım saatte beş 30 dakikalık işlem mi yapmalıyım? Bir de her on dakikada beş 60 saniyelik işlem yapılmasına ne dersiniz?

  (178.6.115.*) yazdı

Merhaba

Onur Bey merhaba, sadece tanışmak istedim. Aslında Yeni Zelanda da yaşıyor olmanız ayrıca ilgimi çekti. Şu an maddi durumumuz normal, Türkiye şartlarına göre iyi de denilebilir. Daha keyifli bi hayat yaşamak için de para kazanmak şart. Sizi gerçek anlamda tanımadan da böyle bir işe girmek saflık gibi geldi. Her şeyi yeterince açık yazmışsınız ve benim için de burada ayrıca vakit ayıracak olmanız belki keyifli olmayabilir. Ama zaman ayıracağınıza eminim, Hoşçakalın!

  (121.99.100.*) yazdı

Re: Merhaba - Sevim KILIÇKAYA

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Eğer benim yaşadığım yere yakın yaşıyorsanız benimle iletişime elbette geçebilirsiniz, buluşup bir bira içeriz.

  (176.219.166.*) yazdı

6 ayım var     daha başlamadım

Öncelikle benim hem ders calısıp hemde bu işi yapmam lazım Almanya munıh teknik üniversitesi için hazırlık yapıyorum ve bana parada lazım olacak oyunlardan falan baya para kazanmıstım ama daha fazlası lazım yorumlarınız beni etkiledi hatta sizi jorden belforta benzettim diyebilirim yardım cı olursanız çok ıyı iş yapabilirim saygılar . Bide e posta takılmayın yaşımın üstünde bi zekaya sahip oldugumu düşünüyorum ego yok diyemem her bese çok konuştum yine saygılar .

  (85.103.56.*) yazdı

merhaba, bende iki üiversite bitirip sansız mı dıyelım tam bılmıyorum bır surecten sonra 2014 yılına kadar onlıne alısverıs sıtelerınde urunler sattım (gittigidiyor, amazon, ebay) 2014 ten sonra maddı ve manevi kayıplarım oldu ve hala durumu kurtaramadım. bana bu konuda yenıden ayaklanmam ıcın ya da daha cok para nasıl kazanılır, eskisınden daha konforlu bir hayat a ulaşma seceneklerinden bahsedebilir misiniz? artık bir abby geliyor cunku.ilginize tesekkur ederim

  (213.230.93.*) yazdı

merhaba nasilsiniz    tabletden yaziyorum bana +998943815453nomeram ulaş

Benim adm Laylo yasim 20da uzbekistanda yasiyurim doğru soylemek lazim deya duşuniyorum ailade en kuçuk cocukim ablam var ikki tane babamle ayri kaliyuriz ablamlerde avli ben va annem yalniz yaşiyoruz bu yil liseyi tamamladm ama unvertiteye giramadm çalişmek istiyorum ama işde yok paraga çok ehtiyacim var zatan annemde çalismiyu eneştam verdiyi parayla yaşiyuriz bende hep kizler gibi mutlu zengin yaşamak istiyorum yardam etabilirmisiniz para kazanmam için Allah sizden razi olsun

  (121.99.71.*) yazdı

Re: merhaba nasilsiniz - evde otiriyorum

Mesajınız için teşekkürler Laylo. Lütfen web sitemi okuyun, ana sayfaya gidip dikkatlice inceleyin; bu size yardımcı olacaktır.

  (178.115.131.*) yazdı

Merhabalar Onur Demir

avusturyadan serap ben 19 yaşındayım ve iş arıyorum uzun zamandır ama okulla aram fazla olmadığından dolayı iş bulmam zor boş boş evdeyim iş bulamadım artık gına geldi ve bugün para kazanma yolları diye google'a yazıyım dedim ve ilk siz çıktınız web sitesindeki detaylarınızı okudum ve denemek istiyorum , sizin sahte iş yaptığınızı düşünmüyorum onun için başvurdum kayıt oldum nasıl devam edebilirim lüften yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

  (78.168.95.*) yazdı

tır şoförü...bınary optıon a ilgi deymaktayım     henüz yapmadım

Merhabalar Onur bey bende sizin gibi şoförüm üniversite mezunuyum turızm ve hotelcılık forex piyasasında işlemler acıyorum bana önerileriniz ve güvenebileceğim broker hangılerı bılgı verebılırsenız yada telefonunuzu verırsenız aramak ısterım..şuan yanımda arkadaşlarım var ve sızın benım maılıme cevap vermeyecegınızı dusunuyorlar ...bende sızın gıbı başarılı olmak ıstıyorum bana bilgi destegı sağlarsanız müteşekkir kalırım selamlar.

  (121.99.207.*) yazdı

Re: tır şoförü...bınary optıon a ilgi deymaktayım - özgür özdemir

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (88.250.63.*) yazdı

Çok paraya ihtiyacım var gerçekten çaresizim!    www.hizlaparakazanma.com

Bir bayan olarak iş bulmam çok zor değil aslında ama para kazanmak için bile paraya ihtiyac duymak zorundayız. Bende bu sebepten madurum kendimi bir çok konuda geliştirmek istiyorum fakat param yeterli değil hatta kendimi geliştirmek için yapmam gereken şeyler için hiç yok ta denebilir. sıradan bir öğretmen olmak bana göre değil. Üniversite mezunuyum iki dil biliyorum ama yine asgari ücret almak zorundayım! BİR ŞEYLER YAPMAM GEREK YARDIM LÜTFEN

  (151.135.19.*) yazdı

Para kazanma yönteminizi öğrenmek istiyorum     www.hizliparakazanma.com

Öncelikle merhabalar ismim Barış 17 yaşındayım Konya'da yaşıyorum öğrenciyim iyi bir üniversite hayatı için şimdiden adım atmamın gerektiğini düşündüm ücret olmadan para kazanma yöntemi araştırırken sizin yazınızla karşılaştım ilgimi çekti ön ödeme vs. olmadan para kazanmak iyi bir şans tabi ki bunun hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler en kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum.

  (81.214.65.*) yazdı

ÇOK ACİL SORU    -

oNUR Bey,teşekkürler, sisteminiz kesinlikle kazandırıyor diyebilir misiniz artı olarak gelirlerimiz yani kazançlarımız vergi denetimine tabi olur mu,yani paramızı bankaya çektiğimizde diyelim gelirlerimiz yükseldi,60, veya 70.000 oldu. Bu maliyenin dikkatini çeker mi ben bir memurum her sene beyanname veriyoruz. Acaba gelirlerimizi paypal ve Skrill gibi yerlerde tutsak ordan kullansak daha mı mantıklı olur. Acele cevap bekler teşekkür ederim.

  (115.187.119.*) yazdı

Re: ÇOK ACİL SORU

Merhaba, Artık Türkiye'de yaşamıyorum, bu yüzden bu konuda size yardımcı olamayacağım. Fakat, bu durumda, sizin için, banka hesabı yerine Skrill ve benzeri bir internet ödeme sistemi kullanmanız daha iyi olabilir.

  (85.98.200.*) yazdı

Bilgi almak

Oncelikle, Selamun aleykum abi Bende herkesin hayali oldugu kisa yoldan para kazanmak isteyenlerden biriyim.Sizin kisa zamanda bukadar parayi nasil kazandiginizi ogrenmek istiyorum eger bir sakincasi yoksa bizlere paylasabilirmisin abi. Bu sene unuversite ogrencisiyim paraya cok ihtiyacim var ailemden helen para anca ev kirasina yeter bursta cikmasa culsuz kalacam abi yaptigin yontemi benimle de paylasabilirmisiniz Cok tesekkur ederim abi Saygilarimla...

  (176.238.22.*) yazdı

Yardım    Yok

Merhabalar onur bey benim sizden ricam bana bu yöntemi basit yoldan anlatmanız.kaybedecek bişeniz yoktur heralde çünki be im kazanmam sizin kazancınızı etkilemez. Üniversite öğrencisiyim ve bildiğiniz gibi bir öğrenciye para lazım bursum yok evden çok az para geliyo. Ve eğer bana bir forex şirketi tanıtma niyetiniz varsa bana şirketi değil sadece stratejiyi anlatın nerden bilgi alacağımı anlatın. Şimdiden çok teşekkür ederim.

  (43.124.214.*) yazdı

Kazancın vergilendiril(me)mesi    GrandOption

Herkese günaydın!

Hassas bir soru sormak istiyorum! Şu ana kadar oldukça iyi bir miktarda para kazandım ve banka hesabıma transfer ettim. Bunu vergi dairesine gelir olarak bildirmeli miyim, yoksa miras yoluyla kaldı mı demeliyim?

Üç tane beş haneli çekim yaptım (euro cinsinden), altı haneli bir çekimle dikkat çekmek istemedim.

Teşekkür ederim ve sağlam para kazanma konusunda herkese iyi şanslar!

  (81.213.44.*) yazdı

ikili opsiyon

Merhabalar Onur bey Öğrenciyim ve paraya oldukça ihtiyacım var. Tesadüfen sizin yönteminizi gördüm ve dikkatimi çekti. Oldukça basit demişsiniz sanırım ben de bir sorun var çünkü anlamadım :) Bakın 21 yaşındayım gelecek yıl mezun oluyorum. Sosyoloji okuyorum. Hemen iş bulabileceğimi sanmıyorum. Eminim size çok fazla yazan var. Ama lütfen bana yardım edin. Help me please :) Dikkatinizi çekmek umuduyla... :) iyi günler

  (140.200.55.*) yazdı

Re: ikili opsiyon - merve çelik

Merhaba, yöntem oldukça basittir ve herkesin anlayabileceğini düşünüyorum. Sadece atılması gereken adımları okuyun ve bir ticari hesap oluşturun. Ardından online olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (88.253.227.*) yazdı

İş hakkinda    www.hizlaparakazanma.com

Mrb onur bey.sayfanizi inceledim.yatirdigimiz para iş yapamazsan tekrar geri alabiliyormuyuz.tahmin ederken yanilirsak kayıp oluyormu.neden paylaştınız siz nasıl bir düşünceyle paylastiniz,menfaatiniz varmı bilmek isterim.yurtdisina niye gittiniz.turkiyede yapilmiyormu bu iş.bir sorunla karşılaşırsak size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası verirmisiniz..bu soruların cevabını alirsam bende başlamak istiyorum.tskler.

  (121.99.96.*) yazdı

Re: İş hakkinda - Latife

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (46.154.11.*) yazdı

Hızlı ve etkili bir şekilde para kazanmak istiyorum.    www.hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur Bey internette araştırma yaparken sizin yazınızı okudum ve çok etkilendim. Bu işi nasıl yaptığınızı merak ediyor ve öğrenmek istiyorum. Üniversite öğrencisiyim ve ailemin maddi durumu iyi değil kendi paramı kendim kazanmamıştır gerekiyor okula devam edebilmem için. Sizden bu iş için yardımlarınızı bekliyor ve öğrenmek istiyorum. Umarım dönüş yaparsınız. Şimdiden teşekkürler.

  (88.242.32.*) yazdı

çok para lazım çok    www.donanimhaber.com

abicim öncelikle çok paraya ihtiyacım var. neden diye soracak olursan, senin ki gibi bi sürü kız arkadaşım olsun istiyorum. benim hiç kız arkadaşım olmadı. belki çok param olursa bi sürü olur. ben los angalesde yaşıyorum. bi de havuz istiyorum. ama anlattığın yöntemden hiç bi şey anlamadım. benim daha iyi bi fikrim var. diğer arkadaşlara anlatmak istiyorum. beni faceboktan ekleyenlere anlatıcam.

  (88.151.229.*) yazdı

avantajlı kazanma

merhaba sayfanızdaki metni okudum. Sadece borsa dışında nasıl iş yapılır nasıl satış veya benzeri kazanç sağlasım. benim zaten aylık gelirim 18.000 tl ama izinde ücret işlemiyor o nedenle bunun boşluğunu dolduracak karlı bir iş olmalıki benim ücretim devam etmeşi. bu arada new zeland da geldiğimde sizinlede tanışmak onur verici olur. Denizci herzaman her yerde olabilir.Selamlar .

  (212.2.212.*) yazdı

Yardim    Www.hızlı para kazanma.com

Merhaba ben gaziantepte bir avmde Starbucks cafede çalışmaktayım maddi sıkıntılarim var aileme tek ben bakıyorum asgari ücretle çalışıyorum ama yetmiyor bende kendimce boyle bir yol aradım ve sizi buldum tamamen kafama yattı ölüm trade uygulamasını indirdim biraz uğraştım mantikli geldi ama tam olarak tahminlerim %oranla iyi gidiyor ama tam olarak bilgim yok bunu daha nasıl ilerletebilirim

  (37.154.165.*) yazdı

Yeni üyelik     Henüz işlem yapmadım

Yazınızı okuduktan sonra bende bu işlemleri yapmaya karar verdim ama gerçekten çok sıkışık bir haldeyim son çıkış noktam yardımcı olursanız memnun olurum herhangi bir siteye üye olamadım henüz denedim ama başarılı olamadım demo ıçin bile giriş yapamadım ve nereye üye olacağımı PayPal hesabın ne oldugunu ve nasıl oluşturacağım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

  (210.55.130.*) yazdı

Re: Yeni üyelik - Şenay gül filiz

Merhaba, para yatırmak ve çekmek için Paypal hesabına ihtiyacınız yok. Size tavsiyem Skrill veya Neteller gibi alternatif para yatırma yöntemlerinikullanmak olur ya da normal banka havalesiyle para yatırıp çekebilirsiniz.

  (12.49.62.*) yazdı

Yeni başlayan    24Option

Merhaba,

Bunların hepsini denemek isterim, biraz para kazanmak ve durumumu düzeltmek istiyorum. Bana çok karmaşık geldi, bu işlemlerden hiç anlamıyorum. Daha önce işlem yapmadım, hisse senetleri ile ilgili tek bildiğim de böyle bir şeyin var olduğu. İkili opsiyonların da ne olduğunu bilmiyorum, bana çok yabancı. Bana danışmanlık yapıp benim ilerlememe destek olur musunuz?

  (88.102.143.*) yazdı

kayıt

Kayıt sırasında birçok işlem sitesi gördüm, bir tanesine kayıt olmak yeterli mi yoksa birden fazlasına birden mi kayıt olmak lazım? İşlem tarafını biraz anlıyorum da kayıt olduğum yerin önemi var mı bilmek istiyorum. Herhangi bir yere kayıt olabilir miyim? Bir de başlangıç için en iyisi hisse midir, yoksa döviz, vs mi daha iyidir? Spesifik olarak hangisini tavsiye edersiniz?

  (140.200.170.*) yazdı

Re: kayıt - alcatraz

Size, bu iki brokerle işlem yapmanızı tavsiye ederim..Yeni başlayanlar için ideal şirketlerdir, tamamen hükûmet tarafından lisanslanmaktadırlar ve platformlarını kullanmak oldukça basittir. Ayrıca (bu iki web sitesinde) iki ayrı hesap açmak akıllıca olacaktır böylece iki kat fazla para kazanabilirsiniz.

  (195.142.118.*) yazdı

yönteminizi merak ediyorum

uzun süredir istanbul da çalışıyorum. yüzme antrenörüyüm ve kendime ait yüzme ve sutopu kulübüm var işlerim iyi olsa bile istanbulda geçim zorlu tek başına yaşayan bir bayan olarak aynı zamanda oğluma yetebilmeye ve ona iyi bir gelecek hazırlamaya çalııyorum. bu yüzden nasıl kazanç sağladığınızı ve hayatınıza nasıl yön verdiğinizi öğrenmek isterim. sevgiler

  (121.99.213.*) yazdı

Re: yönteminizi merak ediyorum - Zeynep Beşparmak

Merhaba, takip edilecek adımları okuyarak işe başlayabilir, bir ticaret hesabı oluşturabilir ve işlemlerinizde bu stratejiye başvurabilirsiniz. Bunu herkes kullanabilir ve önceden bir deneyime sahip olunması gerekmez.

  (78.187.3.*) yazdı

konu hakkında kısa ve öz bilği sahibi olmak    yok....

rb bu işlere borsada kazanmakmı deni,liyor yani bir nevi borsacılıkmı...? yeni ismi ile tv ve internet reklamlarında çok sık rastlıyoruz kısa adı FOREKS olan yatırım uzmanlığı deniliyor.bunun için yapılması gereken son model tam donanımlı bir cep telefonu ile borsada takip yapmak ben en azından böyle anlıyorum..sizinkide galiba bunun benzeri...olsa gerek.

  (151.135.159.*) yazdı

Nasıl başarabilirim    www.hizliparakazanma. com

Benim sorum şu Be. Bir işletme kurmak istiyorum ama bunun için min.30.000TL ye ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor. Daha kolay yoldan nasıl para bulabilirim sermayem çalışmadığım için iş bulamadığım için elimdeki nakitte eriyor bana nasıl para kazanacagimi anlatirmisin ne yapmam lazim Aşağıdaki linki pek anlamadım girdiğimde sitenin adını yazdim

  (121.99.237.*) yazdı

Re: Nasıl başarabilirim - Hayri ŞİMŞEK

Merhaba, size işinizle ilgili doğrudan yardımcı olamam ancak kendi işinizi kurmak istemeniz çok iyi bir fikir! Size stratejime dayanarak işlem yapmaya başlamanızı öneririm.

  (85.101.110.*) yazdı

Yardım    www.hizlaparakazanma.com

Yazdığınız şeyler çok aşırı bir şekilde dikkatimi cekti. Öncelikle sunu söylemek isterim, şuan çalısıyorum fakat aldığım maaş ile babamın hastane masraflarını karşılamakta çok zorlanıyorum. Buna istinaden araştırma yapıyodum ve bu sayfa cıktı karsıma, nasıl yapacağımla ilgili bilgi almak istiyorum sizlerden. Rica ediyorum lütfen

  (140.200.89.*) yazdı

Re: Yardım - Raşit

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (81.213.40.*) yazdı

Hesap ismi    IQoptions.demo

Ikili opsiyonu demo hesaplarda öğrendim abi öğrenci olduğun için. Gerçek hesap açmak istiyorum. benim kredi kartım yok başkasının kredi kartını siteye kayıt için kullancam girmek istediğim site IQoption. Banka kartının sahibinin ismi kredi kartının sahibinin ismi bide site hesap ismi aynı olmak zorunda mıdır ? Bahsetteğim IQoption sitesinde

  (155.32.1.*) yazdı

Re: Hesap ismi - Sedat

Merhaba, para çekmek ya da yatırmak için kredi kartınızın olmasına gerek yok. Diğer çeşitli para yatırma yöntemlerini kullanabilir ya da normal banka havalesine başvurabilirsiniz veya online olarak anında ödeme sağlayan ve Paypal'a benzeyen Skrill ve Neteller gibi online cüzdanları kullanabilirsiniz.

  (95.12.124.*) yazdı

kazanmak istiyorum    AnyOption.com

ben 1 kurumda hizmetli olarak çalışıyorum ama aldığım para bana yetmiyor bende senin gibi kazanmak istiyorum bana yardımcı olur musun. onur bey bundan 1 veya 2 yıl önce kazanırım umudu ile başladım ama hep kaybettim ondan sonra bıraktım bana metotlarından anlatabilir misin anlatırsan sevinirim. bende senin gibi olmak istiyorum teşekkür ederim

  (210.55.43.*) yazdı

Re: kazanmak istiyorum - MEHMET ALİ ZENGİN

Benim gibi olabilirsiniz, bu çok kolay ve özel bir eğitime ya da araca ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken tek şey stratejiyi okuma ve bunu para kazanmak için kullanmak!

  (85.96.85.*) yazdı

S.a

Abi oncellikle allah daha cok versin benim sorunum ise artik bunalmaya basladim garson olarak bircok yerde calistim. Yasim 21 oldu bu sene ama hala bir birikimim yok calistigim butun yerlerde maas ya gec yatar ya azdir ailem para ver demeye basladi olsa vericem ama nasil kazanicam bilmiyorum calisarak zengin yada cok para kazanilmiyo 24 saat dahi calisilsa bile

  (210.54.214.*) yazdı

Re: S.a - Umut karadağ

Merhaba, 24 saatten daha kısa bir sürede kazanmaya başlarsınız. Gerçekten bu kadar basit. Lütfen Please takip edilmesi gereken adımları okuyun ve stratejiyi kullanmaya başlayın. Buradan bir ticari hesap oluşturmalısınız.

  (124.21.8.*) yazdı

sorular    Opteck

kayıt olduğumda posta kodu sordular ben de ne girdiğimi hatırlamıyorum, o yüzden doğru olmayabilir ne kadar yatırmalıyım ve kredi kartım yok banka kartım var, o olur mu? bir de referans numarası nedir banka trasnferinde bunu nereye yazmalıyım. hızlı ve ücretsiz olmasını istiyorum. paramı çektiğimde hesabıma yatsın, yani bankadakine.

  (78.171.183.*) yazdı

Bilgi almak istiyorum.    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Merhaba onur bey ben faruk türkiye de yaşıyorum 23 yaşındayım. Yıldız teknik basın yayın mezunuyum. Yerel bir kanal da kameramanlık yapıyorum aldığım ücret asgari ücret e tabi buna da şükür ama ben de her genç gibi daha fazla kazanıp aileme daha fazla destek olmak istiyorum. Sizinle bunu konuşup güzel bir fikir almak istiyorum.

  (78.169.124.*) yazdı

Calistiginiz Bir firma var siz orda cok calismak türkiye göre 15bin Dolar kazanmak ve milleti etkilemek Bu yurt disinda calsan h

Detayli Bilgi : Para önemsiz Gercekten Ne kazandın ? Yakması güzel kagıt parcalarimı * Hersey para olmadıgını Cok kısa zamanda anladım Parasizda hayat oluyor Senn araban evin var benim yok ? Senin benden Hic bir üstünlügün Yok sonucta İnsansınız ? Hepimiz Ölecez Kayle alirsan beni don Tesekurler :)

  (5.46.140.*) yazdı

İşlem hakkında

internet üzerinde nasıl kayıt nasıl işlem yapacam i hiç bilmiyorum yeni evliyim kirada oturuyorum maddi sıkıntı yaşıyorum hiç inanmadigim bir internet üzerinden para kazanma yollarına düştüm ama hala bir türlü anlayamadım nasıl çalışıcam ne yapmam lazım lütfen konula ilgili bana yardımcı olurmusunuz teşekür ederim

  (210.54.235.*) yazdı

Re: İşlem hakkında - Ömer turan

Merhaba, buradan kaydolabilirsiniz,sadece bağlantıya tıklayın ve kişisel bilgilerinizi girin. Arından hesabınız oluşturulacak ve kolaybeş adım sistemi ile işlem yapmaya başlayabileceksiniz. Bu sistemi kullanması çok kolaydır, hakkında detaylı bilgiye buradanulaşabilirsiniz.

  (212.174.248.*) yazdı

para kazanma yöntemleri hk    [email protected]

Merhabalar, Bugün siteleri dolaşırken para kazanma yöntemleri hakkında tabı yazınızı okudum. Şimdiye kadar bu tarz yazılar okumamıştım,taki geçim sıkıntısına düşene kadar. Yazdıklarınızı okudum 26 yasında muhasebeciyim. Size yazmamın nedeni belkide bir tavsiye de bulunursunuz diye yardımcı olmanızı rica ederim.

  (210.54.29.*) yazdı

Re: para kazanma yöntemleri hk - ebru karatas

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (88.253.233.*) yazdı

Onur Bey merhaba ben Ahmet.Öğrenciyim ve 25 yaşındayım. internet sitelerinden online nasıl kazanç sağlarım diye araştırma yapıyordum, hizliparakazanma.com a girdim ve sizin hikayenizi okudum ve baya etkilendim ve bu konuda bana yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım nasıl yapılır tam anlatırsanız sevinirim, teşekkürler

  (210.55.169.*) yazdı

Re: - ahmet demir

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (88.245.144.*) yazdı

öğrenci    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

merhaba ben lokman öğrenciyim ve üniversitem uzadı . bu yüzden para kazanmam gerekiyor . evden de para talebim olumsuz karşılanıyor bu yüzden birşeyler yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim aslında bana okulumu bitirebilmem için şu anlık 6bin dolar yeterli gibi fakat dediğim gibi para kazanmam lazım :(

  (31.223.58.*) yazdı

Biraz Karistim    www.hizliparakazanma.com

Merhaba ; Başlık gibi gerçekten kafam Karıştı. Kendimi Kisaca taktim edim. Ismim adem istanbul da yaşıyorum , aslen adiYamanliyim. Icerigine girince eminimki basit birşeydir. Ama ben hic birsey anlamadim. Ve nasil guvenecegim konusunda kaygilarim var. Beni nasil aydinlatabilirsiniz. Teşekkür ederim, iyi calismalar

  (24.133.81.*) yazdı

Abi bana yardım etmen gerekiyor

İLk öncelikle abi seni tebrik ediyorum azmin için benim sorunum abi üniversiteye giremedim bu sene bombos gecicek bir senem bidahaki sınava kadar bu bir sene içinde ailemede yük olmak istemiyorum artık hem para kazanıp hemde üni sınavına çalışmak abi hayalim bana yardım edebilirsen çok sevnirim abi iyi günler.

  (178.240.21.*) yazdı

Ek iş    24 saatte para kazan

Merhaba ben Ramazan bulanik İstanbul turizm rehberliği ve özel şoförlüğü yapiyorum kişin işin durduğundan dolaylı ek iş ariyorum bu iştendede aylik aliyorum birakamiyorum parayi basacam o işe aylik 250-500 tl gibi ek para verecek arada gidecem o işe tur çıkıyor çök yardım edermisiniz bana..Onur bey

  (140.200.167.*) yazdı

Re: Ek iş - Ramazan bulanik

Merhaba Ramazan, yöntemimi kullanarak online işlem yapmayabaşlayabilirsin, normal bir işin olsa bile bu mümkün. Akşamları ya da sabahları ya da ne zaman vaktin olursa işlem yapabilirsin.

  (188.58.23.*) yazdı

Para kazanmak    Www.hizliparakazanma.com

Okudum yazdiklarinizi tek tek ayrintisina kadar gerçekten cok etkilendim 23 yasindayim 1 15 yasindan beri calisiyorum daha kenara bir kurus koyamadim cunku yetmedi artik para kazanmak istiyorum gervekten yardimci olmanizi istiyorum beni bilgilendirirseniz yardimci olursaniz cok mutlu olurum simdiden cok tesekkur ederim

  (95.9.126.*) yazdı

yatırım

merhabalar: sayın onur demır oncelıkle yakın arkadasım forex kullanıyor ve bende bıraz bu konulara aşınayım ve bende demo olarak kullandım uzun bır sure 1 sorum sızce ne kadar bır yatırım ile baslamalıyız 2 ne kadar yatırımlarda bulunmalıyız ılk evrede sizce tesekur ederım saygılar

  (5.47.27.*) yazdı

Bilgi     Hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur Bey nasılsınız ben evliyim taşeron firmada görev yapıyorum evimi kredi ile aldım asgari ücret ile geçinmem çok zor o yüzden her işi yapmaya karar verdim sizin yazınızı gördüm bana bilgi verirmisiniz inanın birazda olsun hayatımı değiştirmek istiyorum ilginize teşekkür ederim

  (217.66.182.*) yazdı

bilgi    Daha işlem yapmıyorum

Merhaba, bir konuda bilgi verir misiniz? Bir demo versiyonu ile denemeler yapmak istiyorum. Daha düşük bir yatırım yapabilir miyim? Mesela 100 euro, 100 dolar, herhangi bir tecrübem yok, o yüzden biraz daha fazla bilgi arıyorum. Kazançlar nasıl vergilendiriliyor? Kayıt olunca bir kılavuz var mı?

  (210.55.134.*) yazdı

Re: bilgi - jffdark

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (78.183.208.*) yazdı

detaylı bilgi verirmisiniz    www.opsiyonturk.com

onur bey merhaba,ismim dilber güleç,matematik öğretmeniyim,4 yıldır ikili opsiyonlarda ve forex piyasasında yatırım yapıyorum,fakat bazen iş yoğunluğu sebebiyle piyasayı çok fazla takip edemiyorum,şu anda opsiyontürk ile çalışıyorum,rica etsem sistemle ilgili biraz detaylı verirmisiniz

  (81.213.47.*) yazdı

money    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

abi bende adanalıyım hatta kozan ilçesinden bu para kazanmanın yani para nasıl kazanılır düşüncesinin altında sırları söyleyip yardımcı olurmusun uz gecen yıl babamı kaybettim ve acilen para kazanıp biyerşere gelip aileme kol kanat germem gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim.

  (140.200.112.*) yazdı

Re: money - Fatih Arslan

Size takip etmeniz gereken adımlarla başlamanızı öneririm. Yapılması gerekenleri okuyun ve anladığınızdan emin olduktan sonra işlem yapmaya başlayın. Bu tüm problemlerinize çare olacak.

  (82.222.233.*) yazdı

İŞ

Merhaba yazınızı okudum ve açıkcası etkilendim ancak benim kafamı kurcalayan şeyler oluyor bunlara bi açıklık getirip bana yardımcı olurmusunuz. Nasıl oluyor bu bahsettiğiniz şey yani başlangıç aşamasında neler yapılması nasıl yapılması lazım yardımcı olursanız sevinirim :)

  (155.32.203.*) yazdı

Re: İŞ - Tolga

Merhaba, özel bir sorunuz ya da size yardımcı olabileceğimi bir konu var mı?

  (88.244.231.*) yazdı

ÖĞRENCİYİM VE ACİL CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM    www.hizlaparakazanma.com

Merhaba onur abi, ben öğrenciyim bu yöntemi kullanmak istiyorum ama güvenilirmi öğrenmek istiyorum sizden. Bu yöntemi kullanırsam, polis vs işin içine girermi, bunları bilmek istiyorum. son olarak hangi siteden bu yöntemi yapabilirim.( acemi iken hangi site- öğrendikten sonra hangi site)

  (210.55.182.*) yazdı

Re: ÖĞRENCİYİM VE ACİL CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM - Batuhan

Endişelenmenize gerek yok, bu yöntem tamamen yasaldır ve kullanması gerçekten kolaydır. Size, bu iki brokerle işlem yapmanızı öneririm. Bunlar yeni başlayanlar için ideal şirketlerdir, tamamen hükûmet tarafından lisanslanmaktadırlar ve platformlarını kullanmak oldukça basittir. Ayrıca (bu iki web sitesinde) iki ayrı hesap açmak akıllıca olacaktır böylece iki kat fazla para kazanabilirsiniz.

  (85.100.68.*) yazdı

onur bey merhaba tesadüfen sizin yayınınızı okudum.Dikkatimi çekti.Fakat nereye üye olunuyor para yatırıyormuyuz bir presuduru varmı onu anlamadım.işin içeriğini anladım ama ilk etap üye olma kısmını anlayamadım yardımcı olursanız cok sevıırım ıyı gunler dılıyorum

  (81.213.69.*) yazdı

PARA    https://iqoption.com

benim merak ettiğim ben türkiyedeyim ve kazancımı kartıma atarken ne kadar kesintim olur yada en iyi ve en az para kesen hangi sitemler Skrill yada Neteller mi yoksa direk kredi kartına almak mı ben yatırımı kredi kartı ile yapıyorum bana bu konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?

  (155.32.41.*) yazdı

Re: PARA - serdar

Merhaba, bir ya da iki hafta içinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir ayın ardından çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Kredi kartıyla online ödeme işlemlerinde sorun yaşıyorsanızSkrill veya Netellergibi online cüzdanlardan oluşan alternatif ödeme yöntemlerini kullanabilir ya da doğruca banka havalesiyle para gönderip alabilirsiniz.

  (212.156.90.*) yazdı

kayıt

merhablar beyfendi kolay gelsın yazınızı okudum yanlız kayıt ıslemı yapamadım ayrıca benım acılen nakıte ıhtıyacım var banka borcumu kapatmak ıcın bu konuda bana nasıl bır yol onerırsınız eger yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden teşekkür ederim

  (121.99.76.*) yazdı

Re: kayıt - serhat

Kayıtla ilgili hangi sorunuz yaşadınız? Brokerin web sitesinde ücretsiz kaydolabilirsiniz. Sadece bilgilerinizi doldurun ve KAYDOL butonuna tıklayın. Bu şekilde para kazanmak için kullanacağınız ticari hesabınızı oluşturabilirsiniz.

  (31.206.196.*) yazdı

Yardımcı olur musunuz ?

Meraba Onur bey ben üniversite ögrencisiyim ve maddi sıkıntılarım var siteniz de ki yazıları okudum ama tam olarak anlayamadım bana kısa ve öz ne yapmam gerektıgını bıde hiç zararım olacak mı ? Parayı ben nasıl alcam ? Bu sorularımı cevaplarsanız cok mutlu olurum

  (5.47.134.*) yazdı

Insaat muhendisligi son sinftayim gercekten icimde buyuk bir is adami olma istegi var lutfen bi yol gosterin ozellikle yutt disinda deneyim kazanip Turkiye hizmet vrrmek istiyorum bana nasil bir yol hatta yardim ederseniz mukemmel olur icimdeki heyecani anlayin lutfenn tesekkur ederim

  (88.225.215.*) yazdı

para kazanmak

merhaba sayın onur demir ben internet cafe işteiyorum ve hergün kafamı kurcalıyan birşey var daha fazla para kazanmak ve bunu internet üzerinden nasıl yapabilirim diye düşünüyorum hergün araştırıyorum ve sizi bugün buldum rica etsem bana yardımcı olabilirmisiniz ? .

  (210.54.213.*) yazdı

Re: para kazanmak - mehmet can adıyaman

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (95.7.178.*) yazdı

Standartlarımı yükseltmek istiyorum

Merhaba Onur bey ben Şeyhmuz İSTANBUL da yaşıyorum yurt dışında daha iyi imkanlar ve daha iyi ücretler alabilecegimi düşünüyorum ve sizin bizler için yaptıgınız formu gördüm sizi bu şeklide ulaşabilecegimi düşündüm yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  (140.200.209.*) yazdı

Re: Standartlarımı yükseltmek istiyorum - Şeyhmuz ARSLAN

Merhaba, İstanbul'da ya da nerede olursanız olun kullandığım bu yöntem dünyanın her yerinde kullanılabilir. Yani bulunduğunuz yerin pek bir önemi yok. Önemli olan takip edilmesi gereken adımları okumak ve ardından bir ticari hesap oluşturmak. İşlem yapmaya başladığınızda, normal bir işten kazandığınızın çok çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

  (88.228.232.*) yazdı

ikili option robotları hakkında    ıq option

merhaba Onur bey ben ikili optionlarda kllanılan robotlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorum gerçekten verikli mi yoksa hesabı boşaltıp iflasmı ettiriyor eğer böyle bir yazılım robot varsa bize ne gerek var bu konularda beni aydınlatırsanız sevinirim saygılar

  (210.54.62.*) yazdı

Re: ikili option robotları hakkında - huseyin kilinc

Merhaba, sizin yerinize otomatik olarak işlem yapan a href='/review-dualrobot.com'>otomatik robotlar vardır. ancak, ne yazık ki çoğu Türkiye'den tüccarları kabul etmiyorlar. Bu yüzden en iyi çözüm a href='/full#trends'>burada belirtilen trendlere göre normal bir şekilde işlem yapmanızdır.

  (88.242.151.*) yazdı

Hayatıma yön vermek istiyorum    Hizlaparakazanma.com

Onur bey bana bu hayat çok sıkıcı gelmeye başladı bu 5 parasız nereye kadar gider bilmiyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum hayatımı düzene sokmak istiyorum artık çalışıp para kazanmak istiyorum durt dışı veya türkiye hiç farketmez yardımcı olun lütfen.

  (139.179.164.*) yazdı

Bilgi    http://www.hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur Bey. Kamyon şoförlüğünden sonra böyle bir hayata adım atmanız takdire şayan. Yöntem hakkında beni de bilgilendirir misiniz? Çok paraya değil ama bir miktar paraya gerçekten çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

  (78.191.41.*) yazdı

Selam    Hizliparakazanma.com

Merhaba Onur bey ben özel bir sektörde çalışıyorum garsonum biliyorsunuz ki Türkiye şartlarında yaşamak zor para kazanmak geçinmek zor benim bazı projelerim var ama hayata geçirmek için daha fazla para kazanmam lazım size bana ne öneriniz olur diye sormak istiyorum

  (210.55.210.*) yazdı

Re: Selam - Selim

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (195.174.232.*) yazdı

Abi 22 yaşında Denizli'de öğrenciyim. Dediğin gibi ekonomik durumlar kötü ve daha kötüye gidiyor. Öğrencilik bile zorlaştı. Part time vs. işler para kazandırmıyor bile artık. Tam yardıma ihtiyacım var derken sitene denk geldim. İnşaallah herşey güzel olur...

  (95.7.197.*) yazdı

Ben 17 yaşındayım bir süredir araştırıyorum ve birinin fikirlerini almam gerekiyordu üniversite için para biriktirmeliyim iyi bir üniversite için ve kendi paramı bu şekilde kazanabileceğimi düşünüyorum lütfen bana bu konuda bildiklerinizden bahsede bilirmisniz

  (210.55.100.*) yazdı

Re: - yahya berat

Bunu yapmak için her hangi bir öğretmene ihtiyacınız yok. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve bu şekilde kendi başınıza işlem yapabilirsiniz. Göründüğünden çok daha kolaydır.

  (88.247.9.*) yazdı

kazanmak ister insan

evet onur bey kolay şekilde kazmanmanın formilini anlatmışın kendi hakkında geçmişini bildirmişsin. peki nasıl bir izlenim ve nasıl vakit ayırmamız lazım nasıl kazanmaya başlaya bilcegiz . bana bunu hakkında detaylı bilgi vermenizi sizden dilerim saygılar

  (121.99.72.*) yazdı

Re: kazanmak ister insan - mutlu altıntaş

Merhaba, lütfen takip edilmesi gereken adımların özetini okuyun ve açıklanan beş adıma göre işlem yapmaya başlayın. Çok kolaydır o yüzden endişe etmeden harekete geçin.

  (93.174.180.*) yazdı

Başlangıçta yardım    Hiç

Birisi bana başta yardımcı olup nasıl yapmam gerektiğini gösterebilir mi? Ben Skype ve Facebook'tayım. En az miktarı nereye yatırabilirim, ardından ne yapmalıyım? Yatırımımı nasıl bölmeliyim? Buna benzer bir şeyi daha önce denemedim. Teşekkürler.

  (194.135.160.*) yazdı

Lutfen yardim edin.    Yok

Selam abi.Ben 21 yaşındayım.8 aydır aile kurdum.Fakat bir türlü iş bulamadım.Bana yardım et noolur.Paraya ihtiyacım var.Hangi sitelerden para kazana bilirim.Alternatifler sunarmısın abim.Azeri kardeşin olaraq senden bana yardım etmeni istiyorum lütfen((

  (176.55.72.*) yazdı

Sistem hatasi    Olymp com

Olymp ye para yatiriyorum yalnız sistem hatasi diyor bunu defalarca denedim ama bir sonuç alamadım acaba nerde hata yapiyorum ayrıca bana gönderilen bir bonus kodu verilmiyor bu konuyla ilgili detay bilgi verebilirmisinjz onur bey şimdiden tesekkurlerimi sunarim

  (37.115.87.*) yazdı

Nerede işlem yapalım    OptionBit.com

Selam, hepiniz bu tavsiye edilen iki sitede mi işlem yapıyorsunuz. Banka mı bu hizmet sizde var mı diye sordum... yapmıyorlarmış ve ne olduğunu da bilmiyorlar. Dolayısı ile bu bankaların normal müşterilerine verdikleri bir şey değil (ha şaşırmadım)

  (94.229.89.*) yazdı

Kimlik kontrolü    Opteck

Aşağı yukarı 3000€ yaptım ve paramı çekmek istiyorum. Kimliğimi kontrol etmek istediklerini söylediler ve benden taranmış bşr kimlik ya da pasaport istiyorlar. Hakikaten göndermeli miyim? Bunu yapmak istemiyorum, neden böyle bir şey lazım olsun ki?

  (143.27.106.*) yazdı

Ynt: Kimlik kontrolü - popeye.sailor.man    24Option.com

Bunu çok fazla dert etme, bir çeşit banka gibi çalışıyorlar. Bir lisansları var ve bazı kurallara ve kanunlara uymaları lazım. Dolayısı ile senin gerçek bir kişi olduğundan emin olmaya çalışıyorlar.

Bir bankada hesap açmak istediğinde de aynısı oluyor. O zaman da iki kimliğinden birini görmek istiyorlar! Araba kiralayınca da aynı, ya da bankadan ev kredisi alınca da aynı, sadece bir kimlik tespiti. Ayrıca her komisyoncu ile sadece bir hesabının olması da güzel. Genelde komisyoncu firmanın bir kayıt bonusu oluyor, bunu da herkese sadece bir kere vermek istiyorlar. Bu şekilde senin on hesap açmadığından da emin oluyorlar. :-) Aslında aklıma gelmedi de değil :)

  (176.55.75.*) yazdı

    [email protected]

İyi akşamlar az önce bir yazınızı okudum ve sırrınızı bende öğrenmek istiyorum henüz 20 yaşındayım hemen bir şekilde para kazanmak istiyorum ailemlede aram pek iyi değil o yüzden benimle paylasırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

  (95.13.43.*) yazdı

    Google

Zengin olmak istiyorum ailemin durumu pek iyi değil şuan açık lisede okuyorum garsonluk yapmak yada biyerde satış elemanı olmak gibi işlerden çok yoruldum en azından kafamın rahat edeceği bir iş istiyorum ve sizin gibi bunu gezerek yapmak istiyorum

  (48.65.25.*) yazdı

Günlük kazanç    Stockpair

Hey! Kayıt oldum ve 250€ yatırdım. Toplamda üç saat işlem yaptım, işlem yaparken aralar verdim, biraz televizyon izledim ve otuz dakika sonra da karlarımı nakite çevirdim. Bu akşam, hesabımda 369€ var, bu da 119€ kar demek. Bu çok mu az mı?

  (37.188.155.*) yazdı

Ynt: Günlük kazançlar - Uberlord    24Option.com

İki haftadır ben de bunu deniyorum, bazı denemeler yapıyorum... başta bazı aptalca şeyler yaptım başlangıç yatırımımın büyük bölümünü kaybettim ama ben de genelde günde 100€ civarında kazanıyorum. Bu işe ayıracağınız vakte gelince, opsiyonun belirmesinin biraz vakit alması can sıkıcı o yüzden iki ihtimal var:

1) 60 saniyelik opsiyonlar ile işlem yapın
2) 30 dakikalık işlemleri yola çıkacağınız zaman telefonda kullanın

Bir mobil uygulamaları da var ama önce BİLGİSAYAR'DAN kayıt olmanız var. Bundan sonra hesabınız hazır olunca uygulamayı indirmenizi öneriyorum. Ben şahsen sabahtan akşama bilgisayar başında oturamıyorum. Mobil uygulama sayesinde para kazanmaya devam ediyorum.

  (81.214.30.*) yazdı

havadan sudan

abi öncelikle merhaba yaptıgın işi pek anlamadım heralde bilg.programı falan ugrasıyosun . benimde böyle evde ugrasabilcegim bi işe ihtiyacım var geeçici süreliğine . araba aldıktan sonra herseyi bosvermek istiyorum bana yardımcı olabilecekmisin

  (188.3.56.*) yazdı

evde para kazanmanın yollarını arıyorum

bir kaç ay evde olucağım ve acil para kazanmam gerekiyor... borçlar harçalar malum herkesin düştüğü sıkıntılar... aynı zamanda hamileyim eşime destek olmak istiyorum.. bana yardım cı olabilirmisiz??? ne yapmalıyım nasıl başlamalıyım...

  (155.32.148.*) yazdı

Re: evde para kazanmanın yollarını arıyorum - arzu

Merhaba, bir iş bulmanızı veya yarı zamanlı ya da evinizden yapacağınız bir işe başlamanızı öneririm. Blogda bazı öneriler mevcut, umarım orada size ilham verecek bir şeyler bulursunuz.

  (37.155.161.*) yazdı

Borcum cok    [email protected]

Selam nasilsiniz ben kenan demir seninde kendinden bahsettigin gibi benimde borcum cok ve para kazanmak icin bir yol bulamadim tek sansim simdi sizin bana vereceginiz bilgi ve tavsiyedir. Lutfen bu konuda bana yardimci olursaniz bir omur boyu size dua ederim

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Borcum cok

Mesajınız için çok teşekkürler! İlk olarak beş kolay adımı okuyarak başlayabilirsiniz, daha sonra lütfen hesabınızı buradan oluşturunuz böylelikle alışverişe başlayabilirsiniz. Eğer daha fazla sorunuz olursa, bana istediğiniz zaman sorabilirsiniz.

  (213.254.141.*) yazdı

    Www.hizliparakazanma.com

Ben bu yazılanlara uzun uzun okuyup kafa yoramiyorum ve ben paraya ihtiyacım var bana daha kısa bisekilde anlatirsaniz sevinirim çünkü benim paraya fazlasıyla ihtiyacım var yani bu yazdiklarinizda gerçeklik payı varsa..şimdiden teşekkür ederim

  (121.99.1.*) yazdı

Re: - Zehra yazıcı

Yöntemimin bir özetine bakmak isterseniz, buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıklayın, beş adımda açıklananları yerine getirin. Bu tüm dertlerinize çare olacaktır.

  (178.241.28.*) yazdı

Kazanmak

Merhaba. Yazdiklarinizi zevkle okudum ,yatirimi bile unutarak kendimi kazanmis gordum. Bayagi yuklu bir borcum var yazinizla umudum artti umarim yanilmam bu konuda .Mail adresime sizin tarafinizdan gelecek bir yanit beni cok mutlu edecektir ,tesekkurler...

  (109.228.218.*) yazdı

İYİ GÜNLER ONUR BEY

İlk defa gördüğüm bir iş fırsatı sizden öğrenmek istediğim sey güvenilirmi .
2 - Kazanmak dediğiniz gibi kolaymı .
3- Öğrenciyim bu işe girmelimiyim girersem hayatımda neler değişebilir ?
Şimdide teşekkürler. . .

  (210.54.243.*) yazdı

Re: İYİ GÜNLER ONUR BEY - hasan kuruoğlu

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (85.103.188.*) yazdı

Hızlı kazanç elde etme    http://www.hizlaparakazanma.com

Kesinlikle güvenilir bir internet üzerinden hiçbir nedenle para ödemeden kazanç elde etmek istiyorum İzmir'de Öğrenciyim ve paraya ihtiyacım çok oluyor, Sizin bole bir yorumunuz beni etkilediği için sizden bilgi edinmek isterim iyi günler...

  (212.156.149.*) yazdı

grand optona üye oldum para yatırcam    Grand Option

Grand option sitesine üye oldum eft yoluyla online para yatırcam kardeşim tavsiyen nedir ne yPıyım nssıl kazanırım bana anlat aana zahmet kazanmak istiyorum neye yatırım yapıyım naskl kazanırım tüyo ver bişeyler yapıyım 250tl yatırcam

  (145.25.34.*) yazdı

Kartla nasıl ödeme yapılır    GrandOption.com

Hey, bu form CSC kart kodu istiyor ve ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Herhangi bir yerde de bulamıyorum. Kartı da bankadan aldığımda bana online işlemlere kapalı olduğu söylendi. Bunu nasıl açabilirim ve bu konuda ne yapmalıyım?

  (49.50.245.*) yazdı

Ynt: Kartla ödeme nasıl yapılır - Jonas ZT

Bu koda CVV veya CVN de diyorlar ve kartınızın arka yüzünde yer alıyor. Kartı çevirince, imza için bir bant göreceksiniz, onun sağında üç basamaklı bir sayı var. Bu işte güvenlik kodu. Eğer daha fazla sayı görürseniz, sadece sondaki üçünü kullanın. Eğer sayı yoksa, maalesef bu kart internet üzerinde kullanılamaz.

Bazı bankalar kartları internet işlemlerine baştan kapatıyorlar. Bazen de internet bankacılığına girip orada kartı internet bankacılığına açtırmanız gerekiyor. Eğer bunla ilgili sıkıntız varsa, size en yakın şubeden yardımcı olurlar.

Şansınıza birden fazla para yatırma imkanı var ve eğer kartınızı kullanmak istemezseniz, Skrill vs kullanabilirsiniz. Skrill güvenilir ve her zaman kullanılabiliyor. :-)

  (176.43.219.*) yazdı

Para kazanmak

Bu işe başlamak istiyorum.ama bazı kuşkuları var işten ayrıldım bu işi ya yaptım yada battim kredi kartı borçlarım var.ya bu işe gircem yada işe baslicam. Güvenilir mi bana doğru bilgi vermezseniz ve güvenilir degilse hayatim söner

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Para kazanmak

Merhaba, endişelenmenize gerek yok, yöntemim oldukça kolay. Yatırım ve çekim işlemleriniz için kredi kartı, banka transferi, Skrill ya da Neteller gibi bir çok yöntem kullanabilirsiniz.

  (89.30.171.*) yazdı

Yeni dunya duzeni    www.hizliparakazanma.com

Merhaba, Ben Hollandadan Mehmet, ben bu dunyanin duzeninden biktim. Her gun calis, zorunlu bicimde 67 yasina kadar hayatini yasayamadan calis ve öl. Ben birseyler yapmak istiyorum ama aklima bisey gelmiyor, yardimci olabilirseniz cok mutlu olurum.

  (78.184.171.*) yazdı

iş ne     yok herhangi bi işlem yaptıgım web site yok

merhaba öncelikle sorum tmm bukadar para kazanıyo olabilirsiniz de ne iş yapıyosunuz ve gercekten kazanıyosanız bu dediginiz işden bende kazanma sansım varmı ben öğrenciyimde bana yardımcı olurmusunuz yani iş dogruysa yapmak istiyotum

  (210.55.53.*) yazdı

Re: iş ne - oguzhan

Lütfen adımları takip edin, her şey orada beş basit adımla açıklanmış durumda. Bu adımları eksiksiz yerine getirdiğinizde online ticaretle çok para kazanmaya başlayabilirsiniz. Stratejinin kullanımı çok kolaydır ve sınırlama yoktur yani dilediğiniz kadar işlem yapabilirsiniz.

  (88.244.145.*) yazdı

Ben de kazanmak istiyorum    Hazlıparakazan.com

Merhaba, Şuna işsizim ve gerçekten sıkıntılıyım.. paraya ihtiyacım var. Bodrum da yaşıyorum ve 7 yaşında olan oğluma bakmak zorundayım. Neler yapabileceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.. Dönüşünüzü bekliyorum.

  (121.99.226.*) yazdı

Re: Ben de kazanmak istiyorum - SELMA KARA

Merhaba, lütfen bu sitede belirtilen adımları okuyun. Burada Çok fazla bilgiyle ilgili detaylı bir yazı ve başvurabileceğiniz 5 adımlık kısa bir halini bulabilirsiniz. Bu iki seçenekten birini okuyarak istenenleri yerine getirin. Daha fazla sorunuz olursa lütfen eposta yoluyla veya yorum formuyla sorunuzu sorun. "Yardım lazım" gibi genel sorulara cevap veremiyorum.

  (37.154.185.*) yazdı

yardım    clixsense

iyi gümler Onur Bey. İnternette gezinirken bi yazınızı okudum. yazıda aylık 15bin civarında kazandığınızı ve gelirinizin de artmaya devam ettiğini yazmışsınız. Bu konuda sizden bilgi almak ve deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum

  (91.93.52.*) yazdı

para kazanmak

onur bey ben 22 yaşında bir gencim ve para kazanmak istiyorum sizin gibi herhangi bi okul okumadım lise meğzunuyum bugüne kadar hayatta pek bir şey yapmadım ama bugünden sonra yapmak istiorum ne olur yadımcı olun nasıl para kazanırım

  (105.235.143.*) yazdı

selam

Merhaba Onur Bey gerçek zor bir sürecten geçiyorum ve bu piyasada başarılı olmak için yardımınıza ihitiyacım var. platform ingilizce benim için sıkıntılı bu konuda bana yardımcı olurmusunuz para akışı transferi nasıl olucak

  (5.47.142.*) yazdı

İşleme başlamadım :) yani nasıl başlayacağımı bilmiorum. Okudum tüm yazılanları ama ya böle şeylerden anlsmadığım için yada şaşırdığım için bilmiorum:) kısacası nerden başlıcamı bilrmedim. Yardımcı olabilirmisiniz?

  (78.176.7.*) yazdı

Yardımcı olabileceğinizi düşündüm..

Para kazanmak istiyorum elbette. Yatırım yapabileceğim miktarı da ayarlıyabilirim. Bilgisayar bölümü mezunuyum ve web tasarım. Yazılım anlarım. Sadece birinin bana öncülük etmesini istiyorum. Yardımcı olabilecenizi düşündüm

  (78.177.188.*) yazdı

Nasıl zengin oldunuz?    hizlaparakazanma.com

İyi aksamlar bende sizin gibi olmak istiyorum bunu Nasıl başardığınız merak ediyorum ve merak ettiğim şey benim gercekten bu ara bi ise ihtiyacım var maddi acıdan bu is olursa benim icin cok iyi olur lütfen yardımcı olur musunuz?

  (101.21.59.*) yazdı

Hadi yapalım    24Option

Bunu deneyeceğim! Kılavuz oldukça basit gözüküyor, en karmaşık şey herhalde kayıttı, onca alanı doldur doldur bitmiyor haha :D Kartımla 200€ yatırdım, bir problemim yok, ilk işlemimi yapıcam, bana şans dileyin :D :D :D :D

  (78.178.59.*) yazdı

Yardım

Merhabalar Onur bey, üniversite öğrencisiyim ve zor durumdayım. Hikayenizi okudum fakat maalesef bütçem yeterli değil ve borçlarım var. Sizde bir öğrenciye yardım edip sevap kazanmak isterseniz lütfen benimle iletişime geçin..

  (93.91.149.*) yazdı

Kılavuz

Kılavuz için çok teşekkürler, çok yardımcı oldu. Kazançlar vergiye tabii mi? Bir de en az işlem için ne kadar yatırmak lazım? Şu an fazla param yok, o yüzden minimum ne kadar yatırılması gerektiğini öğrenmek istiyorum

  (210.55.174.*) yazdı

Re: Kılavuz - Mehmet Ertegün

Size vergilerle ilgili tavsiye veremem çünkü vergilendirme bulunduğunuz yere göre değişir. Bazı ülkelerde sermaye gelir vergisinin uygulanırken bazı yerlerde ise %20 ve hatta daha yüksek vergilerin alındığı doğrudur. Bunun için durumunuzla ilgili bilgi verecek yerel bir vergi danışmanına başvurmanızı tavsiye ederim.

  (176.33.13.*) yazdı

para kazanmak istiyorum    http://www.hizlaparakazanma.com/

Onur Bey Merhaba,

Ben hızlı ve kolay para kazanmak istiyorum engelli bir vatandaşım İstanbul da yaşıyorum bana yardımcı olabilir misiniz? Bu konu hakkında sizden bilgi bekliyorum.

saygılarımla...

  (121.99.151.*) yazdı

Re: para kazanmak istiyorum - EMRE

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (46.24.105.*) yazdı

Yeni Zellanda    IQoption

Neden Yeni Zellanda'ya taşınmaya karar verdiğinizi ve yurt dışında yaşamak istediğinizi öğrenmek istiyordum? Param olunca bunu ben de yapmak istiyorum, herhangi bir yerde yaşayabilirim ve orası en iyi yer gibi gözüküyor.

  (78.191.182.*) yazdı

Yardim edin

Merhaba ismim selcan istanbulda yaşıyorum 've tek basima ayakta durmakya calisiyorum isten ayrilmak zorunda kaldim 've bu ay sadece 3 bin tlye ihtiyacm var ve sadece 2 gun vaktim var yardim edebilir misiniz aylik odeyebilirin size

  (5.47.222.*) yazdı

Öğrenmek istiyorum

Merhaba iyi geceler bu işlemi sadece bir kere beraber yapma gibi. Bir fırsatım var mı paraya çok ihtiyacım var ve konuyu pekte anlamış değilim size ulaşabileceğim farklı birşey varmı örneğin Facebook intagram whatsap ?

  (155.32.133.*) yazdı

Re: Öğrenmek istiyorum - Sefa

Merhaba, Facebook ve Whatsapp'ımı sadece arkadaş ve ailemle iletişim için kullanıyorum. Ancak ban eposta ya da iletişim formuyla ulaşabilirsiniz. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyarak işe başlayın. Ardından gerekli olan şeyleri yerine getirin ve çok para kazanın.

  (78.163.222.*) yazdı

ARABA

Öncelikle hayırlı olsun abim. Benim çok parada gözüm yok sadece bir araba alacak paraya ihtiyacım var ve iş bulamıyorum öğrenciyim cogu yer vermiyor iş. 10-13.000tl arası bi kazancımın olması lazım ne yapabilirim

  (155.32.54.*) yazdı

Re: ARABA - Orhan

Stratejimi kullanmanızı öneririm ardından arabanızı alabilirsiniz ya da dilediğiniz ne varsa buralara para harcayabilirsiniz. Bir aydan kısa sürede 10.000TL kazanabilirsiniz.

  (46.225.191.*) yazdı

bana da buyurun hangi yoldan bu kadar para kazanmak mümkündür

marhaba ben İranin Tebriz kentinden yaziyorum. lütfen sayın Onur Demir bana nasıl sizin gibi para kazana milirim? lütfen bana ydni yolları öyrefin burada durum çok kötüder sizi dua ediyorum teşekkürler hocam

  (195.142.120.*) yazdı

BİLGİ     http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhaba,
kurumsal bir şirkette birim yöneticisi olarak görev yapmaktayım ancak gelirimi artırma konusunda yaptığım araştırmalarda yazınız ilgi çekici.

Braz bilgi vermenizi rica ederim.

  (88.234.215.*) yazdı

Iyi çalışmalar ismim berkant memurum 23 yaşındayım istanbula yeni taşındım ve sistem nedir tam olarak anlamak istiyorum ve telefonda görüşme şansım var mi ? Sistemle ilgili ne olduğunu nasıl çalıştığını

  (95.13.139.*) yazdı

Yardim

Ben üniversite öğrencisiyim ve para kazanmak çok zor oluyor bir sürü araştırma yaptım ve en çok dikkatimi çeken siz oldunuz bana yardımcı olabilir mısınız sadece nasıl olduğunu falan öğretmeniz yetebilir

  (88.250.123.*) yazdı

Nasıl para kazanırım.

Onur bey merhaba, Şu an çalışıyorum ancak borçlarımı ödeyemez durumdayım.Nasıl artı para kazanırım ve borçlarımı ödeyebilirim.Bu konuda destek olabilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar İlknur Aygün

  (210.55.240.*) yazdı

Re: Nasıl para kazanırım. - ilknur Aygün

Merhaba, lütfen web sitemin ana sayfasını okuyun. Ardından bir broker hesabı oluşturup işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  (85.108.235.*) yazdı

hayat

Meraba ben fatih liseyi bilgisayar üstüne okudum ve bitirdim şuan bir kaç iş değiştirdim ve kendimi iyi hissetmiyorum bana hem hayatımı yaşarken hem para kazanmak istiyorum bana yardımci olabilirmisiniz acaba ?

  (115.187.119.*) yazdı

Re: fatih yavuz

Merhaba, mesajınız için teşekkürler! Burada yöntem beş kolay adımda açıklanmıştır. Lütfen bu adımları okuyunuz, ve kaydınızı yapıp yöntemi kullanmaya başlayınız. Bunu yapmak çok kolay ve herkes bunu deneyebilir.

  (213.162.68.*) yazdı

Merhaba,ben Avusturyada yaşıyorum 11 yıldır burdayım ama hiç bir şey yapamadım.Ben inşaata Alçı ustasıyım inşaatla alakalı bir çok iş elimden gelir aca bana nasıl bir yol tavsiye edersiniz TEŞEKKÜRLER

  (78.188.218.*) yazdı

İHTİYAÇ

ONUR BEY MERHABALAR BEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİNDE EĞİTİM GÖRMEKTEYİM AMA %75 BURSLU OLMAMA RAĞMEN OKUL PARASI ÇOK VE BENDE PARA KAZANMAK İSTİYORUM AİLEME YARDIM ETMEK İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRM

  (88.245.134.*) yazdı

Merhabalar

Konunuzu tamamen okudum.Ben teknik servis mezunuyum lise mezunuyum yani.Şuan herhangi bir işim yok sanal ortamda nasıl daha kolay para kazanıırm bu arada hemşeriyiz :) yardımcı olursanız cok memnun kalırım.

  (24.133.92.*) yazdı

selem

merhaba sadece sizi tebrik ederim bende sizin gibi olmayi isterim ama ne yapmam gerekiyor tam anlamadim nereden ne satin alacagim bide hangi program uzerinden bu anlattiniz islemi yaparim tesekur ederim simdiden size

  (194.208.219.*) yazdı

Kolay para    hizlaparakazanma.com

İyi akşamlar onur bey ben avusturyada yaşıyorum ve 40bin eurodan fazla borcum var eşim hasta çalışamıyo bende çocuk oldugu için çalışamıyorum çok zor durumdayız bize nasıl yardım edebilirsiniz ?..

  (46.154.236.*) yazdı

Bilgi edinme

Merhaba Ben bu işe girmeyi düşünüyorum yazdıklarınızı okudum ve nasıl yapacağım hakkımda biraz daha bilgi edinmek istiyorum bu bilgiyi benimle paylaşırsınız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

  (210.54.194.*) yazdı

Re: Bilgi edinme - Tunahan

Merhaba, çok fazla düşünmenize gerek yok. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve bir ticari hesap oluşturun. Ardından kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (94.123.201.*) yazdı

Bilgi

Merhabalar Onur bey. İsmim Alper makalenizi okudum ve bu konu hakkında gerçekten bilgi almak istiyorum sıkıntılı dönemler geçiriyorum beni bu konuda bilinçlendirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  (210.55.8.*) yazdı

Re: Bilgi - Alper aksu

Merhaba Alper Bey, benim ticaret yöntemimle ilgili tüm bilgiler ücretsiz olarak herkese açıktır. Tek yapmanız gereken takip edilecek adımları okumak ve ardından ücretsiz bir ticaret hesabı oluşturmanız. Sonrasında buradan işlem yapmaya başlayabilir ve çok para kazanabilirsiniz!

  (78.182.157.*) yazdı

Sistemin adı nedir ?

Anlattığınız sistem, site veya olayın adı nedir acaba yaşım 17 universite için para biriktirmek amaçlı bu işlere ilgi odağım açık bu yüzden anlatırsanız çok memnun kalırım. Teşekkürler.

  (155.32.184.*) yazdı

Re: Sistemin adı nedir ? - Uğur

Merhaba, yöntem 18 yaşından büyük herkesin kullanımına açıktır. Her hangi bir gereklilik yoktur bu nedenle daha önceden işlem deneyiminiz olmasa bile başlamak mümkündür.

  (5.47.249.*) yazdı

harika

Gercekten guzel cok hayallerim var ve gerceklestirmek istiyorum ama nasil para kazanacagimi bilmiyorum gercekten sizin yaptiginiz cok guzel nasil yapabilirim bilgi almak istiyorum tesekkur ederim ONUR DEMİR :)

  (140.200.248.*) yazdı

Re: harika - ramazan

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (82.222.128.*) yazdı

Merhaba Onur ağabey. Ben 22 yaşında bir sağlıkçıyım. ömrümün sonuna kadar bu işi bu ülke de yapabileceğimi sanmıyorum. Yurtdışına çıkmak para kazanmak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım?

  (188.57.45.*) yazdı

Kazanc    Kilavuz

Ewet ben maddi sikintidayim ve yardimina ihtiyacm war kardesim bn kazanirsama seni tum izmire soylerim. Cok iyi sekilde yayarim herkes seni ara ama bnim su 3 ay sonra dugubum war para lazim nasil kazana bilirim

  (5.46.196.*) yazdı

Gerçekten çok kötü durumdayım

Kira mi bile 2 aydır odeyemiyorum ve bu yüzden eşimden ayrılmak üzereyim iş buldum çalışmaya başladım o da bankadaki borcumdan dolayı 1/4 ü kesiliyor ve çocuğumun manasını bile karsilayamiyorum

  (78.170.109.*) yazdı

Bilgi almak    http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhaba Onur Bey, adım Semyan Yıldırım.22 yaşındayım.İnternetten para kazanmanın yollarını araştırırken tesadüfen yazmış olduğunuz işle karşılaştım bu iş hakkında bilgi almak istiyorum

  (155.32.198.*) yazdı

Re: Bilgi almak - semyan yıldırım

  (94.79.68.*) yazdı

İnternetten para kazanma

Merhaba ben kıbrıstan yazıyorum çok ama çok acil paraya ihtiyacım var eşim ıssız ben issizim dünya kadar yere başvuru yaptım ama kimse geri dönmedi lütfen yardımcı olun durumum hiç iyi değil

  (88.241.46.*) yazdı

Acil para kazanmam lazım zengin olmama gerek yok    Hızlıparakazanma

Abi benim acil 15.000 civarında paraya ihtiyacım var bir tarafta okulum var part time iş baktım bulamadım varsa akıl verebileceğin fikir verebileceğin bişey varsa mutlu olurum şimdiden teşekkürler

  (147.214.32.*) yazdı

Nasıl kayıt olmalı    henüz bir yerde değil

İyi günler, başlangıç ödemesi olarak ne önerirsiniz ve nereye kayıt olmalıyım? Denemeyi gerçekten isterim, bir arkadaşım bu şekilde para kazandığını söyleyerek bu siteyi bana tavsiye etti.

  (146.24.59.*) yazdı

Ynt: Nasıl kayıt olunur - turog38    GrandOption

Ben forum yöneticisi değilim ama bunu cevaplayayım. İyi bir kar elde edebilmek için 250€ ile 500€ arası bir para yatırmanızı tavsiye ediyorum. Başta biraz denemeniz gerekiyor ve biraz yanabilirsiniz. Ben şahsen 100€ ile başladım ve büyük işlemler yaptım (50 € civarında), iki hatada param bitti. Tam olarak kılavuzu takip ettiğimi söylemem ve aptalca hatalar yaptım... neyse. İkinci sefer 400€ yatırdım ve sadece 10€'luk işlemler yaptım ve gayet güzel çalıştı.

Hayattaki diğer şeyler gibi başta biraz denemek gerekiyor. Kimse uzman doğmuyor ve kimse her şeyi bilmiyor.

  (178.240.17.*) yazdı

işlemler    Grand Option

Mrb onur bey ben bu sistemi ilk defa girdim ilk defa yatirim yapacam yeni baslayacagim icin bana önerileriniz ne olabilir simdiden cok teşekkür ederim bide Grand Option nasil bi site. Guvenilir bakimdan

  (210.55.202.*) yazdı

Re: işlemler - mehmet

Size, bu iki brokerle işlem yapmanızı tavsiye ederim..Yeni başlayanlar için ideal şirketlerdir, tamamen hükûmet tarafından lisanslanmaktadırlar ve platformlarını kullanmak oldukça basittir. Ayrıca (bu iki web sitesinde) iki ayrı hesap açmak akıllıca olacaktır böylece iki kat fazla para kazanabilirsiniz. Tüm brokerlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Yeşil renkle işaretlenmiş brokerler hem yeni başlayan hem de deneyimli tüccarlar için idealdir. Gri brokerler o kadar iyi değildir, bazı dezavantajları bulunur ama yine de kullanılabilirler. Kırmızı işaretli olan brokerlerden ise kaçınmanız tavsiye edilir.

  (88.249.49.*) yazdı

Onur Bey Dikkatine

Merhaba Onur Bey internette yazmış olduğunuz yazınizi okudum bu kadar kısa parayi ikili opsiyon danmi ulastiniz tavsiye edebileceğiniz resmi bir site varmıdır. Yada önerileriniz nelerdir.

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Onur Bey Dikkatine

Merhaba, Size tavsiyem lisanslı bayi ile (buradan) kayıt yaptırarak başlamanızdır. Kaydınızı tamamladıktan sonra, alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz ve yöntemimi kullanabilirsiniz.

  (178.241.212.*) yazdı

Bilgi edinmek istiyorum    Hizliparakazanma.com

Merhabalar oncelikle tesekkurler cok guzel bilgi vermissiniz ama anlamadigim noktalar var ne kadar yatirim yapmam gerekiyor nasil baslayabilirim mobil islem yapabiliyormuyum? Daha detayli ogrenebilir miyim

  (155.32.171.*) yazdı

Re: Bilgi edinmek istiyorum - Aliye Mert

Merhaba, çoğu brokerin mobil uygulaması ya da en azından mobil bir web sitesi bulunur. İlk önce kaydolmalısınız, ardından işlem platformunu indirebilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, brokerle de iletişime geçip müşteri hizmetlerinden her konuda yardım talep edebilirsiniz.

  (88.226.220.*) yazdı

İs

Merhaba adem bey ben issiz bir gencim Erzurum'da oturuyorum bana bu işi anlatırmı sınız bana maddi bir destek olursanız borcuma sadık birisiyim borcumu öderim kararınız olumlu olursa sevinirim

  (210.54.42.*) yazdı

Re: İs - Mahmut

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (46.154.213.*) yazdı

Yardım

Abicim ben öğrenciyim ve burslara basvurmaktan yoruldum artık aileme yük olmak istemiyorum para kazanmak istiyorm ama olmuyo öğrenci olduğum icin hep yanlis gozlerle bakiyolar :( lutfen yardim et

  (75.21.54.*) yazdı

para çekimi    Stockpair.com

selam, para çekme yöntemi olarak ne tavsiye edersiniz? Banka hesabı mı, kredi kartı mı, yoksa Paypal mı? Kredi kartına nasıl para çekebilirim? Bana manalı gelmiyor. teşekkürler Berger Lutz

  (49.50.245.*) yazdı

Ynt: para çekimi - Lutz Berger

Merhaba,

her gün para çekimi saçmalık. İşlem yapabilmek için hesabınızda her zaman para bulundurmanız gerekiyor. Hiç bir şeyle işlem yapamazsınız.

Dolayısı ile benim önerim kazancınızı aylık çekmeniz, diyelim ki 500€ yatırdınız, her ayın sonunda 500€ üzerindeki kazancınızı çekin (en azından hesapta bir 500€ kalsın ki işlem yapabilesiniz)

İşlem yaptığınızda, işlem hesabınızdaki para size daha fazla para kazandıracak. Hesabınıza çektiğinizde, para kazandırması durur.

  (214.91.147.*) yazdı

Ynt: Ynt: para çekimi - Lutz Berger    24Option

Küçük bir tiyo :-) İşlem hesabını yaratırken EURO (dolar değil) seçmek daha iyi oluyor, o zaman para çekerken euro cinsinden çekebiliyorsunuz. %1-%2 civarındaki çapraz kur masrafından kurtulursunuz.

  (114.21.19.*) yazdı

Ynt: para çekimi - Lutz Berger    GrandOption

Selam, genelde ben banka hesabıma transfer yaptırıyorum ve banka transferini işleyene kadar 3-4 gün geçiyor. Acil paraya ihtiyacım olduğunda, kredi kartıma göndertiyorum.

Biraz garip gelebilir ama önce para kartta gözüküyor (ödeme yapabiliyorsunuz), iki gün sonra da banka hesabında da gözüküyor. Karta para çekerken, temel fark karttan parayı biraz önce kullanabilmeniz, ondan sonra "onaylayıp" hesabınıza geçiyorlar.

Paypal veya Skrill genel gerekli olmuyor ama tabi bir seçenek olarak var.

  (176.41.107.*) yazdı

bende adanalıyım para kazanmak istiyorum

bende adanalıyım öğrenciyim ve paraya çok ihtiyacım var internette sizin sitenizle karşılaştım yardımcı olabileceğinizi düşündüm. yardımcı olursanız bir ömür minnettar kalırım

  (178.241.129.*) yazdı

acil

merhabalar benim ailem maddi sıkıntıda ve elimden hiç birsey gelmiyor bu nedenle düzgün bir sekilde para kazanmaya ihtiyacım var o yuzden nasıl olacağı konusunda bilgi edinmek istıyorum.

  (5.25.169.*) yazdı

Banka Kartım yok Kredi kartım yok.Nereden hangi hesaba nasıl Türk lirası yatırmam lazım.150 Türk lirası yatırıp denemek istiyoru

Banka kartım,Kıredi kartım yok Türkiyede yaşıyorum.150 Türk Lirası yatırıp şansımı denemek istiyorum.Ama bu parayı nereden nasıl hangi hesaba yatıracağım konusunda bilgi istiyorum.

  (176.218.38.*) yazdı

Lütfen yardım edin onur bey

Çok zor durumdayım icralığım ek para kazanmak istiyorum ama zaten çalışıyorum dahada para kaybetmek istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum bu iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim

  (210.54.203.*) yazdı

Re: Lütfen yardım edin onur bey - Sengul

Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun.Sorunuz olursa benimle iletişime geçebilir veya brokerin müşteri hizmetlerine telefon, eposta ya da canlı sohbetle danışabilirsiniz.

  (176.240.228.*) yazdı

Ticaret    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Merhaba, kolay gelsin bende izin gibi i.net ten para kazanmak istiyorum. Şuan da DCS adlı Çağrı Merkezinde bir yurt dışı firmasına çalışıyorum. Yardımcı olusanız sevinirim.

  (95.10.227.*) yazdı

Güvenilir Bahis Siteleri    www.kacakbahisburolari.com

Öncelikle siteniz çok hoş tebrik ederim , sizler de Türkiye de bulunan güvenilir bahis sitelerinden haberdar olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çalışmanız da başarılar..

  (31.145.225.*) yazdı

teşekkürler

nasıl kazanıyoruz parayı ben 23 yaşında askerliğimi 6 ay önce bitirdim herhangi bi vasfım yok yüksek okul mezunuyum bende para kazanmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

  (140.200.31.*) yazdı

Re: teşekkürler - erdem

Merhaba, online olarak para kazanabilirsiniz ve bunun için özel bir deneyim ya da eğitim almanıza gerek yoktur. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve oradan bir hesap oluşturun. Ardından her hafta bolca para kazanabilirsiniz.

  (212.156.59.*) yazdı

slm onur bey

bende guvenlık olarak çalışıyorum ama aldığım maas yetmıyor ve bıraz daha fazla kazanmak ıstıyorum banada bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım ve sıze duacı olurum

  (115.187.119.*) yazdı

Re: slm onur bey

Size memnuniyetle yardım edeceğim, öncelikle kayıt yaptırmalısınız daha sonra yöntemimi kullanarak alışverişinize başlayabilirsiniz. Yöntemim burada açıklanmıştır

  (41.109.134.*) yazdı

beyan

Merhaba onur bey,netten onerılerınızı okudum.ılgımı cektı bana bu konuda yardıncı olursanız dualarım sızınle olsun tam olarak nasıl baslayacaqgımı anlayamadım tesekkurler

  (210.54.112.*) yazdı

Re: beyan - Omer Turkan

Lütfen yöntemin basitleştirilmiş halini okuyun. Çok kolay anlaşılır ve beş kolay adımı takip ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. O yüzden endişelenmeyin ve hemen harekete geçin.

  (95.15.239.*) yazdı

iş arıyorum para kazanmak istiyorum lütfen yardımcı olun

Evliyim aile geçindirmek zorundayım, 33 yaşındayım Ünivesite mezunuyum, işşizim acil çalışıp para kazanmalıyım bakmak zorunda olduğum bir ailem varr. Lütfen yardımcı olun

  (178.241.134.*) yazdı

hızlıpara

onur bey merhaba bende hızlı para kazanmanın yolunu arıyorum ve şuanda borcum var ve acil kapatmam gerekiyor konuyla ilgili daha detaylı bilgi verirseniz çok iyi olur teşekkürler

  (115.187.119.*) yazdı

Re: hızlıpara

Merhaba, benim yöntemimi kullanmak sizin için güzel bir çözüm. Kolaylaştırılmış versiyonunu burada bulabilirsiniz ve daha uzun versiyonuna, bir çok farklı detay ve örneklerle birlikte buradan ulaşabilirsiniz. Bunları okuyup, anladıktan sonra yöntemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  (78.183.36.*) yazdı

100 tl param var onu 5000 yapmak istiyorum bu konuyla ilgili bana yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var kardesım kanser nette sizi buldum .mesajınızı bekliyorum teşekkürler...

  (37.154.3.*) yazdı

Yardımlarınız

Merhaba onur bey sizin yorumlarınızı bilgi iceriginize göz attım sizin ilk iş deneyimi bizden sonraki hayatı bende istiyorum ,bunun için yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

  (210.55.109.*) yazdı

Re: Yardımlarınız - Şahin

Merhaba, diğer insanların yorum ve cevaplarını okumanızı öneririm. Orada çok fazla bilgiye erişebilirsiniz. Benim yöntemim ücretsiz olarak yayınlandı bu nedenle tek yapmanız gereken onu okuyup uygulamaya başlamak! Lütfen para kazanma yöntemimi okuyun.

  (193.179.141.*) yazdı

Lütfen    Nikde

Senin yaptığını yapmaya başlamak istiyorum. Bu konuda bir tecrübem yok. Daha düşük minimum yatırımı olan bir site var mı diye sormak istedim? Cevap için teşekkür ederim.

  (24.133.232.*) yazdı

MERHABA PARA KAZANMAK İSTİYORUM

MERHABA ERZİNCANDAN HÜSEYİN ARAZ. ÖĞRETMEN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. PARA KAZANMAK İÇİN SİZE BAŞVURUYORUM. HENÜZ HİÇBİR SİTEDE İŞLEM YAPMADIM. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

  (210.54.194.*) yazdı

Re: MERHABA PARA KAZANMAK İSTİYORUM - HÜSEYİN ARAZ

Merhaba, bu fırsat için başvurmanıza ya da özel bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece buradan kaydolmalı ve ardından hesabınızdan açıklanan stratejiyleişlem yapmalısınız. Oldukça kolaydır ve günlük işinizden çok daha az zaman alır.

  (176.55.94.*) yazdı

Allah rızası için bana yardımcı olabilir misiniz?    hizlaparakazanma.com

Yeni evliyim. 1400 lira maaş 850 si borca gidiyor. Bir çıkar yol arıyorum. Allah rızası için bana yardımcı olursanız size duacı olurum. Acele cevabınızı bekliyorum.

  (178.240.37.*) yazdı

Yardım edin     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var yaşın 19 lc waikiki de çalışıyorum babam da çalışıyor zira evde ekmek alıcak para kalmıyor oara bitiyor akıl verin lütfen

  (176.233.155.*) yazdı

Merhaba Onur Bey, Olymptrade sitesıne kayıt oldum ama hesaba nasıl para aktaracağımı bilmiyorum ve sadece ziraat hesap kartım var. rica etsem yardımcı olur musunuz ?

  (92.45.188.*) yazdı

Lütfen bana yol gösterin     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Şuan 20 yaşındayım özel bir üniveristede adalet bölümünü okuyorum , kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum bana yapabilceğim şeyleri söyleyebilirmisiniz?

  (78.161.17.*) yazdı

bende işi ogrenmek istiyorum

oncelikle tesekkur ederim. Hayat hikayeniz beni azimlestirdi.Bende işi ogrenmek istiyorum ve para kazanmak istiyorum. bana yardim ederseniz minnettar kalirim. iyi aksamlar

  (37.155.59.*) yazdı

Bilgi    Hızlıparakazanma.com

Merhabalar iyi günlet iyi çalışmalar bu iş ile ikgili bilgi verme şansınız olurmu bilgi alabilirsem çok mutlu olurum teşekkür ederim tekrardan iyi çalışmalar.

  (88.231.17.*) yazdı

Yarfimci olursaniz sevinirim

Benin 1000liraya ihtiyacim car borcum car be bndan esimin haberi yok duysa kotu our our bu yuzden by parayi bulup biran once borcumu kapatmaliyim bana yarfimci olurmusunuz

  (37.155.215.*) yazdı

Para kazanma     Hatrlamiyorum

Eeeee okudum ama birsey anlamadmm bizdr para kazanmak istiyoruz. Tabikidr oturarak degl bir emek harcayarak ama nasil borc gitlakta . Para yok borc diye evlenmemk var bide.

  (121.99.196.*) yazdı

Re: Para kazanma - Buse

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (85.96.104.*) yazdı

nasil başladiniZ    [email protected]

Mrh internette gezinirken böyle bir şeyle karsilaştim bende para kazanmak istiyorum ama tecrubem yok bu konuda bana yardımcı olursaniz cok sevinirim teşekkür ederim

  (121.99.112.*) yazdı

Re: nasil başladiniZ - kamil Pektaş

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (85.97.27.*) yazdı

Zengin Olmak İstiyorum !     www.hizlaparakazanma.com

Merhabalar Onur bey yazınızı okudum bende sürekli para kazanabileceğim şeyler arıyorum ama bir türlü olmuyor .. Geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum ..

  (80.188.122.*) yazdı

beginner    henüz değil ama denemek istiyorum

Başlamak için ne kadar minimum gerekiyor? Emekliyim ve internet üzerinden biraz para kazanmak istiyorum, ama şu ana kadar pek başarılı olamadım. Teşekkürler Eva

  (88.249.200.*) yazdı

Zengin olmak istiyorum     Safari

Merhaba bende zengin olmak istiyorum ama çok parada gözüm Yok 1000 lira borcum var onu ödesem yeter ne yapmam gerek öğrenciyim siz nasıl bu kadar zengin oldunuz :(

  (210.55.229.*) yazdı

Re: Zengin olmak istiyorum - Menekşe

Size yöntemimle ilgili detaylı anlatımı okumanızı tavsiye ederim. Dikkatlice inceleyin ve anladığınızdan emin olunca işlem yapmaya başlayın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa eposta yoluyla bana ulaşabilir, yorumlar bölümüne göz atabilir veya SSS kısmında bazı cevapları bulabilirsiniz.

  (95.9.129.*) yazdı

açtım yatıramıyorum    ıq option

merhaba onur bey ben hesabı açtım işlem yapmayı biliyorum finansbankın (vısa) kartıyla yatırmayı deniyorum ama olmuyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz...

  (210.54.149.*) yazdı

Re: açtım yatıramıyorum - ismail

Merhaba, para çekmek ya da yatırmak için kredi kartınızın olmasına gerek yok. Diğer çeşitli para yatırma yöntemlerini kullanabilir ya da normal banka havalesine başvurabilirsiniz veya online olarak anında ödeme sağlayan ve Paypal'a benzeyen Skrill ve Neteller gibi online cüzdanları kullanabilirsiniz.

  (88.228.227.*) yazdı

Para kazanmak    [email protected]

Meraba daha detaylı anlata bilirmisiz mesela ben bu iş için yatırım yapacakmıyım gerçekten bu işe ihtiyacim var kredi borçlarım var onları kapatmak istiyorum

  (140.200.254.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Begüm

Takip edilmesi gereken adımları okumanız tavsiye ederim. Bunları okuduktan sonra anladığınızdan emin olun. Ardından işlem yapmaya başlayabilir ve çok para kazanabilirsiniz!

  (46.1.117.*) yazdı

Nasıl zengin olurum para vermeden

Yaşım 28 birçok iş başvurusu yapıyorum şuan ankotorluk yapıyorum öğrenciyken kestane bile sattım ama hala istediğim gibi para kazanamıyorum ne yapmalıyım

  (88.231.214.*) yazdı

Acil yardım Eder misiniz    Hizliparakazanma

Abi kusura bakma ama benim cok acil 1500 lira para bulmam lazım yoksa artık kötü seylere başvuracağım. Yılbaşına kadar kredi borçlarımı kapatmam lazım.

  (210.55.228.*) yazdı

Re: Acil yardım Eder misiniz - Gizem

Merhaba, bu yöntemle 1500 liradan fazlasını kazanabilirsiniz o yüzden sıkıntı yok. Hemen başlamanızı tavsiye ederim çünkü ne kadar erkense o kadar iyidir!

  (37.155.59.*) yazdı

İşin detayları

Merhabalar yazınızı oldukça ilgi çekici buldum detaylı bir şekilde bilgilendirilmek istiyorum ilgi gösterebilirseniz sevinirim saygılarımla hoşçakalın...

  (115.187.119.*) yazdı

Re: İşin detayları

Merhaba, detaylı çözüm rehberini burada bulabilirsiniz. Sıklıkla sorulan sorular ve cevaplarını Sıklıkla Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz Bu bölümü okumanız tavsiye edilir.

  (88.249.248.*) yazdı

Para kazanma    Hizliparakazanna.con

Usta benim iyi bi mesleğim yok bu güne kadar hep günü kurtarmak işler yaptım senin söylediğin gibi parayı nasıl kazanacağız yardımcı olursan. Sevinirim

  (210.55.154.*) yazdı

Re: Para kazanma - Suleyman sülüş

Merhaba, günümüzde onca seçenek ve sınırsız fırsat varken sıradan bir işe gerçekten ihtiyacınız yok. Birçok insan serbest olarak çalışıyor veya internet üzerinden gelir elde ediyor. Para kazanmanın yöntemlerini buradan okuyabilirsiniz. Bu blogda başka olası yöntemlere de yer veriliyor. İyi şanslar!

  (176.219.131.*) yazdı

Yardım edin :/

Benim de çok borçlarım ve paraya ihtiyacım var aslında çok dediğim bana göre yüksek bi miktarda.. Rica etsem beni işiniz konusunda aydınlatabilir misin.?

  (176.54.110.*) yazdı

Bilgi

Selamun aleyküm abi senin sitede gösterdiğin gibi senetler yukarı aşşağı gibi bi buton yok hangi hisselere ğara yatırabilirim yardımcı olursan sevinirim

  (37.34.21.*) yazdı

öğrnemek istiyorum

merhaba ben kıbrıstan yazıyorum ve öğrenciyim sizin yöntemi öğrenip para kazanmak istiyorum detaylı öğrenebileceğim bir link veya adres önerirmisiniz?

  (121.99.216.*) yazdı

Re: öğrnemek istiyorum - ömür

  (78.161.57.*) yazdı

bende evlenecemde para bulmam lazım hiçbiryer baan kredi desteğide çıkmıyorlar çalıştıgım iş yerinde aldığım para evlilige yetmiyor ne yapmam lazım

  (121.99.49.*) yazdı

Re: iş - diyar

Merhaba, evlilik için para kazanmak istemeniz harika. Online olarak para kazanmanın birçok yöntemi var. Stratejimi kullanmanızı öneririm, eğer belirli bir sorunuz olursa sıkça sorulan soruları okuyabilirsiniz.

  (212.252.163.*) yazdı

Neden yurt dışındasınız.

Yurt içinde ikamet ederek, yurt içi banka larla çalışılan bir yöntem daha geliştirdiyseniz ? o yöntemden bahsedermisiniz ?

Saygılarımla.

  (81.215.144.*) yazdı

iş hakkında bilgi

Onur bey merhaba kolay gelsin.Bem emre 22 yaşındayım 6 ay sonra düğünüm var ve paraya ihtiyacım var size danışmak istiyorum nasıl para kazanabilirim.

  (140.200.202.*) yazdı

Re: iş hakkında bilgi - emre aslan

Lütfen bu web sitesinde belirtilen adımları okuyun ve istenilenleri yapın. Daha fazla sorunuz olursa dilediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

  (88.251.138.*) yazdı

Yaptığınız iş    hızlıparakazanma.com

Nasıl para kazandığınızı öğrenmek istiyorm şuan işsizim ve işe ihtiyacım var her yöntemi denemek zorundayım cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  (5.46.1.*) yazdı

Yardim

Sitenizdeki basliklaei okudum ve ben neden yapimiyorum neden bu kadar kolay para kazanmiyorum dedim bana yardimci olmanizi istiyorum simdiden cok cok tesekkurler

  (155.32.98.*) yazdı

Re: Yardim - Eren

Merhaba, lütfen web sitemdeki tüm içeriği okuyun. Para kazanmak için ne yapmanız gerektiği orada anlatılıyor.

  (141.0.14.*) yazdı

Slm

Slm kardesim bana bilgi verebilirmisin ben bir turlu isin icinden cikamiyorum nerdeyse 12 saat calisiyorum ama gene de istedimi alamiyorum haberini bekliyorumtsk

  (78.181.183.*) yazdı

Abi nasıl

Abi nasıl eğer gerçekten böyle birşey varsa nasıl abi aklım almıyor deliricem bu ara çok sıkıştım psikolojim bozuldu resmen yardım et lütfen

  (210.54.19.*) yazdı

Re: Abi nasıl - Umut Çağşırlı

Merhaba, kullandığım yöntem çok basit ve bunu herkes kullanabilir, önceden tecrübesi olması şart değil. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyarak başlayın. İstenilenleri adım adım uygulayın ve ticari bir hesap oluşturun ardından online işlem yaparak para kazanabilirsiniz.

  (178.240.251.*) yazdı

Nasıl ?    [email protected]

Onur bey geçmiş bayramınız mübarek olsun durumun iyice kötüye gidiyor okudum ama fazla bir şey anlamadım bana yardimci olur musunuz bekliyorum ...

  (140.200.115.*) yazdı

Re: Nasıl ? - Ogulcan seker

  (176.33.218.*) yazdı

TR Binary    www.trbinaryoptions.com

Önerdiğiniz bu sitede country kısmında türkiye yok. Sordugumda da türkiye'de yasak oldugu için üye olamaıyormuşuz. Siz nasıl üye oldunuz acaba?

  (140.200.176.*) yazdı

Re: TR Binary - Doga

Merhaba, lütfen bu brokerlere bakın, hem Türk lisansları var hem de Türkiye'den tüccarları kabul ediyorlar. Diğer lisanssız web siteleri denemek isterseniz muhtemelen problem yaşarsınız o yüzden lütfen her zaman sadece lisanslı brokerler kullanın.

  (85.105.187.*) yazdı

Fazla para kazanmak

Baba olmak ve ailemin isteklerine karşılık verebilecek yetide kazanç sağlamak istiyorum ve bir iş kurmak istiyorum ne gibi tavsiyeleriniz olabilir.

  (85.98.207.*) yazdı

YARDIM

Öncelikle iyi kazanmalar diliyorum. Abicim ben öğrenciyim ve en az ne kadar yatırıp neyi nasıl yapacagım konusunda daha detaylı bi bilgi almak ist

  (155.32.41.*) yazdı

Re: YARDIM - Ömer Fatih

  (195.174.75.*) yazdı

Nasıl para kazanabilirimm    Www.hızla para kazanma.com

Ben karaman'da yaşıyorum evim kira çok para kazanmak istiyorum size güveniyorum bana bir yol. Gösteririmisin nasıl olacak çok paraya ihtiyacım var

  (210.54.39.*) yazdı

Re: Nasıl para kazanabilirimm - Sezer

rBeş basit adımla ilgili açıklamaları okuyarakişe başlamalısınız. Bunu bitirdikten sonra, lütfen bir ticari hesap oluşturun ve işlem yapmaya başlayın!

  (48.21.125.*) yazdı

servis sağlayıcıdan naber    Opteck.com

bunların hepsi iyi güzel de komisyoncu ve servis sağlayıcı ya da ne diyorsanız o nasıl para kazanıyor. para kazanınca bu para nereden gelecek???

  (45.208.15.*) yazdı

Ynt: komisyoncudan ne haber - manana    Opteck.com

İşlem yaptığınız yer siz kazanınca o da kazanıyor. Dolayısı ile sizin olduğunca karlı olmanız için uğraşmaları doğal. Bu yüzden o kadar eğitici videolar, kılavuzlar koyuyorlar, bir de danışman veriyorlar. :-) Bunların tümü ücretsiz

Para piyasadan çekiliyor - herhangi bir stratejisi olmayan ve ne yaptığını bilmeyen insanlardan kazanıyorsunuz. Mesela Google veya Facebook'un bir çalışanı şirket hisselerini ödül olarak alıyor. Bunlarla ilgili ne yapacağını bilmediğinden onları tutuyor ve herhangi bir şey yapmıyor. Sizse bu sırada onların fiyatları artsa da azalsa da para kazanıyorsunuz.

  (5.47.83.*) yazdı

NASIL KAZANİYORSUN    Yok

Siteye mi para yatırıyorsun.NASIL başladın.bana yardımcı olabilirmisin.ne hallerde para kazanmaya çalışıyorum.hep süründüm bu yaşıma kadar

  (121.99.69.*) yazdı

Re: NASIL KAZANİYORSUN - Erol

Merhaba, tam olarak neyle ilgili sıkıntı yaşıyorsunuz? Bana problemden bahsederseniz seve seve yardım etmeye çalışırım.

  (212.252.102.*) yazdı

Okudum, merak ediyorum!    http://www.para-kazanma-online.com/

Merhaba Deniz bey yazınızı okudum, anladım. Fakat sizinle iletişime geçmek istiyorum. mümkünse cevap yazarsanız mutlu olurum. Teşekkür ederim.

  (88.254.2.*) yazdı

Merhabalar

benim de hep değişik fikirler üretip para kazanma hayalim var. Sadece hayal degil ayni zamanda ihtiyacim var. Destek rica ediyorum iyi geceler

  (212.252.96.*) yazdı

İs

Ben 17 yasindayim. Maddi imkansizliklarim var .sizin gibi ben de para kazanmak istiyorum. Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Tesekkur ediyorum.

  (121.99.195.*) yazdı

Re: İs - MAHMUT SAMİ

Merhaba, işlem stratejisini 18 yaşından büyükseniz kullanabilirsiniz.

  (151.250.98.*) yazdı

Bilgi almak

Merhaba Onur bey, ben de 26 yaşındayım. Bulduğunuz yöntem hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkürler.

  (176.54.93.*) yazdı

Merhaba abi

Merhaba abicim ben senden yardim istiyorum zor durumdayiz 6 kardesiz babam calsmio sadece ben babama bir iş bulablrmsnz oto tsmirici bel fitigi oldu

  (86.61.239.*) yazdı

Öneri

Siteyi çok beğendim, rehber için çok teşekkür ederiz! Videolu bir kılavuz hazırlamayı düşünüyor musunuz? Bilgi için çok teşekkürler.

  (81.213.40.*) yazdı

Nasıl?

Merhabalar. Üniversite öğrencisiyim ve nasıl para kazanacağımı öğrenme talebinde bulunuyorum. Ciden bayağı bir ihtiyacım var tavsiyeniz?

  (188.57.139.*) yazdı

Hangi programı kullanabilirim

Ben mobil cihazım üzerinden işlem yapmak istiyorum ve demo olarak nasıl başlayabilirim takip edeceğim adımlar hakkında bilgi verebilirmisiniz

  (210.54.185.*) yazdı

Re: Hangi programı kullanabilirim - Mirkan

Cep telefonunuzdan hiç sıkıntısız işlem yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken brokerin web sitesine kaydolmak. Kayıt olduktan sonra, ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  (82.100.7.*) yazdı

GrandOption    şu an herhangi bir yerde yok

Herkese merhaba. Aranızdan birinin GrandOption platformu ile ilgili tecrübesi var mı? Opsiyon işlemi yapmayı da düşünüyorum. Teşekkürler

  (78.177.42.*) yazdı

İş    www.hizlaparakazanma.com

İyi akşamlar ben hikayenizi okudum ve ne is yaptiginizi meram ediyorum. Yeni bir baslangic istiyorum. Onemseyipde irtibat kurarsaniz sevinirim.

  (210.54.66.*) yazdı

Re: İş - Onur AKDOĞAN

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (213.74.198.*) yazdı

merak

abi bunu nasıl yapabildin nasıl bu kadar para kazanabildin neye başvurdun yada sana bu parayı kazandıran iş ne .bnm adım tahir ş.urfadan

  (121.99.192.*) yazdı

Re: merak - tahir

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (176.33.72.*) yazdı

Nasıl basvurabilirim    Facebook Twitter

Bu sistem çok dikkatimi çekti Peki ne yapmalıyım nereden başlamalıyım sizin hayat hikayenizi okudum bana yardımcı olur musunuz Lütfen

  (210.55.131.*) yazdı

Re: Nasıl basvurabilirim - Çiğdem

İşe takip etmeniz gereken adımları okuyarak başlayabilirsiniz. Lütfen bunları okuyup aklınızda tutun (ya da not alın). Ardından ticari bir hesap oluşturarak tarif edilen şekilde işlem yapmaya başlayın. Adımları takip ederseniz işlemlerinizde çok başarılı olursunuz.

  (88.249.70.*) yazdı

tereddütlüyüm

ilk parayı nasıl yatıracağım sanaldan mı yoksa verecek olduğum banka hesabımdan mı kesecekler

teşekkürler

  (88.232.210.*) yazdı

başarınız

merhaba, öncelikle başarınızı tebrik ediyorum. ve nasıl kolay olduğunu öğrenebilir miyim? yani nasıl bu kadar para kazandınız?

  (46.1.89.*) yazdı

nasıl yapacaz

iyi günler onur bey ben bundan hiç anlamıyorum sizin yazınız gözüme çarptı ve benim çok borcum var bana yardımcı olabilirmisiniz

  (78.176.42.*) yazdı

Para kazanma

öncelikle merhaba ben şanlıurfalıyım ben de sizin gibi ekonomik dumum iyi olmasını istiyorum bana yardımcı olrumusn yaşım şuan 18

  (88.229.200.*) yazdı

Merhaba

Merhaba Onur Bey , siteye bi göz attımda nasıl para kazandığınızı açıklamamışsınız bi yardımcı olurmusunuz öğrenciyim :=)

  (210.54.6.*) yazdı

Re: Merhaba - isa

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (195.155.219.*) yazdı

Bana da yardım edermisiniz

Merhaba 2 aydir işsizim kredi borcum var ailem hiçbir şekilde destek olmuyor .bana borcumu ödemem için lütfen yardımcı olurmusunuz

  (176.216.63.*) yazdı

Merhaba     www.hizlaparakazanma.com

Merhaba Onur bey ben üniversite ogrencisiyim ve ailemin durumundan dolayı da para kazanmaya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz acaba

  (210.55.207.*) yazdı

Re: Merhaba - Halit uçar

Merhaba, bu yöntem öğrenciler dahil herkes tarafından kullanılabilir. İlk yapmanız gereken şey takip edilecek adımları okumaktır ve ardından ticari hesabınızı oluşturmanız gerekir. Sonrasında stratejiyi uygulayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  (85.97.204.*) yazdı

para kazama yöntemi

onur bey sizn para kazanma ile ilgili yazınızı okudum bana da sizin fikir ve önerileriniz lazim sizden olumlu iyi haberler bekliyorum

  (78.186.144.*) yazdı

Para kazanmak

Hayalim para kazanmak ama gerceklestiremiyorum garibaniz paraya çok ihtiyacım var hiç bişey yapamıyorum parasız lütfen bana ulasin

  (93.153.20.*) yazdı

startt

Nasıl başlayabilirim ve ne kadar yatırmalıyım. Birisi 250 euro yazmış ama o kadar yok, daha azı ile olur mu? Çok teşekkürler

  (176.218.248.*) yazdı

süper

internette gezerken dikkatimi çekti herkes para kazanmak ister.şahsen merak ettim nasıl kısa sürede bu kadar kazandığınızı

  (95.9.25.*) yazdı

türkiye yaşanmaz hale geldi artık. burada yaşamak istemiyorum    [email protected]

ailemle birlikte t-yurt dışına yerleşmek istiyorum. türkiye de can güvenliğimiz bile yok. okulda memur olarak çalışıyorum

  (92.61.85.*) yazdı

Soru

Merhaba, ben de bu konuda tam bir yeni başlayanım. Benim merak ettiğim bana başlangıçta yardımcı olabilecek birisi var mı?

  (188.75.144.*) yazdı

Ynt: Soru - MogulJon    GrandOption.com

Bildiğim kadarı ile en düşük yatırılacak para GrandOption.com'da 100$ o da 80€ civarında.

  (88.250.45.*) yazdı

merhaba

selam benim hiç bir şeyim hereşyim olsun isityorum zengin olmak isityorum nasıl yapabilirim bana yardımcı olur musnuz ?

  (41.54.124.*) yazdı

paypal or paxum    24Option.com

paypal veya paxum kullanarak para yatırabilir miyim? kart bilgilerimi internet üzerinden vermek istemiyorum, bence tehlikeli

  (37.142.251.*) yazdı

Ynt: paypal mı paxum mu - mishaaa    GrandOption.com

Merhaba, maalesef Paypal kullanılamıyor. Bir çok komisyoncu Paypal'i sevmez, çünkü yüksek işlem ücretleri alır ve komisyoncular zaten düşük karlarla çalışıyorlar. Paxum hiç duymadığım kenarda köşede kalmış bir ödeme yöntemi ama zaten desteklenmiyor.

Bence GrandOption bu konuda ideal, bir çok para yatırma yöntemleri var, mesela EFT (Hızlı Banka Transferi) veya Skrill.

Kart güvenliğine gelince... Şu an Amerika'da yaşıyorum ve burada satıcı kız kartı çeker ve ödeme yapılır. PIN girilmez, kimliğe de bakmazlar... Bir kere online ödemek yapmak istedim ve satış temsilcisi beni arayıp kart bilgilerimi telefonda vermemi istedi. Ama burada kartınızı birisi kötüye kullanırsa da, 5-7 gün içerisinde işlemi geri aldırabiliyorsunuz...

Uzun lafın kısası, ödeme aracısı(Grandoption ya da Traderush) güvenli çünkü HTTPS ile bilgileri alıp otomatik işliyor. Detaylar bir yerde saklanmıyor ve kimse de o bilgileri görmüyor. Yine de şüphen varsa banka havalesi ile yolal, 2-3 günde hesabına geçer. (kartla anında geçiyor)

  (62.145.201.*) yazdı

skrillden nasil para kazanirim    Skrill.com

Merhaba ,ben Skrill hesabi actim ama nasil calistigini bilmiyorum para kazanmak istiyorum ama nereden kazanildigini bilmiyorum

  (210.55.36.*) yazdı

Re: skrillden nasil para kazanirim - yasin

Merhaba, Skrill, PayPal ya da YandexMoney benzeri online bir cüzdandır. Para yatırma ya da çekme işlemlerini banka havalesinden daha hızlı olan Skrillex ile yapabilirsiniz. Lütfen Skrill ile nasıl havale yapılır sorusuyla ilgili adımları okuyun.

  (178.241.138.*) yazdı

Uye olmak    Google

Abicim merhaba.ben bundan faydalanmak istiyorum bana yardimci olurmusun.bu arada bende adanadanim.yardimci olursan sevinirim.

  (210.55.46.*) yazdı

Re: Uye olmak - Ergün

Bu yöntemden herkes faydalanabilir ve işlem yapabilir. Nereden isterseniz oradan başlayabilirsiniz! Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve kaydolun ardından para kazanmak için hazır olursunuz.

  (212.156.40.*) yazdı

Bana acil ulaşın

Lütfen bana ulaşın,çok zengin olmak istiyorum,para kazanmak istiyorum.Zeka seviyem oldukca yüksek.Ne derseniz yaparım.

  (88.242.74.*) yazdı

Nasıl olacak kazanmak    Hızlı para kazanma

Hiç daha önce böyle birşey duymadım ama inanmak zor geliyor gerçekten hayattan yoruldum Artık para kazanmak istiyorum

  (115.187.119.*) yazdı

Re: Nasıl olacak kazanmak

Merhaba, yöntemin oldukça yeni olduğu konusunda haklısınız fakat bu yöntem güvenilir ve devrimseldir. Yöntem, detaylı bir şekilde burada açıklanmıştır lütfen açıklamayı okuyunuz ve yöntemi kullanmaya başlayınız.

  (141.0.14.*) yazdı

Hızlı Para     www.hizlaparakazanma.com

Selamlar abi adanalıyım adanadan yazıyorum. Yazınızı inceledim neden olmasın dedim mail yazdım rahatsızlık verdim

  (212.156.47.*) yazdı

nasıl para kazanabilirim    http://www.hizlaparakazanma.com/contact

merhaba onur bey benim maddi yönden çok sıkıntım var ve bir an önce para kazanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  (140.200.233.*) yazdı

Re: nasıl para kazanabilirim - metehan

Endişe etmeyin, hayatınızı değiştirmek istediğinizi duymak gerçekten harika! Online gelir elde etmenizi öneririm. Bu tüm sorunlarınıza çare olacaktır. İşe bu stratejiyle başlayabilirsiniz.

  (37.154.208.*) yazdı

İşlem hatasi    Olymptrade

Hesap kartımla ödeme yapıyorum işlem hatası alıyorum kartım çevrimiçi online açık yardımcı olursanız sevinirim

  (74.24.15.*) yazdı

ücretler ne kadar    Stockpair

Para yatırma ve çekim için bir ücret var mı??? Ekstra birşey ödemek istemiyorum ve en iyi nerede işlem yapılır???

  (49.50.245.*) yazdı

Ynt: ücretler ne kadar - richard

Merhaba,

önerilen bu sitelerde para yatırma ve çekme ücretsiz anladığım kadarı ile. İstediğiniz kadar girebiliyorsunuz, her zaman en az ayda bir kere ücretsiz veriyorlar. Eğer ayda elli kere çekmek isterseniz, büyük ihtimalle bazı masraflar olur. Dolayısı ile ayda bir kere kazandığınız parayı çekmenizi öneriyorum. Direk banka hesabınızı veya Skrill seçebilirsiniz. Diğer her şeyde gelen banka bir masraf kesebilir ama çoğunda şu an herşey bedava. :-)

  (77.187.92.*) yazdı

almanyadayim ama para yok

abi ben almanyada yaşıyorum ama daha çok kolay yoldan zengin olmak istiyorum gözünü seveyim nasıl attim edebilirsin.

  (88.236.236.*) yazdı

ikili opsiyon    GrandOption

Merhaba ONUR Bey bana ikili opsiyonlarda döviz kurundaki artış grafiği hakkında bir strateji verebilirmisiniz acaba ?

  (78.174.122.*) yazdı

hakkında

merhaba onur bey sitenız ile karşılaştım ve yorumunuzu okudum cidden merak ediyorum nasıl para kazandıgınızı ..

  (140.200.226.*) yazdı

Re: hakkında - ugur

Merhaba, her şey bu sayfada açıklanmıştır. Tek yapmanız gereken bunu okumaktır, sonunda ticari yöntem açıklanmıştır o nedenle sayfayı aşağı doğru biraz kaydırmalısınız. Yöntemi okuduktan sonra bir ticaret hesabı oluşturabilirve işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

  (78.186.195.*) yazdı

Yöntem Hakkında

Merhabalar Onur bey, Söz konusu yani aylık 10000$ para kazanma yöntemi konusunda bilgi almak istemiştim. Selamlar.

  (140.200.146.*) yazdı

Re: Yöntem Hakkında - ozcan

Merhaba, benim kişisel olarak kullandığım yöntem oldukça kolaydır ve bir kaç saatini ayıran herkes bunu kullanabilir. İşe yapılması gerekenleri okuyarakbaşlayabilirsiniz, burada size sırasıyla gösterilen beş adımı bulacaksınız. Bu beş adımı aklınızda tutmayı veya not almayı unutmayın. Ardından bir ticari hesap kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıt ücretsizdir ve hesabınızı aldıktan sonra stratejimi uygulayarak para kazanabilirsiniz.

  (88.248.183.*) yazdı

Yöntem    IQoption

Merhabalar İkili opsiyonlarda kazanmak için nasıl bir yöntem izlemeliyim ve ne kadar bi miktarla başlamalıyım

  (5.176.69.*) yazdı

Borçlarım var

Slm abi benim çok borçlarım var ve piskolojim bozuldu ve sen cıktın karşima lütfen bana yardımcı olurmusun abi

  (78.168.46.*) yazdı

Para para para

Kardeş ben broker mroker falan anlamam benm kazancjm zaten cok düşük mesele nedir anlıyacağım dilden anlatsana

  (88.246.102.*) yazdı

hata

Visa kartimdan para yatirmak istiyorum sifreyi herseyi yaziyorum ama hata veriyor odemeyi nasil yapacagimi bilmiyorum

  (88.103.252.*) yazdı

hesap

Bu nasıl çalışıyor benim normal bir banka hesabım var bunu para yatırma ve çekmeler için kullanabilir miyim?

  (212.175.226.*) yazdı

Bilgi    ClixSense

İyi Günler Onur Bey,

Bana biraz iş hakkında bilgi verebilir misiniz?

Saygılarımla

  (78.174.185.*) yazdı

Hem KAfam Karısık Hem Güven Hem Nasıl Yapılır

başlıkta belırdıgım gıbı kadam karıstı sımdı sızın anlatmak ıstedıgınız ne tam olarak ve nasıl kazanc elde edebılırız ve para nreye yatırılacak nasıl olacak gercekten belkıde dedıgınız gıbı mukkemmel paralar kazanıyorsunuz ama endişelerım var sizde biraz acıklık getırsenız cok iyi olur

  (2a01:0e35:3989:54b0:80b3:3e7a:13) yazdı

Nadil basardiniz

Merhaba Ben size nasil bu kadar kazandiginizi sorucaktim bisey yapmamaktan biktim lutqfen banada anlatabilirmisiniz

  (121.99.77.*) yazdı

Re: Nadil basardiniz - Sahabettin kurtulmus

burada anlatılan yöntemi kullandım, siz de aynısını yapabilirsiniz!

  (88.242.97.*) yazdı

bilgi

ne yazdığın hakkında pek bişey anlamadım bana daha açıklayıcı bir şekilde kolay yoldan anlartırmısın :)

  (155.32.86.*) yazdı

Re: bilgi - süleyman

Lütfen işlem yönteminin basitleştirilmiş halini okuyun. Her şey beş basit adımda anlatılmıştır o nedenle sıkıntı yaşamadan anlayacağınıza şüphem yok. İyi şanslar!

  (95.24.117.*) yazdı

yardım    Opteck.com

selam bu hala çalışıyor mu yoksa çalışmıyor mu? Mümkünse hızlıca para kazanmak istiyorum, teşekkürler

  (88.240.199.*) yazdı

para kazanma

woswogen srocco alacak kadar param olsun istiyorum kimseye muhtaç olmadan lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz

  (151.250.226.*) yazdı

Fikirlerinize ihtiyacım var.    hizliparakazanma.com

Sizin ki gibi bir hayata sahip olabilmek için neler yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ?

  (95.10.4.*) yazdı

ÇOK PARA KAZANMAK İSTİYORUM

meraba onur bey bende sizin gibi büyük bir iş adamı olmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  (140.200.50.*) yazdı

Re: ÇOK PARA KAZANMAK İSTİYORUM - MUHAMMET

Merhaba, eğer doğru hedefe odaklanırsanız hayatta her şeyi başarabilirsiniz. Başlangıç için size tavsiyem hayat hikayemi okumanız ve ardından a href='/faq'>bazı yaygın sorulara bakmanız.Bu şekilde doğru yönü bulacaksınız.

  (85.106.111.*) yazdı

Araştırma     http://www.hizlaparakazanma.com/contact

Ben herzaman iyi biryerde olmak istiyorum mesela babam zengin ama ben kendim yapmak istiyorum nasıl yapmalıyım

  (210.55.176.*) yazdı

Re: Araştırma - Numan Şahin

Merhaba, bu durumda babanızdan yardım ya tavsiye isteyebilirsiniz. Her zaman için size yardım edecek birinin varlığı mutlaka harika olur.

  (5.47.96.*) yazdı

Yeni başlıyorum

Yeni başlıyacağım fazla bilgim yok düşük parayla yatırım yapacağım bilgi verirseniz iyi olur tesekurler

  (210.54.61.*) yazdı

Re: Yeni başlıyorum - Devrim coskun

Buradaki web sitesinden tüm bilgilere tamamen ücretsiz olarak herkes ulaşabilir. Lütfen takip etmeniz gereken adımları okuyun ve bir ticari hesap oluşturun. Bu şekilde internet üzerinden daha fazla para kazanabilirsiniz.

  (188.58.18.*) yazdı

Bende kazanmak isterim

Banada yardimci olun her turlu isi yaparim zor durumdayim ailemle kavga ettim suan is yerinde kaliyorum ve usandim

  (88.231.130.*) yazdı

BİLGİ EDİNME

Merhaba Onur Bey, İş nedir tam olarak anlayamadım bana güzel bir açıklama yapabilir misiniz ? İyi günler.

  (155.32.220.*) yazdı

Re: BİLGİ EDİNME - Osman DUMAN

Bu işi anlamak çok kolay ve dileyen herkes bunu kullanmaya başlayabilir. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve beş tane basit adımı tamamlayın. Böylece kısa zamanda çok para kazanabilirsiniz.

  (95.13.68.*) yazdı

yardım

30.000tl borcum var hacizlik oldum ve iştende ayrıldım suan.çok borcum var ödeyemiyorum.yardım edermisinız

  (78.176.155.*) yazdı

Para Kazanımı     http://paykasaon.com/

Gayet faydalı içerikler yer alıyor. Takipte kalarak bu konudaki tavsiyelerinizi uygulamaya çalışacağım.

  (210.55.114.*) yazdı

Re: Para Kazanımı - Alper Korkmaz

Yorumunuz için teşekkür ederim! İşlemlerinizde başarılar dilerim. Yardıma ihtiyaç duyarsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

  (88.235.45.*) yazdı

asena    Olymp Trade.com

Sistemi kullanmak istiyorum ama hiç bir şey anlamadım dersem yeridir :) :( anlatırsanız çok mutlu olurum

  (155.32.214.*) yazdı

Re: asena - asena nur ağır

Sistemi dileyen herkes kullanabilir ve önceden deneyimli olmanıza ya da başka özel bir beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Sadece adımları okuyun ve anlatılan beş adımı takip edin. Bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

  (178.240.244.*) yazdı

Bilgi

Merhaba abi baştan aşağı inceledim yazını helal olsun tebrik ederim , hangi firmayı önerirsiniz peki ?

  (195.142.92.*) yazdı

nasıl zengin olurum

sayın onur abi ben nasıl zengin olurum bana bir yol gösterin lütfen bana bi çizilge oluşturun saygılar

  (210.54.196.*) yazdı

Re: nasıl zengin olurum - zzet Kireçci

  (94.54.63.*) yazdı

cc

Onur Bey merhaba, bahsetmiş olduğunuz yöntemi biraz daha açık bir şekilde yazabilir misiniz rica etsem?

  (121.99.46.*) yazdı

Re: cc - Abdullah

Merhaba, yöntemim bu web sitesinde kapsamlı olarak anlatılıyor. Sadece okumanız lazım. Özetine göz atabilir ya da tamamını okuyabilirsiniz.

  (88.225.228.*) yazdı

Nasıl bir yöntem izlediniz ve aylık gelirinizi bu şekilde artırdınız bana da yardımcı olabilirmisiniz

  (155.32.36.*) yazdı

Re: - GÖZDE GÖKSEL UYĞUN

Yaptığım her şey bu sayfada açıklanıyor. Bunun dışında belirli bir sorunuz olursa lütfen bana öğrenmek istediğiniz ne varsa mesaj atın.

  (176.55.37.*) yazdı

Para kazanmak

Merhaba. Hocam nasıl para kazanabilirim ben.ekonomik durumum şu anda dipler ve nişanlıyım.5 kuruşum yok

  (140.200.198.*) yazdı

Re: Para kazanmak - Halil

Online işlemlerden para kazanabilirsiniz. Lütfen takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından bir hesap oluşturarak işlem yapmaya başlayın. Sorunuz olursa, lütfen sıkça sorulan sorular bölümünü okuyun.

  (207.244.86.*) yazdı

Yardım

HOCAM MERHABALAR... NEDİR BU YÖNTEM HOCAM BANA YARDIMCI OLUN. ÇOK ZOR DURUMDAYIM BORÇLARIMI ÖDEYEMİYORUM

  (140.200.216.*) yazdı

Re: Yardım - ADEM İNAN

Merhaba, bu yöntem aslında oldukça basittir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.Nasıl işlem yapmanız gerektiğini okuyun ve anladığınızdan emin olun. Ardından para kazanmaya başlayabilirsiniz üstelik kazancınızla ilgili bir üst limit de yoktur.

  (78.164.156.*) yazdı

nasıl kısa surede para kazanabılırım

hocam kısa sure zarfında nasıl para kazanabılırım 100,000 civarı borcum var yardımcı olur musun...

  (210.55.171.*) yazdı

Re: nasıl kısa surede para kazanabılırım - mehmet sedat arğun

Merhaba, hem siz hem eşiniz bu kolay işlem stratejisini kullanarak para kazanabilirsiniz. Takip edilmesi gereken adımları okuyarak başlayın, beş adımı mutlaka hatırlayın ve sonra bir işlem hesabı oluşturun.

  (212.156.129.*) yazdı

Nasil oluyo     hizliparakazanma

Merhaba onur bey yazinizi okudum ve ilgimi cekti nasil bi model sizden dinle!ek isterim simdiden tesekkurler.

  (95.6.54.*) yazdı

bilgi almak

hayırlı günler hocam kolay gelsin.. paylaştığınız yazıyı gördüm ve bilgi almak istedim mümkünse

  (5.46.209.*) yazdı

Is

Iyi geceler ben zor durumdayım para kazanıp aileme yardım etmek istiyorum Lütfen yardımcı olur musunuz

  (176.54.163.*) yazdı

Fakirlik

Fakirim sevdiğime kavuşmam için paraya çok ihtiyacım var ve belim ayrıldığından çalışamıyorum

  (121.99.104.*) yazdı

Re: Fakirlik - Ünal koş

Merhaba, gelir elde etmek için düzenli bir şekilde çalışmanıza gerek yok. Online olarak para kazanabilirsiniz. Serbest çalışarak, ticari işlemler yaparak, para yatırarak ya da başka şekillerde ekstra gelir alabilirsiniz. Hikayemi okuyabilirsiniz. Bu işe nasıl başladığımı ve online para kazanmak için neler yaptığımı anlattım..

  (94.199.199.*) yazdı

Vergilendirme    GrandOption

Ben yeni başlıyorum ve bir sorum var. Kazandığım parayı çekmek istiyorum. Bir vergisi var mıdır?

  (188.58.39.*) yazdı

Kayit problemi    hizliparakazanma.com

Turkiye'de yasiyorum ve uye olamiyorum. "Country blocked" mesaji geliyor. Turkiyeden uye olamiyor muyum?

  (37.48.51.*) yazdı

Vergiler

Banka hesabıma giren büyük karların vergilendirilmesi nasıl oluyor? (kast ettiğim büyük karlar)

  (46.197.251.*) yazdı

Re: Vergiler - Halikarnas    www.stockpair.com

Yurtdışından yüklü miktarda gelen para için önce Maliye tarafından kayıt altına aldirirsin sonrada %2 vergi ödersin. Hepsi bu kadar .

  (81.214.82.*) yazdı

Bilgisayar kasası

İyi Günler Onur Bey Ben Bir Bilgisayar Alacağım 1820 tl nasıl kolay yoldan bu parayı kazanırım

  (210.55.176.*) yazdı

Re: Bilgisayar kasası - Ali

Merhaba, size yardım etmekten mutluluk duyarım ancak neye ihtiyacınız olduğu veya size nasıl yardımcı olabileceğim hakkında fazla bilgi vermemişsiniz. 1820 tl'den bahsetmenizin özel bir sebebi var mı?

  (81.213.42.*) yazdı

İndireniyorum

İphoneden indirmeye çalışıyorum sayfayı açmıyor. Nasıl açabilirim. Bilgisayardan açılırmı

  (176.232.79.*) yazdı

merak

onur bey.bn dörtyoldan emrah.bana gercekten yardmcı olurmusun.bıktım bu hayattan fakırlıkten.

  (210.54.226.*) yazdı

Re: merak - emrah

Merhaba, her hangi bir sorunuz varsa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Lütfen bu web sitesini kapsamlı olarak okuyup değerlendirip, aklınıza takılan sorunuz ya da danışmak istediğiniz konular olursa her zaman yardımcı olabilirim.

  (46.221.191.*) yazdı

bilgi

Onur bey iyi geceler siteye biraz baktimda hic bir sey anlamadim bana uardimci olursaniz sevinirim

  (83.240.12.*) yazdı

yrdm ltfn    options.traderush

Herkese merhaba, ingilizce olmayan yerel yatırım siteleri ile ilgili hiç tecrübeniz var mı?

  (176.54.64.*) yazdı

Yönteminiz hakkında

Detaylı bilgi almayı isterim. Ancak sayfada bir bilgiye ulaşamadım. Degay verebilirmisiniz

  (121.99.142.*) yazdı

Re: Yönteminiz hakkında - Ertun

Merhaba takip edilmesi gereken adımları okuyun. Ardından ticari bir hesap oluşturup işlem yapmaya başlayın. Bu oldukça basittir ve herkes yapabilir bu nedenle en kısa zamanda başlamanızı öneririm.

  (78.172.231.*) yazdı

Güzel    http://www.otoportgroup.com/

çok güzel bi makale olmuş emeklerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.

  (78.176.250.*) yazdı

Sisteminizi okudum fakat kazancınızı tam anlamıyla nasıl kazandığınızı anlayamadım

  (121.99.54.*) yazdı

Re: ☺ - Ebru

Merhaba, lütfen tekrar deneyin. Basitleştirilmiş adımları okuyun,beş adımı aklınızda tutarak işlem yapmaya başlayın. Eğer belirli bir konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen sorunuzla beraber benimle iletişime geçin.

  (85.99.200.*) yazdı

acil para lazım

işsiz kaldım iki çocuğuma bakmak zorundayım nasıl para kazanırım lütfen yardım edin

  (210.55.54.*) yazdı

Re: acil para lazım - sinem

Lütfen yöntemimi kullanmaya başlayın, çok kolaydır ve hemen bugün başvurabilirsiniz. Özel her hangi bir gereksinime ihtiyaç yoktur, tek yapılması gereken takip edilmesi gereken adımları ücretsiz olarak okumak ve bunları uygulamaktır.

  (188.57.142.*) yazdı

İkili opsiyon

İkili opsiyon sisteminin demo hesap türünden hizmet veren bir uygulaması var mı acaba ?

  (210.55.148.*) yazdı

Re: İkili opsiyon - Ahmet Akcay

Merhaba, gerçek para kazanmak için gerçek bir hesap kullanmalısınız. Ancak bazı brokerler demo hesap sunmaktadır.Bu ücretsiz demo hesabını kullanarak stratejileri deneyebilir ve işlem platformunu kullanmayı öğrenebilirsiniz.

  (78.183.121.*) yazdı

Daha fazla İCERİK    www.hizlaparakazanma.com

Bana Sizin gibi olabilmeyi zirveye giden yolu anlatin lutfen bekliyorum smdiden tesekkurler

  (176.232.60.*) yazdı

borçlarımı ödemek için ne yapabilirim    24 saate para kazanmak

sadece bana yeticek kadar para kazanmak istiyorum fazlasına ihtiyacım yok nasıl yapıcam

  (78.164.170.*) yazdı

Merhaba    http://www.hizlaparakazanma.com/

Merhaba bende para kazanmak istiyorum 10.000 tl gibi bir param var yardımcı olurmusunuz

  (176.232.102.*) yazdı

zengin olmak

merhabalar ben sakaryadan serdar bende sizin gibi zengin olmak istiyorum ne yapmam lazım

  (115.187.119.*) yazdı

Re: zengin olmak

Merhaba, yöntemimi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yöntemim oldukça kolay, lütfen yöntemin kolay versiyonunu okuyunuz, daha sonra kaydınızı yapıp alışverişe başlayabilirsiniz!

  (2a02:8108:0ec0:13fc:e939:3515:60) yazdı

Para para     Www.hizlaparakazanma.com

Zengin olmak değil amacımi sadece çocuğuma mutlu iyi bir gelecek bırakmak istiyorum

  (155.32.17.*) yazdı

Re: Para para - Bilal

Bu kadar mütevazi hedeflerinizin olması ne hoş! Birazcık denerseniz bunları rahatlıkla başarabilirsiniz. Lütfen ne yapmanız gerektiğini okuyunve tarif edilenleri yerine getirin. Ben de aynısını yaptım ve ekonomik bağımsızlığımı kazandım.

  (5.46.90.*) yazdı

maddi durumum cok sıkisik acil para kazanmak istiyorum ve issizim    www.hizliparakazanma.con

Yanliz yasiyorum kimsem yok 22 yasindayim acil paraya ihtiyacim var yardimci olur musunuz

  (210.54.145.*) yazdı

Re: maddi durumum cok sıkisik acil para kazanmak istiyorum ve issizim - oruc

Merhaba, durumunuz için üzgünüm. Lütfen hikayemi okuyun, bu şekilde size ilham verebileceğimi umuyorum. Aşağıya kadar inerseniz, işlem yöntemimle ilgili daha fazla bilgiye sayfa sonuna doğru ulaşırsınız. Okumadan geçmeyin!

  (5.254.65.*) yazdı

Yöndeminiz hakkında ?

Merhaba ; Kullandığınız yöntemi soracaktım , Cevap için şimdiden teşekkürler.

  (210.54.94.*) yazdı

Re: Yöndeminiz hakkında ? - İLKER

Merhaba, yöntemim kapsamlı olarak bu web sitesinde bulunur. Ücretsiz olarak okuyabilir ve işlemlerinizde buna başvurabilirsiniz. Kullanımı çok basittir ve herkes faydalanabilir.

  (78.188.175.*) yazdı

mrb hocam    para kazanma

hocam ben nasıl para kazanırım nasıl başlıyabilirim hemen öğrenmek isterim hocam

  (210.54.43.*) yazdı

Re: mrb hocam - lokman

Merhaba, bu sayfada tanımlanan her iki yöntemi de kullanabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımları okuyun bir işlem hesabı oluşturunve işlem yapmaya başlayın. Size, her biriniz için bir adet olmak üzere iki ticari hesap açmanızı öneririm bu şekilde iki kat kâr elde edersiniz.

  (93.75.13.*) yazdı

Sizin gibi olabilme ihtimalleri yürüdüyorum    [email protected]

Bilgi almak ve bi an önce para kazanmaya başlamak istiyorum saygılarımla onur demir

  (176.54.179.*) yazdı

Merak ettim.    www.hizlaparakazanma.com

Çok merak ettim bu zengin olma yöntemini abi bana da tavsiyelerde bulunabilir misin?

  (210.54.223.*) yazdı

Re: Merak ettim. - Mert Özler

Lütfen a href='/full#trends'>takip edilmesi gereken adımları okuyun ve işlem yapmaya başlayın. Ardından çok para kazanıp zengin olabilirsiniz.

  (176.219.165.*) yazdı

Para     Hizlaparakazanma

Yasum 14 cok para kazanmak istiyorum senin nasil para kazandigini bana anlatirmisin.

  (78.163.173.*) yazdı

yardım :)

iyi aksamlar abıı bu konuda yardmna ihtiyacım var yeni nişanlandım para lazımm

  (115.187.119.*) yazdı

Re: yardım :)

Merhaba, gelecek için size en iyi dileklerimi iletiyorum! Problemlerinizi burada açıkladığım yöntemi kullanarak çözebilirsiniz.

  (37.155.168.*) yazdı

Bilgi

Onur Bey merhaba tam olarak ne yapıyorsun nasıl bir ister bu öğrenebilir miyim?

  (155.32.122.*) yazdı

Re: Bilgi - Mehmet Toy

Merhaba, anlattığım yöntem yeni başlayanlar için bile idealdir ve özel gereksinim ya da şart gerektirmez. Sadece takip edilmesi gereken adımları okuyun ve ardından ticari bir hesap oluşturun. Kaydolduktan sonra, çok sayıda eğitim materyaline erişim sağlayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacak kişisel brokerinizle iletişime geçebilirsiniz.

  (92.44.21.*) yazdı

Akil almak

Selamun Aleykum Abi can bende ayni meslek kamyon şoförüyum sıkıldım bunaldım

  (188.57.34.*) yazdı

Bilgi Talebi

İşinizden, kar marjından ve çalışma sisteminizden biraz bahsedebilir misiniz

  (121.99.251.*) yazdı

Re: Bilgi Talebi - Naz Aydın

  (88.234.218.*) yazdı

para kazanmak    www.hizlaparakazanma.com/contact#green

onur bey benimde paraya ihtiyacım çok var durumum iyi değil dört çocuğum var

  (121.99.64.*) yazdı

Re: para kazanmak - buse

Lütfen yöntemimi kullanmaya başlayın. Takip etmeniz gereken adımları bu web sitesinden okuyun ve ardından para kazanmaya başlamak için ticari bir hesap açın.

  (94.123.196.*) yazdı

iş hakkında bilgi     www.hizliparakazan.com

Kazancınızı nasıl elde ediyorsunuz ve iş için gerekli özellikler nelerdir?

  (210.54.132.*) yazdı

Re: iş hakkında bilgi - batuhabn

Merhaba, bu sistemi kullanmak için belirli bir gereksinim yok. Sadece internet bağlantınızın olması ve 18 yaşından büyük olmanız gerekli. Sonra ticari bir hesap oluşturun ve stratejimi kullanmaya başlayın.

  (95.9.188.*) yazdı

Önemli    Yapmadım

40.000 TL Lazım Kaç Yıldır Araba Almayı Düşünüyorrum lütfen yardım..

  (46.221.211.*) yazdı

para kazanmak iyi yatirimlar yapmak istiyorum    www.hizlaparakazanma.com

sizin yorumlarinizi okudum ve bende sizin gibi biri olmak istiyorum adanaliyim.

  (121.99.30.*) yazdı

Re: para kazanmak iyi yatirimlar yapmak istiyorum - mustafa can aksu

Merhaba, belirli bir sorunuz varsa size bu konuda yardım etmek isterim. Sorununuz her ne ise daha detaylı bir soruyla ya da daha net bir tavsiye talebiyle size yardımcı olurum. Genel olarak yardıma ihtiyacınız varsa atılması gereken adımları okumanızı, yöntemi anladığınızdan emin olmanızı ve kullanmaya başlamanızı öneririm. İlk bakışta nasıl görünürse görünsün oldukça kolaydır.

  (176.239.105.*) yazdı

sa abıcım yaptığın iş nedır ve nasıl bı iş bu bılgı verırmısın

  (178.241.219.*) yazdı

Yardim edin banada    Hizliparakazanma.com

Bemde sizin gibi bir hayatimin olmasini istiyorum banada yardimci olurmusunuz

  (21.42.122.*) yazdı

Para çekimi    10trade.com

Kazançların her gün çekilmesini öneriyor musunuz, yokse çekilmesin mi?

  (85.97.144.*) yazdı

NASIL KAZANIYORSUNUZ BİZDE ÖGRETİN    YOK

BENDE SİZİNLE AYNI DÜŞÜNCEDEYİM PARA KAZANIP ZENGİN OLMAK İSTİYORUM

  (5.47.157.*) yazdı

Hangi site

Hangi siteden işlem yapmamızı tavsiye edersiniz gmc yada Grand Option vs

  (155.32.185.*) yazdı

Re: Hangi site - Buğrahan Pehlevan

Merhaba, bu brokerlerin her ikisi de iyidir ve Türk tüccarlar arasında yaygın olarak kullanılır. yorumlar sayfasına göz atarak her birinin kendine özgü avantajları ve dezavantajlarını ve ayrıca işlem yapılabilir varlık sayısı, tavsiye edilen depozito tutarı, destek verilen diller ve brokerin sunduğu özel teklifler gibi bazı istatistiki bilgilere ulaşabilirsiniz.

  (176.220.147.*) yazdı

Nasil para kazanabilirim ihtiyacim var cok

Borclar yuzunden canima kiymak bile geldi aklimda bana yardim eder misiniz

  (176.55.106.*) yazdı

Bana da anlatirmisiniz nasıl oldu nasıl yaptınız çok ihtiyacım Var

  (121.99.141.*) yazdı

Re: - sevtap

Merhaba, lütfen atılması gereken adımları dikkatle okuyun, anlatılan beş adımı unutmadan işlem yapmaya başlayın. Çok basit, herkes bu sistemi kullanabilir!

  (151.135.253.*) yazdı

Para kazanmam lazım    Hızlıparakazanma.com

Para kazanmanın en kolay yolu nedir nasıl kazanbilirim yardımcı ol

  (88.242.169.*) yazdı

binary-option-robot.com

binary-option-robot.com hakkında dedaylı bilgi almak istiyorum

  (210.55.199.*) yazdı

Re: binary-option-robot.com - cihan

Merhaba, bazı broker web sitelerinde bulunan işlem robotlarını kesinlikle kullanabilirsiniz ancak bu işe yeni başladıysanız, manüel olarak işlem yapmaya başlamak en iyisi olacaktır.Ticari bir hesap oluşturun ve anlattığım bazı yöntemleri deneyin. İşlem platformunun nasıl çalıştığını anladıktan sonra robotlardan istediğinizi deneyebilirsiniz.

  (46.154.7.*) yazdı

kayıt    Outlook

Kayıt yapamıyorum türkçe dil yok ondan nasıl kayıt yaparım

  (210.54.217.*) yazdı

Re: kayıt - muhammed

Merhaba, lütfen iki siteden birini deneyin. Türkiye'den tüccarları kabul ediyorlar ve Türkçe dilinde destek veriyorlar. (bunun dışında İngilizce, Rusça, Fransızca vb. dil destekleri de bulunmakta).

  (78.169.150.*) yazdı

Merhabalar

Bilgi almak istiyorum. Yapabileceğim bir işe ihtiyacım var.

  (121.99.132.*) yazdı

Re: Merhabalar - Tugba

Merhaba, tüm bilgilere bu web sitesinden ücretsiz erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oturup bu bilgileri okumaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra brokerin web sitesinde de çok fazla bilgiyi bulabilirsiniz. Yine de sorularınız olursa, bir eposta yazabilirsiniz.

  (31.31.228.*) yazdı

öneride bulunun    GrandOption.com

Grandoption.com'da başlamak ile ilgili önerisi olan var mı?

  (89.173.212.*) yazdı

başlangıç    henüz bir yerde değil

işlem yapmaktan çekiniyorum biri lütfen bana yardım etsin

  (195.113.242.*) yazdı

Re: start - laco    GrandOption

Başta bayağı korkmuştum ve tam olarak ne yapmam ve nasıl yapmam gerektiğini bilmiyordum... Başta Stockpair'e kayıt oldum, orası yeni başlayanlar için biraz karmaşık, bir de sadece İngilizce. Ardından GrandOption'a kayıt oldum, orası çok kolay ve telefon ve email destekleri de var. where it's extremely easy and they also have phone and email support in many languages so they've helped me with everything and explained the principles.

  (78.177.162.*) yazdı

para kazanmak

nasıl para kazanabilirim araba almak istiyorum ama param yok

  (115.187.119.*) yazdı

Re: para kazanma????

Merhaba, lütfen bu sayfa üzerinde bulunan çözüm rehberini okuyunuz. Bu rehberde her şey anlaşılır bir dilde açıklanmıştır ve herkes bu rehberden faydalanabilir.

  (188.57.133.*) yazdı

Borcum cok    www.hic para kazanma.com

Şu para kazanma yöntemini benimlede paylassan sevinirim abi

  (176.222.228.*) yazdı

Tam anlamadım, bunu anlatan bir video yollayabilir misiniz?

  (178.240.38.*) yazdı

İş imkanı

İş bulmak istiyorum ama haftasonu yardımcı olur musunuz

  (210.54.2.*) yazdı

Re: İş imkanı - Duygu

Merhaba, bir işinizin olmasına gerek yok; normal bir iş dışında para kazanmanın birçok yolu var. Lütfen diğer tüccarların deneyimlerini okuyun. Bu size ilham verebilir ya da sorularınıza cevap olabilir.

  (212.156.86.*) yazdı

Bunu nasıl başardınız?

Merak ediyorum kısa yoldan para kazanma yolları nelerdir ?

  (140.200.116.*) yazdı

Re: Bunu nasıl başardınız? - RUKİYE

Olası yöntemlerden biri benim işlem yöntemim. Bunu her hangi biri kullanabilir, anlaması oldukça basittir ve çok zaman gerektirmez. Günlük bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

  (176.54.67.*) yazdı

Para kazanmak abi

Abi blok sayfasi hakkinda bilgi verirmisiniz acaba ozelden

  (210.55.43.*) yazdı

Re: Para kazanmak abi - Onur

Merhaba, blogum ücretsiz olarak istenilen yerde başvurulması için herkes açık. Blog gönderilerini okuyabilir, para kazanma stratejilerine göz atabilirsiniz. Ayrıca Sıkça Sorulan Sorularbölümü sorularınıza aradığınız cevapları bulabileceğiniz yer olabilir.

  (78.188.167.*) yazdı

kulanamiyorum

turkiyede yasiyorum uygulamayi nasil kulanabilirim burda

  (121.99.13.*) yazdı

Re: kulanamiyorum - freat sayhan

Merhaba, yöntem dünya çapında dilediğiniz yerde mevcuttur ve tabii ki buna Türkiye de dahildir. İşlem yapmaya başlamak için size Türkçe sisteme sahipbir broker seçmenizi öneririm.

  (95.14.171.*) yazdı

Adroid telefon    [email protected]

Android telefonlarda hangi uygulamayı indirmek gerek

  (210.55.4.*) yazdı

Re: Adroid telefon - Kemal Akalın

Merhaba, lütfen buradan bir hesap oluşturun. Hesabınızı aldıktan sonra, Android ya da iOS için işlem uygulamasını indirebilirsiniz.

  (188.57.150.*) yazdı

anlamafim    yok

mrb kardesim bu konu hakkinda aciklma yapa bilirmisin

  (178.241.14.*) yazdı

Sırrıniz nedir?

Ortalama 70 bin tl ihtiyacım var nasıl yapabilirim

  (138.68.137.*) yazdı

Yaş sınırı var mı ve nasıl yapılıyor     www.hizlaparakazanma.com

Uygulamadan birşeyler anlayamadım anlatır misiniz

  (140.200.45.*) yazdı

Re: Yaş sınırı var mı ve nasıl yapılıyor - Eren

Tam olarak neyi anlamadınız? Basitleştirilmiş yöntem burada beş basit adımda gösterilmiştir ve SSS(sıkça sorulan sorular bölümünde) genel soruları bulabilirsiniz. Lütfen bunları okuyun. Eğer hala emin olamadığınız bir yer varsa benimle dilediğiniz zaman epostayla iletişime geçebilirsiniz.

  (46.221.179.*) yazdı

Bilgi almak istiyorum

Konusmaniz guven verdi bilgi almak istiyorum

  (140.200.66.*) yazdı

Re: Bilgi almak istiyorum - Hülya

Tüm bilgiler ücretsiz olarak web sitemde bulunabilir. Lütfen dikkatlice okuyun ve öğrendiğiniz bilgilere başvurun. Ayrıca daha fazla sorunuz varsa diğer insanların yorumlarına bakabilir SSS bölümünüziyaret edebilirsiniz.

  (176.219.161.*) yazdı

bilgi

selam onur bey.detayli bilgi verir misiniz

  (88.224.84.*) yazdı

Merhaba. Nasil oluyor bu işlemler acaba ?

 
 
 

 Yeni yorum ekleyin!

Soru sorun veya tecrübelerinizi paylaşın
Start now

Üç kolay adımda para kazanın!

ARRAY KEY NOT FOUND

Bir demo versiyonu ile stratejiyi deneyin:

  Olymp Trade

Smartex International Ltd
Ücretsiz deneme versiyonu ve para yatırma limitleri düşük olan bir komisyoncu.
Benim kısa önerim: Burada mümkün olan en düşük miktarlar ile ticaret yapabilirsiniz; yapabileceğiniz en düşük işlemi sadece 1$ ile gerçekleştirebilirsiniz.
Minimum yatırım: 10$
 

  StockPair

Nextrade Worldwide Ltd
Bu site para birimi çiftleri üzerine uzmanlaşıyor.
Benim kısa önerim: para kazanmak için EUR/USD ve Bitcoin/USD oranları burada çok iyi
Minimum yatırım: 200$
 
 
Detaylı talimatları e-postanıza alacaksınız.